Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Můj první indoor
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Ati
Stálý Člen

Karma uživatele Ati - 73% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 47  

Můj první indoor Příspěvek č. 1

Zdravím všechny ...konečně jsem se rozhodl ,že si vybuduju svůj první indoor a chtěl bych se zeptat popř. konzultovat svůj postup zda postupuji správnou cestou ...mám k dispozici starý peřináč...vybral jsem ho kvůly tomu ,že se dá otevřít z boku i ze zhora (výhoda při udrždě rostlinek) ...jinak pěstovat se bude venku na verandě...

moje představa prvotních úprav...

1) dodělal jsem jeden otvor...(ten dole v prostřed už tam byl ..) tím horním budu odvádět přes filtr (zatím nevím jaký ale potřebuju aby to "nevonělo" venku) vzduch ven a tím dolním budu přívádět vzduch z venku ...

2) Utěsnil všechny spoje sanitárním silikonem...kvůli vlhkosti ve spárách ...a abych zamezil případnému vniknutí nečistot z venku .

3)jak zaschne silikon tak potáhnu celý vnitřek igelitem z jednoho kusu ...popř. z vícero a utěsním ...

4)chtěl bych vnitřek kromě spodku vystlat 4mm tlustým polystyrénem ...kvůly tepelné izolaci ...

5)polystyrén potáhnu stříbrnou fólii nebo alobalem kvůly odrazu světla....

ohledně dalších bodů jako světlo , kolik rostlinek a jakou odrudu (chtěl bych OrangeBud ale nevim jestli mám pro to vhodné podmínky co se týče velikosti ) atd.. bych se chtěl poradit popř. kdyby ste něco doporučily byl bych rád ..


zatím to vypadá takto ...jsem u bodu 2 :

http://img196.imageshack.us/img196/8306/img1517.jpg

http://img195.imageshack.us/img195/2628/img1515.jpg


díky za případné rady

Naposledy upravil Ati 17-05-2009 v 21:48 PM

Old Post 17-05-2009 v 21:32 PM
Ati je offline   Profil uživatele Ati   Find more posts by Ati   Foto galerie člena Ati   Click here to Send Ati a Private Message   Add Ati to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sirus
Stálý Člen

Karma uživatele Sirus - 97% PěstitelskáKarma uživatele Sirus - 97% PěstitelskáKarma uživatele Sirus - 97% PěstitelskáKarma uživatele Sirus - 97% PěstitelskáKarma uživatele Sirus - 97% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 181  

Příspěvek č. 2

Čus Ati, jestli můžu poradit, tak bych
Ad1 bych se vy..al na alobal a igelit. Reflexní folie ti bude bohatě stačit Alobal ti časem zešedne a budeš jen nas...ej, že to musíš předělávat. Igelit tam je naprosto zbytečnej. Když to pořádně vyložíš tou reflexní folíí a oblepíš to vesmírnou páskou,tak to bude OK.
Ad2 Polystyren bych tam rozhodně nedával, nádherně hoří a na trhu jsou mnohem lepší materiály na tyhle účely, např. Rockwool, ten ti aspoň neblafne a izolační vlastnosti má taky lepší.
Jak je ten peřiňák velkej? Ohledně odrůdy: koukni sem http://grower.cz/encyklopedie/posledni-reporty, třeba si něco vybereš.
Doufám, že jsem alespoň trochu pomohl a ať to kvete!

Snáze uvěříme lži, kterou jsme slyšely už tisíckrát, než pravdě která je vyřčena poprvé!


Old Post 18-05-2009 v 18:06 PM
Sirus je offline   Profil uživatele Sirus   Find more posts by Sirus   Foto galerie člena Sirus   Click here to Send Sirus a Private Message   Add Sirus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
band
Nový Člen

Karma uživatele band - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 19  

Příspěvek č. 3

jestli se můžu zeptat kam budeš zavěšovat světlo? protože nahoře se to otvírá ne? a když budeš chtít mít zavěšenou lampu tak můžeš otevřít jen ten předek a tam se ti to zrovna dvakrat dobře asi dělat nebude nebo už to máš promyšlený? tímhle neradím jen se ptám, zrovna ted sem si veci na skřínku objednal taky akorat skrin si budu skladat sam z drevenych desek

Old Post 21-05-2009 v 21:57 PM
band je offline   Profil uživatele band   Find more posts by band   Foto galerie člena band   Click here to Send band a Private Message   Add band to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:26 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
29-04-2022 - Pomoc.. první indor ..díky - 2 odpovědí
11-04-2021 - Semena indoor - 1 odpovědí
09-04-2021 - Začínám první pěst (indoor) - 7 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9805140 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív