Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » nechat nakvetlý kytky nebo zlikvidovat?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
RowdY
Stálý Člen

Karma uživatele RowdY - 97% PěstitelskáKarma uživatele RowdY - 97% PěstitelskáKarma uživatele RowdY - 97% PěstitelskáKarma uživatele RowdY - 97% PěstitelskáKarma uživatele RowdY - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 75  

Zdraví nechat nakvetlý kytky nebo zlikvidovat? Příspěvek č. 1


Zdarec, potřeboval bych poradit. Má někdo zkušenosti s tím, že mu nakvetly kytky? Mám na mysli, jestli to ovlivní kvalitu konečných palic. Mají už asi půl metru, jsou pěkně větvený, ale jak to znovu rozjely, tak mají hrozně zdegenerovaný listy. Zajímá mě jestli je nechat nebo zlikvidovat a dát jiný :-)

Old Post 31-05-2009 v 19:13 PM
RowdY je offline   Profil uživatele RowdY   Find more posts by RowdY   Foto galerie člena RowdY   Click here to Send RowdY a Private Message   Add RowdY to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
!ZAU!
Stálý Člen

Karma uživatele !ZAU! - 86% PěstitelskáKarma uživatele !ZAU! - 86% PěstitelskáKarma uživatele !ZAU! - 86% PěstitelskáKarma uživatele !ZAU! - 86% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 434  

Příspěvek č. 2

cus ja bych je nechal,me takhle nakvetly ingemas punch .taky delaly 3cipi listy..ale tet se daly do kupy a zacly rust a vypadaj uz v pohode

Kytarovej blazen

bubble hash od !ZAU!

400w Kushurella,S.A.G.E.-sklizeno PCR

trni od pana !ZAU!

Old Post 31-05-2009 v 19:44 PM
!ZAU! je offline   Profil uživatele !ZAU!   Find more posts by !ZAU!   Foto galerie člena !ZAU!   Click here to Send !ZAU! a Private Message   Add !ZAU! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Celller
Stálý Člen


Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 726  

Re: nechat nakvetlý kytky nebo zlikvidovat? Příspěvek č. 3

citace:
Původní příspěvek od RowdY
Zdarec, potřeboval bych poradit. Má někdo zkušenosti s tím, že mu nakvetly kytky? Mám na mysli, jestli to ovlivní kvalitu konečných palic. Mají už asi půl metru, jsou pěkně větvený, ale jak to znovu rozjely, tak mají hrozně zdegenerovaný listy. Zajímá mě jestli je nechat nebo zlikvidovat a dát jiný :-)


Cau, nech je byt, to je jen kvuli stresu ze spatny periody, mely by se dat do normalu, ted uz je perioda celkem pohodova.

Old Post 31-05-2009 v 20:07 PM
Celller je offline   Profil uživatele Celller   Find more posts by Celller   Foto galerie člena Celller   Click here to Send Celller a Private Message   Add Celller to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Celller! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kombík
Stálý Člen

Karma uživatele kombík - 98% PěstitelskáKarma uživatele kombík - 98% PěstitelskáKarma uživatele kombík - 98% PěstitelskáKarma uživatele kombík - 98% PěstitelskáKarma uživatele kombík - 98% PěstitelskáKarma uživatele kombík - 98% PěstitelskáKarma uživatele kombík - 98% PěstitelskáKarma uživatele kombík - 98% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 218  

Příspěvek č. 4

me kyti nakvetla dokonce 2x viz thread posledni mohykan v indoor g. . dokud sou jeste mensi tak se daj do cajku,kdyz uz sou hodne velky zacnou mutovat.me osobne nastesti nezmutovaly a ani mi nepripada ze by to nak ovlivnilo vysledek

Curing - zaklady a druhy
Kombíkův indoorek 600w + 250w Sage & PPP
Mobile Box 600w drip, Sensi Star, White Widow, Budha
400w soil hydro drip PRIBEH POSLEDNIHHO MOHYKANA
CannalyseTestKit - hracicka pro hracicky

Old Post 31-05-2009 v 20:08 PM
kombík je offline   Profil uživatele kombík   Find more posts by kombík   Foto galerie člena kombík   Click here to Send kombík a Private Message   Add kombík to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 5

zduř mě se to taky dělá u jedný kytky že je 3 cípá tak sem zvědavej jestli se to zpraví

Old Post 31-05-2009 v 21:12 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 6

rowdy - pokud máš jiný tak si je nech jen tak za okno apod. mám brutálně nakvetlou a zmutovanou kytku která se dala zpátky pod zářivkama a jednu sem dal in a ta měla květy notyvole řídký vlasy ještě cca ve 35. dnu takže jim nevěnuju tolik energie

ta tvoje je celkem fajn ještě, spraví se rychle a případný mutující listy za chvilu vystřídají normální...čim víc nakvetlý tim víc na ****

Old Post 01-06-2009 v 09:45 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RowdY
Stálý Člen

Karma uživatele RowdY - 97% PěstitelskáKarma uživatele RowdY - 97% PěstitelskáKarma uživatele RowdY - 97% PěstitelskáKarma uživatele RowdY - 97% PěstitelskáKarma uživatele RowdY - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 75  

Příspěvek č. 7

mám je vysazený na svým nejlepším políčku.. celkem 6 kusů, tak mi jde o to, abych nebyl na podzim zklamanej :-)

Old Post 01-06-2009 v 11:45 AM
RowdY je offline   Profil uživatele RowdY   Find more posts by RowdY   Foto galerie člena RowdY   Click here to Send RowdY a Private Message   Add RowdY to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:11 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9182720 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív