Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Mikropěstování » Můj první homebox a co vněm ?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
Zelicko
Stálý Člen

Karma uživatele Zelicko - 84% PěstitelskáKarma uživatele Zelicko - 84% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 105  

Příspěvek č. 17

kdyz se kouknes ke me tak tam by si mohl najit nejaky moje chybky + vyreseni jich .. mame hodne podobnej setup tak i treba tim se inspirovat koukni zatim se mej

Zelí


edit: smazano

Moje první kytičky 15Ow 3x NL sklizeno

Naposledy upravil Zelicko 18-05-2009 v 20:27 PM

Old Post 18-05-2009 v 19:01 PM
Zelicko je offline   Profil uživatele Zelicko   Find more posts by Zelicko   Foto galerie člena Zelicko   Click here to Send Zelicko a Private Message   Add Zelicko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sketa
Stálý Člen

Karma uživatele sketa - 84% PěstitelskáKarma uživatele sketa - 84% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 122  

Příspěvek č. 18


Old Post 18-05-2009 v 21:06 PM
sketa je offline   Profil uživatele sketa   Find more posts by sketa   Foto galerie člena sketa   Click here to Send sketa a Private Message   Add sketa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sketa
Stálý Člen

Karma uživatele sketa - 84% PěstitelskáKarma uživatele sketa - 84% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 122  

Příspěvek č. 19

Jej tak sory , měl jsem včera hrozně práce vihodilimě a měl jsem nervy , prostě jsem vybouchnul hele všechno má teprve přijít čekám na to a vlchkost mam tak 60-75 , jsou to samice dělá mi to už blizny ,ale ja ještě zastřích ještě jsem neměnil na kvet tak aš za 14dní mej se a ještě jednou sory.





edit: smazáno

Old Post 19-05-2009 v 06:41 AM
sketa je offline   Profil uživatele sketa   Find more posts by sketa   Foto galerie člena sketa   Click here to Send sketa a Private Message   Add sketa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pan.smakovicka
degustátor

Karma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 333  

Příspěvek č. 20

Preco tie tie kvetiiny vlastne kvitnu? Ked pises ze budes prepinat na kvet za 14 dni?

''Múdry človek sa poučí na chybách iného, hlupák sa nepoučí ani na vlastných.''


libra-drip, 400w MH, 600w HPS, 12x bubble gum

Libra-drip, 400W MH, 750W HPS, Bb,Dd,Nlx,Sk,Eu


Old Post 19-05-2009 v 07:36 AM
pan.smakovicka je offline   Profil uživatele pan.smakovicka   Find more posts by pan.smakovicka   Foto galerie člena pan.smakovicka   Click here to Send pan.smakovicka a Private Message   Add pan.smakovicka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sketa
Stálý Člen

Karma uživatele sketa - 84% PěstitelskáKarma uživatele sketa - 84% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 122  

Příspěvek č. 21

vubec nevym prostě vylesli blizny , přitom svítim 12/12 ale ma to jen blizny jinak to nekvete jak vyrostou posledny větve tak to přepnu

Old Post 19-05-2009 v 15:19 PM
sketa je offline   Profil uživatele sketa   Find more posts by sketa   Foto galerie člena sketa   Click here to Send sketa a Private Message   Add sketa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 22

každopádně je to divný i to divně vypadá nic proti ale proste takový pahejlky a nic okolo nic navrchu nevim noo preju hodne stěstí ! ! !

Old Post 19-05-2009 v 15:23 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
IKONE
Stálý Člen

Karma uživatele IKONE - 95% PěstitelskáKarma uživatele IKONE - 95% PěstitelskáKarma uživatele IKONE - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 126  

Příspěvek č. 23

12/12? To je ale perioda na květ. Pokud maj růst tak - 18/6

250W Kokos, 2xSS, 2x HDF, 2x Chronik

Old Post 19-05-2009 v 15:25 PM
IKONE je offline   Profil uživatele IKONE   Find more posts by IKONE   Foto galerie člena IKONE   Click here to Send IKONE a Private Message   Add IKONE to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sketa
Stálý Člen

Karma uživatele sketa - 84% PěstitelskáKarma uživatele sketa - 84% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 122  

Příspěvek č. 24


prosimtě jen se zaměj chcete vidět mojí nejlepší kytku co jsem měl ?

Old Post 19-05-2009 v 18:22 PM
sketa je offline   Profil uživatele sketa   Find more posts by sketa   Foto galerie člena sketa   Click here to Send sketa a Private Message   Add sketa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sketa
Stálý Člen

Karma uživatele sketa - 84% PěstitelskáKarma uživatele sketa - 84% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 122  

Příspěvek č. 25

Už aby přišli ty správný věci abych to moch dat hnet do novýho homeboxu .

Old Post 19-05-2009 v 18:25 PM
sketa je offline   Profil uživatele sketa   Find more posts by sketa   Foto galerie člena sketa   Click here to Send sketa a Private Message   Add sketa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
IKONE
Stálý Člen

Karma uživatele IKONE - 95% PěstitelskáKarma uživatele IKONE - 95% PěstitelskáKarma uživatele IKONE - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 126  

Příspěvek č. 26

Kytka je moc hezká, akorát nechápu proč jí sem dáváš... Tady přece vůbec nejde o to, dokazovat někomu, že zvládneš vypěstovat pěkný palice. Vytvořil si tu nějakej pěstební seriál, ve kterém jde předevšim o to nechat si poradit a z těch rad se poučit, ale to už sem tu jednou psal. Pokud svítíš periodou 12/12 na růst, tak ti to ani v novym ,,Homeboxu'' ani s jinejma vychytávkama stejně neporoste. Box máš podle mě pěknej, možná trošku menší, 250W je taky v pohodě, neni důvod to měnit Snad to dotáhneš dokonce...
Pak smáznu.

250W Kokos, 2xSS, 2x HDF, 2x Chronik

Old Post 19-05-2009 v 18:35 PM
IKONE je offline   Profil uživatele IKONE   Find more posts by IKONE   Foto galerie člena IKONE   Click here to Send IKONE a Private Message   Add IKONE to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sketa
Stálý Člen

Karma uživatele sketa - 84% PěstitelskáKarma uživatele sketa - 84% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 122  

Příspěvek č. 27

Už jsem se poučil už jsem to přetahnul na 18/6 tak díky za rady

Old Post 19-05-2009 v 18:42 PM
sketa je offline   Profil uživatele sketa   Find more posts by sketa   Foto galerie člena sketa   Click here to Send sketa a Private Message   Add sketa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hochůůů
Stálý Člen

Karma uživatele hochůůů - 91% PěstitelskáKarma uživatele hochůůů - 91% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 135  

Příspěvek č. 28

Kámo dej na mojí radu. Pročti si celej FAQ. Najdes tam všechno co potrebujes. Taky sem si myslel že vipěstovat neco indoor ( outdoor ti viroste i sám ) je hračka a udelal sem si box a proste to samy co ty a pak sem teprv zjišťoval po přečtení FAQ ( a ne jednou sem ho pročet ) že sem koliktát delal taki takový kokotiny co ty. Doufám že zase nezačneš hysterčit že ti nekdo radí, chcem ti tu jenom pomoct.
GL a doufam že to dotáhneš do konce.

Kuř a bude ti kouřeno

Old Post 19-05-2009 v 19:59 PM
hochůůů je offline   Profil uživatele hochůůů   Find more posts by hochůůů   Foto galerie člena hochůůů   Click here to Send hochůůů a Private Message   Add hochůůů to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sketa
Stálý Člen

Karma uživatele sketa - 84% PěstitelskáKarma uživatele sketa - 84% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 122  

Příspěvek č. 29

Přepnul jsem to už na květ , pak pošlu fotku dal jsem to blíž ke světlu A už jen čekat , dík za všechny rady a doufam že takovy kraviny co jsme řešili včera už nebudou mějte se pjekně a ad´ to roste .

Old Post 19-05-2009 v 21:02 PM
sketa je offline   Profil uživatele sketa   Find more posts by sketa   Foto galerie člena sketa   Click here to Send sketa a Private Message   Add sketa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 30

cože ?? proč si to přepnul zase na květ když před chvilkou nekdy odpoledne si to přepínal na ruust ?? trošku protiklady ne ?? nechapu tvuj postup...

Old Post 19-05-2009 v 21:29 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hochůůů
Stálý Člen

Karma uživatele hochůůů - 91% PěstitelskáKarma uživatele hochůůů - 91% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 135  

Příspěvek č. 31

Hele nech to už bejt na tech 12/12. Na pár špeků tam snad bude. Teď už jenom hlídej teplotu u vršků a vlhkost. A moh bys ještě popsat trochu tu tvojí skřín ??? rozměry atd... a co to je za hnojiva na tom obrázku ?

Kuř a bude ti kouřeno

Old Post 19-05-2009 v 21:43 PM
hochůůů je offline   Profil uživatele hochůůů   Find more posts by hochůůů   Foto galerie člena hochůůů   Click here to Send hochůůů a Private Message   Add hochůůů to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sketa
Stálý Člen

Karma uživatele sketa - 84% PěstitelskáKarma uživatele sketa - 84% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 122  

Příspěvek č. 32

40x50x100 , ja jsem to dal na květ protože to stejnak už kvete a necham už to bejt a uvidim , hnojiva mam ( Agro,greengold,biohaven,a nechal jsem tam vylouhoval kopřivy , ještě tam mam HESI HIDRO ale to jsem objednal davno a špatne ale sem tam jim tam taky trošku svrknu . Ja myslim že tam budu mít výc než na pár špeků takovejch 80g tam snat bude?! minule jsem měl jen jednu kytku na okošt ve skříni ani jsem jí nezastříhával a měla 60 g tak uvidíme .

Old Post 20-05-2009 v 06:07 AM
sketa je offline   Profil uživatele sketa   Find more posts by sketa   Foto galerie člena sketa   Click here to Send sketa a Private Message   Add sketa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:53 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9939230 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív