Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Léčitelství » Dárcovství krve a THC
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Ortaniel
Stálý Člen

Karma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 442  

Příspěvek č. 33

Já byl před týdnem po 19. a stříbrná plaketka už se na mě pomalu směje

Jinak dietu dodržuju, čili žádné tučné (mlíko, sýry atd atd), bez chlastu (stejně moc nepiju) a aspoň den předtím nehulím.
A nikdy mi nic neřekli. Stejně si myslím, že s mým stylem hulení (tj. skoro nepravidelně, třeba 3x týdně, z toho jen tak 1-2 denně ... 2-3 prdy, prostě žádný každej den tři špeky) to ani nepoznaj. To bych musel bafat jak démon. A navíc si myslím, že ta trošička THC v krvi pacientům maximálně jen a jen pomůže.

Daruj kref, dostaneš den volna!

Ortanielův 2008 outgrow - Himalaya Gold, MIX'07

SPT Valašsko 2009 - White Skunk, White Widow, Pure Power Plant, MIX'07

Úsporky 125W a 200W - Afghan, Kalichakra, Mountain Jam, Shit

SPT Valašsko 2010 - Purpurea Ticinesis x Cinderella99, SHIT, MIX'07

2012 - T.H. Seeds - Mendocino Madness

2013 - Beskydské fialovění - Holands's Hope a Purple#1
Vstávej semínko holala, bude z tebe fiala

Old Post 12-06-2008 v 20:27 PM
Ortaniel je offline   Profil uživatele Ortaniel   Find more posts by Ortaniel   Foto galerie člena Ortaniel   Click here to Send Ortaniel a Private Message   Add Ortaniel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xtraa
Stálý Člen

Karma uživatele xtraa - 38% PěstitelskáKarma uživatele xtraa - 38% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 104  

Příspěvek č. 34

Já chcu taky den volna po krvi , každej nemá to štěstí - posranej kapitalizmus, jináč zlatá už je doma, škoda že nejezdim busem, moh sem mít lítačku zadarmo...

Old Post 13-06-2008 v 06:19 AM
xtraa je offline   Profil uživatele xtraa   Find more posts by xtraa   Foto galerie člena xtraa   Click here to Send xtraa a Private Message   Add xtraa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ortaniel
Stálý Člen

Karma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 442  

Příspěvek č. 35

A proč nemáš ? Normálně si řekni o paragraf, je to v zákoně na den volna v den odběru. Leda bys byl v nějaké zap**ené práci, kde tě sdíraj z kože

Nám platí jízdné (130,-) protože jezdíme do Ostravy od nás z města. Takže 4x 130,- a vlastně máme výlet zadara

Ortanielův 2008 outgrow - Himalaya Gold, MIX'07

SPT Valašsko 2009 - White Skunk, White Widow, Pure Power Plant, MIX'07

Úsporky 125W a 200W - Afghan, Kalichakra, Mountain Jam, Shit

SPT Valašsko 2010 - Purpurea Ticinesis x Cinderella99, SHIT, MIX'07

2012 - T.H. Seeds - Mendocino Madness

2013 - Beskydské fialovění - Holands's Hope a Purple#1
Vstávej semínko holala, bude z tebe fiala

Old Post 13-06-2008 v 14:20 PM
Ortaniel je offline   Profil uživatele Ortaniel   Find more posts by Ortaniel   Foto galerie člena Ortaniel   Click here to Send Ortaniel a Private Message   Add Ortaniel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xtraa
Stálý Člen

Karma uživatele xtraa - 38% PěstitelskáKarma uživatele xtraa - 38% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 104  

Příspěvek č. 36

Jo, když je člověk placenej od hodiny tak dejme tomu, já sem placenej za to co udělám, takže mam prostě smůlu, ale zase až tak mi to nevadí, odběry se mnou nedělaj nic hroznýho, jen to sou zabitý cca 3 hodinky ze dne, dopravný dávaj taky, jenže ujedu autem cca 40 km tam a zpátky a dali by mi 33 kč tušim a to mě nezachrání takže jim to nechávám...

Old Post 13-06-2008 v 14:41 PM
xtraa je offline   Profil uživatele xtraa   Find more posts by xtraa   Foto galerie člena xtraa   Click here to Send xtraa a Private Message   Add xtraa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
silencio
Nový Člen

Karma uživatele silencio - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 37

Zdravím,
omlouvám se, že oživuju docela staré vlákno, ale třeba se to bude někomu hodit. Posílal jsem dotaz na transfuzní oddělení, jestli můžu darovat krev, když jsem týden předtím hulil. Zde je odpověď:
citace:
Dobrý den,

děkuji za dotaz, sám o sobě svědčí o Vašem zodpovědném přístupu, nicméně odpovědět nemohu jednoznačně.

Příležitostné užívání marihuany bývá často, ovšem nesprávně, srovnáváno s příležitostnou konzumací alkoholu a z tohoto pohledu bývá bagatelizováno. V tomto případě se srovnává nesrovnatelné. Zatímco alkohol obsahuje jednu substanci - etanol, kouř marihuany obsahuje přes 400 chemických látek, z nichž mnohé jsou karcinogenní a jiné prokazatelné jedy. Alkohol je po požití z krve uvolněn během několika hodin. THC (toxin obsažený v kanabisu) zůstává v těle několik týdnů. Alkohol imunitní systém nijak nepoškozuje, THC ano. A takto bych mohla pokračovat.

Z výše uvedeného jistě chápete, že týdenní odklad není dostatečný, zejména když si uvědomíte, že transfuzními přípravky vyrobenými z krve dárců léčíme i kojence v těžkých klinických stavech.

Z medicínského hlediska bych tedy ocenila, kdybyste, v případě zamýšleného dárcovství krve, kouření marihuany s odběry vůbec nekombinoval, a to nejen kvůli odběrům, ale hlavně kvůli vlastnímu zdraví. Pokud by toto pro Vás schůdné nebylo, jsme ochotni u dárců tolerovat užívání této drogy pouze zcela sporadicky (několikrát v roce) a od požití k odběru musí uplynout minimálně měsíc. Rozhodnutí lékaře v těchto situacích vyplyne obvykle z osobního pohovoru s dárcem.

S pozdravem

MUDr. XXXXXXXXXX
Transfuzní oddělení a krevní banka
Fakultní nemocnice Brno

Naposledy upravil silencio 18-06-2010 v 11:50 AM

Old Post 18-06-2010 v 10:31 AM
silencio je offline   Profil uživatele silencio   Find more posts by silencio   Foto galerie člena silencio   Click here to Send silencio a Private Message   Add silencio to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BloodyBeer
Stálý Člen

Karma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 887  

Příspěvek č. 38

citace:
Původní příspěvek od silencio
Zdravím,
omlouvám se, že oživuju docela staré vlákno, ale třeba se to bude někomu hodit. Posílal jsem dotaz na transfuzní oddělení, jestli můžu darovat krev, když jsem týden předtím hulil. Zde je odpověď:


zajimavy dopis - avsak nikdy jsem neslysel ze by tato krev zpusobila nejaky problem....

jinak rad bych daroval ale me fyzicke dispozice mi to nedovoluji :-(

(BMI hluboko pod 20)

125W CFL Mandala, SSH
125W CFL, 150HPS. Sensi Mix, Cole Train
Gumby Hash
Bloodyho Bezúdržbový Pěst

Vsechny cisla SoftSecretsCZ volne k stahnuti:http://www.softsecrets.nl/?id=150&title=Issues

I fall in love to LST but scotland is my only love.

Karma je děvka, není hezké přát ostatním něco nepěkného.

Old Post 18-06-2010 v 21:48 PM
BloodyBeer je offline   Profil uživatele BloodyBeer   Find more posts by BloodyBeer   Foto galerie člena BloodyBeer   Click here to Send BloodyBeer a Private Message   Add BloodyBeer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BloodyBeer
Stálý Člen

Karma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 887  

Příspěvek č. 39

citace:
Původní příspěvek od silencio
Zdravím,
omlouvám se, že oživuju docela staré vlákno, ale třeba se to bude někomu hodit. Posílal jsem dotaz na transfuzní oddělení, jestli můžu darovat krev, když jsem týden předtím hulil. Zde je odpověď:



opet se ozyvam docela v kratkem case ale tohle mi nedalo. Cast tohoto dopisu je doslova zkopirovana ze stranek marihuana.cz ..... tim nechci poukazovat na nic zleho jen ze tyto stranky respektive organizace ktera to vydava (Tato brožurka je součástí protidrogové preventivní kampaně občanského sdružení Řekni NE drogám – řekni ANO životu.)

No a kdopak vi ke komu se hlasi toto sdruzeni ?? :-) Ke komu jinemu nez k Scientologii - coz je nehorazna pakaz podvodniku. (kdo nevi at si zagoogli)

takze pani doktorka je nestranna jako prase - uprime bych tomuto dopisu neveril ani trochu.

Rad bych aby se nekdo vyjadril nebo to tak vidim jenom ja :-P

125W CFL Mandala, SSH
125W CFL, 150HPS. Sensi Mix, Cole Train
Gumby Hash
Bloodyho Bezúdržbový Pěst

Vsechny cisla SoftSecretsCZ volne k stahnuti:http://www.softsecrets.nl/?id=150&title=Issues

I fall in love to LST but scotland is my only love.

Karma je děvka, není hezké přát ostatním něco nepěkného.

Old Post 21-06-2010 v 20:19 PM
BloodyBeer je offline   Profil uživatele BloodyBeer   Find more posts by BloodyBeer   Foto galerie člena BloodyBeer   Click here to Send BloodyBeer a Private Message   Add BloodyBeer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
silencio
Nový Člen

Karma uživatele silencio - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 40

Zajímavé. Část toho dopisu je skutečně podobná části textu té brožury na marihuana.cz. Ale osobně v tom nevidím nějaký zlý záměr nebo propojení doktorů se scientologií:)

Nicméně nevím čemu bych neměl věřit - prostě jsem se zeptal, jestli chtějí moji krev, oni odmítli a podpořili to relativně smysluplnými argumenty, nemají z toho žádný zisk.

Old Post 23-06-2010 v 15:40 PM
silencio je offline   Profil uživatele silencio   Find more posts by silencio   Foto galerie člena silencio   Click here to Send silencio a Private Message   Add silencio to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BloodyBeer
Stálý Člen

Karma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 887  

Příspěvek č. 41

Ze by nejake tajne rytualy pri uplnku ?? :-)

Jasne, ze to nemusi byt propojeni scientologie s doktory, ale uz jenom naznak mi trochu hyba zluci :-)
Ale presne jak jsi napsal - zeptal jsi se a oni te odmitli. Coz podle me hodne lidi nedela a prece jsem neslysel ze by byla nejaka vadna krev. Ale tohle necham na odbornicich - tudiz ma asi pani doktorka pravdu (na druhe strane to bylo taky v prirucce, ze ktere se musim smat, protoze to fakt moc nema obdoby co tam pisou )

a cemu ma potom clovek verit??

125W CFL Mandala, SSH
125W CFL, 150HPS. Sensi Mix, Cole Train
Gumby Hash
Bloodyho Bezúdržbový Pěst

Vsechny cisla SoftSecretsCZ volne k stahnuti:http://www.softsecrets.nl/?id=150&title=Issues

I fall in love to LST but scotland is my only love.

Karma je děvka, není hezké přát ostatním něco nepěkného.

Old Post 23-06-2010 v 17:36 PM
BloodyBeer je offline   Profil uživatele BloodyBeer   Find more posts by BloodyBeer   Foto galerie člena BloodyBeer   Click here to Send BloodyBeer a Private Message   Add BloodyBeer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frostynko
Nový Člen

Karma uživatele frostynko - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2010
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 42

Nestane sa nic, normalne vsetci bezte darovat krv !!! krv vam zoberu opytaju sa vas ci ste pili abo pozili ine omamne latky... normalne pravivo odpovedzte... je to lekarske tajomstvo a nik vam nic nespravi... a krv ktoru vam zoberu davaju zmrazit... takze THC v krvy zanikne vtej mraznicke

Old Post 16-07-2010 v 08:16 AM
frostynko je offline   Profil uživatele frostynko   Find more posts by frostynko   Foto galerie člena frostynko   Click here to Send frostynko a Private Message   Add frostynko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ortaniel
Stálý Člen

Karma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 442  

Příspěvek č. 43

Frostynko: jó tak zanikne .. to nevím kde si na to přišel

Old Post 16-07-2010 v 14:07 PM
Ortaniel je offline   Profil uživatele Ortaniel   Find more posts by Ortaniel   Foto galerie člena Ortaniel   Click here to Send Ortaniel a Private Message   Add Ortaniel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
šapša
Stálý Člen

Karma uživatele šapša - 76% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 318  

Příspěvek č. 44

Hulím 7-8 let a krev dávám asi 20 let tu kolonku o drogách normálně odfajfkuju že neberu. Teď jsem dostal stříbrnou placku a ty tři baby co si ode mě po celý čas krev berou se za tu dobu nic špatného nestalo alespoň co souvisí s mou krví . A THC v mražáku určitě nezanikne když se neztratí s krve ani alkohol protože kdyby jo tak má spousta lidí by totiž z hulení seno když ho tam přechovávaj .

já si spíš myslím,že lidi tady málo hulej, kdyby víc hulili nemohli by si tolik lhát // kdo nebojuje - prohraje , kdo bojuje - může prohrát // pokud se budeme bát omylů nikdy nepříjdeme s ničím originálním
Nazdar Mazar a jiné písně o lásce // Ďábel s tváří anděla (projekt E.) // Šotkova bylinková zahrádka // Na krásu našich koní a rychlost našich žen // Hells Angels//
Sir Ken Robinson: Do schools kill creativity? // Permakultura - farmaření s přírodou

Old Post 17-07-2010 v 14:46 PM
šapša je offline   Profil uživatele šapša   Find more posts by šapša   Foto galerie člena šapša   Click here to Send šapša a Private Message   Add šapša to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:20 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
19-09-2019 - Srážlivost krve vs. THC - 5 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5306950 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív