Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » NO NAME...sadene rovno do hliny na lúke...
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
papaOUT
Stálý Člen

Karma uživatele papaOUT - 79% PěstitelskáKarma uživatele papaOUT - 79% PěstitelskáKarma uživatele papaOUT - 79% PěstitelskáKarma uživatele papaOUT - 79% PěstitelskáKarma uživatele papaOUT - 79% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 383  

Příspěvek č. 17


další retardovaný kus.............

Old Post 22-04-2009 v 14:39 PM
papaOUT je offline   Profil uživatele papaOUT   Find more posts by papaOUT   Foto galerie člena papaOUT   Click here to Send papaOUT a Private Message   Add papaOUT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
papaOUT
Stálý Člen

Karma uživatele papaOUT - 79% PěstitelskáKarma uživatele papaOUT - 79% PěstitelskáKarma uživatele papaOUT - 79% PěstitelskáKarma uživatele papaOUT - 79% PěstitelskáKarma uživatele papaOUT - 79% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 383  

Příspěvek č. 18


noo a ešte posledný.......

Old Post 22-04-2009 v 14:41 PM
papaOUT je offline   Profil uživatele papaOUT   Find more posts by papaOUT   Foto galerie člena papaOUT   Click here to Send papaOUT a Private Message   Add papaOUT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
papaOUT
Stálý Člen

Karma uživatele papaOUT - 79% PěstitelskáKarma uživatele papaOUT - 79% PěstitelskáKarma uživatele papaOUT - 79% PěstitelskáKarma uživatele papaOUT - 79% PěstitelskáKarma uživatele papaOUT - 79% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 383  

Příspěvek č. 19


toto som našiel asi 5metrov od rastliniek

Old Post 22-04-2009 v 14:42 PM
papaOUT je offline   Profil uživatele papaOUT   Find more posts by papaOUT   Foto galerie člena papaOUT   Click here to Send papaOUT a Private Message   Add papaOUT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
storm1249
Stálý Člen

Karma uživatele storm1249 - 95% PěstitelskáKarma uživatele storm1249 - 95% PěstitelskáKarma uživatele storm1249 - 95% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 111  

Příspěvek č. 20

citace:
Původní příspěvek od papaOUT
toto som našiel asi 5metrov od rastliniek

Možná proto to tak pěkně roste xD
Já bych to rovnou do hliny asi nedal protoze strach je silnejsi. pekne predpestovavam a pak to vysadim az to bude trosku vetsi a silnejsi.Btw to ti vyrostlo za 10 dní taková kytka? :-O já to mám taky 10 dní a tak velký to teda nemam.

Old Post 22-04-2009 v 16:55 PM
storm1249 je offline   Profil uživatele storm1249   Find more posts by storm1249   Foto galerie člena storm1249   Click here to Send storm1249 a Private Message   Add storm1249 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
papaOUT
Stálý Člen

Karma uživatele papaOUT - 79% PěstitelskáKarma uživatele papaOUT - 79% PěstitelskáKarma uživatele papaOUT - 79% PěstitelskáKarma uživatele papaOUT - 79% PěstitelskáKarma uživatele papaOUT - 79% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 383  

Příspěvek č. 21

citace:
Původní příspěvek od storm1249

Možná proto to tak pěkně roste xD
Já bych to rovnou do hliny asi nedal protoze strach je silnejsi. pekne predpestovavam a pak to vysadim az to bude trosku vetsi a silnejsi.Btw to ti vyrostlo za 10 dní taková kytka? :-O já to mám taky 10 dní a tak velký to teda nemam.



nno ma viac ako desať dní......kličiť som ju dal 6.apríla(dubna)......aa 9.už bola von

Old Post 22-04-2009 v 20:01 PM
papaOUT je offline   Profil uživatele papaOUT   Find more posts by papaOUT   Foto galerie člena papaOUT   Click here to Send papaOUT a Private Message   Add papaOUT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
storm1249
Stálý Člen

Karma uživatele storm1249 - 95% PěstitelskáKarma uživatele storm1249 - 95% PěstitelskáKarma uživatele storm1249 - 95% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 111  

Příspěvek č. 22

citace:
Původní příspěvek od papaOUT



nno ma viac ako desať dní......kličiť som ju dal 6.apríla(dubna)......aa 9.už bola von


pfff mne vylezly asi za 5 dní no.... No to je fuk máš to hezký,podle fotky tý lebky i asi dobře hnojený :-D

Old Post 22-04-2009 v 20:27 PM
storm1249 je offline   Profil uživatele storm1249   Find more posts by storm1249   Foto galerie člena storm1249   Click here to Send storm1249 a Private Message   Add storm1249 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
papaOUT
Stálý Člen

Karma uživatele papaOUT - 79% PěstitelskáKarma uživatele papaOUT - 79% PěstitelskáKarma uživatele papaOUT - 79% PěstitelskáKarma uživatele papaOUT - 79% PěstitelskáKarma uživatele papaOUT - 79% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 383  

Příspěvek č. 23

citace:
Původní příspěvek od storm1249


pfff mne vylezly asi za 5 dní no.... No to je fuk máš to hezký,podle fotky tý lebky i asi dobře hnojený :-D


hehe...ale fakt myslíš že to mrtve, rozložené zviera može mať na to nejaký vpliv?........

Old Post 22-04-2009 v 20:36 PM
papaOUT je offline   Profil uživatele papaOUT   Find more posts by papaOUT   Foto galerie člena papaOUT   Click here to Send papaOUT a Private Message   Add papaOUT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 24

Při větším počtu rostlinek je skoro nemožné je nechat doma a pak dát ven ...Je lepší je zasadit rovnou ven

Old Post 22-04-2009 v 20:38 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
storm1249
Stálý Člen

Karma uživatele storm1249 - 95% PěstitelskáKarma uživatele storm1249 - 95% PěstitelskáKarma uživatele storm1249 - 95% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 111  

Příspěvek č. 25

citace:
Původní příspěvek od papaOUT


hehe...ale fakt myslíš že to mrtve, rozložené zviera može mať na to nejaký vpliv?........


já myslim ze nejaky ziviny v tej hline budou ne?

Old Post 23-04-2009 v 12:57 PM
storm1249 je offline   Profil uživatele storm1249   Find more posts by storm1249   Foto galerie člena storm1249   Click here to Send storm1249 a Private Message   Add storm1249 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kaktusx
Stálý Člen

Karma uživatele kaktusx - 60% PěstitelskáKarma uživatele kaktusx - 60% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 232  

Příspěvek č. 26

No záleži aj od toho či sú tie semená už naklíčené...ja to robím tak každý rok, že dám semená naklíčiť a keď majú cca 1 cm korienok tak ich dám rovno do hliny...ešte sa mi nestalo aby rastlinka nevyšla zo zeme...to že uhynula preto že bola ešte malá a prišli mráziky už je iná vec...na druhej strane som prvú sezónu predpestoval 4 rastlinky po druhé poschodie pravých listkov a presadnie prežila iba jedna :shock: ...možno je to aj tým že neviem presádzať ale premňa je jasná voľba sadiť rovno do hliny...ak je hlina dobrá

PEACEandLOVE

Out 2012 Out 2013 Out 2014 Out 2015 Out 2016

Old Post 23-04-2009 v 16:23 PM
kaktusx je offline   Profil uživatele kaktusx   Find more posts by kaktusx   Foto galerie člena kaktusx   Click here to Send kaktusx a Private Message   Add kaktusx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
storm1249
Stálý Člen

Karma uživatele storm1249 - 95% PěstitelskáKarma uživatele storm1249 - 95% PěstitelskáKarma uživatele storm1249 - 95% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 111  

Příspěvek č. 27

ja to napral rovnou do hliny zadna voda vata nic a světe div se roste to :-D
jinak jsem dneska zjistil ze kousek vedle moji outdoor zahradky je utopeny mrtvy kane takze az budu ptorebovat vodu plnou zivin vim kam jit :-D

Old Post 23-04-2009 v 17:56 PM
storm1249 je offline   Profil uživatele storm1249   Find more posts by storm1249   Foto galerie člena storm1249   Click here to Send storm1249 a Private Message   Add storm1249 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
papaOUT
Stálý Člen

Karma uživatele papaOUT - 79% PěstitelskáKarma uživatele papaOUT - 79% PěstitelskáKarma uživatele papaOUT - 79% PěstitelskáKarma uživatele papaOUT - 79% PěstitelskáKarma uživatele papaOUT - 79% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 383  

Příspěvek č. 28


pls....vadia tie škvrny na listoch?ako keby mali vyschnúť...newm od čoho môžu byť...dik...peace

Old Post 25-04-2009 v 11:06 AM
papaOUT je offline   Profil uživatele papaOUT   Find more posts by papaOUT   Foto galerie člena papaOUT   Click here to Send papaOUT a Private Message   Add papaOUT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bufucz
Nový Člen

Karma uživatele bufucz - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 29

Mno mě to jedna kytka dělá taky a nevím čím to je jiná mi to nedělá a ta co mi to dělá mi už pomalu chcípá a přitom se o ní starám stejně jako o tu druhou .... někde jsem č etl že je to možná p řehnojené ale nevím můžeš len doufat že ti nechcípne celá .. asi jsem tě nepotěšil co :-D jo a kdyby si se v tomhle zamotal tak srry

Old Post 25-04-2009 v 13:48 PM
bufucz je offline   Profil uživatele bufucz   Find more posts by bufucz   Foto galerie člena bufucz   Click here to Send bufucz a Private Message   Add bufucz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
papaOUT
Stálý Člen

Karma uživatele papaOUT - 79% PěstitelskáKarma uživatele papaOUT - 79% PěstitelskáKarma uživatele papaOUT - 79% PěstitelskáKarma uživatele papaOUT - 79% PěstitelskáKarma uživatele papaOUT - 79% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 383  

Příspěvek č. 30

citace:
Původní příspěvek od bufucz
Mno mě to jedna kytka dělá taky a nevím čím to je jiná mi to nedělá a ta co mi to dělá mi už pomalu chcípá a přitom se o ní starám stejně jako o tu druhou .... někde jsem č etl že je to možná p řehnojené ale nevím můžeš len doufat že ti nechcípne celá .. asi jsem tě nepotěšil co :-D jo a kdyby si se v tomhle zamotal tak srry


aj ja to mam len na jednej....tiež som myslel že prehnojením ale hnojil som ju zatial len raz......aa vraj to môže byť spálené od slnka ale to je podla mna somarina.........noo tak ja budem dúfať.....peace

Old Post 25-04-2009 v 14:46 PM
papaOUT je offline   Profil uživatele papaOUT   Find more posts by papaOUT   Foto galerie člena papaOUT   Click here to Send papaOUT a Private Message   Add papaOUT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bufucz
Nový Člen

Karma uživatele bufucz - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 31

Nebo skus se zeptat na jiném foru jestli to není nějáká nemoc jestli na to není nějaký postřik ... víc asi nepomůžu srry ale pak pošlu foto jak se daří mě :-D

Old Post 25-04-2009 v 14:49 PM
bufucz je offline   Profil uživatele bufucz   Find more posts by bufucz   Foto galerie člena bufucz   Click here to Send bufucz a Private Message   Add bufucz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cecil
Nový Člen

Karma uživatele cecil - 52% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 32

no vidis to pujde hlavne bach na slimaky tem to hodne chutna ta nase zelena rostlinka

Old Post 27-04-2009 v 03:21 AM
cecil je offline   Profil uživatele cecil   Find more posts by cecil   Foto galerie člena cecil   Click here to Send cecil a Private Message   Add cecil to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:47 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8323490 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív