Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » Eva seeds.com
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Gige
Nový Člen

Karma uživatele Gige - 28% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 10  

Obecné Eva seeds.com Příspěvek č. 1

Dočetl sem se v novinach soft secrets o třech zajimavych modelech z evaseeds.com který mě zaujali(monster,missing,veneno) tak mě zajímá jestli stouto seedbankou a jejich kitičkama máte někdo ňáký skušenosti.

Old Post 27-07-2009 v 14:53 PM
Gige je offline   Profil uživatele Gige   Find more posts by Gige   Foto galerie člena Gige   Click here to Send Gige a Private Message   Add Gige to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gige
Nový Člen

Karma uživatele Gige - 28% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 2

Na stránce www.softsecrets.nl si můžete přečíst informace o modelu monster moc pěkně se to čte stačí si ze stránky stáhnout výtisk číslo 2-2009 a po otevření naject na stránku 22.píše se tam o všech třech modelech napsanejch o patro vejš. :-)))

Old Post 01-08-2009 v 23:25 PM
Gige je offline   Profil uživatele Gige   Find more posts by Gige   Foto galerie člena Gige   Click here to Send Gige a Private Message   Add Gige to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gige
Nový Člen

Karma uživatele Gige - 28% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 3

Tak sem našel stránku www.biotops.biz na které se dají obědnat semena od eva seeds.Příští týden skusim obědnat monster 9 feminizovanejch semen za 55 eček plus 15.90e za poštovný a pak napíšu jak to dopadlo.

Old Post 04-08-2009 v 11:42 AM
Gige je offline   Profil uživatele Gige   Find more posts by Gige   Foto galerie člena Gige   Click here to Send Gige a Private Message   Add Gige to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lukhash1
Nový Člen

Karma uživatele lukhash1 - 8% PěstitelskáKarma uživatele lukhash1 - 8% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 4


Monster: z 5 fem. semen vyklíčily všechny, ovšem 2 nebyly použitelné. Jsou momentálně venku, hnojiva AH + mix hnoje kravského a koňského. Vzhledem k vysoké relativní vlhkosti se na listech objevila plíseň, která byla zlikvidována (otrhané napadené listí + fungicid) Takže doufám, že už se neobjeví... Foto v příloze....

Old Post 04-08-2009 v 13:20 PM
lukhash1 je offline   Profil uživatele lukhash1   Find more posts by lukhash1   Foto galerie člena lukhash1   Click here to Send lukhash1 a Private Message   Add lukhash1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lupi
Stálý Člen

Karma uživatele Lupi - 81% PěstitelskáKarma uživatele Lupi - 81% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 5

Zdarec GIGE ,taky mě to dost zajímá jelikož jsem o tom taky slyšel ale to ty víš ,no budu tu s tebou čekat na nějaké odpovědi a zkušenosti.a mimochodem zijes dneska nebo jsi v práci? ,budem nejspis u hanze na zahrade tak dej wedet nejak.Pěstu zdar

Naposledy upravil Lupi 07-08-2009 v 14:58 PM

Old Post 07-08-2009 v 14:52 PM
Lupi je offline   Profil uživatele Lupi   Find more posts by Lupi   Foto galerie člena Lupi   Click here to Send Lupi a Private Message   Add Lupi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mysak
Stálý Člen

Karma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 823  

Příspěvek č. 6

...na mě to pusobi ,,je tu něco noveho,,to bude OK
Španěskych bank moc neni/neznam
tim padem bych to tipl že se nekdo trhl
..a cena

Old Post 13-11-2012 v 23:33 PM
mysak je offline   Profil uživatele mysak   Find more posts by mysak   Foto galerie člena mysak   Click here to Send mysak a Private Message   Add mysak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
azur
Stálý Člen

Karma uživatele azur - 54% PěstitelskáKarma uživatele azur - 54% PěstitelskáKarma uživatele azur - 54% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 7

tak mě osobně zajímá jen monstera,to vypadá velice v pohodě

Old Post 01-12-2012 v 05:52 AM
azur je offline   Profil uživatele azur   Find more posts by azur   Foto galerie člena azur   Click here to Send azur a Private Message   Add azur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
azur
Stálý Člen

Karma uživatele azur - 54% PěstitelskáKarma uživatele azur - 54% PěstitelskáKarma uživatele azur - 54% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 8

tak tady by to šlo http://www.growshopalien.com/online...en-uk/d165.html

Old Post 01-12-2012 v 05:59 AM
azur je offline   Profil uživatele azur   Find more posts by azur   Foto galerie člena azur   Click here to Send azur a Private Message   Add azur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lukasbertone
Stálý Člen

Karma uživatele lukasbertone - 93% PěstitelskáKarma uživatele lukasbertone - 93% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 122  

Příspěvek č. 9

Tak s touto bankou mám zatím špatné zkušenosti. Zakoupil jsem monster 9ks a klíčivosst 5/9 a to se jim z hlíny zatím vůbec nechce ..

Old Post 18-01-2013 v 14:38 PM
lukasbertone je offline   Profil uživatele lukasbertone   Find more posts by lukasbertone   Foto galerie člena lukasbertone   Click here to Send lukasbertone a Private Message   Add lukasbertone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:54 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
14-05-2015 - www.anesiaseeds.com - 0 odpovědí
24-01-2015 - Ace seeds mix - 7 odpovědí
19-09-2013 - Female Seeds - 4 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4546750 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív