Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Duchodce a prvni kyticky potrebuji pomoc
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 29 30 31 32 33 »
Autor
Téma 
mimacka
Stálý Člen

Karma uživatele mimacka - 71% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 722  

Příspěvek č. 151


Zasazeno 01.06.09. jako experiment - bude nebo nebude pozdě !!!???

Několik kytiček zasazených těsně před "dobou dešťů" do outu a pod fóliji a když byla hlína v outu tolik zatopená,nechal jsem si 6 kousků ještě doma.
Na téma kdy je už pozdě sadit dodám dle letošní vlastní zkušenosti - kytky vysazené dřív jsou vzrůstem vysoké,ale jednotlivé boční patra jsou s větším odstupem (je to asi dané úměrou vzrústu výšky hlavního stonku a přirozeným větvením).
Kytky zasazené 1.6. jedou bez hnojení a opět bez zaštipování,jelikož nehrozily ranní mrazy tak rostou od začátku pouze na venkovním parapetu a vzhledem ke střídání denních a nočních teplot a přírodního ofuku mají pěkné pevné stonky a husté větvení tesně nad sebou.
Zkoušel jsem i vliv velikosti květináčů - 3x 1,5 l (kulaté) a 3x 2,5 l (hranaté) = rostou prozatím zdravě,ale v menších květináčích kytky jsou menší.
Ze 6-ti nových kytek mám jednoho samce,který se dal do kvetení - samičky už vystrčily "chloupky",ale zatím pořád rostou (jsem zvědavý kdy nahodí do květu bez zatemňování).

mimacka

Old Post 17-07-2009 v 13:31 PM
mimacka je offline   Profil uživatele mimacka   Find more posts by mimacka   Foto galerie člena mimacka   Click here to Send mimacka a Private Message   Add mimacka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mimacka
Stálý Člen

Karma uživatele mimacka - 71% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 722  

Příspěvek č. 152


květináčky 3x 1,5 l - výška 30 cm - sazeno 01.06.09.

mimacka

Old Post 17-07-2009 v 13:33 PM
mimacka je offline   Profil uživatele mimacka   Find more posts by mimacka   Foto galerie člena mimacka   Click here to Send mimacka a Private Message   Add mimacka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
YagoMan
Stálý Člen

Karma uživatele YagoMan - 95% PěstitelskáKarma uživatele YagoMan - 95% PěstitelskáKarma uživatele YagoMan - 95% PěstitelskáKarma uživatele YagoMan - 95% PěstitelskáKarma uživatele YagoMan - 95% PěstitelskáKarma uživatele YagoMan - 95% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 196  

Příspěvek č. 153

zdar
dobrý experiment
ujasňuješ a ověřuješ fakta...K+
čest a ať se daří...

Předpokladem kulturně morální společnosti je kulturně morální jedinec.
Největším společenským hříchem je nezávislé myšlení.
H.E.M.P. for Victory!!! Help Eliminate Marijuana Prohibited

Old Post 17-07-2009 v 13:38 PM
YagoMan je offline   Profil uživatele YagoMan   Find more posts by YagoMan   Foto galerie člena YagoMan   Click here to Send YagoMan a Private Message   Add YagoMan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mimacka
Stálý Člen

Karma uživatele mimacka - 71% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 722  

Příspěvek č. 154


Nakonec pro ty kdo začínají a nevědí jak vypadají kule u samce , tak jedno foto.
Je zajimavé že tento samec byl zasazený 01.06.09. a dal se do kvetení jako první a proti tomu samec saděný s prvními kytkami (je tady jeho foto v experimentálním vodorovném ohybu) se tváří že se ho toto období netýká a vesele si roste dál směrem ke hvězdám.

Na chvíli tady odpauzuju - jedu zdravotně do lázní a o kytky se bude starat sousedka.To jsem zvědavý co mi z toho tady udělá ?????????

mimacka

Old Post 17-07-2009 v 13:41 PM
mimacka je offline   Profil uživatele mimacka   Find more posts by mimacka   Foto galerie člena mimacka   Click here to Send mimacka a Private Message   Add mimacka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mimacka
Stálý Člen

Karma uživatele mimacka - 71% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 722  

Příspěvek č. 155


Zdar pro Growery co přispěli nějakou tou radou k dosažení toho co je tady nafoceno a i zdar pro ostatní kdož toto prohlíží a učí se na chybách druhých .

Tak jsem opět doma a koukám a koukám a koukám ..........

- samec zasazený 01.06.09. pod rukama sousedčina zalévání vyhoupnul na 120 cm !!!!!!
- a navíc se dal do kvetení .

mimacka

Old Post 27-07-2009 v 10:38 AM
mimacka je offline   Profil uživatele mimacka   Find more posts by mimacka   Foto galerie člena mimacka   Click here to Send mimacka a Private Message   Add mimacka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:13 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 29 30 31 32 33 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8775730 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív