Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Mandala Seeds » Mandala Online Shop a špatné zkušenosti
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování

mandala online shop
This poll is closed.
opakovaná spokojenost 7 43.75%
poprvé a spokojenost 7 43.75%
problém, ale vyřešen 0 0%
nespokojenost 2 12.50%
Total: 16 votes 100%
  [Edit Poll (moderators only)]

Autor
Téma 
morison
Nový Člen

Karma uživatele morison - 81% PěstitelskáKarma uživatele morison - 81% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 18  

Mandala Online Shop a špatné zkušenosti Příspěvek č. 1

Vše šlo jako po másle.
Objednal, převodem zaplatil a přišel mail o zaslání.
Obálka přišla řádně zalepena (viz. jejich foto), no prostě fantazie.

Kontrolní otázka - nemá někdo zájem o 5 semínek vodního španělského melounu za skvělých 5 000 kč.

Nemám slov a mít soukromý tryskáč, už má zřejmě majitel mandalaonlineshopu mé otisky na svém těle.
Omyl vypadá trošku jinak a za tím si stojím.
Uvidíme jak se jim bude líbit tato reklama.
Dnes jim zasílám reklamaci a zkusím sehnat anglofila na tel. pokec.
Foto s melouny a jejich origo úpoštovní obálkou dodám jak mi čas dovolí.

Naposledy upravil morison 06-04-2010 v 07:52 AM

Old Post 06-04-2010 v 07:18 AM
morison je offline   Profil uživatele morison   Find more posts by morison   Foto galerie člena morison   Click here to Send morison a Private Message   Add morison to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 2

Čau, pro Mika z Mandaly jsem překládal nějaký texty a naprostá spokojenost s komunikací, odměnou a vším. Semínka mi přišly v obálce a v tom byl obal od semínek taky toho melounu - v tom byly semínka, co jsem si objednal. Zatim asi nejdiskrétnější možnost jak jsem semínka obdržel. Každopádně si myslim, že jde jednodušše o omyl a myslim si, že zrovna Mike ti to v poho vyreklamuje, samozřejmě v případě, že s nim budeš jednat v klidu a slušně - což zatim moc nepředvádíš...
Každej jednou za čas chybuje, tak k tomu měj taky trochu pochopení.

Old Post 06-04-2010 v 07:58 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LemonJelly
Stálý Člen

Karma uživatele LemonJelly - 51% PěstitelskáKarma uživatele LemonJelly - 51% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 232  

Příspěvek č. 3

Ja si pamatam, ze mi tie ich semienka prisli v origo baleniach, ale boli este navyse vlozene do dalsieho obalu od semiacok nejakych byliniek.
Take maskovanie ( ako napr. seeds od Nirvany zasite v zahradkarskej rukavici, pripadne v penazenke ).

Inak napr. s Mikom s Mandaly bola dobra mailova komunikacia. S reklamaciou by nemal byt snad problem.

Good luck. LJ

Save paper - think before you print.
music rules, yeee
I Scream, You Scream, We All Scream for Ice Cream.
Je zásadný rozdiel medzi expertom a odborníkom. Jeden vie o hovne všetko, druhý vie o všetkom hovno.
ASSHOLE is not an alternative lifestyle!!!

Old Post 06-04-2010 v 08:06 AM
LemonJelly je offline   Profil uživatele LemonJelly   Find more posts by LemonJelly   Foto galerie člena LemonJelly   Click here to Send LemonJelly a Private Message   Add LemonJelly to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
morison
Nový Člen

Karma uživatele morison - 81% PěstitelskáKarma uživatele morison - 81% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 18  

Příspěvek č. 4

Tak byl čas, čtu a vychladám z amoku.
Došlo to dnes poštou do firmy a já jen uviděl obal meloun a original zaletovaný. Jsem vedoucí dílny a občas jsem více afektovaný, panšto po dobrém to jde jen v pohádkách a lidi se jen snaží šmelit.
Jsem pacifista, ale když se cítím podveden ozvu se. Hláška s letounem, byla spíše demonstrací bezmoci se domoci spravedlnosti na dálku.

Je mi více než trapně, ale umím přiznat minelu. Je to pro mě velké poučení.
MANDALA ONLINE SHOP - nic nepopletl, jsou jen více pečliví, než má mozkovna unese. Vše bylo v tom obalu od melounu schováno. Měl jsem semena v CD v molitanech, ale takhle precizně zamaskováno nebylo.

Omluva majiteli, mít soukromý tryskáč jedu se omluvit osobně.


nechám to tu jako memento své blbosti

Old Post 06-04-2010 v 09:11 AM
morison je offline   Profil uživatele morison   Find more posts by morison   Foto galerie člena morison   Click here to Send morison a Private Message   Add morison to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SaMoLeBKa
Stálý Člen

Karma uživatele SaMoLeBKa - 86% PěstitelskáKarma uživatele SaMoLeBKa - 86% PěstitelskáKarma uživatele SaMoLeBKa - 86% PěstitelskáKarma uživatele SaMoLeBKa - 86% PěstitelskáKarma uživatele SaMoLeBKa - 86% PěstitelskáKarma uživatele SaMoLeBKa - 86% PěstitelskáKarma uživatele SaMoLeBKa - 86% PěstitelskáKarma uživatele SaMoLeBKa - 86% PěstitelskáKarma uživatele SaMoLeBKa - 86% PěstitelskáKarma uživatele SaMoLeBKa - 86% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 255  

Příspěvek č. 5

hezké...

out06 out09 in#1 in#2

Old Post 06-04-2010 v 10:07 AM
SaMoLeBKa je offline   Profil uživatele SaMoLeBKa   Find more posts by SaMoLeBKa   Foto galerie člena SaMoLeBKa   Click here to Send SaMoLeBKa a Private Message   Add SaMoLeBKa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DEVIATIO
Stálý Člen

Karma uživatele DEVIATIO - 95% PěstitelskáKarma uživatele DEVIATIO - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 420  

Příspěvek č. 6

hh, se divim zes to neotevrel
jinak Mandala je OK jak kvalitou tak genetikou...viz thready zde na G + os zkusenosti.

Old Post 06-04-2010 v 15:37 PM
DEVIATIO je offline   Profil uživatele DEVIATIO   Find more posts by DEVIATIO   Foto galerie člena DEVIATIO   Click here to Send DEVIATIO a Private Message   Add DEVIATIO to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
morison
Nový Člen

Karma uživatele morison - 81% PěstitelskáKarma uživatele morison - 81% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 18  

Příspěvek č. 7

citace:
Původní příspěvek od DEVIATIO
hh, se divim zes to neotevrel
jinak Mandala je OK jak kvalitou tak genetikou...viz thready zde na G + os zkusenosti.


Neotevřel jsem, panšto jsem se bál uznání reklamace. To jsem již vyškolen od různých firem, když se ti nezdá neotvírej.

Co je den blbec? - holení=krev, dělníci=řev, šéf=hněv a pak se přiřítí pošták se psaním ze španěl

Vím, že zasírám, ale po kyksu zbylo hlasování, ve kterém jde jen o zdělení spokojenosti s tímto shopem místní komunitou, což může být pro někoho zajímavé. ( já hlasoval poprvé spokojen - to jen na upřesnění

Jsem(spíše býval) dlouholetý spokojený zákazník seedbay.com , jenže mají čím dal menší sortiment. Dříve, při sledování, nebyl problém kupu limitovaných semen od mr. nice a pod. mágů. Poslali jednou dokonce i vánoční pohlednici a seeds vždy v cd obalu. Tak pak nemá být člověk vykulené z takového profi melounového provedení.


Při hledání nového zdroje genetiky, jsem právě po mandalashopu ( neplést s genetikou) sahnul, pro jeho širokou growerskou popularitu.
Výběr také nemají špatný, jen kdyby ti zákazníci nebyli takové agresivní vyhulky

Slunce v duši, fuck off den blbec

Old Post 06-04-2010 v 17:32 PM
morison je offline   Profil uživatele morison   Find more posts by morison   Foto galerie člena morison   Click here to Send morison a Private Message   Add morison to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 8

lol nejsi sám, taky jsem na to poprvý koukal jak blbec a to byl obal od nějakých macešek Jinak mandala se mi hodně zamlouvá s jejich cenovou a šlechtitelskou politikou

Old Post 08-04-2010 v 00:18 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
šapša
Stálý Člen

Karma uživatele šapša - 76% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 318  

Příspěvek č. 9

sáček je jen krycí ho normálně otevři, dneska mi přišli semínka a taky byli origoš zabalený v okrasné trávě, až jsem měl strach jestli to jsou opravdu semínka.

Old Post 08-04-2010 v 19:30 PM
šapša je offline   Profil uživatele šapša   Find more posts by šapša   Foto galerie člena šapša   Click here to Send šapša a Private Message   Add šapša to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr. Knorr
Stálý Člen

Karma uživatele Mr. Knorr - 94% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Knorr - 94% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Knorr - 94% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Knorr - 94% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Knorr - 94% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Knorr - 94% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Knorr - 94% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Knorr - 94% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 302  

Příspěvek č. 10

Kdyz sem pred lety dostal zahradnickou rukavici od Nirvany, tak sem picoval jeste vic nez ty, nadaval sem ze mi poslali jen jednu, jeste k tomu malou a jeste k tomu stala 50euro

Semca zasity v malicku sem objevil az pozdeji, ale uz sem ji chtel hodit psum na roztrhani

Tisková oprava:
Ve včerejším vydání našich novin jsme omylem
uvedli, že Jiří Paroubek je z Brd.

Správně mělo být uvedeno, že Jiří Paroubek je zmrd.
Všem obyvatelům Brd se hluboce omlouváme.

Old Post 07-06-2010 v 14:29 PM
Mr. Knorr je offline   Profil uživatele Mr. Knorr   Find more posts by Mr. Knorr   Foto galerie člena Mr. Knorr   Click here to Send Mr. Knorr a Private Message   Add Mr. Knorr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:51 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
30-01-2010 - Mandala Online Shop - 0 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6059160 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív