Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » New growbox 250W by mmed
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5
Autor
Téma 
fefl
Stálý Člen

Karma uživatele fefl - 50% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 106  

Palec nahoru k+ Příspěvek č. 49

Jo je to fakt supr. Libozní kytky hlavne a ta skříň taky. Takže k+

Old Post 10-11-2002 v 10:29 AM
fefl je offline   Profil uživatele fefl   Find more posts by fefl   Foto galerie člena fefl   Click here to Send fefl a Private Message   Add fefl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tbou
Nový Člen

Karma uživatele Tbou - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2002
Příspěvků: 2 

Příspěvek č. 50

tak mám sodík 250W

Old Post 13-11-2002 v 20:42 PM
Tbou je offline   Profil uživatele Tbou   Find more posts by Tbou   Foto galerie člena Tbou   Click here to Send Tbou a Private Message   Add Tbou to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lipo
Nový Člen

Karma uživatele lipo - 16% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 1 

Příspěvek č. 51

nádhera - sem uplně naměko=K+

Old Post 30-11-2002 v 00:49 AM
lipo je offline   Profil uživatele lipo   Find more posts by lipo   Foto galerie člena lipo   Click here to Send lipo a Private Message   Add lipo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vriter@cz
Stálý Člen

Karma uživatele vriter@cz - 81% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 270 

Super Příspěvek č. 52

Moc pekne vypestovany indorek. Pestirna je super.

vriter@cz

Old Post 21-01-2003 v 17:10 PM
vriter@cz je offline   Profil uživatele vriter@cz   Find more posts by vriter@cz   Foto galerie člena vriter@cz   Click here to Send vriter@cz a Private Message   Add vriter@cz to your buddy list     Navštiv homepage uživatele vriter@cz! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oko
Nový Člen

Karma uživatele oko - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 3 

Palec nahoru Příspěvek č. 53

Nazdar predevsim bych ti rad pgratuloval k tyhle MOHUTNY slizni :] na paprve je to hodne husty...
urcite k+ jen tak dal.

Old Post 23-01-2003 v 14:42 PM
oko je offline   Profil uživatele oko   Find more posts by oko   Foto galerie člena oko   Click here to Send oko a Private Message   Add oko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tor@ Bor@
Stálý Člen

Karma uživatele Tor@ Bor@ - 16% PěstitelskáKarma uživatele Tor@ Bor@ - 16% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 130 

Příspěvek č. 54

Jo tak to ja sem napoprve nemel takovou radost, fakt ti to vyšlo moc hezky k+ pro tebe

Free Bagdad

Old Post 23-01-2003 v 16:41 PM
Tor@ Bor@ je offline   Profil uživatele Tor@ Bor@   Find more posts by Tor@ Bor@   Foto galerie člena Tor@ Bor@   Click here to Send Tor@ Bor@ a Private Message   Add Tor@ Bor@ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mmed
Stálý Člen

Karma uživatele mmed - 92% PěstitelskáKarma uživatele mmed - 92% PěstitelskáKarma uživatele mmed - 92% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 74  

Příspěvek č. 55

Díky za karmy i za pochvalný vyjádření.
Brzo startuju nanovo, tak přibyde zas pár zkušeností.
Doufejme, že to klapne, aspoň jako minule.

Old Post 09-02-2003 v 20:54 PM
mmed je offline   Profil uživatele mmed   Find more posts by mmed   Foto galerie člena mmed   Click here to Send mmed a Private Message   Add mmed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mmed
Stálý Člen

Karma uživatele mmed - 92% PěstitelskáKarma uživatele mmed - 92% PěstitelskáKarma uživatele mmed - 92% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 74  

Příspěvek č. 56



Jak už jsem se tu před časem zmiňoval, mám znovu zasazeno. Tentokrát Polárku.
Původním předpoklad, že bublátor předělám na drip, nějak neklap. Ale minule se vanička se vzduchátkem osvědčila, tak co..!! Došlo pouze k malýmu vylepšení. Na skříni nástavec z úplně jinýho kusu nábytku, kde je v jedný části řízkárna s úsporkou a v druhý tlumivky, startéry, vzduchátka, kablíky a hlavně soustava zásuvek, vypínačů a zapínačů, pro komfortnější ovládání rozličných elektrických spotřebičů.

Naposledy upravil mmed 03-04-2003 v 12:48 PM

Old Post 26-03-2003 v 23:44 PM
mmed je offline   Profil uživatele mmed   Find more posts by mmed   Foto galerie člena mmed   Click here to Send mmed a Private Message   Add mmed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mmed
Stálý Člen

Karma uživatele mmed - 92% PěstitelskáKarma uživatele mmed - 92% PěstitelskáKarma uživatele mmed - 92% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 74  

Příspěvek č. 57



Buď je normální, že po přesazení zakořeněnejch řízků do bublátka pokaždý nastavá boj o přežití, nebo něco dělam blbě.
Přesazený kytky v rockwoolu a v keramzitu maj hroznou práci se nastartovat. Chvílema to u některejch zas vypadalo na exitus, ale už se umoudřily. Akorát teď musim ty s náskokem brzdit, aby je ostatní dohonily. Ale to neva, pár řízků pro předpěstění na ven se hodí.
Ty ruzný namokřený hadry tam mam kvůli vlchkotě... Nový sazeničky jí zjevně vyžadujou víc, než jsem čekal.

Old Post 27-03-2003 v 00:03 AM
mmed je offline   Profil uživatele mmed   Find more posts by mmed   Foto galerie člena mmed   Click here to Send mmed a Private Message   Add mmed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rude
Stálý Člen

Karma uživatele Rude - 74% PěstitelskáKarma uživatele Rude - 74% Pěstitelská

Registrován: Aug 2002
Příspěvků: 223 

Příspěvek č. 58

jee, moc moc pekny mmede, at ti pekne rostou v bublifucku

Old Post 27-03-2003 v 07:56 AM
Rude je offline   Profil uživatele Rude   Find more posts by Rude   Foto galerie člena Rude   Click here to Send Rude a Private Message   Add Rude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mmed
Stálý Člen

Karma uživatele mmed - 92% PěstitelskáKarma uživatele mmed - 92% PěstitelskáKarma uživatele mmed - 92% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 74  

Příspěvek č. 59



Po dlouhý době mám konečně čas na závěrečnou zprávu ohledně Northern Light. Fotek moc není, neb momentálně nemám k dispozici foťák.
Vzhledem k tomu, že NL dlouho nechtěly nastartovat a ke konci kvetení jsem byl dva tejdny pryč, celá doba růstu (48 dní) a květu (74 dní) byla dost dlouhá.
Polárka sice rychle přešla na květ, ale palice nebyly nic moc.

Old Post 16-08-2003 v 12:57 PM
mmed je offline   Profil uživatele mmed   Find more posts by mmed   Foto galerie člena mmed   Click here to Send mmed a Private Message   Add mmed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mmed
Stálý Člen

Karma uživatele mmed - 92% PěstitelskáKarma uživatele mmed - 92% PěstitelskáKarma uživatele mmed - 92% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 74  

Příspěvek č. 60



Kytky byly hodně listnatý a hustý, ale paličky poměrně malý i když dost výkonný. Ale hlavní problém byl hlavně v tom, že oproti minulý sklizni, po usušení zbylo (jen) 50g.
Přestože se tohle za velkej úspěch považovat nedá, každá zkušenost je dobrá.
NL je celkem rychlej model, takže zakořenění, růst a květ se dají určitě zvládnout dřív, než se povedlo mě. Tutově jí ještě někdy zkusim, ale asi to bude chtít více péče..
Příště to bude, doufám, o dost lepší, jelikož mám v plánu rozjet Bílou vdovu.

Old Post 16-08-2003 v 13:18 PM
mmed je offline   Profil uživatele mmed   Find more posts by mmed   Foto galerie člena mmed   Click here to Send mmed a Private Message   Add mmed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WEBB
Stálý Člen

Karma uživatele WEBB - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 27 

Příspěvek č. 61

mmed: Ahoj, zajimalo by me, kde si sehnal tu nadobu na bublak s tim vikem, pripadne jeji rozmery... dik

Webb

Old Post 29-08-2003 v 11:15 AM
WEBB je offline   Profil uživatele WEBB   Find more posts by WEBB   Foto galerie člena WEBB   Click here to Send WEBB a Private Message   Add WEBB to your buddy list     Navštiv homepage uživatele WEBB! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mmed
Stálý Člen

Karma uživatele mmed - 92% PěstitelskáKarma uživatele mmed - 92% PěstitelskáKarma uživatele mmed - 92% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 74  

Příspěvek č. 62

2webb:
Heled, ted nevim presne, ale mysllim v OBI nebo Baumaxu - asi za 300,- i s vikem. Chvili to trvalo, ale nakonec se mi povedlo najit presne bedynku, ktera mi tam pasuje. Rozmery jsou: s-40 cm; d-50 cm; v- 25 cm. Vejde se tam 40 l vody, takze jsem pocital na kazdou kytku tak 10 l. Jenze ctyri kyti je vetsinou moc, protoze prostor ty my malinky skrinky v pohode stacej vyplnit kytky tri. Zalezi na tom kolik mas mista a pak zkouset hledat vhodnou nadobu.

Old Post 29-08-2003 v 12:59 PM
mmed je offline   Profil uživatele mmed   Find more posts by mmed   Foto galerie člena mmed   Click here to Send mmed a Private Message   Add mmed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Little_stoney
Nový Člen

Karma uživatele Little_stoney - 16% Pěstitelská

Registrován: Aug 2003
Příspěvků: 4 

Příspěvek č. 63

Moc krasny.... K4U

Old Post 29-08-2003 v 14:35 PM
Little_stoney je offline   Profil uživatele Little_stoney   Find more posts by Little_stoney   Foto galerie člena Little_stoney   Click here to Send Little_stoney a Private Message   Add Little_stoney to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mmed
Stálý Člen

Karma uživatele mmed - 92% PěstitelskáKarma uživatele mmed - 92% PěstitelskáKarma uživatele mmed - 92% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 74  

Příspěvek č. 64

2 Realist:
Nepleteš. Povedlo se mi skříňku vtěstnat do komory. Takže komoru větrám nepřetržitě oknem.
Před časem jsem byl nucenej sdílet pokojík s Hererem a snažil se odfiltrovávat takovou věcí, co se jmenuje "Supersorb" a stála 12,- Kč (nejspíš domácí potřeby, už nevim..). Pomáhalo to tak z 80%, zbytek se dolaďoval voknem, voňavejma tyčkama, sprejema a tak.. A většina návštěv stejnak ví, že hulim, čili je ani moc nepřekvapuje, když mi je doma něco cejtit.
Ale stejně to bylo docela hustý, dva měsíce spát s Hererem.. Komora je komora.

Naposledy upravil mmed 31-08-2003 v 10:28 AM

Old Post 31-08-2003 v 10:23 AM
mmed je offline   Profil uživatele mmed   Find more posts by mmed   Foto galerie člena mmed   Click here to Send mmed a Private Message   Add mmed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:34 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
01-03-2009 - Fírst GrowBox 250w - 16 odpovědí
17-03-2009 - GrowBox 250 W GIB - 65 odpovědí
18-03-2009 - New box: 250W HPS - 44 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4279880 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív