Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Konvenční Zahrádky » Startérovo chilli
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
GhostFace
Stálý Člen

Karma uživatele GhostFace - 91% PěstitelskáKarma uživatele GhostFace - 91% PěstitelskáKarma uživatele GhostFace - 91% PěstitelskáKarma uživatele GhostFace - 91% PěstitelskáKarma uživatele GhostFace - 91% PěstitelskáKarma uživatele GhostFace - 91% PěstitelskáKarma uživatele GhostFace - 91% PěstitelskáKarma uživatele GhostFace - 91% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 174  

Příspěvek č. 33

Zdar mas to paradni, taky se na chilli příští rok chystám. Moh bys pak az to všechno dozraje udělat nějaký závěrečný srovnání těch jednotlivejch odrůd (výnos, náročnost na pěstování, pálivost).

National Health Service - Mr. Nice Seeds - Outdoor 2009

Old Post 04-09-2009 v 17:14 PM
GhostFace je offline   Profil uživatele GhostFace   Find more posts by GhostFace   Foto galerie člena GhostFace   Click here to Send GhostFace a Private Message   Add GhostFace to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
John.Mall
Stálý Člen

Karma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 296  

Příspěvek č. 34




Na příští rok mám nachystaný Rocoto Red (stupeň 8), Pasilla Bajio 5 a Habanero White to je tuším desítka. Tož uvidíme. Líbí se mi jak se komunita pěstitelů rozrůstá.

Já to jebu...


Jsou chvíle, kdy Ti vůbec nepomůže, že umíš napsat slovo MYSLIVEC.

Old Post 05-09-2009 v 10:46 AM
John.Mall je offline   Profil uživatele John.Mall   Find more posts by John.Mall   Foto galerie člena John.Mall   Click here to Send John.Mall a Private Message   Add John.Mall to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
startér
Stálý Člen

Karma uživatele startér - 2% PěstitelskáKarma uživatele startér - 2% PěstitelskáKarma uživatele startér - 2% PěstitelskáKarma uživatele startér - 2% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 120  

Příspěvek č. 35

jj... habanero white je desítka. Ono všechno od určitý hranice obsahu capsicyaninu je desítka. Třeba s nima budeš mít víc štěstí než já, mně se nezbarvili až do běla. Je to prej těžkej druh na dozrávání.

každopádně hodně štěstí v příštím roce

Old Post 05-09-2009 v 14:55 PM
startér je offline   Profil uživatele startér   Find more posts by startér   Foto galerie člena startér   Click here to Send startér a Private Message   Add startér to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
John.Mall
Stálý Člen

Karma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 296  

Příspěvek č. 36

Rocoto Red jsem šoupnul no hlíny už teď, jen tak na zkoušku jak se vypořádá s tím málo světla co za oknem bude mít. Moc šancí tomu nedávám.

Já to jebu...


Jsou chvíle, kdy Ti vůbec nepomůže, že umíš napsat slovo MYSLIVEC.

Old Post 05-09-2009 v 15:04 PM
John.Mall je offline   Profil uživatele John.Mall   Find more posts by John.Mall   Foto galerie člena John.Mall   Click here to Send John.Mall a Private Message   Add John.Mall to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
startér
Stálý Člen

Karma uživatele startér - 2% PěstitelskáKarma uživatele startér - 2% PěstitelskáKarma uživatele startér - 2% PěstitelskáKarma uživatele startér - 2% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 120  

Příspěvek č. 37

Bejt tebou tak bych se toho zase tak moc nebál, už jsem viděl chilli který plodilo v zimě za oknem. Sice málo, ale plodilo

Old Post 05-09-2009 v 16:00 PM
startér je offline   Profil uživatele startér   Find more posts by startér   Foto galerie člena startér   Click here to Send startér a Private Message   Add startér to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
startér
Stálý Člen

Karma uživatele startér - 2% PěstitelskáKarma uživatele startér - 2% PěstitelskáKarma uživatele startér - 2% PěstitelskáKarma uživatele startér - 2% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 120  

. Příspěvek č. 38



Tak dneska jsem zase obíral a bylo tam toho zase docela dost Jinak něco jsem zavařil, tak jsem na to zvědavej.

to GhostFace: jj, srovnání udělám na konci..

Old Post 11-09-2009 v 12:35 PM
startér je offline   Profil uživatele startér   Find more posts by startér   Foto galerie člena startér   Click here to Send startér a Private Message   Add startér to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
autobuz
Stálý Člen

Karma uživatele autobuz - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2009
Příspěvků: 63 

Příspěvek č. 39

jak si je zavaril.. uz mam obsypanej kerik, tak snima chci neco udelat.. Diky

Old Post 12-09-2009 v 06:55 AM
autobuz je offline   Profil uživatele autobuz   Find more posts by autobuz   Foto galerie člena autobuz   Click here to Send autobuz a Private Message   Add autobuz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
startér
Stálý Člen

Karma uživatele startér - 2% PěstitelskáKarma uživatele startér - 2% PěstitelskáKarma uživatele startér - 2% PěstitelskáKarma uživatele startér - 2% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 120  

Příspěvek č. 40

tady máš inspiraci:

1) Ve sladkokyselém nálevu
- 3/4 l vody, 1/4 l octa, 60g cukru, 30g soli, 10tbl umělého sladidla
- Papriky dáme do oslené vařící vody a necháme 3 minuty vařit. Do malých skleniček dáme uvařené papriky a zalijeme teplým nálevem. Sterilujeme 20 min při 80°C.

2) Slaný nálev
- 1 l vody, 2-3 lžičky soli
- Vodu se solí krátce povaříme a teplý nálev nalijeme do sklenic na papriky (uvařené podle předchozího) a sterilujeme opět 20 min při 80°C.

3) Octový nálev
- 750 ml vody, 250 ml octa, 2-5 lžic cukru, 3 lžičky soli
- Vodu se solí a cukrem krátce povaříme a pak přidáme ocet. Necháme přejít varem. Teplý nálev lejeme na papriky do sklenic (uvařené ve slané vodě). Sterilujeme stále stejně. 20 min při 80°C.

Old Post 15-09-2009 v 21:30 PM
startér je offline   Profil uživatele startér   Find more posts by startér   Foto galerie člena startér   Click here to Send startér a Private Message   Add startér to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
startér
Stálý Člen

Karma uživatele startér - 2% PěstitelskáKarma uživatele startér - 2% PěstitelskáKarma uživatele startér - 2% PěstitelskáKarma uživatele startér - 2% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 120  

. Příspěvek č. 41






Tak sem dávám nějakej konečnej update letošní sezóny, cca před 14 dny proběhla poslední sklizeň ještě nezralých plodů, které za oknem pěkně dozrály. Zároveň jsem rostliny sestříhal a jsem zvědavej co z nich bude, protože nové listy napadly mšice a docela je zdavastovaly, tak proběhnul brutální postřik, ale snad to rozdejchaj..

jinak srovnání- absolutně vyhrála odrůda Lemon Drop- co se týče výnosu, odolnosti kytky, chuti a pálivosti. Naprosto mi vyhovuje. Odrůdy habanero jsou na můj vkus pálivý až moc. O chuti se u nich moc mluvit nedá. Naprosté zklamání byla odrůda hot cherry. Asi už u mě příští rok místo ve květináči nenajde.

to pro tuto sezónu vše, občas sem hodim nějaký info jak to pokračuje s bonsajema, zatím čus

Old Post 12-10-2009 v 19:39 PM
startér je offline   Profil uživatele startér   Find more posts by startér   Foto galerie člena startér   Click here to Send startér a Private Message   Add startér to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
startér
Stálý Člen

Karma uživatele startér - 2% PěstitelskáKarma uživatele startér - 2% PěstitelskáKarma uživatele startér - 2% PěstitelskáKarma uživatele startér - 2% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 120  

Příspěvek č. 42






Tak protože už nastal čas znovu vysadit, tak je to tady..

C.Lanceolatum (wild)
C.Rhomboideum (wild)
CAP 1144 (wild)
Lemon Drop

dal jsem je naklíčit 8.1 2010, vylezlo od každého něco krom CAP1144

foto: aktualizace nejlepší chilli bonsaje co se mi povedla vytvořit..

Old Post 21-01-2010 v 19:56 PM
startér je offline   Profil uživatele startér   Find more posts by startér   Foto galerie člena startér   Click here to Send startér a Private Message   Add startér to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
startér
Stálý Člen

Karma uživatele startér - 2% PěstitelskáKarma uživatele startér - 2% PěstitelskáKarma uživatele startér - 2% PěstitelskáKarma uživatele startér - 2% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 120  

up Příspěvek č. 43




tak nějak to dál roste, kořínky už prorostly kostkou až do hydrotonu, zatím to zalejvám ručně cca 3x denně, není čas to připojit na čerpadlo a automat.. ale snad co nejdřív

Old Post 11-02-2010 v 19:38 PM
startér je offline   Profil uživatele startér   Find more posts by startér   Foto galerie člena startér   Click here to Send startér a Private Message   Add startér to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
startér
Stálý Člen

Karma uživatele startér - 2% PěstitelskáKarma uživatele startér - 2% PěstitelskáKarma uživatele startér - 2% PěstitelskáKarma uživatele startér - 2% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 120  

. Příspěvek č. 44





Tak tu pro Vás mám malej update, je to focený v tomhle tejdnu nevím přesně kdy. Momentálně jsou už ty dvě velký přesazený do 11l květníků a závlaha je typu waterfarm. Plus mi začínají dozrávat nějaky chillis na bolivian rainbow

Old Post 14-03-2010 v 15:19 PM
startér je offline   Profil uživatele startér   Find more posts by startér   Foto galerie člena startér   Click here to Send startér a Private Message   Add startér to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
doloroso
Stálý Člen

Karma uživatele doloroso - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 85  

Příspěvek č. 45

ooo boliviany mam aj ja zasadene, ale maju iba asi mesiac

Chilli grower

Chilli 2009

Old Post 14-03-2010 v 23:28 PM
doloroso je offline   Profil uživatele doloroso   Find more posts by doloroso   Foto galerie člena doloroso   Click here to Send doloroso a Private Message   Add doloroso to your buddy list     Navštiv homepage uživatele doloroso! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
startér
Stálý Člen

Karma uživatele startér - 2% PěstitelskáKarma uživatele startér - 2% PěstitelskáKarma uživatele startér - 2% PěstitelskáKarma uživatele startér - 2% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 120  

. Příspěvek č. 46



Tak malej up.. trošku se to od posledně hnulo :-D zejtra hodlám přidat i ty další dva druhy a zárověň přesadit bonchi z loňska do 11l květníků do země.

Old Post 16-04-2010 v 17:27 PM
startér je offline   Profil uživatele startér   Find more posts by startér   Foto galerie člena startér   Click here to Send startér a Private Message   Add startér to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
startér
Stálý Člen

Karma uživatele startér - 2% PěstitelskáKarma uživatele startér - 2% PěstitelskáKarma uživatele startér - 2% PěstitelskáKarma uživatele startér - 2% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 120  

.. Příspěvek č. 47



roste to jak z vody, končím s trháním květů a co nevidět půjdou ven do skleníku..

Old Post 08-05-2010 v 12:46 PM
startér je offline   Profil uživatele startér   Find more posts by startér   Foto galerie člena startér   Click here to Send startér a Private Message   Add startér to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
startér
Stálý Člen

Karma uživatele startér - 2% PěstitelskáKarma uživatele startér - 2% PěstitelskáKarma uživatele startér - 2% PěstitelskáKarma uživatele startér - 2% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 120  

.. Příspěvek č. 48


Menší update.. ikdyž je venku mizerný počasí, tak je vidět, že mají ve skleníku rozhodně víc světla než za oknem když bylo hezky...

Old Post 03-06-2010 v 11:01 AM
startér je offline   Profil uživatele startér   Find more posts by startér   Foto galerie člena startér   Click here to Send startér a Private Message   Add startér to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:21 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
16-11-2019 - Pestovanie chilli - 31 odpovědí
05-12-2017 - Frantovo chilly - 9 odpovědí
07-10-2012 - Habanerove Chilli 4 - 51 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5262640 seconds with 36 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív