Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Léčitelství » Dárcovství krve a THC
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Ondrash
Stálý Člen

Karma uživatele Ondrash - 75% PěstitelskáKarma uživatele Ondrash - 75% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 225 

Příspěvek č. 1

Čaute všichni,

mám dotaz ohledně dárcovství krve a hulení, jelïkož jedna moje dobrá známá je dárkyně a občas si i dá nějakou tu decentní vodárničku, jak dlouho by měla mít pauzu před odběrem aby se to nějak negativně neprojevilo ve výsledku.
Testy na to nedělají, ale stejně: jestli to nemůže nějak uškodit tomu, kdo ji přijme, nebo poškodit tu krev když se skladuje.

Moc ani nestojím o odpovědi typu: maximálně budou mít pacienti haluze nebo budou aspoň všeci v "pohodě"...
to ne.

Díkec, doufám že mi poradíte.

PS: mimochodem kolik z členů groweru daruje krev ?
Já tedy ne, ale já mám nedostatek krve, takže nemůžu

Ondrashova pěstírna ke spatření zde !

až to na vás přijde začněte, až to na vás přijde skončete - aneb hledejme jinak

Old Post 08-07-2002 v 08:36 AM
Ondrash je offline   Profil uživatele Ondrash   Find more posts by Ondrash   Foto galerie člena Ondrash   Click here to Send Ondrash a Private Message   Add Ondrash to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maggie
Stálý Člen

Karma uživatele Maggie - 6% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 318 

Příspěvek č. 2

Ahoj, vzhledmem k tomu, že se THC drží v těle tak do těch 30 dní, doporučuju pauzu 30 dní. Víc najdeš na http://www.drogovaporadna.cz, tak na tenhle dotaz odpovídá tuším MUDr. Minařík.

Old Post 08-07-2002 v 08:59 AM
Maggie je offline   Profil uživatele Maggie   Find more posts by Maggie   Foto galerie člena Maggie   Click here to Send Maggie a Private Message   Add Maggie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
iJoJo
Stálý Člen

Karma uživatele iJoJo - 38% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 93 

Příspěvek č. 3

Hm, tak ja som bol darovat krv den potom, co som sa strasne zhulil a opil, a na vysledku sa to nijak zle nepodpisalo. A pochybujem, ze clovek, ktory by tu krv dostal, by mal z toho nejake komplikacie, jednak o samotnej krvi to vyprcha rychlo (je to nieco ine ako ked sa to drzi v tele, tam to musi prezut pecen a oblicky) a navyse, odoberu vam len male mnzozstvo krvi co mate v sebe, dalej ten clovek nedostane pri operacii jednu jedinu konzervu od vas, ale od dalsich ludi, takze ak by aj nejake THC ostalo, je to strasne, strasne male percento. A navyse, THC je liek a posobi antibakterialne :-)

Old Post 08-07-2002 v 10:04 AM
iJoJo je offline   Profil uživatele iJoJo   Find more posts by iJoJo   Foto galerie člena iJoJo   Click here to Send iJoJo a Private Message   Add iJoJo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Piskot
Stálý Člen

Karma uživatele Piskot - 25% PěstitelskáKarma uživatele Piskot - 25% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 204 

Pohodička Příspěvek č. 4

to Ondrash

No ja myslim ze:
maximálně budou mít pacienti haluze nebo budou aspoň všeci v "pohodě"...

Piškot @ like @ high

Old Post 08-07-2002 v 10:15 AM
Piskot je offline   Profil uživatele Piskot   Find more posts by Piskot   Foto galerie člena Piskot   Click here to Send Piskot a Private Message   Add Piskot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ondrash
Stálý Člen

Karma uživatele Ondrash - 75% PěstitelskáKarma uživatele Ondrash - 75% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 225 

Příspěvek č. 5

2 Piskot

, smích je zdravý tak ti posílám karmu.. samozřejmě NEGATIVNÍ...


2 iJOJO,
tak to je na hraně, skoro bych řekl, že to hraničí s nezpodpovědností. Není v pravidlech pro dárce, že nesmí 24 hodin předtím alkohol a tuky požívati ?
Myslím, že když se člověk rozhodne jít dát, měl by se dát sám předtím dopořádku..
nu moc se mi ten tvůj přístup nelíbí, ale každopádně aspoň vím že to jde.
S tím lékem to je prima aspoň budou všichni zdravější

díky všem za rady

[Edited by Ondrash on 08-07-2002 at 01:08 PM]

Ondrashova pěstírna ke spatření zde !

až to na vás přijde začněte, až to na vás přijde skončete - aneb hledejme jinak

Old Post 08-07-2002 v 12:02 PM
Ondrash je offline   Profil uživatele Ondrash   Find more posts by Ondrash   Foto galerie člena Ondrash   Click here to Send Ondrash a Private Message   Add Ondrash to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Piskot
Stálý Člen

Karma uživatele Piskot - 25% PěstitelskáKarma uživatele Piskot - 25% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 204 

Pohodička Příspěvek č. 6

to Ondra

Je mi absolutne u prdele co mi das
Ale aspon ses priznal ty antismokere a proto ti ja K- rozhodne nedam.

Piškot @ like @ high

Old Post 08-07-2002 v 12:23 PM
Piskot je offline   Profil uživatele Piskot   Find more posts by Piskot   Foto galerie člena Piskot   Click here to Send Piskot a Private Message   Add Piskot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maggie
Stálý Člen

Karma uživatele Maggie - 6% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 318 

Příspěvek č. 7

Heh, snad se tu nepoperete? To je z toho vedra, chtělo by to špeka....

Old Post 08-07-2002 v 12:43 PM
Maggie je offline   Profil uživatele Maggie   Find more posts by Maggie   Foto galerie člena Maggie   Click here to Send Maggie a Private Message   Add Maggie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ondrash
Stálý Člen

Karma uživatele Ondrash - 75% PěstitelskáKarma uživatele Ondrash - 75% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 225 

podtitul [omluva piskotovi] Příspěvek č. 8

2 Piskot..

no mě hnala zvědavost, co se stane... chtěl jsem tam napsat k+ za smích, ale pak mě začalo zajímat kdybych tam napsal veřejně NEGATIVNÍ co by se stalo... stalo se, že jsem byl nazván antismokerem a to je dobře. Z toho mi vychází další možné poznatky...

Nicméně věz člověče piškotová, že jsem to nemyslel zle.. nemohl jsem ti dát pozitivní, protože by ses ozval že jsem se nejspíše spletl.
Stal ses obětním beránkem, nuže nyní tedy zmrtvýchvstaň a brzo dostaneš pozitivní na vyrovnání účtu.
a nechcu slyšet že nechceš.

to usmíření půjde myslím že i bez špeka.. aspoň je vidět, že není podstatné, co si kdo myslí, ale co kdo píše a předkládá veřejnosti. Neboli: bylo prokázáno že slova a způsob jakým se pronášejí jsou základem nedorozumění...

PS: ale naštval jsem tě že ?
PS2: někdo mi negativní přecijenom dal, že děkuju

Ondrashova pěstírna ke spatření zde !

až to na vás přijde začněte, až to na vás přijde skončete - aneb hledejme jinak

Old Post 08-07-2002 v 15:13 PM
Ondrash je offline   Profil uživatele Ondrash   Find more posts by Ondrash   Foto galerie člena Ondrash   Click here to Send Ondrash a Private Message   Add Ondrash to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dWARf
Stálý Člen

Karma uživatele dWARf - 6% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 50 

Příspěvek č. 9

Já mám za sebou 13 odběrů krve a 2 odběry krevních destiček ( tzv. ERDO ) . Přísně dodržuju pravidlo , že 24 hodin před odběrem nechlastám nehulím a nežeru mastný . To je dost potřeba , protože před každým odběrem ti vezmou krev na testy , mimo jiné i na jaterní test , který prozradí poruchu životosprávy . Že by se ale dělaly testy na THC , to se mi opravdu nezdá , vzhledem k tomu , že chodím pořád na jednu a tu samou transfuzku , kde už si pomalu tykám i s kytkama v květináčích , tak by mi to asi řekli .

Jinak , pouvažuj o tom , že i když zhulíš co potkáš , nikdy množství THC nepřesáhne stopové množství , řádově setiny promile (váha THC : váha krevní sušiny).
Proto si myslím ,že v krvi mohou zasvinit mnohem více různé neslučitelné produkty lymfocitů , kterých je tam mnohem víc .

Old Post 08-07-2002 v 16:16 PM
dWARf je offline   Profil uživatele dWARf   Find more posts by dWARf   Foto galerie člena dWARf   Click here to Send dWARf a Private Message   Add dWARf to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ondrash
Stálý Člen

Karma uživatele Ondrash - 75% PěstitelskáKarma uživatele Ondrash - 75% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 225 

Příspěvek č. 10

2 dWarf

to jsem chtěl slyšet, díky mnógo moj drug a posílám karmu, samozřejmě POZITIVNÍ..

Ondrashova pěstírna ke spatření zde !

až to na vás přijde začněte, až to na vás přijde skončete - aneb hledejme jinak

Old Post 09-07-2002 v 07:25 AM
Ondrash je offline   Profil uživatele Ondrash   Find more posts by Ondrash   Foto galerie člena Ondrash   Click here to Send Ondrash a Private Message   Add Ondrash to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kylik
Stálý Člen

Karma uživatele Kylik - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2002
Příspěvků: 94 

Pohodička I know(mozna) Příspěvek č. 11

Ja davam krev vic nez rok a taky sem o tom, estli mam vubec hulit, dyz davam, premyslel. Ale prisel sem na jednu vec. Daval sem v Brne na Zlutaku a tam meli v tech svych formularich esli chlastam, estli kourim a estli droguju. To me fakt desilo, ze na me prijdou Ale na druhou stranu sem vedel, ze aby prisli na to, ze hulim, museli by mou krev poslat do Prahy, a ze prej ty testy nejsou vubec levny. No ale ted uz sem uplne klidnej , pac prekopali celej ten jejich upirskej system: Zlutak zrusili a prestehovali do Bohunicky nemocnice a krom toho, ze mi dali i 2zetony na tatranku a kafe , tak zmenili i ty dotazniky. Hlavni zmena je v tom, ze uz se ubec neptaj estli chlastam, estli kourim a estli droguju, ale je tam jen estli si picham. TAK A JE TO SNAD JASNY, NE?

Huleni, connecting people
~(-_-)%~

Old Post 16-07-2002 v 07:27 AM
Kylik je offline   Profil uživatele Kylik   Find more posts by Kylik   Foto galerie člena Kylik   Click here to Send Kylik a Private Message   Add Kylik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dWARf
Stálý Člen

Karma uživatele dWARf - 6% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 50 

to kilik : Příspěvek č. 12

Jj , ale v těch Bohunicích už to není tak útulný jak to měki na Tomešce ......

dWARf

PS: A navíc mám pocit , že na příjem a registraci vybírají čím dál protivnější ženský ....

Old Post 17-07-2002 v 19:37 PM
dWARf je offline   Profil uživatele dWARf   Find more posts by dWARf   Foto galerie člena dWARf   Click here to Send dWARf a Private Message   Add dWARf to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kylik
Stálý Člen

Karma uživatele Kylik - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2002
Příspěvků: 94 

tak heboucke Příspěvek č. 13

to dWARF
Nekdo ma rad tradicnejsi nemocnicni prostredi, jinej zas ulitava na hebouckych vecech
Jo a sem 'Kylik' to je jako Kajlik!!! Tak estli chces, abych vstal, dal vypoved v praci, nasel si te a urval ti koule holejma rukamaaaaaaaaaaaaaa , tak pokracuj!

Huleni, connecting people
~(-_-)%~

Old Post 18-07-2002 v 05:45 AM
Kylik je offline   Profil uživatele Kylik   Find more posts by Kylik   Foto galerie člena Kylik   Click here to Send Kylik a Private Message   Add Kylik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kylik
Stálý Člen

Karma uživatele Kylik - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2002
Příspěvků: 94 

Pohodička protivky Příspěvek č. 14

Jo a este sem zapomnel, ja teda doktory vseobecne nemusim (stejne jako uredniky), sou to uz skoro stejni byrokrati.Ale nevsim sem si, ze sou az tak protivny. Ja je totiz dycky obloudim svym luznym zjevem a na vsechno reknu: Vse pri starym, slecno (idyz je ji treba 50); a ony sou pak tak mimo, ze se me uz na nic neptaj a raci me odlifrujou dal

Huleni, connecting people
~(-_-)%~

Old Post 18-07-2002 v 06:25 AM
Kylik je offline   Profil uživatele Kylik   Find more posts by Kylik   Foto galerie člena Kylik   Click here to Send Kylik a Private Message   Add Kylik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dWARf
Stálý Člen

Karma uživatele dWARf - 6% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 50 

to kiiiiiiiiiiiiliiiiiiiiiiiik : Příspěvek č. 15

Grrrrrrrrrrrrr ...............


dWARf


PS : Grrrrrrrrrrr ..........

Old Post 18-07-2002 v 15:12 PM
dWARf je offline   Profil uživatele dWARf   Find more posts by dWARf   Foto galerie člena dWARf   Click here to Send dWARf a Private Message   Add dWARf to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kylik
Stálý Člen

Karma uživatele Kylik - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2002
Příspěvků: 94 

Upozornění no Příspěvek č. 16

To tRPAJZLIk:

Tak hele ty nadivo, estli si neprestanes koledovat, tak si te fakt najdu. Nejprv ti vypichnu oci a strcim ti je do kalhot, abys videl jakej ti dam narez. Pak ti urvu nohy a prisiju ti je na hlavu, aby mi neprekazeli, az ti budu chtit skopat tu tvou dWARfi prdel. A dyz nebudes mit dost tak ti na ksicht prilepim americkou vlajku a poslu te doporucene do Afganistanu! No a dyz mi pak zbyde trocha casu tak si prelestim svou karu tvy jazykeeeeeeeeem!!! Capito?

Huleni, connecting people
~(-_-)%~

Old Post 19-07-2002 v 05:35 AM
Kylik je offline   Profil uživatele Kylik   Find more posts by Kylik   Foto galerie člena Kylik   Click here to Send Kylik a Private Message   Add Kylik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:47 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
19-09-2019 - Srážlivost krve vs. THC - 5 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3903380 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív