Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Date 20-tej Outdoor 09
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5 6 »
Autor
Téma 
GhostFace
Stálý Člen

Karma uživatele GhostFace - 91% PěstitelskáKarma uživatele GhostFace - 91% PěstitelskáKarma uživatele GhostFace - 91% PěstitelskáKarma uživatele GhostFace - 91% PěstitelskáKarma uživatele GhostFace - 91% PěstitelskáKarma uživatele GhostFace - 91% PěstitelskáKarma uživatele GhostFace - 91% PěstitelskáKarma uživatele GhostFace - 91% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 174  

Příspěvek č. 49

Zdar máš pod oknem pěkný křoví. Trochu sem hledal nějaký informace o těch odrůdách co pěstuješ a u Big Kahuny od Somy píšou, že to má být docela smradoch: The smell is very skunky and needs very good smell control in your growing and drying rooms. Můžeš to potvrdit?

National Health Service - Mr. Nice Seeds - Outdoor 2009

Old Post 02-10-2009 v 12:31 PM
GhostFace je offline   Profil uživatele GhostFace   Find more posts by GhostFace   Foto galerie člena GhostFace   Click here to Send GhostFace a Private Message   Add GhostFace to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Date1
Stálý Člen

Karma uživatele Date1 - 99% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 277  

Příspěvek č. 50

citace:
Původní příspěvek od GhostFace
Zdar máš pod oknem pěkný křoví. Trochu sem hledal nějaký informace o těch odrůdách co pěstuješ a u Big Kahuny od Somy píšou, že to má být docela smradoch: The smell is very skunky and needs very good smell control in your growing and drying rooms. Můžeš to potvrdit?
Čuz Je to presne tak ,je to smradoch

Old Post 02-10-2009 v 12:49 PM
Date1 je offline   Profil uživatele Date1   Find more posts by Date1   Foto galerie člena Date1   Click here to Send Date1 a Private Message   Add Date1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rastiquez_
Stálý Člen

Karma uživatele Rastiquez_ - 89% PěstitelskáKarma uživatele Rastiquez_ - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 185  

Příspěvek č. 51

Zdarec máš to fakt pěkný a úhledný.......
Vystihl jsem to třemi slovy : HODNĚ SMRADLAVÁ ULIČKA
Pěkná práce K+
Hodně zdaru Rastiq.....

____EUROPE GROW COMPANY____


......... I love green SMOKE

Old Post 02-10-2009 v 13:31 PM
Rastiquez_ je offline   Profil uživatele Rastiquez_   Find more posts by Rastiquez_   Foto galerie člena Rastiquez_   Click here to Send Rastiquez_ a Private Message   Add Rastiquez_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Date1
Stálý Člen

Karma uživatele Date1 - 99% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 277  

Příspěvek č. 52






Hoj growers prihadzujem nejake macro.

Foto1 Big Kahuna

Foto2 Caramela

Foto3 Leda Uno

Foto4 White russian

Foto5 Hashberry

Old Post 02-10-2009 v 13:41 PM
Date1 je offline   Profil uživatele Date1   Find more posts by Date1   Foto galerie člena Date1   Click here to Send Date1 a Private Message   Add Date1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Date1
Stálý Člen

Karma uživatele Date1 - 99% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 277  

Příspěvek č. 53






Čuz. Tak nam to začalo nadherne naberať na objeme. Asi najlepšia volba bol White Russian Leda Uno a Big Kahuna. Caramela ako tak ujde ,ale Hashberry sa moc nepovedlo a NYCD potrebuje tak ešte 14 dni. 5.10 som použil Final Solution takže harvest po12.10. A to počasie trochu sa to začalo mrdat a vlhkost je naozaj už velka. Nezostava nič ine len dufať že sa to počasie uplne nepotot....

Foto1 White Russian

Foto2 Leda Uno

Foto 3,4,5 ALL

Old Post 07-10-2009 v 10:56 AM
Date1 je offline   Profil uživatele Date1   Find more posts by Date1   Foto galerie člena Date1   Click here to Send Date1 a Private Message   Add Date1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
YagoMan
Stálý Člen

Karma uživatele YagoMan - 95% PěstitelskáKarma uživatele YagoMan - 95% PěstitelskáKarma uživatele YagoMan - 95% PěstitelskáKarma uživatele YagoMan - 95% PěstitelskáKarma uživatele YagoMan - 95% PěstitelskáKarma uživatele YagoMan - 95% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 196  

Příspěvek č. 54

Zdar starý parde
nemyslím, že je zapotřebí rozdělovat na model povedený a nepovedený. V tvém případě a globálně vzato je to nádhera a sklizeň bude jedna báseň .
Jinak to počasí to byl opravdu rychlý přechod, taky jsem musel pár kytek kvůli plísním sundat předčasně, ale co život jde dál .
Tak vzhůru do dalších outdooru. Čest...

Předpokladem kulturně morální společnosti je kulturně morální jedinec.
Největším společenským hříchem je nezávislé myšlení.
H.E.M.P. for Victory!!! Help Eliminate Marijuana Prohibited

Old Post 07-10-2009 v 11:27 AM
YagoMan je offline   Profil uživatele YagoMan   Find more posts by YagoMan   Foto galerie člena YagoMan   Click here to Send YagoMan a Private Message   Add YagoMan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Date1
Stálý Člen

Karma uživatele Date1 - 99% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 277  

Příspěvek č. 55






Čuz YagoMan and all growers
Tak dnes Caramela išla pod kosu až bola zrela.

Na začiatku mojho threadu som nenapisal že sadenie prebiehalo tak že som z pogumovaneho pletiva udelal asi 15 litrovy koš ako ochrana proťi krtkom(osvedčene odskušane a bez košov nesadim)
Takže prihadzujem nejake Foto...... KOREN A CARAMELA......



PS sušenie bude prebiehať v chlade a kozmetika až po uschnuti listovej plochy nakolko živiny v liste sa vstrebaju do kvetu a krasne to dojde do finale.

Naposledy upravil Date1 09-10-2009 v 10:00 AM

Old Post 09-10-2009 v 09:31 AM
Date1 je offline   Profil uživatele Date1   Find more posts by Date1   Foto galerie člena Date1   Click here to Send Date1 a Private Message   Add Date1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Date1
Stálý Člen

Karma uživatele Date1 - 99% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 277  

Příspěvek č. 56




Foto CARAMELA 80% sativa 20% indica.

Naozaj nadherny ovocny puch kamoš povedal že to pachne ako žltej meloun

Naposledy upravil Date1 09-10-2009 v 11:02 AM

Old Post 09-10-2009 v 10:48 AM
Date1 je offline   Profil uživatele Date1   Find more posts by Date1   Foto galerie člena Date1   Click here to Send Date1 a Private Message   Add Date1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Date1
Stálý Člen

Karma uživatele Date1 - 99% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 277  

Příspěvek č. 57

Nazdar Marokanec a dik

Takže k veci.Mam pustene dva otočne vetraky čo to budu presušať, V miestnosti je sucho a chlad tak nemam strach že to chytne plisen. Je dobre že tie velke listy zoastanu skoro až obalene okolo kvetu čo zabezpeči neoxidovanie THC a spravnu vlhkosť v kvete po dosušeni. Ked je dobry privod vzduchu a sucho plesen nemam šancu. Zatim Nice Day Bro.

Old Post 09-10-2009 v 13:29 PM
Date1 je offline   Profil uživatele Date1   Find more posts by Date1   Foto galerie člena Date1   Click here to Send Date1 a Private Message   Add Date1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Date1
Stálý Člen

Karma uživatele Date1 - 99% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 277  

Příspěvek č. 58

citace:
Původní příspěvek od Marokanec
Větráky mám taky, ale zde je asi rozdíl v tom, že to sušíš doma. Na půdě, jak začne vlhkej podzim je to pro plísně ráj


A co ty suchý listy, jak ty řešíš? Hraješ si s tím poctivě, nebo je olámeš nějakou fintou?
Když to už je suche tak si hraju poctive

Času dost, podzim pred nama tak si dam zaležet na kozmetice.

Listy nehulim jenom kvety

Old Post 09-10-2009 v 14:07 PM
Date1 je offline   Profil uživatele Date1   Find more posts by Date1   Foto galerie člena Date1   Click here to Send Date1 a Private Message   Add Date1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Date1
Stálý Člen

Karma uživatele Date1 - 99% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 277  

Příspěvek č. 59





Nedaj plisni žadnou šanci
Tak cez noc pršalo tak som prijal opatrenia, dva otočne vetraky na odparenie vody z kytek.


Jinak Hashberry sem dal včera dole tak už se houpe

Old Post 10-10-2009 v 09:47 AM
Date1 je offline   Profil uživatele Date1   Find more posts by Date1   Foto galerie člena Date1   Click here to Send Date1 a Private Message   Add Date1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fananek7
Stálý Člen

Karma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 395  

Palec nahoru Příspěvek č. 60

Zdarec,
moc moc pěkné,musím uznat,že 20té výročí si užíváš...,
četl jsem naráz od začátku do konce.
Já už mám sklizeno asi před 14ti dny,sušil jsem na půdě a ted´dosušuji přebrané,v takovém vláčném lepkavém stavu,v dřevěné bedýnce doma v teple.
Myslím že tak by to mohlo být v poho ne,co ty na to?
Jinak káčko somo,a ten detail W.Rusian mně celkem překvapil,
nemáš tam náhodou 1 sémně na 2010?
Tak at´se vydaří zbytek sklizně a pěstu zdar!!!



Fanánkův out 2010

Old Post 11-10-2009 v 00:36 AM
fananek7 je offline   Profil uživatele fananek7   Find more posts by fananek7   Foto galerie člena fananek7   Click here to Send fananek7 a Private Message   Add fananek7 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele fananek7! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Date1
Stálý Člen

Karma uživatele Date1 - 99% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 277  

Příspěvek č. 61

citace:
Původní příspěvek od fananek7
Zdarec,
moc moc pěkné,musím uznat,že 20té výročí si užíváš...,
četl jsem naráz od začátku do konce.
Já už mám sklizeno asi před 14ti dny,sušil jsem na půdě a ted´dosušuji přebrané,v takovém vláčném lepkavém stavu,v dřevěné bedýnce doma v teple.
Myslím že tak by to mohlo být v poho ne,co ty na to?
Jinak káčko somo,a ten detail W.Rusian mně celkem překvapil,
nemáš tam náhodou 1 sémně na 2010?
Tak at´se vydaří zbytek sklizně a pěstu zdar!!!
Hoj.
Takže k tomu sušeniu. Podla mna je spravne sušenie jedna z najduležiťejšich veci k uspešnemu ukončeniu growu. Je dobre uskladniť v tme a na chladnom suchom mieste.Mne to vychadza tak že asi po 7 až 10 dnoch prejdem na ostrihanie listov a oddelenie šišiek (kvetov) od stoniek. Ked su kvety v štadiu že viem ked ich uskladnim do nadob zo skla nechytia plesen. Prve dni nadoby nezatvaram a kontrolujem niekolko krat denne jestli kvety neprochazeji do stavu zvyšennej vlhkosti. Po nejakych 3 dnoch nadoby zavrem a kontrolujem niekolko krat denne stav kvetu a jeho vlhkosť. Nadoby zostavaju na chladnom suchom mieste a v tme dobre uzavrete bez pristupu vzduchu. Spravne sušenie zabezpeči nadhernu chuť vuni konzistenciu kvetu a rychlejšiu premenu CBD na THC .

Teraz k tomu zrnu. Hashberry ma nejake zrno asi 20 som našiel ale moc mu neverim.
Pred rokom som išiel Spontanicu a mal som nejakych 30 semen tak sem je skusil zasadit co to bude.
Ze štyroch semen vylezli tri hodil sem je pod 400ku indoor.
Po prepnuti na 12 asi po 4dnoch sa ukazal 1 Samec 1 Hermač 1Samice lol no proste cela plejada. ZOstala len samica ktora naozaj vyzerala nadherne tvrde palice mohutny kvet brutal vune ale učinek NIC ani prd.....Tu Spontanicu oprcala nejaka Technika takže vzhled parada ale učinek NIC NIC NIC. Nice Day bro

Old Post 11-10-2009 v 11:23 AM
Date1 je offline   Profil uživatele Date1   Find more posts by Date1   Foto galerie člena Date1   Click here to Send Date1 a Private Message   Add Date1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Date1
Stálý Člen

Karma uživatele Date1 - 99% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 277  

Příspěvek č. 62






Hoj všem. Počasie nam zatial nenormalne praje a dufam že to takto zostane až do Harvestu.

Dnes mi to nedalo a niečo som musel nafotit nakolko sa mi zda že to každy den naskakuje na objeme.

Foto 1,2,3 White Russian naozaj spokojnosť krasny strom a nadherne narasta na objeme.

Foto4 NYCD

Foto5 Leda Uno. Asi najkrajšia sativa aku som kedy mal, ovocna vune a ten objem neni co dodat.

Old Post 11-10-2009 v 11:54 AM
Date1 je offline   Profil uživatele Date1   Find more posts by Date1   Foto galerie člena Date1   Click here to Send Date1 a Private Message   Add Date1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fananek7
Stálý Člen

Karma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 395  

Příspěvek č. 63

Díky za odpověd´.
To je zvláštní s tím počasím,u nás,konkrétně na sevrní Moravě je zima a déšt´a jde to z čech,dokonce předpovídají sníh od pondělka na horách a ve středu i v nížinách...
Já jsem nechal ještě zbytek nohy-bonsai jako experiment s asi 20ti palicemi,tak jsem zvědav.
Prý mírná zima rostlinu jen posílí,tak uvidíme...
Ale ty to máš kryté zdmi tak asi můžeš být v poho.Tak zatim.



Fanánkův out 2010

Old Post 11-10-2009 v 20:27 PM
fananek7 je offline   Profil uživatele fananek7   Find more posts by fananek7   Foto galerie člena fananek7   Click here to Send fananek7 a Private Message   Add fananek7 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele fananek7! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Date1
Stálý Člen

Karma uživatele Date1 - 99% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 277  

Příspěvek č. 64






Hoj všem. Tak počasie de do pikaču Tak dnes Kosa White Russian a NYCD. Leda Uno a Kahuna ešte maju tak 5 dni čas.

FOTO White Russian.

Old Post 12-10-2009 v 13:12 PM
Date1 je offline   Profil uživatele Date1   Find more posts by Date1   Foto galerie člena Date1   Click here to Send Date1 a Private Message   Add Date1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:55 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5 6 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
31-10-2012 - Stevie's outdoor 2012 - 81 odpovědí
24-08-2009 - Můj 2 Outdoor 2009 - 12 odpovědí
10-05-2009 - PaT a MaT - OUTDOOR 2008 - 110 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6377980 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív