Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » Feminizace krizenim hermafroditem
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
kcb
Stálý Člen

Karma uživatele kcb - 95% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 531 

Příspěvek č. 1

V minulosti tada probehl clanek o vytvoreni vlasnich feminizovanych semen oprcanim hermafroditem. Docela me to zajimalo, tak jsem se rozhodl to testnout.
Byla to predminula sadba, kdy jsem pestoval od Nirvany Misty, ICE a nejakou sativu z Mexika / thx Cyberhulic/.
Z jedne Misty se vyklubal hermafrodit. Dal jsem ho bokem, pockal az se z neho sypal pyl.

Ted mala odbocka, popisu co se nema delat, kdyz je clovek, tak trochu roztrzity z brka, ktere si dal tesne predtim do pohody.
Ty tri kytky jsem vybral z kazdeho modelu jednu a opravdu ty nejvitalnejsi a nejvetsi. Vytahl jsem si je dopredu a trosku poprasil. V tu chvili mi nejela ventilace v pestirne a ja / palice vyhulena / dal ty tri kytky pred celkem vykonny cirkulacni ventilator, ktery byl v te dobe v klidu, chvilku se kochal, zavrel dvere a sel si uletet na necem jinem. Priblizne za cca mesic jsem si uz pripadal, ze nepestuji ganju, ale nejak geneticky upravenou kukurici. 80 % urody slo do haje, ale zase byla hromada semen, bodejt, vetrak cirkuloval tak dukladne, ze opravdu kazda palice vypadala jak mala kukurice.

Ale zpatky k tematu, nekolik semen jsem nechal naklicit, neco jsem daroval, no a mam tam samce, kolega Balsos ma taky nejakeho samce. Tak si myslim, ze to asi nebude tak uplne pravda s tou snadnou feminizaci.

Jsem zvedav na nejake postrehy k tomuhle tematu, sice uz to asi zkouset nebudu, jelikoz jsem celkem hodne lenivy clovek a vzhledem k minulym zkusenostem se semeny jsem jeste podstatne lenivejsi neco podobneho zkouset.

Old Post 12-07-2002 v 08:47 AM
kcb je offline   Profil uživatele kcb   Find more posts by kcb   Foto galerie člena kcb   Click here to Send kcb a Private Message   Add kcb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kcb
Stálý Člen

Karma uživatele kcb - 95% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 531 

feminizace Příspěvek č. 2

To je v pohode, nekdo prece, stejne jako Cimrman musel ukazat cestu - TUDY NE PRATELE . Ja jsem se stim uz smiril, ale v kazdem pripade je dobre vedet, ze to tak nejde, myslim prakticky, nez zaplacavat x teoretickych threadu.

Old Post 12-07-2002 v 14:54 PM
kcb je offline   Profil uživatele kcb   Find more posts by kcb   Foto galerie člena kcb   Click here to Send kcb a Private Message   Add kcb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kripix
Stálý Člen

Karma uživatele Kripix - 100% PěstitelskáKarma uživatele Kripix - 100% PěstitelskáKarma uživatele Kripix - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 179  

Příspěvek č. 3

podle me je picovina to ze z fem. semen nemuzes udelat matku. (ted jestli jsem to po ranu dobre pochopil.)

Old Post 22-12-2006 v 07:16 AM
Kripix je offline   Profil uživatele Kripix   Find more posts by Kripix   Foto galerie člena Kripix   Click here to Send Kripix a Private Message   Add Kripix to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
clandestino
Stálý Člen

Karma uživatele clandestino - 29% PěstitelskáKarma uživatele clandestino - 29% PěstitelskáKarma uživatele clandestino - 29% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 170  

Příspěvek č. 4

Z feminizovaných semen můžeš udělat matku, ale pořád u ní budeš mít mnohem větší šanci na zhermáčovatění než u normální samice z normálního semínka.

Oh, I'm a good old Rebel
Now that's just what I am.

Lophophora - kaktus bohů
Záhada San Pedro

Old Post 29-12-2006 v 10:23 AM
clandestino je offline   Profil uživatele clandestino   Find more posts by clandestino   Foto galerie člena clandestino   Click here to Send clandestino a Private Message   Add clandestino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
u4eea
Stálý Člen

Karma uživatele u4eea - 93% PěstitelskáKarma uživatele u4eea - 93% PěstitelskáKarma uživatele u4eea - 93% PěstitelskáKarma uživatele u4eea - 93% PěstitelskáKarma uživatele u4eea - 93% PěstitelskáKarma uživatele u4eea - 93% PěstitelskáKarma uživatele u4eea - 93% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 169 

Příspěvek č. 5

Souhlasim, feminizovani matky jsou problem. Koupila BB feminized- Dutch passion a ted mam BB krizeni se vsim co mam. vlastne casto slysim o pestitelech co maj fem. matku a nejspis mi nabizi seminka. Protoze ma doma HERMika. Hehe

Take it cheesy...

Little Love Shack
Sugar Shack

Old Post 08-01-2007 v 02:06 AM
u4eea je offline   Profil uživatele u4eea   Find more posts by u4eea   Foto galerie člena u4eea   Click here to Send u4eea a Private Message   Add u4eea to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:59 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4312090 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív