Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » kyticky z nudy 09
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
pajkapajka
Stálý Člen

Karma uživatele pajkapajka - 100% PěstitelskáKarma uživatele pajkapajka - 100% PěstitelskáKarma uživatele pajkapajka - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 130 

Obecné kyticky z nudy 09 Příspěvek č. 1





zdravim sice jsem svoje pestovani nemoderoval uplne od zacatku, ale podelim se az ted, s nejakyma foteckama co jsem nafotil od kamarada se mi dostaly seminka B52, Mazara, a shiva skunku. Shiva sice neni pod slunicko, ale uvidim co se z toho vyklube...seminek Mazara jsem mel 3. vyklicilo pouze jedno, a zjistil jsem, ze je to z nej samec. tk si ho necham, a udelam masticku. ted mi roste na oddelenem miste od ostatnich samic ve skleniku Pri kliceni se mi stala nemila vec, seminka se mi prohazeli, takze dnes nevim co mi to vlastne roste hnojeni bylo obcas nejakym univerzalnim hnojivem od babicky, a kdyz zacli kvest, tak jim obcas nasypu par kulicek, co vychytal deda kdyby se nahodou z fotek dalo poznat jaky je to druh, urcite mi dejte vedet a jeste...palice jsou uz dosti zrale...da se nejak kdy zklidit poznat nejen z barvy krystalku pod mikroskopem? kamarad mi radi ze uz mam zklidit tenhhle vikend. neni do brzo? minulou kytku ganji co jsem mel ve skleniku jsem zklizel az v pulce zari... prosim napiste co si o kytkach myslite. dekuji moc

Old Post 25-08-2009 v 12:32 PM
pajkapajka je offline   Profil uživatele pajkapajka   Find more posts by pajkapajka   Foto galerie člena pajkapajka     Add pajkapajka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pajkapajka
Stálý Člen

Karma uživatele pajkapajka - 100% PěstitelskáKarma uživatele pajkapajka - 100% PěstitelskáKarma uživatele pajkapajka - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 130 

Příspěvek č. 2






a dalsi fotky

Old Post 25-08-2009 v 12:35 PM
pajkapajka je offline   Profil uživatele pajkapajka   Find more posts by pajkapajka   Foto galerie člena pajkapajka     Add pajkapajka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pajkapajka
Stálý Člen

Karma uživatele pajkapajka - 100% PěstitelskáKarma uživatele pajkapajka - 100% PěstitelskáKarma uživatele pajkapajka - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 130 

Příspěvek č. 3



a poslednich par. kdo bude chtit, jeste muzu vyfotit...

Old Post 25-08-2009 v 12:39 PM
pajkapajka je offline   Profil uživatele pajkapajka   Find more posts by pajkapajka   Foto galerie člena pajkapajka     Add pajkapajka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
acheron
Stálý Člen

Karma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 327  

Příspěvek č. 4

vyzeraju pekne a ja by som ich vonku este nejaky tyzden nechal .)

Old Post 25-08-2009 v 13:59 PM
acheron je offline   Profil uživatele acheron   Find more posts by acheron   Foto galerie člena acheron   Click here to Send acheron a Private Message   Add acheron to your buddy list     Navštiv homepage uživatele acheron! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ganjas farmer
Stálý Člen

Karma uživatele Ganjas farmer - 20% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 42  

Příspěvek č. 5

...mas krasne jedlicky.......sklid to kludne az po septembri/zari...takze mesiac este mas v pohode......skus tam dat trochu slepacincov...a pockaj 1 mesic...pak uvidis tu zmenu....paldy jak kamene....hodne stesti a bohatu sklizen.........ten tvoj kamarat chce asi moc moc hulit.,preto ti povedal aby si to uz sejmnul........ZATIIIIIIM caaaaaaaaaaU

Slovaci už sa konečne zorganizujme..a výdime do ulic..lebo Nam s každej strany seru do huby a My to žereme...STOP!!! ĎALEJ NIE!!

Old Post 25-08-2009 v 16:18 PM
Ganjas farmer je offline   Profil uživatele Ganjas farmer   Find more posts by Ganjas farmer   Foto galerie člena Ganjas farmer   Click here to Send Ganjas farmer a Private Message   Add Ganjas farmer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pajkapajka
Stálý Člen

Karma uživatele pajkapajka - 100% PěstitelskáKarma uživatele pajkapajka - 100% PěstitelskáKarma uživatele pajkapajka - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 130 

Příspěvek č. 6

taky mi to prislo jako blbost. jeste je necham tak do pulky zari... a jak je to s tema slepicincema? maji se nejak davat do vody, nebo je jen staci jich tam par dat, a zalit?

Old Post 25-08-2009 v 17:35 PM
pajkapajka je offline   Profil uživatele pajkapajka   Find more posts by pajkapajka   Foto galerie člena pajkapajka     Add pajkapajka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
acheron
Stálý Člen

Karma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 327  

Příspěvek č. 7

jj do vody, skus o tom nieco pohladat urcite najdes vela
http://grower.cz/forum/showthread.p...t=%2Bslepicince

Old Post 25-08-2009 v 18:51 PM
acheron je offline   Profil uživatele acheron   Find more posts by acheron   Foto galerie člena acheron   Click here to Send acheron a Private Message   Add acheron to your buddy list     Navštiv homepage uživatele acheron! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PluToNiUm
Stálý Člen

Karma uživatele PluToNiUm - 88% PěstitelskáKarma uživatele PluToNiUm - 88% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 47  

Příspěvek č. 8

to si dělaš ..... že už maš takoví palice

Old Post 25-08-2009 v 18:51 PM
PluToNiUm je offline   Profil uživatele PluToNiUm   Find more posts by PluToNiUm   Foto galerie člena PluToNiUm   Click here to Send PluToNiUm a Private Message   Add PluToNiUm to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 9

jako na to že jsou z nudy tak vypadaj luxusně... nech sa daří

Old Post 25-08-2009 v 20:50 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pajkapajka
Stálý Člen

Karma uživatele pajkapajka - 100% PěstitelskáKarma uživatele pajkapajka - 100% PěstitelskáKarma uživatele pajkapajka - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 130 

Příspěvek č. 10

Dekuju za chvalu ty slepicince urcite zkusim...a jestli jsou pekne... kdo vi...treba je to nasi urodnou pudou od kravicek

Old Post 25-08-2009 v 21:20 PM
pajkapajka je offline   Profil uživatele pajkapajka   Find more posts by pajkapajka   Foto galerie člena pajkapajka     Add pajkapajka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vojtaxxx
Stálý Člen

Karma uživatele vojtaxxx - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 342  

Příspěvek č. 11

no máš to fakt pěkný,

B52, Mazar a už ti to takhle kvete??? Já mám letos taky B52 F1 a ještě ani nepoznám jestli to bude samec nebo samice a mazar co vím tak se do květu taky moc nežene. je to určitě tahle šlechta??

jinak K+ fakt hezký zdravý kytí

Vojtovo lány 2009 - K.C 36,Leda Uno, Spontanica,California special,B-52, PPP, Jock Horor, Passion#1, Early skunk, Hawaian skunk, Ingemars punch, Purple widow, thaifun horizon, Erdbeer
Můj skromný OUT_2007XXOUTdoor 2008 XXSoutěž o seeds Early DurbanXXVýroba hašiše přes síto

Old Post 26-08-2009 v 20:09 PM
vojtaxxx je offline   Profil uživatele vojtaxxx   Find more posts by vojtaxxx   Foto galerie člena vojtaxxx   Click here to Send vojtaxxx a Private Message   Add vojtaxxx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PL3V3L
Stálý Člen

Karma uživatele PL3V3L - 78% PěstitelskáKarma uživatele PL3V3L - 78% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 102  

Příspěvek č. 12

to vojtaxxx: jo taky mě to podivilo, tahle genetika a v takovém stadiu květu?! bez zatmívání

"I think pot should be legal. I don't smoke it, but I like the smell of it."

Jack Herer - bio
Kompost+Zahrada 09
Beseda u Bigbítu

Old Post 27-08-2009 v 06:58 AM
PL3V3L je offline   Profil uživatele PL3V3L   Find more posts by PL3V3L   Foto galerie člena PL3V3L   Click here to Send PL3V3L a Private Message   Add PL3V3L to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tayem de Tox
Stálý Člen

Karma uživatele Tayem de Tox - 93% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 521  

Re: kyticky z nudy 09 Příspěvek č. 13

citace:
Původní příspěvek od pajkapajka
kamarad mi radi ze uz mam zklidit tenhhle vikend. neni do brzo? minulou kytku ganji co jsem mel ve skleniku jsem zklizel az v pulce zari... prosim napiste co si o kytkach myslite. dekuji moc


Kamaráda pošli na kopr, protože tomu evidentně rozumí jak koza petrželi.
Rozhodně to chce je jětšě nechat zrát. Viděl bych to na celý září ještě.
Ale ten nákvět ti závidím, já budu sklízet o měsíc pozdějc na přelomu října a listopadu

grower.cz resident (since 2006) JOINTS ORTHODOX!

Grower doporučuje deTOX! OUT2006 i OUT2007
Outdoor system VPS 2008
Tayemovo 2009



Old Post 27-08-2009 v 08:41 AM
Tayem de Tox je offline   Profil uživatele Tayem de Tox   Find more posts by Tayem de Tox   Foto galerie člena Tayem de Tox   Click here to Send Tayem de Tox a Private Message   Add Tayem de Tox to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pajkapajka
Stálý Člen

Karma uživatele pajkapajka - 100% PěstitelskáKarma uživatele pajkapajka - 100% PěstitelskáKarma uživatele pajkapajka - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 130 

Příspěvek č. 14

A jeste jedna otazecka....neni mozny ze by ta B52 byla opravdu nejaka brzejsi? pze i tady v encyklopedii pisou ze je trosku rychlejsi. dekuji...

Old Post 28-08-2009 v 07:28 AM
pajkapajka je offline   Profil uživatele pajkapajka   Find more posts by pajkapajka   Foto galerie člena pajkapajka     Add pajkapajka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pajkapajka
Stálý Člen

Karma uživatele pajkapajka - 100% PěstitelskáKarma uživatele pajkapajka - 100% PěstitelskáKarma uživatele pajkapajka - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 130 

Příspěvek č. 15

citace:
Původní příspěvek od vojtaxxx
no máš to fakt pěkný,

B52, Mazar a už ti to takhle kvete??? Já mám letos taky B52 F1 a ještě ani nepoznám jestli to bude samec nebo samice a mazar co vím tak se do květu taky moc nežene. je to určitě tahle šlechta??

jinak K+ fakt hezký zdravý kytí


Mazar mi praave ze nekvete uz. byl to samec, tak nemelo cenu ho uchovavat ve skleniku tk jsem ho uz zkosil...a ususim ho na mast...taky k nicemu jinemu asi nebude jinak muzu pridat fotku co to bylo za kravu velikou

...jo jinak je mozny ze ty kvety nemuseji byt ty B52, ale shivi...oni se mi totiz pomichali. a nvm ktera je ktera

Mejte se lidi...at rostou

Naposledy upravil pajkapajka 28-08-2009 v 07:41 AM

Old Post 28-08-2009 v 07:36 AM
pajkapajka je offline   Profil uživatele pajkapajka   Find more posts by pajkapajka   Foto galerie člena pajkapajka     Add pajkapajka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pajkapajka
Stálý Člen

Karma uživatele pajkapajka - 100% PěstitelskáKarma uživatele pajkapajka - 100% PěstitelskáKarma uživatele pajkapajka - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 130 

Příspěvek č. 16

ZDravim jsem tu zas, tentokrat s radou. na dvou kyti se mi usadily takovy (broucci?) jsou to takovy malinky cerny tecky, a uziraji mi palice a listy docela rychle. koukal jsem po foru, ale nic podobneho jsem nenasel. co s tim?

Old Post 31-08-2009 v 11:13 AM
pajkapajka je offline   Profil uživatele pajkapajka   Find more posts by pajkapajka   Foto galerie člena pajkapajka     Add pajkapajka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:46 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5765770 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív