Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » _Out 09 by Johny_cz_
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
johny_cz
Stálý Člen

Karma uživatele johny_cz - 95% PěstitelskáKarma uživatele johny_cz - 95% PěstitelskáKarma uživatele johny_cz - 95% PěstitelskáKarma uživatele johny_cz - 95% PěstitelskáKarma uživatele johny_cz - 95% PěstitelskáKarma uživatele johny_cz - 95% PěstitelskáKarma uživatele johny_cz - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 92  

Obecné _Out 09 by Johny_cz_ Příspěvek č. 1






Vítám Vás u sledování mého letošního outu, doufám že konečně zdokumentovaného od začátku až do konce ´=o)

OSAZENSTVO :
- Lemon Skunk od Green House Seeds
- Purple Widow od De Sjaman
- Early Skunk od člena Turek
- G13 x Skunk#1 od člena Noodles
- Diesel Ryder od člena Doutnák

SUBSTRÁT A HNOJIVA :
Pro předpěstování jsem použil směs substrátu pro pokojové květiny, substrátu pro výsev a množení a agro perlitu. Poté byly kytičky přesazeny na místa do směsy původní zeminy, substrátu pro pokojové květiny a granulovaného kravského hnoje s přídaVkem guana.
Na růst bych chtěl použít výhradně přírodní hnojiva, např. výluh z kopřiv, slepičince a pod. na květ pak OBM a Terra Bloom od plagronu a nakonec AH Final Solution, možná ještě časem něco přibude.

( pořadí fotek je podle výpisu nahoře )


aktuálně: Out 2013

Old Post 20-05-2009 v 21:57 PM
johny_cz je offline   Profil uživatele johny_cz   Find more posts by johny_cz   Foto galerie člena johny_cz   Click here to Send johny_cz a Private Message   Add johny_cz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
johny_cz
Stálý Člen

Karma uživatele johny_cz - 95% PěstitelskáKarma uživatele johny_cz - 95% PěstitelskáKarma uživatele johny_cz - 95% PěstitelskáKarma uživatele johny_cz - 95% PěstitelskáKarma uživatele johny_cz - 95% PěstitelskáKarma uživatele johny_cz - 95% PěstitelskáKarma uživatele johny_cz - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 92  

Obecné Příspěvek č. 2




a ještě něco k umístění
jako main field je tu políčko ve křoví, o rozloze cca 9 m2 a čítající 24 kytiček, konkrétně - 2x L.S, 3x E.S., 4x P.W. a 15x G13,
dále tu jsou dvě políčka v kopřivách, jedno s 10 a druhé se 6 kytičkama, zbylé 4 kytičky jsou každá zvlášť.
Co se týče Diesel Rydera, tak ten se stále sluní za oknem ( 12 ks), počkám až ukáže pohlaví a pak nechám 2 samičky na semínka a zbytek půjde na


aktuálně: Out 2013

Old Post 20-05-2009 v 22:33 PM
johny_cz je offline   Profil uživatele johny_cz   Find more posts by johny_cz   Foto galerie člena johny_cz   Click here to Send johny_cz a Private Message   Add johny_cz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
johny_cz
Stálý Člen

Karma uživatele johny_cz - 95% PěstitelskáKarma uživatele johny_cz - 95% PěstitelskáKarma uživatele johny_cz - 95% PěstitelskáKarma uživatele johny_cz - 95% PěstitelskáKarma uživatele johny_cz - 95% PěstitelskáKarma uživatele johny_cz - 95% PěstitelskáKarma uživatele johny_cz - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 92  

Příspěvek č. 3






´=o)
Jsem tu zpět s menší aktualizací.
Ve křoví jde vše podle plánu, největší radost mi dělá G13 skunk, dával jsem ho klíčit jako posledního ( teda z těch kytek co už sou venku ) a choval se k němu jako k outsiderovi, ale teď už zdaleka překonal všechny ostatní i F1, jednak výškou, tloušťkou stonku ale i větvením. Dneska jsou všechny G13 po prvním záštipku ( 3 - 4 patro, klasika ).
Na jedno políčko v kopřivách zavítali divočáci, zemina sice kvalitně provzdušněná, ale půlka kytek kořenama vzhůru. Tak chci v nejbližší době kolem těch zbývajících postavit dodatečný oplocení, je to sice jako stavět protipovodňový hráze po povodni, ale aspoň něco.


- políčko ve křoví




- G13 x Skunk#1









- Diesel Rydeři










- nafťáček









- řízky ze záštipků, uvidíme zda se chytnou


aktuálně: Out 2013

Naposledy upravil johny_cz 26-05-2009 v 15:58 PM

Old Post 26-05-2009 v 15:43 PM
johny_cz je offline   Profil uživatele johny_cz   Find more posts by johny_cz   Foto galerie člena johny_cz   Click here to Send johny_cz a Private Message   Add johny_cz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
johny_cz
Stálý Člen

Karma uživatele johny_cz - 95% PěstitelskáKarma uživatele johny_cz - 95% PěstitelskáKarma uživatele johny_cz - 95% PěstitelskáKarma uživatele johny_cz - 95% PěstitelskáKarma uživatele johny_cz - 95% PěstitelskáKarma uživatele johny_cz - 95% PěstitelskáKarma uživatele johny_cz - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 92  

Příspěvek č. 4






´=o)
tak jsem se byl dneska kouknout na druhý políčko v kopřivách, no, nic moc ´=o( , slimáci jsou fakt svině. Při přesázení na místa jsem kytičky obsypal Vanishem, ale asi málo ( nemůžu říct že by nefungoval, to ne, ale dávkování dle návodu je asi na méně zamořená místa ) a navíc po včerejší bouřce byla část kytek zavalena okolíma kopřivama, takže tý žravý žouželi nestálo nic v cestě, no z těch 10 kytek, jsou - 3 bez známky poškození, 3 to ještě rozdejchaj a 3 už mají jen minimální šanci na přežití,tu poslední 10 už jsem ani nenašel. Trochu pozdě, ale přece dostaly dneska kytičky dodatečný oplocení, přes to už se snad nic nedostane.

a ještě přihodím fotky dvou Purple Widow v kuku poli ´=o)


aktuálně: Out 2013

Old Post 27-05-2009 v 21:39 PM
johny_cz je offline   Profil uživatele johny_cz   Find more posts by johny_cz   Foto galerie člena johny_cz   Click here to Send johny_cz a Private Message   Add johny_cz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
johny_cz
Stálý Člen

Karma uživatele johny_cz - 95% PěstitelskáKarma uživatele johny_cz - 95% PěstitelskáKarma uživatele johny_cz - 95% PěstitelskáKarma uživatele johny_cz - 95% PěstitelskáKarma uživatele johny_cz - 95% PěstitelskáKarma uživatele johny_cz - 95% PěstitelskáKarma uživatele johny_cz - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 92  

Příspěvek č. 5






Právě jsem se celej stahanej vrátil z políčka ve křoví. To prošlo menším upgradem, jednak rozšíření, ještě důkladnější prořezání okolní vegetace, takže je osluněná celá plocha od rána do večera, přibylo menší políčko s 8 Diesel Rydery ( zbylí 4 jsou na semínka v kukuřici ), každá kytka dostala oporu a první zálivku s hnojivem ( slepičince + guano + kopřivy + plnotučné mléko - 14 dní nechat v teple kvasit - síla že to láme kosti, takže na začátek jen hodně slabej roztok.



- pohled z ptačí perspektivy






- další pohled








- G13 Skunk















- políčko s DR










- DR


aktuálně: Out 2013

Naposledy upravil johny_cz 03-06-2009 v 17:26 PM

Old Post 03-06-2009 v 16:54 PM
johny_cz je offline   Profil uživatele johny_cz   Find more posts by johny_cz   Foto galerie člena johny_cz   Click here to Send johny_cz a Private Message   Add johny_cz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
johny_cz
Stálý Člen

Karma uživatele johny_cz - 95% PěstitelskáKarma uživatele johny_cz - 95% PěstitelskáKarma uživatele johny_cz - 95% PěstitelskáKarma uživatele johny_cz - 95% PěstitelskáKarma uživatele johny_cz - 95% PěstitelskáKarma uživatele johny_cz - 95% PěstitelskáKarma uživatele johny_cz - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 92  

Příspěvek č. 6





Dnes jen menší aktualizace, víc jsem toho navštívit nestihl. Kytičky už se krásně rozjely, dnes proběhla další zálivka s hnojivem a pár zaštípnutí. Diesel rydeři už začali ukazovat svoje pohlaví, zatím to vypadá 50:50 ´=o)


aktuálně: Out 2013

Old Post 18-06-2009 v 18:44 PM
johny_cz je offline   Profil uživatele johny_cz   Find more posts by johny_cz   Foto galerie člena johny_cz   Click here to Send johny_cz a Private Message   Add johny_cz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
YagoMan
Stálý Člen

Karma uživatele YagoMan - 95% PěstitelskáKarma uživatele YagoMan - 95% PěstitelskáKarma uživatele YagoMan - 95% PěstitelskáKarma uživatele YagoMan - 95% PěstitelskáKarma uživatele YagoMan - 95% PěstitelskáKarma uživatele YagoMan - 95% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 196  

Příspěvek č. 7

zdar pěkné to je, jak vinice z jižní moravy... a těch odrůd...
hmmm zajímavé hnojení, ty všechny ingredience chápu, ale to mléko...

Předpokladem kulturně morální společnosti je kulturně morální jedinec.
Největším společenským hříchem je nezávislé myšlení.
H.E.M.P. for Victory!!! Help Eliminate Marijuana Prohibited

Old Post 18-06-2009 v 19:38 PM
YagoMan je offline   Profil uživatele YagoMan   Find more posts by YagoMan   Foto galerie člena YagoMan   Click here to Send YagoMan a Private Message   Add YagoMan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maxeaux
armed greenfidel

Karma uživatele Maxeaux - 80% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 955  

Příspěvek č. 8

cau, mas to precizne porobene, akurat sa mi zda ze ten flek v kuku sa bude dat vidiet aj z vesmirnej stanice

Old Post 18-06-2009 v 21:48 PM
Maxeaux je offline   Profil uživatele Maxeaux   Find more posts by Maxeaux   Foto galerie člena Maxeaux   Click here to Send Maxeaux a Private Message   Add Maxeaux to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Maxeaux! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
johny_cz
Stálý Člen

Karma uživatele johny_cz - 95% PěstitelskáKarma uživatele johny_cz - 95% PěstitelskáKarma uživatele johny_cz - 95% PěstitelskáKarma uživatele johny_cz - 95% PěstitelskáKarma uživatele johny_cz - 95% PěstitelskáKarma uživatele johny_cz - 95% PěstitelskáKarma uživatele johny_cz - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 92  

Příspěvek č. 9





To mléko jsem tam dal místo vody na doporučení místního člena a to z důvodu lepšího kvašení. Nemůžu porovnat s vodou, ale svůj účel to splnilo ( mít pole blíž hřbitovu, i hroby by se začaly otvírat ), je to fakt síla.
Co se týče viditelnosti těch dvou flíčků v kukuřici z vesmírné stanice, tak to mi moc starosti nedělá. Mám větší strach z divokých prasat než z kosmonautů ´=o)

Jinak děkuju všem za K+ a přihodím ještě pár dnešních fotek z kukuřice ´=o)








Purple Widow













Diesel Ryder´s













DR samec


aktuálně: Out 2013

Naposledy upravil johny_cz 19-06-2009 v 12:04 PM

Old Post 19-06-2009 v 11:57 AM
johny_cz je offline   Profil uživatele johny_cz   Find more posts by johny_cz   Foto galerie člena johny_cz   Click here to Send johny_cz a Private Message   Add johny_cz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
johny_cz
Stálý Člen

Karma uživatele johny_cz - 95% PěstitelskáKarma uživatele johny_cz - 95% PěstitelskáKarma uživatele johny_cz - 95% PěstitelskáKarma uživatele johny_cz - 95% PěstitelskáKarma uživatele johny_cz - 95% PěstitelskáKarma uživatele johny_cz - 95% PěstitelskáKarma uživatele johny_cz - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 92  

Příspěvek č. 10




Dostal jsem dotaz, kolik že to těch kytek vlastně mám, což mě osobně taky zajímalo, protože po těch bouřkách co tu byly, jsem měl docela obavy o ty v kopřivách. Tak jsem vyrazil na obhlídku - kopřivy už maji skoro 2 metry, takže ty kytičky co jsou mimo oplocení totálně zastíněný. Tak jsem okolní porost zkrotil, a už se snad rozjedou.

A tady je ten souhrn:

Lemon Skunk - 3 samice
Purple Widow - 9
Early Skunk - 5 samic
G13 x Skunk#1 - 21
Diesel Ryder - 11

Celkem tedy 49 kousků ´=o)


aktuálně: Out 2013

Old Post 19-06-2009 v 16:22 PM
johny_cz je offline   Profil uživatele johny_cz   Find more posts by johny_cz   Foto galerie člena johny_cz   Click here to Send johny_cz a Private Message   Add johny_cz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
johny_cz
Stálý Člen

Karma uživatele johny_cz - 95% PěstitelskáKarma uživatele johny_cz - 95% PěstitelskáKarma uživatele johny_cz - 95% PěstitelskáKarma uživatele johny_cz - 95% PěstitelskáKarma uživatele johny_cz - 95% PěstitelskáKarma uživatele johny_cz - 95% PěstitelskáKarma uživatele johny_cz - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 92  

Příspěvek č. 11

reakce na připomínku ohledně keramzitu u DR, není tam " absolutně zbytečný ", neslouží totiž pro zadržení vlhkosti, nebo pro lepší provzdušnění substrátu, ale jako ochrana před zablácením. Když jsem totiž vysadil první kytky ne tento flek, tak po prvním větším slejváku byly kytky do půlky obalený hlínou a některé spodní lístky začaly uhnívat. A jelikož jsem Diesel Rydery vysazoval docela brzo, jen s pár lístkama, bál jsem se, aby po nějaké větší bouřce s kroupami, nebyli zatlučeni v blátě.
Bouřka přišla ( i s kroupami ) a DR to krásně " čistě "přečkali. Tak proto tam je ten keramzit ´=o)
A to že mám kytky moc blízko u sebe, s tím se všema naprosto souhlasím. Protože si myslím že toto políčko ve křoví je naprosto dokonale ukryto, ( oproti ostatním ) chtěl jsem sem dostat co nejvíc kytek, proto tak nahusto. Časem přijdou samci tak to trošku prořídne, a ještě je tu ta, pro mnohé nepochopená konstrukce, slouží jednak jako opora ( v minulém roce jsem na to doplatil ), a následně po odstranění samců se okolní kytičky jednodušeji vyvážou do vzniklých mezer a celkově slouží pro lepší rozložení větví do plochy. ´=o)


aktuálně: Out 2013

Old Post 20-06-2009 v 11:58 AM
johny_cz je offline   Profil uživatele johny_cz   Find more posts by johny_cz   Foto galerie člena johny_cz   Click here to Send johny_cz a Private Message   Add johny_cz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
johny_cz
Stálý Člen

Karma uživatele johny_cz - 95% PěstitelskáKarma uživatele johny_cz - 95% PěstitelskáKarma uživatele johny_cz - 95% PěstitelskáKarma uživatele johny_cz - 95% PěstitelskáKarma uživatele johny_cz - 95% PěstitelskáKarma uživatele johny_cz - 95% PěstitelskáKarma uživatele johny_cz - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 92  

Nový fotoaparát = nové fotografie ... Příspěvek č. 12






Aktualizace:
Kytičky kvůli současnému stavu počasí moc nepoporostly, ale na druhou stranu se člověk nemusí tahat s hektolitry vody na políčka.
Z osmi DR jsou jenom 2 samci, což mě velice potěšilo, takže ještě jednu nebo dvě samičky přidám k těm třem do kukuřice na semínka ´=o)


aktuálně: Out 2013

Naposledy upravil johny_cz 26-06-2009 v 15:03 PM

Old Post 26-06-2009 v 14:45 PM
johny_cz je offline   Profil uživatele johny_cz   Find more posts by johny_cz   Foto galerie člena johny_cz   Click here to Send johny_cz a Private Message   Add johny_cz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
telekuk
Stálý Člen

Karma uživatele telekuk - 94% PěstitelskáKarma uživatele telekuk - 94% PěstitelskáKarma uživatele telekuk - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 74  

Příspěvek č. 13

libovka ale asi to maáš dobře krytý okolní junglí protože ty bílý tyčky se mi zdaj dost nápadný lepší by byla nějaká přírodní barva...čorky sou všude..

ganjopádně K+ za tenhle grow :-)

telekuk

Old Post 26-06-2009 v 15:32 PM
telekuk je offline   Profil uživatele telekuk   Find more posts by telekuk   Foto galerie člena telekuk   Click here to Send telekuk a Private Message   Add telekuk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Le_prox
Stálý Člen

Karma uživatele Le_prox - 81% PěstitelskáKarma uživatele Le_prox - 81% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 55  

Příspěvek č. 14

zdaar johny, zajimalo by me jak kytičkám pomůžou ty tycky(opory)? Já se právě rozmýšlím, či taky dát ke každé, ale myslel jsem, že to tu kytku oslabuje...

moc pěkný kytky K+




“Only after the last tree has been cut down, Only after the last river has been poisoned, Only after the last fish has been caught, Only then will you find that money cannot be eaten.”

In the garden 2009

OUT 2010 by Le_prox

Old Post 28-06-2009 v 10:54 AM
Le_prox je offline   Profil uživatele Le_prox   Find more posts by Le_prox   Foto galerie člena Le_prox   Click here to Send Le_prox a Private Message   Add Le_prox to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
johny_cz
Stálý Člen

Karma uživatele johny_cz - 95% PěstitelskáKarma uživatele johny_cz - 95% PěstitelskáKarma uživatele johny_cz - 95% PěstitelskáKarma uživatele johny_cz - 95% PěstitelskáKarma uživatele johny_cz - 95% PěstitelskáKarma uživatele johny_cz - 95% PěstitelskáKarma uživatele johny_cz - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 92  

Příspěvek č. 15



To telekuk, krytý je to opravdu dokonale, na každou stranu tak 4-6 metrů neprůhledná hradba z trnkových keřů, a to i v období kdy na nich nejsou žádné listy. Je tu sice jeden pruh cca půl metru přes kterej ty bílý tyčky sem tam prosvitnou, ale ten se chystám nechat zarůst břečťanem. ( Bílá barva je fakt nepřirozená.)

To Le_prox, ta opora kytce každopádně pomůže, teď to sice není tak patrný, ale do budoucna určitě ano. Snažím se aby každá kytka rostla co nejvíce do šířky - nabrala co nejvíce hmoty, a časem přibudou ještě palice ( snad ), takže ta celková masa, biomasa bude za zvýšených povětrnostních podmínek vyvíjet na průřez stonku dost velké dynamické zatížení, takže by mohlo dojít k porušení nebo destrukci ( zlomení stonku ).
Stačí když se kytka přikotví kousek nad polovinou, zamezí se tak nadměrnému ohybu. Co se týče oslabení, tak to snad nehrozí, stonek není přichycen na pevno, má možnost pohybu cca 4 cm na každou stranu od rovnovážné polohy, mohlo by být i více.
Jsem to popsal jak ve vědecké literatuře ´=o) , prostě bych se toho nebál, až se dostanu na políčko pošlu nějakou fotku toho přichycení.
V následujícím týdnu bych také chtěl zatemnit část kytek abych určil pohlaví a mohl tvarovat a pečovat jen o ty vyvolené.

Ještě přidám pár fotek řízků, nejsou to ty ze záštipků, ty se nějak nevyvedly, toto je druhá várka a nahradí ty holá místa na políčkách v kopřivách ´=o)


aktuálně: Out 2013

Naposledy upravil johny_cz 28-06-2009 v 14:13 PM

Old Post 28-06-2009 v 14:06 PM
johny_cz je offline   Profil uživatele johny_cz   Find more posts by johny_cz   Foto galerie člena johny_cz   Click here to Send johny_cz a Private Message   Add johny_cz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
johny_cz
Stálý Člen

Karma uživatele johny_cz - 95% PěstitelskáKarma uživatele johny_cz - 95% PěstitelskáKarma uživatele johny_cz - 95% PěstitelskáKarma uživatele johny_cz - 95% PěstitelskáKarma uživatele johny_cz - 95% PěstitelskáKarma uživatele johny_cz - 95% PěstitelskáKarma uživatele johny_cz - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 92  

Příspěvek č. 16





Dnes jsem nasadil zatemňovací pytlíky, s touto metodou nemám zatím žádnou zkušenos, ale doufám že tak do týdne by mohli kytičky naznačit pohlaví.

Jinak jsem celé políčko vyplel a prokypřil, a jelikož jsem nevěděl kam s vypletým materiálem založil jsem na políčku menší kompost, tak snad bude na příští sezónu troška tý kvalitnější zeminy.


Ještě připojím pár fotek rozdělených po jednotlivých odrůdách
´=o)


aktuálně: Out 2013

Old Post 01-07-2009 v 18:20 PM
johny_cz je offline   Profil uživatele johny_cz   Find more posts by johny_cz   Foto galerie člena johny_cz   Click here to Send johny_cz a Private Message   Add johny_cz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:13 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
13-01-2007 - Out 06 by Erixon - 73 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8101060 seconds with 39 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív