Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Můj druhý zdokumentovaný...
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
TH!
Stálý Člen

Karma uživatele TH! - 96% PěstitelskáKarma uživatele TH! - 96% PěstitelskáKarma uživatele TH! - 96% PěstitelskáKarma uživatele TH! - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 174  

Příspěvek č. 17


Afghaan- Nirvana
Dostal jsem 4 bonusové semínka, zasadil jsem dvě, jednu kytku jsem sklidil já, druhou nějaká dobrá duše. Palice jsou spíš listnaté, vzdušnější, další adept na mast, mléko nebo něco podobného. Palice jsou totiž plné semínek. Někdo v okolí zřejmě něřešil samce..
Sklízel jsem ji jako poslední, v druhé polovině listopadu. Začala totiž chytat plíseň. Na pěstování outdoor bych moc nedoporučoval, kytka, kterou jsem hnojil plagronem alga bloom začala kvést začátkem září, druhá, nehnojená o dost později.
Chuť kořeněná, zemitá, stavy spíš stoned.
Fotku v květu bohužel nemám.

Old Post 10-01-2010 v 13:45 PM
TH! je offline   Profil uživatele TH!   Find more posts by TH!   Foto galerie člena TH!   Click here to Send TH! a Private Message   Add TH! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TH!
Stálý Člen

Karma uživatele TH! - 96% PěstitelskáKarma uživatele TH! - 96% PěstitelskáKarma uživatele TH! - 96% PěstitelskáKarma uživatele TH! - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 174  

Příspěvek č. 18




Shaman- Dutch passion
Číslo jedna tohoto growu. Po zaštípnutí se dobře větví, brzo a poměrně rychle kvete. Sklidil jsem jednu kytku, fialové pheno. Zbylé kyti si opět odnesl pan X. Sklízel jsem v druhé polovině září, palice byly mohutné, těžké a kompaktní. Výnos z jedné kytky- 3x 0.7 zavařovačka.
Zhulenost převážně aktivní, smích. Dojezd stavu bývá docela útlum, ale dá se to rozdýchat. Tuhle kytku doporučuju.

Old Post 10-01-2010 v 14:20 PM
TH! je offline   Profil uživatele TH!   Find more posts by TH!   Foto galerie člena TH!   Click here to Send TH! a Private Message   Add TH! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TH!
Stálý Člen

Karma uživatele TH! - 96% PěstitelskáKarma uživatele TH! - 96% PěstitelskáKarma uživatele TH! - 96% PěstitelskáKarma uživatele TH! - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 174  

Příspěvek č. 19



White widow- Nirvana

Vzhledem k tomu, že jsem vdovku nechtěl přenechat čorkám, byl výnos opravdu minimální. Co taky chtít od kytky která nebyla hnojená, zalévaná atd. Navíc jsem ji sklízel tak po polovině květu. To znamená že výnos byl tak 10g. Na to že nebyla kytka ani zdaleka zralá ale funguje docela dobře. Stav aktivní. Kouř sladký. Fotku mám jenom z růstu.

Ještě jsem jel dva druhy no namů, jeden byl v kukuřici kterou sklidili zemědělci i s mýma kytkama, další kyti,co byly na poli začaly hermit, tak šly na mast.

Letošní grow mohl být o hodně lepší, ale taky podstatně horší. Takže jsem rád že mám do příští sklizně co kouřit a už vybírám modely na příští rok. Mějte se všichni a hodně úspěchů a štěstí nejen v pěstování.

Old Post 10-01-2010 v 14:32 PM
TH! je offline   Profil uživatele TH!   Find more posts by TH!   Foto galerie člena TH!   Click here to Send TH! a Private Message   Add TH! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:34 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
18-08-2013 - muj 1. dokumentovaný out - 57 odpovědí
29-12-2007 - Muj prvni zdokumentovany OUT 2007 - 137 odpovědí
16-10-2007 - Můj druhý out - 242 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7778090 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív