Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » _Out 09 by Johny_cz_
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5
Autor
Téma 
johny_cz
Stálý Člen

Karma uživatele johny_cz - 95% PěstitelskáKarma uživatele johny_cz - 95% PěstitelskáKarma uživatele johny_cz - 95% PěstitelskáKarma uživatele johny_cz - 95% PěstitelskáKarma uživatele johny_cz - 95% PěstitelskáKarma uživatele johny_cz - 95% PěstitelskáKarma uživatele johny_cz - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 92  

Příspěvek č. 65






Tak dnes je to týden od sklizně, kytičky se do teď sušily v celku. Dopoledne proběhlo závěrečné rozporcování + trimming a následuje další část sušení.

Venku stále ještě kvete :
15 ks G13 Skunk
2 ks Lemon Skunk
5 ks Lowryder 2

Z políčka G13 na semínka jsem na konec vytrhal samce ještě před vykvetením - nevím co bych s tou hromadou semen vůbec dělal. Místo toho jsem si udělal matky, jednu G13S a dvě LS.
Navíc na semínka jsem opylil dvě bonsaiky ES pylem G13S, od tohoto crossu očekávám hodně, hlavně ranější nakvétání.


aktuálně: Out 2013

Old Post 05-10-2009 v 16:56 PM
johny_cz je offline   Profil uživatele johny_cz   Find more posts by johny_cz   Foto galerie člena johny_cz   Click here to Send johny_cz a Private Message   Add johny_cz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
johny_cz
Stálý Člen

Karma uživatele johny_cz - 95% PěstitelskáKarma uživatele johny_cz - 95% PěstitelskáKarma uživatele johny_cz - 95% PěstitelskáKarma uživatele johny_cz - 95% PěstitelskáKarma uživatele johny_cz - 95% PěstitelskáKarma uživatele johny_cz - 95% PěstitelskáKarma uživatele johny_cz - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 92  

Příspěvek č. 66



ráno mě docela šokovala tato zpráva - http://aktualne.centrum.cz/domaci/p...phtml?id=649905 - tak jsem se šel podívat na políčko, jak to vypadá. V poslední době docela dost pršelo, takže kytky měli palice nasáklý vodou a ty vyšší byly pod tou tíhou ohlé, ale naštěstí je zadržela opěrná síť, takže se žádná nezlomila.
Zatím, a to musím zaklepat, se žádná plíseň neobjevila, ale vzhledem k současnému deštivému počasí a ranním mlhám jí čekám každou chvíli.
Na sklizeň to zatím nevypadá, nejdříve koncem měsíce.


Dnes také proběhlo vážení již sklizeného materiálu, takže :

Early Skunk - 170 g rovných
Purple Widow - pouze 18 g

podrobný SmokeReport přihodím později ´=o)


aktuálně: Out 2013

Old Post 12-10-2009 v 18:33 PM
johny_cz je offline   Profil uživatele johny_cz   Find more posts by johny_cz   Foto galerie člena johny_cz   Click here to Send johny_cz a Private Message   Add johny_cz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
johny_cz
Stálý Člen

Karma uživatele johny_cz - 95% PěstitelskáKarma uživatele johny_cz - 95% PěstitelskáKarma uživatele johny_cz - 95% PěstitelskáKarma uživatele johny_cz - 95% PěstitelskáKarma uživatele johny_cz - 95% PěstitelskáKarma uživatele johny_cz - 95% PěstitelskáKarma uživatele johny_cz - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 92  

Pohodička SMOKE REPORT Příspěvek č. 67



Early Skunk

2 phenotypy lišící se převážně kompaktností palic, jedny tvrdé jako kámen, druhé řidší více olistěné.


  • Vůně : exotická, aroma citrusových plodů

  • Chuť : lehce nakyslá ( po citrónech ), kořeněná, lehký kouř, neškrábe

  • Účinek : Rychlý nástup, lehce energický, nic silného, prostě na pohodu, ideální k pivu, na pokec s přáteli


Purple Widow

Krásná temně fialová barva

  • Vůně : tropická, kořeněná, lehce zemitá

  • Chuť : intenzivní, těžký, hustý kouř, trošku dusí, ale neškrábe

  • Účinek : dlouhotrvající, intenzivní prožitek, při větších dávkách narkotický, vhodné k míchání se slabšími modely



U obou odrůd bych chtěl vyzdvihnout brzkou a krátkou dobu kvetení, ideální pro outdoor ´=o)


aktuálně: Out 2013

Naposledy upravil johny_cz 30-10-2009 v 22:10 PM

Old Post 30-10-2009 v 22:03 PM
johny_cz je offline   Profil uživatele johny_cz   Find more posts by johny_cz   Foto galerie člena johny_cz   Click here to Send johny_cz a Private Message   Add johny_cz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
johny_cz
Stálý Člen

Karma uživatele johny_cz - 95% PěstitelskáKarma uživatele johny_cz - 95% PěstitelskáKarma uživatele johny_cz - 95% PěstitelskáKarma uživatele johny_cz - 95% PěstitelskáKarma uživatele johny_cz - 95% PěstitelskáKarma uživatele johny_cz - 95% PěstitelskáKarma uživatele johny_cz - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 92  

Příspěvek č. 68


Během dneška, jsem sklidil polovinu zbylých kytek ( G13S + LS ), druhá půlka mě čeká zítra. Sice by ještě potřebovaly jeden či dva slunné týdny, ale vzhledem k současné předpovědi počasí, už jsem to nechtěl riskovat, navíc už se začala projevovat plíseň ( zhruba na 5 až 10 % ). Také byly kytičky trošku pomrzlé, takže nějaký veliký nárůst objemu už se nedal předpokládat.


aktuálně: Out 2013

Old Post 31-10-2009 v 15:18 PM
johny_cz je offline   Profil uživatele johny_cz   Find more posts by johny_cz   Foto galerie člena johny_cz   Click here to Send johny_cz a Private Message   Add johny_cz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:10 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
13-01-2007 - Out 06 by Erixon - 73 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4002850 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív