Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Léčitelství » marihuana a vlasy
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
universe_star
Nový Člen

Karma uživatele universe_star - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 4  

Dotaz marihuana a vlasy Příspěvek č. 1

Ahojj...chtěla bych se zeptat jestli vám nějak hulení ovlivnuje vlasy?? Bud k horšímu nebo k lepšímu??(mám na mylsi kvalitu,vypadávání,růst..) A co plet?Nějaké změny?

Lets get high!!

Old Post 05-05-2009 v 16:34 PM
universe_star je offline   Profil uživatele universe_star   Find more posts by universe_star   Foto galerie člena universe_star   Click here to Send universe_star a Private Message   Add universe_star to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 2

Nikdy sem se nesetkal s žádným tvrzením ani člověkem, který by měl ať pozitivní, nebo negativní zkušenosti s vlivem konopí ať už na vlasy, nebo pleť a sám si myslím, že je konopí nějak neovlivňuje.

Ale jednou mi někdo tvrdil, že je konopí dobrý proti akné tak co já vím

Old Post 05-05-2009 v 16:36 PM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gothic
Nový Člen

Karma uživatele Gothic - 80% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 3

To je tak isto genetika: ) kazdy je iny kazdemu inak padaju vlasy kazdy ma inu pokozku heh ) makak ti to neovplivnuje
nemyslim si nepostrehol som nic take nestretol som sa s tym peace

Old Post 05-05-2009 v 16:39 PM
Gothic je offline   Profil uživatele Gothic   Find more posts by Gothic   Foto galerie člena Gothic   Click here to Send Gothic a Private Message   Add Gothic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 4

citace:
Původní příspěvek od Zedy
Nikdy sem se nesetkal s žádným tvrzením ani člověkem, který by měl ať pozitivní, nebo negativní zkušenosti s vlivem konopí ať už na vlasy, nebo pleť a sám si myslím, že je konopí nějak neovlivňuje.

Ale jednou mi někdo tvrdil, že je konopí dobrý proti akné tak co já vím
S tím akné to je pravda to už jsem slyšel taky od pár lidí.Marihuana sama o sobě působí dobře na pleť....

Old Post 05-05-2009 v 16:46 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
[CZ]Neon
Stálý Člen

Karma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 588  

Příspěvek č. 5

Co ja vim tak co se vlasu tyce tak to vim akorat ze se v nich "usazuje" THC, teda aspon mi to takhle nekdo rikal. Lze tedy udajne z mrtvoly (dlouho vlase treba) zjistit zda uzivala konopi.
Kuze - konopne masti jsou proti ekzemum, lupence a podobnym chorobam, z cehoz soudim ze dobre hydratuje kuzi, udrzuje ji vlacnou a chrani ji.


Moje Šalvej Divotvorná 1.rok 2.rok 3.rok 4.rok ZÁJEMCI O ŘEZY PIŠTE !!! <-> v unoru mam k dispozici jeste 14 rezu
Neon's Growing 06 - BS,DP,FP,FC,SS,Chronic,Ice,Budha
Neon's Growing 07 - BSxDP,G13xSkunk,OB,GWSxWR,SMB,B52,NL,S1,PP,SM,HK
Neon's Growing 08 - GWSxWR,BD,SSII,JF,HK,MLIxMC,KMxPPP,SatorixMC
Neon's Growing 09 - 31 modelů - BSxDP,S1,(BSxDP)xOB,IP,C99xNL,LR2xDR,BD,ChronicxPPP,UPP,SSII,Eu,A11,SMB,PEPŘ,ST3,SS,FJx(MLIxMC),WS, HP,Tao,WW,SK,AF,Af,HDFxDP,FDxDP,SSxDP,MzrxS1,PW,Khola,Anesthesia
Růženka 2009 - Rákosníček & neon projekt 2009

Outdoor 2010 - lenost, nechut, nezajem pestovat. 12.6 vysazeno 12 rezu (2 nebo 3 modely), poprve videno pri sklizni...
Růženka 2010 - lenost - nezasazeno nic
Outdoor 2011 - po predchozim marnem roku mam chute. Objednano 20 rezu, seminka doma jsou

AUTOFLO sekce aneb jak moc jsem ji chtel zalozit: tady!!!

Old Post 05-05-2009 v 17:33 PM
[CZ]Neon je offline   Profil uživatele [CZ]Neon   Find more posts by [CZ]Neon   Foto galerie člena [CZ]Neon   Click here to Send [CZ]Neon a Private Message   Add [CZ]Neon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hanizek
Stálý Člen

Karma uživatele Hanizek - 92% PěstitelskáKarma uživatele Hanizek - 92% PěstitelskáKarma uživatele Hanizek - 92% PěstitelskáKarma uživatele Hanizek - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 795  

Příspěvek č. 6

Moc vlasů na hlavě nemám, ale nevím, jestli za to může konopí.

Dogface boy!

Abandoned-places.com

Old Post 05-05-2009 v 20:14 PM
Hanizek je offline   Profil uživatele Hanizek   Find more posts by Hanizek   Foto galerie člena Hanizek   Click here to Send Hanizek a Private Message   Add Hanizek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JAHmaican
rasta herbsman

Karma uživatele JAHmaican - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 881  

Příspěvek č. 7

Nematé pravdu pánové, ovlivňuje!

V mnoha případech se totiž právě kvuli ní stanou z "obyčejných" vlasů dready

!!!CHLASTAFARI!!!

Old Post 05-05-2009 v 20:34 PM
JAHmaican je offline   Profil uživatele JAHmaican   Find more posts by JAHmaican   Foto galerie člena JAHmaican   Click here to Send JAHmaican a Private Message   Add JAHmaican to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 8

hh dredatě jo
já kdysi četl že některý typy lidí sou takový že sem jim jakoby zocelí vlasy (i na dotek!) a pamatuju si když sem nehulil, znal sem holku co si dávala a s těma vlasama to bylo přesný

Old Post 06-05-2009 v 09:05 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Pohodička Příspěvek č. 9

citace:
Původní příspěvek od JAHmaican
Nematé pravdu pánové, ovlivňuje!

V mnoha případech se totiž právě kvuli ní stanou z "obyčejných" vlasů dready


pac si uzivatel MJ prestane cesat vlas y v dusledku lenosti

Old Post 06-05-2009 v 10:01 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hanizek
Stálý Člen

Karma uživatele Hanizek - 92% PěstitelskáKarma uživatele Hanizek - 92% PěstitelskáKarma uživatele Hanizek - 92% PěstitelskáKarma uživatele Hanizek - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 795  

Příspěvek č. 10

citace:
Původní příspěvek od pupee


pac si uzivatel MJ prestane cesat vlas y v dusledku lenosti


Úplně stejně jsem k nim přišel i já:-)

Dogface boy!

Abandoned-places.com

Old Post 06-05-2009 v 20:44 PM
Hanizek je offline   Profil uživatele Hanizek   Find more posts by Hanizek   Foto galerie člena Hanizek   Click here to Send Hanizek a Private Message   Add Hanizek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Apartman
Goofer

Karma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 413  

Příspěvek č. 11

Mám vlasy hustý, sežeň si zinek nebo vitaminy B, pokud máš dojem že se stav vlasů zhoršil, možná kuže se mi zhoršila-vypadá starší, ale zrovna tak by za to mohly cigára-(kouřim5-10startek denně) a popíjení v knajpách

Začlo to pokusem, skončilo závislostí na pěstování. Rostlina je duch. Rostlina nemá duši. Duch je vyrovnanost. Rostlina je tedy také vyrovnanost. Nemá strach, za ničím se nehoní. Žije teď a tady. Rostlina dává jen to, co člověk potřebuje. Příroda potřeby lidí zná. Dělá to přirozeně a prostě, neboť ji nepřekáží rozum. Rostliny nám umožňují, abychom pochopili svůj vlastní život.

Old Post 06-05-2009 v 22:27 PM
Apartman je offline   Profil uživatele Apartman   Find more posts by Apartman   Foto galerie člena Apartman   Click here to Send Apartman a Private Message   Add Apartman to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Apartman! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TERMIX
Stálý Člen

Karma uživatele TERMIX - 98% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 65535  

Příspěvek č. 12

No nekdy je to tak silny ze se mi zjezi ...vlasy.

Old Post 06-05-2009 v 22:28 PM
TERMIX je offline   Profil uživatele TERMIX   Find more posts by TERMIX   Foto galerie člena TERMIX   Click here to Send TERMIX a Private Message   Add TERMIX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hyde
Stálý Člen

Karma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 345 

Příspěvek č. 13

Někdy je to tak silný, že se zježí vlasy i sousedům...

HydePark - White Phoenix
"Jo kámo, kdybych věděl co myslíš tim horizontálně nebo vertikálně. Každopádně porostou kolmo k zemi!"

Murphyho zákony nemusel vymyslet Murphy, nýbrž někdo, kdo se jmenoval stejně.

Old Post 07-05-2009 v 22:03 PM
Hyde je offline   Profil uživatele Hyde   Find more posts by Hyde   Foto galerie člena Hyde   Click here to Send Hyde a Private Message   Add Hyde to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
palma
Stálý Člen

Karma uživatele palma - 100% PěstitelskáKarma uživatele palma - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 76  

Příspěvek č. 14

Někdy je to tak silný, že se mi zježi i nezježitelné .... ne ted fakt marihuana pusobi velice dobre na plet s regeneracnima ucinkama a neutralizaci nezadanych efektu v podobe alergii apd..ae v podobe dymu asi nema ty spravne ucinky na tuto problematiku....ae ma ucinky ktere nam tky urcite pomahaj ...jasne ze masti a mast se da aplikovat urcite v nejake podobe i do vlasu popripade vylepsit jko sprchovy gel apd. .... ae ze by ganja v podobe koure nejak pusobila na vlasy tak to opravdu ja nvm...a urcite to nezasira plet jak tu nekteri pisou...to bude jinejma faktorama ktere delate ze se vam zhorsuje nb zhorsila plet

Nebuď sám sebou....buď lepší, než jsi

Old Post 09-05-2009 v 11:31 AM
palma je offline   Profil uživatele palma   Find more posts by palma   Foto galerie člena palma   Click here to Send palma a Private Message   Add palma to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
palma
Stálý Člen

Karma uživatele palma - 100% PěstitelskáKarma uživatele palma - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 76  

Příspěvek č. 15

myslim ze slovo ,,PODOBA'' na nejakou dobu vysadim

Nebuď sám sebou....buď lepší, než jsi

Old Post 09-05-2009 v 11:37 AM
palma je offline   Profil uživatele palma   Find more posts by palma   Foto galerie člena palma   Click here to Send palma a Private Message   Add palma to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zelicko
Stálý Člen

Karma uživatele Zelicko - 84% PěstitelskáKarma uživatele Zelicko - 84% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 105  

Příspěvek č. 16

jsem plešatý (skoro) ale nemyslím si že by to bylo díky této rostlince

Moje první kytičky 15Ow 3x NL sklizeno

Old Post 15-06-2009 v 10:09 AM
Zelicko je offline   Profil uživatele Zelicko   Find more posts by Zelicko   Foto galerie člena Zelicko   Click here to Send Zelicko a Private Message   Add Zelicko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:36 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
21-12-2020 - CBD marihuana na Slovensku - 6 odpovědí
14-11-2011 - marihuana a rakovina varlat ? - 10 odpovědí
01-03-2010 - Marihuana a nažiadúce účinky? - 5 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5734090 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív