Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Léčitelství » marihuana a vlasy
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Viva
Stálý Člen

Karma uživatele Viva - 0% PěstitelskáKarma uživatele Viva - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2006
Příspěvků: 146  

Příspěvek č. 17

citace:
Původní příspěvek od Hanizek


Úplně stejně jsem k nim přišel i já:-)


Jojo da mi to ale praci upravovat ty ostatní hlavy dredatý...

Každopádně můžeme udělat pokus, třeba nějaký odvar, měl by to zkusit jako první Zelicko, nemá co ztratit...

RASTA

Old Post 02-07-2009 v 22:20 PM
Viva je offline   Profil uživatele Viva   Find more posts by Viva   Foto galerie člena Viva   Click here to Send Viva a Private Message   Add Viva to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MadEGG
Stálý Člen

Karma uživatele MadEGG - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 18

Plet se ti zkurvy.. vlasy spis pokud se pohybujes hodne v zakourenym prostredi. Koureni cehokoliv zpusobuje starnuti pleti.. a konkretne na zenskych je to hodne hnus.

Jinak na spevneni vlasu je dobry oplachovani pivem, na lesk vejice.. a myslim ze i koprivovej odvar se da na vlasy pouzivat. Taky jim prospiva..

Old Post 03-07-2009 v 17:42 PM
MadEGG je offline   Profil uživatele MadEGG   Find more posts by MadEGG   Foto galerie člena MadEGG   Click here to Send MadEGG a Private Message   Add MadEGG to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
exkalibur
Nový Člen

Karma uživatele exkalibur - 23% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 28  

Příspěvek č. 19

tak já jsem zkusil používat šampon s přidaným konopným extraktem a zabralo mi to proti lupům a svědění hlavy...zrovna jdu dělat další várku ...jinak si myslím,že i kdyby mělo thc vliv na akné atd. tak jeho kouřením to ztrácí účinek,protože kouření poškozuje pokožku...určitě jiné by to bylo v použití nějakých krémů apod.

kdo hulí toho baví žít...

Old Post 10-11-2009 v 16:19 PM
exkalibur je offline   Profil uživatele exkalibur   Find more posts by exkalibur   Foto galerie člena exkalibur   Click here to Send exkalibur a Private Message   Add exkalibur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 20

citace:
Původní příspěvek od exkalibur
tak já jsem zkusil používat šampon s přidaným konopným extraktem a zabralo mi to proti lupům a svědění hlavy...zrovna jdu dělat další várku ...jinak si myslím,že i kdyby mělo thc vliv na akné atd. tak jeho kouřením to ztrácí účinek,protože kouření poškozuje pokožku...určitě jiné by to bylo v použití nějakých krémů apod.


Můžeš prosím popsat jakým způsobem jsi vyrobil a použil konopný extrakt, popř. jaký šampón používáš. Myslím, že i to hraje zásadní roli. Existuji drahé kosmetické přípravy jež jsou hypoalergenní. Nemyslím, že by bylo ideální použít běžně dostupné vlasový přípravky. Díky za odpověď.

Old Post 10-11-2009 v 18:35 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
exkalibur
Nový Člen

Karma uživatele exkalibur - 23% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 28  

Příspěvek č. 21

předtím to byl šampon alpecin proti lupům..celkem bez účinku ..teď používám nějaký celkem běžný...teď mám exktrakt vyrobený vařením ve vodě a rozpuštěný v lihu ..dobře funguje i na drobná poranění které se mě jinak zanítily..jinak aplikuju to tak, že toho trochu kápnu do šamponu a pak už jen normálně umývám ..případné dotazy pište ..ale je to fakt paráda

kdo hulí toho baví žít...

Old Post 23-11-2009 v 17:12 PM
exkalibur je offline   Profil uživatele exkalibur   Find more posts by exkalibur   Foto galerie člena exkalibur   Click here to Send exkalibur a Private Message   Add exkalibur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
aleen13
Stálý Člen

Karma uživatele aleen13 - 94% PěstitelskáKarma uživatele aleen13 - 94% PěstitelskáKarma uživatele aleen13 - 94% PěstitelskáKarma uživatele aleen13 - 94% PěstitelskáKarma uživatele aleen13 - 94% PěstitelskáKarma uživatele aleen13 - 94% PěstitelskáKarma uživatele aleen13 - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2009
Příspěvků: 85  

Příspěvek č. 22

Ten konopný extrakt máš z listiva nebo šišek? Nebo se jedná o směs? Naložit do lihu - to je jasné, ale nevadí ten líh pak pokožce hlavy? Moje pokožka trpí pálením až bolestí, jakoby hoří....tak na to líh nevím..... Napiš pls víc o Tvé výrobě extraktu. díky

Alenčin DRUHÝ pěst
Alenčin první balkon
Crohnova nemoc a Ulcerózní kolitida - léčení konopím


"Konopí pro zdravý a veselejší život..."

Old Post 11-01-2010 v 15:20 PM
aleen13 je offline   Profil uživatele aleen13   Find more posts by aleen13   Foto galerie člena aleen13   Click here to Send aleen13 a Private Message   Add aleen13 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 23

citace:
Původní příspěvek od Host


pac si uzivatel MJ prestane cesat vlas y v dusledku lenosti


úplně přesně muj případ :-)))

Old Post 11-01-2010 v 16:23 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:07 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
21-12-2020 - CBD marihuana na Slovensku - 6 odpovědí
14-11-2011 - marihuana a rakovina varlat ? - 10 odpovědí
01-03-2010 - Marihuana a nažiadúce účinky? - 5 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4770630 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív