Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Lidi???
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
DtRik
Stálý Člen

Karma uživatele DtRik - 60% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 26  

Dotaz Příspěvek č. 1

Zdar rád bych se zeptal v jakym počtu lidi nejrači hulite ??Ja osobně nejrači huli ve dvou lidech ,připadá mi že celej ten stav jakoby víc prožívám, než když hulí najednou 10 nebo víc lidí je to sice takovej hukot ale zase vo něčem jinym, . .. ale co takový hulení osamotě sám sem to hodněkrát skoušel a má to možná něco do sebe .. . .aco vy ???

(((DtRik)))

Old Post 30-06-2002 v 22:00 PM
DtRik je offline   Profil uživatele DtRik   Find more posts by DtRik   Foto galerie člena DtRik   Click here to Send DtRik a Private Message   Add DtRik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
4C3
Stálý Člen

Karma uživatele 4C3 - 41% PěstitelskáKarma uživatele 4C3 - 41% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 349  

Příspěvek č. 2

Drive jsem miloval huleni o samote - casto jsem se toulal po nabrezi, nebo zasel do cajovny a zahulil predtim ze svy oblibeny slukarny, leckdy si zahulil i pred spanim a pak poslouchal treba dobrou hudbu, ale ted uz sam nikdy... posledni dobou (asi posledni 2roky ) na me - kdyz jsem sam hulil - dopadaly casto depky a vubec divny myslenky, takze ted uz jen zasadne ve dvou ci ve vetsi skupine (predevcirem v osmi lidech). Zajimavy je, ze treba kamos ma presne opacnej efekt.. vzdycky hulil v dost pocetny skupine lidi a ted mi rika, ze si zahuli nejradeji doma a sam...

* ...bojim se, ze z nasi budoucnosti zacinam mit strach...
* chci verit, ze vse zly je tu jen proto, abysme si uvedomili, jak je to ostatni krasny, protoze jen to ma skutecnou vahu!
* Nez zacnes brachu veci menit, zkus pochopit nejdriv, proc tak vlastne fungujou...
* Jeden usmev prosim! ...a s porci nesetrete!

Old Post 30-06-2002 v 23:20 PM
4C3 je offline   Profil uživatele 4C3   Find more posts by 4C3   Foto galerie člena 4C3   Click here to Send 4C3 a Private Message   Add 4C3 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kundun
Nový Člen

Karma uživatele Kundun - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 8 

Příspěvek č. 3

Nejlepší je zahulit s kámošema, který dloho znáte a eště jste s nima nehulili, to je poznáte úplně z jiný strany, většinou odhodíte všechny masky a kecáte o věcech, který byste normálně neřekli(asi je to tim, že nefunguje mechanismus, že před položením otázky, nebo před odpovědí přemýšlíte, bude to trapný/nebude to trapný) prostě říkáte, co vás napadne

Old Post 04-11-2003 v 15:42 PM
Kundun je offline   Profil uživatele Kundun   Find more posts by Kundun   Foto galerie člena Kundun   Click here to Send Kundun a Private Message   Add Kundun to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Eli
Stálý Člen

Karma uživatele Eli - 34% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 97  

Příspěvek č. 4

No mne je to v podstate jedno!

Old Post 04-11-2003 v 18:58 PM
Eli je offline   Profil uživatele Eli   Find more posts by Eli   Foto galerie člena Eli   Click here to Send Eli a Private Message   Add Eli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Taker
Dead Man Walkin'

Karma uživatele Taker - 84% PěstitelskáKarma uživatele Taker - 84% PěstitelskáKarma uživatele Taker - 84% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 854  

Příspěvek č. 5

Jasně nejlíp se pokecá ve dvou(ch?) lidech. To klidně cpeme názory jeden druhýmu a nepřipadá nám to nijak trapný nebotakněco. I ve třech de eště dobře pokecat když si lidi dobře rozumí. No ale větší partičky, to už se můžem akorát tak pořádně vytlemit, nevim proč ale to už se prostě filozofovat nedá - navíc nezapojení do diskuze těžce nechápou

Aleš, Praha 6: Říkám:"V noci je ten nejsprávnější čas na myšlenky, otázky a odpovědi. Žádný mobil vám nezvoní, nikdo vás neruší a máte spoustu času..."

Old Post 05-11-2003 v 10:40 AM
Taker je offline   Profil uživatele Taker   Find more posts by Taker   Foto galerie člena Taker   Click here to Send Taker a Private Message   Add Taker to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Taker! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Womitor
Homo Homullus

Karma uživatele Womitor - 81% PěstitelskáKarma uživatele Womitor - 81% PěstitelskáKarma uživatele Womitor - 81% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 291  

Příspěvek č. 6

Podla mna idealne je cislo 3! Ale samozrejme to nemoze byt hocikto.
Suhlasim s Bambulionom! Tie kolecka pri ktorych jeden podpali kinga a k poslednemu dojde spak...hmm.nie to nemusim!

Mám poškodený mozog. no a čo?

Balkonik - womit it!
Balkon 2 - No names
Balkon 2009 - Afghan, SweetKiller, BigBud, SuperSkunk

Old Post 05-11-2003 v 16:36 PM
Womitor je offline   Profil uživatele Womitor   Find more posts by Womitor   Foto galerie člena Womitor   Click here to Send Womitor a Private Message   Add Womitor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GREEEN
Stálý Člen

Karma uživatele GREEEN - 65% PěstitelskáKarma uživatele GREEEN - 65% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 58  

Příspěvek č. 7

no urcite je rozdil hulit sam/ve2/ve vice .o samote to obcas ma fakt neco do sebe ...pak je dobry tak ve 2-3 na 1jointa ..no a velky skupiny sou na hovno jen kdyz je malo ganji ..ale kdyz je treba 15lidi a 13jointu (sme zazily minulou sobotu) tak je to taky narez hlavne se to pak vsechno ruzne cykli a najednou cumis a mas v hube speka a dalsi 2 v rukou

Old Post 05-11-2003 v 16:42 PM
GREEEN je offline   Profil uživatele GREEEN   Find more posts by GREEEN   Foto galerie člena GREEEN   Click here to Send GREEEN a Private Message   Add GREEEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GREEEN
Stálý Člen

Karma uživatele GREEEN - 65% PěstitelskáKarma uživatele GREEEN - 65% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 58  

Příspěvek č. 8

co je jakej matros to nevis to je jasny .ale prdel to je a o to de ne?

Old Post 05-11-2003 v 17:16 PM
GREEEN je offline   Profil uživatele GREEEN   Find more posts by GREEEN   Foto galerie člena GREEEN   Click here to Send GREEEN a Private Message   Add GREEEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Taker
Dead Man Walkin'

Karma uživatele Taker - 84% PěstitelskáKarma uživatele Taker - 84% PěstitelskáKarma uživatele Taker - 84% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 854  

Příspěvek č. 9

Hmm, dal bych a nejlíp po netu

Aleš, Praha 6: Říkám:"V noci je ten nejsprávnější čas na myšlenky, otázky a odpovědi. Žádný mobil vám nezvoní, nikdo vás neruší a máte spoustu času..."

Old Post 05-11-2003 v 18:15 PM
Taker je offline   Profil uživatele Taker   Find more posts by Taker   Foto galerie člena Taker   Click here to Send Taker a Private Message   Add Taker to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Taker! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Soundsystem
Stálý Člen

Karma uživatele Soundsystem - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 48 

Příspěvek č. 10

No kdyz jdem do hospy tak zasadne musi jit sudej pocet lidi (kvuli fotbalku, aby jsme zase mohli rozehrat nasi ligu ) Kdyz se pari u nekoho doma tak pokud to nejsou nekoho narozky nebo silvestr tak my hromada lidi nevadi, ale vetsinou se schazime tak ve trech ctyrech lidech a je to docela idealni.ALe huleni o sobre ma spoustu kladu """

Old Post 05-11-2003 v 19:53 PM
Soundsystem je offline   Profil uživatele Soundsystem   Find more posts by Soundsystem   Foto galerie člena Soundsystem   Click here to Send Soundsystem a Private Message   Add Soundsystem to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Taker
Dead Man Walkin'

Karma uživatele Taker - 84% PěstitelskáKarma uživatele Taker - 84% PěstitelskáKarma uživatele Taker - 84% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 854  

Příspěvek č. 11

Jo mě taky, kterej kretén, až se mi dostane do rukou...


To víš pořád mě to trápí že se nám to nepovedlo.

Aleš, Praha 6: Říkám:"V noci je ten nejsprávnější čas na myšlenky, otázky a odpovědi. Žádný mobil vám nezvoní, nikdo vás neruší a máte spoustu času..."

Old Post 06-11-2003 v 17:50 PM
Taker je offline   Profil uživatele Taker   Find more posts by Taker   Foto galerie člena Taker   Click here to Send Taker a Private Message   Add Taker to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Taker! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 12

Většinou hulím ve dvou nebo ve třech nebo ve čtyřech. Větší skupiny jsou většinou mí málo-hulící přátelé, který se vždycky přiserou a všecko zhulí. Tím nechci říct, že bych je neměl rád, ale sere mě, že se nesnaží něco sehnat sami. To je vždycky řečí, že seženou, že to bude skunk a pak nic. Já nic nesehnal, víš co...a podobný. Jednoho kámoše, kterej měl, ale zapomněl si hulo doma jsem posledně poslal do prdele, protože to hulo jsem mu dával den předtím. Měl jsem totiž jenom na jednoho osobáka na víkend a von si chtěl zahulit(pozn. dal jsem s ním předtim dva špeky). Pak jako sliboval, že mi to vrátí. No a když jsem u něj byl o dva dny pozdějc, tak koukal jak vyvalenej. Prej sme se takhle nedomluvili.
Končim, už nebudu nikoho pomlouvat.

Old Post 06-11-2003 v 18:29 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
drinker hulič
Stálý Člen

Karma uživatele drinker hulič - 72% PěstitelskáKarma uživatele drinker hulič - 72% PěstitelskáKarma uživatele drinker hulič - 72% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 626  

Příspěvek č. 13

nejradějc hulím sám, nebo tak eště s dvěma lidma, to je pak úplně do pohody. ale stejně si rád ten stav vychutnávám sám, ale zas nemám komu pak říkat ty blbosti. spíš si něco píšu nebo tak... hulení ve vetší grupě to je fakt jenom vyjímečně, třeba v hospodě kde je toho hodně tak třeba tak šest, osum lidí hulí špeka (a když je fakt dobře ubalenej tak na zhulení tam vždycky je, klidně i dva tři prdy, když lidi netahaj jak továrny), ale stejně si pak raději někam zalezu, při nájezdu kecám a pak poslouchám muziku..

The ice age is coming, the sun is zooming in
Engines stop running and the weed is growing thin. -- The Clash

Prehistorie - 2002, první pokus o grow

Historie - 2005, 150W Powerplant

Současnost - 2x600W kokos, Durga Mata, Mendocino Madness

Old Post 06-11-2003 v 19:30 PM
drinker hulič je offline   Profil uživatele drinker hulič   Find more posts by drinker hulič   Foto galerie člena drinker hulič   Click here to Send drinker hulič a Private Message   Add drinker hulič to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 14

Máš rechte, drinkere. Teď jsem dal fajfku a napadaj mě fakticky sqělý věci. Povídky, comicsy a tak.

Old Post 06-11-2003 v 19:40 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
leveller
Stálý Člen

Karma uživatele leveller - 77% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 20 

Příspěvek č. 15

taky si to kupodivu vychutnám mnohem víc sám...po šichtě nejraději...nacpu šlukovku a ponořím se do vany.Pak sedím,poslouchám muziku..povětšinou Mňágu..a nebo si kreslím v počítači,myslím si na to svoje..pak se usmívám když prohlížím lednici...každý jídlo i to nejdivnější si mnohem víc vychutnám a pořád si promejšlím to svoje a pořád se usmívám .....
no a pak přijde manželka s klukem ze školky,pozná to na mě a všechno je to v prdeli

Old Post 06-11-2003 v 21:04 PM
leveller je offline   Profil uživatele leveller   Find more posts by leveller   Foto galerie člena leveller   Click here to Send leveller a Private Message   Add leveller to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
deno
grower handyman

Karma uživatele deno - 90% PěstitelskáKarma uživatele deno - 90% PěstitelskáKarma uživatele deno - 90% PěstitelskáKarma uživatele deno - 90% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 473  

Příspěvek č. 16

nejrači pálim sám.. ve třech je to ideální třeba někde v klubíku.... jinak, velký kolečko na jedno nebo dvě brka je mi proti srsti dost! Ale když je třeba 8 lidí a 6 špeků, tak je to prdel

thc?

Old Post 07-11-2003 v 11:58 AM
deno je offline   Profil uživatele deno   Find more posts by deno   Foto galerie člena deno   Click here to Send deno a Private Message   Add deno to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:44 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3291530 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív