Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Konvenční Zahrádky » Viržin tabák od jalala1
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5
Autor
Téma 
jalala1
Stálý Člen

Karma uživatele jalala1 - 37% PěstitelskáKarma uživatele jalala1 - 37% PěstitelskáKarma uživatele jalala1 - 37% PěstitelskáKarma uživatele jalala1 - 37% PěstitelskáKarma uživatele jalala1 - 37% PěstitelskáKarma uživatele jalala1 - 37% PěstitelskáKarma uživatele jalala1 - 37% PěstitelskáKarma uživatele jalala1 - 37% PěstitelskáKarma uživatele jalala1 - 37% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 214  

Příspěvek č. 65

A ty semínka seženeš tady, dík:

http://www.drabaco.cz/

MÉ LETOŠNÍ CHILLI...2011
Viržin tabák od jalala1 2009
Viržin tabák od jalala1 2010
Viržin, Burley a selský tabák od jalala1 2011
Balení doutníku
VÁCLAVÁK 15.3 2012 HOLEŠOVSKÁ VÝZVA

Old Post 12-11-2009 v 19:26 PM
jalala1 je offline   Profil uživatele jalala1   Find more posts by jalala1   Foto galerie člena jalala1   Click here to Send jalala1 a Private Message   Add jalala1 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele jalala1! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jalala1
Stálý Člen

Karma uživatele jalala1 - 37% PěstitelskáKarma uživatele jalala1 - 37% PěstitelskáKarma uživatele jalala1 - 37% PěstitelskáKarma uživatele jalala1 - 37% PěstitelskáKarma uživatele jalala1 - 37% PěstitelskáKarma uživatele jalala1 - 37% PěstitelskáKarma uživatele jalala1 - 37% PěstitelskáKarma uživatele jalala1 - 37% PěstitelskáKarma uživatele jalala1 - 37% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 214  

Příspěvek č. 66


Kouření může zabíjet !!!

MÉ LETOŠNÍ CHILLI...2011
Viržin tabák od jalala1 2009
Viržin tabák od jalala1 2010
Viržin, Burley a selský tabák od jalala1 2011
Balení doutníku
VÁCLAVÁK 15.3 2012 HOLEŠOVSKÁ VÝZVA

Naposledy upravil jalala1 30-01-2010 v 19:37 PM

Old Post 18-01-2010 v 23:21 PM
jalala1 je offline   Profil uživatele jalala1   Find more posts by jalala1   Foto galerie člena jalala1   Click here to Send jalala1 a Private Message   Add jalala1 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele jalala1! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vimnevim
Stálý Člen

Karma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 503  

Příspěvek č. 67

čus doplň prosim ještě info o té fermentaci... Jak dlouho to trvalo a jak to dopadlo ? Taky si pěstuju tabáček ale ještě jsem ho nefermentoval a je to na mě dost silný a tudíž by se mi info hodilo Jinak moc pěkná plantáž...

Old Post 22-02-2010 v 19:38 PM
vimnevim je offline   Profil uživatele vimnevim   Find more posts by vimnevim   Foto galerie člena vimnevim   Click here to Send vimnevim a Private Message   Add vimnevim to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jalala1
Stálý Člen

Karma uživatele jalala1 - 37% PěstitelskáKarma uživatele jalala1 - 37% PěstitelskáKarma uživatele jalala1 - 37% PěstitelskáKarma uživatele jalala1 - 37% PěstitelskáKarma uživatele jalala1 - 37% PěstitelskáKarma uživatele jalala1 - 37% PěstitelskáKarma uživatele jalala1 - 37% PěstitelskáKarma uživatele jalala1 - 37% PěstitelskáKarma uživatele jalala1 - 37% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 214  

Příspěvek č. 68

Jo, jo, brzy se do toho vrhnu, ale nevim, nevim, v tý igelitce to nevypadá dvakrát nadějně, ale to co mi zbylo v sušrně přes zimu, je pomalu nad očekávání. Do týdne udělám SMOKE REPORT- sleduj to

MÉ LETOŠNÍ CHILLI...2011
Viržin tabák od jalala1 2009
Viržin tabák od jalala1 2010
Viržin, Burley a selský tabák od jalala1 2011
Balení doutníku
VÁCLAVÁK 15.3 2012 HOLEŠOVSKÁ VÝZVA

Old Post 28-02-2010 v 23:16 PM
jalala1 je offline   Profil uživatele jalala1   Find more posts by jalala1   Foto galerie člena jalala1   Click here to Send jalala1 a Private Message   Add jalala1 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele jalala1! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tegan_quin
Stálý Člen

Karma uživatele tegan_quin - 32% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 69

nazdarek, zajímalo by mne, ci tabák po fermentaci jeste nejak zjemnujete (ja to delam - 10 min luhovat v studenej vode)

for vimnevim - zvlhle listy naskladej do vetsi lahve, napr vo okurek, uzavri vičkem a nech zahrivat tak tejden na teplote 60 stupnu (já jsem to frementoval na plynovým kotly) pak preskladáj, a znuvu nech fermentovat - az pokud to nebude mí tou správnou vúni a barvu.

..just trying to stay in control of the situation

Old Post 02-03-2010 v 14:50 PM
tegan_quin je offline   Profil uživatele tegan_quin   Find more posts by tegan_quin   Foto galerie člena tegan_quin   Click here to Send tegan_quin a Private Message   Add tegan_quin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jalala1
Stálý Člen

Karma uživatele jalala1 - 37% PěstitelskáKarma uživatele jalala1 - 37% PěstitelskáKarma uživatele jalala1 - 37% PěstitelskáKarma uživatele jalala1 - 37% PěstitelskáKarma uživatele jalala1 - 37% PěstitelskáKarma uživatele jalala1 - 37% PěstitelskáKarma uživatele jalala1 - 37% PěstitelskáKarma uživatele jalala1 - 37% PěstitelskáKarma uživatele jalala1 - 37% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 214  

Příspěvek č. 70


TAK JE TADY KONEC.

Fermentace toho zbytku se mi totálně nezdařila, v té igelitce to zvlhlo a chytlo plíseň, takže to letí na kompost.
V té sušárně něco zhnědlo, ale jsou to jen ty vrchní listy, které narostly až když tabák kvetl. Zabalil jsem to, zapálil a nic. Nechutná to špatně, ale nezakouřím si. Někde jsem četl, že když tabák kvete, tak živiny dává v první řadě do semen a listy jsou pak slabý- toto potvrzuji.

Takže závěrem- Letos jedu na dvě sklizně, sazenice vysadím na konci května, vykvést je nenechám, v polovině prázdnin to bude mít tak metr a půl (9-10 pater, 20 listů) , sklidím komplet celý kytky a ihned na opět pohnojené pole nasadím sazenice nové a ještě stihnu jednu sklizeň v polovině října. Ze všech rostlin, které jsem si schoval přes zimu, že je na jaře znovu vysadím, mi zbyla jen ta na obrázku. Až budou dobré podmínky, půjde ven a asi bude na semínka- chtěl bych nějakou pěknou palmičku.

FERMENTACI- zkusím asi jen na tabáku selském, který letos pojedu poprvé, hlavně kvůli doutníkům, kterých bych si nějaký ten humidor nabalil. Asi to budu fermentovat podle člena tegan_quin(dík), příspěvek o patro výš.

Zároveň tímto upozorňuju na nový thread pro rok 2010

A ty semínka seženeš tady, dík:

http://www.drabaco.cz/

MÉ LETOŠNÍ CHILLI...2011
Viržin tabák od jalala1 2009
Viržin tabák od jalala1 2010
Viržin, Burley a selský tabák od jalala1 2011
Balení doutníku
VÁCLAVÁK 15.3 2012 HOLEŠOVSKÁ VÝZVA

Naposledy upravil jalala1 21-03-2010 v 11:50 AM

Old Post 21-03-2010 v 10:45 AM
jalala1 je offline   Profil uživatele jalala1   Find more posts by jalala1   Foto galerie člena jalala1   Click here to Send jalala1 a Private Message   Add jalala1 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele jalala1! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tegan_quin
Stálý Člen

Karma uživatele tegan_quin - 32% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 71

citace:
Původní příspěvek od jalala1
TAK JE TADY KONEC.

Fermentace toho zbytku se mi totálně nezdařila, v té igelitce to zvlhlo a chytlo plíseň, takže to letí na kompost.
V té sušárně něco zhnědlo, ale jsou to jen ty vrchní listy, které narostly až když tabák kvetl. Zabalil jsem to, zapálil a nic. Nechutná to špatně, ale nezakouřím si. Někde jsem četl, že když tabák kvete, tak živiny dává v první řadě do semen a listy jsou pak slabý- toto potvrzuji.

Takže závěrem- Letos jedu na dvě sklizně, sazenice vysadím na konci května, vykvést je nenechám, v polovině prázdnin to bude mít tak metr a půl (9-10 pater, 20 listů) , sklidím komplet celý kytky a ihned na opět pohnojené pole nasadím sazenice nové a ještě stihnu jednu sklizeň v polovině října. Ze všech rostlin, které jsem si schoval přes zimu, že je na jaře znovu vysadím, mi zbyla jen ta na obrázku. Až budou dobré podmínky, půjde ven a asi bude na semínka- chtěl bych nějakou pěknou palmičku.

FERMENTACI- zkusím asi jen na tabáku selském, který letos pojedu poprvé, hlavně kvůli doutníkům, kterých bych si nějaký ten humidor nabalil. Asi to budu fermentovat podle člena tegan_quin(dík), příspěvek o patro výš.

Zároveň tímto upozorňuju na nový thread pro rok 2010

A ty semínka seženeš tady, dík:

http://www.drabaco.cz/
zdarec, skilzit cele rostliny? - jestli ti mužu poradit tak čekej až dozraji a sklizej roslinu postupne (naraz cela rostliny urcite nedozraje)
....ja nechavám na semeno jen par roslin, zbyvejici "vodkvietuju" co to jen de, tech 15 -20 listu staci a neco z paberovej sklizne (to jsem sklizel cely rosliny) praju mnoho zdaru pri letostnim sklizeny

..just trying to stay in control of the situation

Old Post 22-03-2010 v 18:07 PM
tegan_quin je offline   Profil uživatele tegan_quin   Find more posts by tegan_quin   Foto galerie člena tegan_quin   Click here to Send tegan_quin a Private Message   Add tegan_quin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:29 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
28-08-2013 - Viržin, Burley a selský tabák od jalala1 2011 - 70 odpovědí
05-04-2012 - viržinský tabák :) - 56 odpovědí
23-05-2012 - Viržin tabák od jalala1 2010 - 238 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8649240 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív