Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Konvenční Zahrádky » Japonský Chmel Rostlina Nejvíc Příbuzná Ganje
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
VÁŠ NÁZOR?
ZAJÍMAVÝ
NEZÁJÍMÁ MĚ TO
TAKY BYCH SI ROSTLINKU OBSTARAL UŽ JE ZE ZVĚDAVOSTI
VUBEC NEVIM PROČ TO ČTU
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
PLANTER
Stálý Člen

Karma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 377  

Obecné Japonský Chmel Rostlina Nejvíc Příbuzná Ganje Příspěvek č. 1






zdravim všechny vědátory a začnu od začátku: že cannabis a chmel sou jediné rostliny ve stejné čeledi (konopovitých) jistě víme ale taky výme že toho moc společnýho nemají existují náký nepodložený informace že kdesi v americe naroubovaly chmel a trávu ale moc pravdy na tom nebude já sem ale čirou náhodou vygooglil poněkud jinou odrůdu chmelu s názvem humulus japonicus (chmel japonský) který toho má s ganjou už společného docela dost : od semínek po květenství teto odrůda chmelu je jednoletá a dorůsta do výšky šesti metrů a mě napadlo jak jinak než zkřížit tyto dvě rostliny cannabisxhumulus japonicus a myslím že by to mohlo dokonce i jít no koukněte se sami jak takový japonský chmel vypadá

Můj Balkón 09 Moje Psychotropní Zahrádka 1st-in 72w cfl Můj balkón 2010 RAP,D´N´B,JUNGLE

Old Post 05-05-2009 v 16:31 PM
PLANTER je offline   Profil uživatele PLANTER   Find more posts by PLANTER   Foto galerie člena PLANTER   Click here to Send PLANTER a Private Message   Add PLANTER to your buddy list     Navštiv homepage uživatele PLANTER! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Enj0i89
Stálý Člen

Karma uživatele Enj0i89 - 82% PěstitelskáKarma uživatele Enj0i89 - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 302  

Příspěvek č. 2

zdar.
je to velmi zajimave
když by zkřížení přineslo něco zajimavého
ale mám pochyby nebo by to chlapíci ze seedbank už davno dělaly

kazdopadně magoři mužou tyto semena prodavat dětem ...60ks semen stojí 21kč..děcko nepozná že to je chmel

(1)Skunk#1 (2)Ch, WR, JF (3)AK 47 (4)Mix

Old Post 05-05-2009 v 17:26 PM
Enj0i89 je offline   Profil uživatele Enj0i89   Find more posts by Enj0i89   Foto galerie člena Enj0i89   Click here to Send Enj0i89 a Private Message   Add Enj0i89 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Enj0i89! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
[CZ]Neon
Stálý Člen

Karma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 588  

Příspěvek č. 3

PLANTER: a co ocekavas po potencialnim uspesnym zkrizeni? Planujes to kourit nebo z toho varit pívo?
osobne by me na tom zajimalo to kdyby se podarilo nejak aplikovat 6metru vejsky na konopi (ano, vim ze udajne takto vysoke rostliny jsou).


Moje Šalvej Divotvorná 1.rok 2.rok 3.rok 4.rok ZÁJEMCI O ŘEZY PIŠTE !!! <-> v unoru mam k dispozici jeste 14 rezu
Neon's Growing 06 - BS,DP,FP,FC,SS,Chronic,Ice,Budha
Neon's Growing 07 - BSxDP,G13xSkunk,OB,GWSxWR,SMB,B52,NL,S1,PP,SM,HK
Neon's Growing 08 - GWSxWR,BD,SSII,JF,HK,MLIxMC,KMxPPP,SatorixMC
Neon's Growing 09 - 31 modelů - BSxDP,S1,(BSxDP)xOB,IP,C99xNL,LR2xDR,BD,ChronicxPPP,UPP,SSII,Eu,A11,SMB,PEPŘ,ST3,SS,FJx(MLIxMC),WS, HP,Tao,WW,SK,AF,Af,HDFxDP,FDxDP,SSxDP,MzrxS1,PW,Khola,Anesthesia
Růženka 2009 - Rákosníček & neon projekt 2009

Outdoor 2010 - lenost, nechut, nezajem pestovat. 12.6 vysazeno 12 rezu (2 nebo 3 modely), poprve videno pri sklizni...
Růženka 2010 - lenost - nezasazeno nic
Outdoor 2011 - po predchozim marnem roku mam chute. Objednano 20 rezu, seminka doma jsou

AUTOFLO sekce aneb jak moc jsem ji chtel zalozit: tady!!!

Old Post 05-05-2009 v 17:38 PM
[CZ]Neon je offline   Profil uživatele [CZ]Neon   Find more posts by [CZ]Neon   Foto galerie člena [CZ]Neon   Click here to Send [CZ]Neon a Private Message   Add [CZ]Neon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kaktusx
Stálý Člen

Karma uživatele kaktusx - 60% PěstitelskáKarma uživatele kaktusx - 60% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 232  

Příspěvek č. 4

Ahoj
Zrejme ťa nepoteším ale medzidruhové kríženie v prírode väčšinou nefunguje až na drobné výnimky napr. Lyšajníky...ale sú aj fungujúce, napr. pšenično-ražný cross atď. ale v takýchto prípadoch sa väčšinou zmnožujú chromozomové sady obidvoch rodičov aby boli počty génov zachované kvoli tomu aby rastlinky neboli sterilné, prípadne aby vôbec prežili...to už je ale asi z iného súdka
Ale je pravda že podobnosť je priam zaražajúca...ale to je zrejme všetko.
Myslím že magori môžu kľudne predávať aj kvety, nielen semienka
Ale skúsiť môžeš, možno nás prekvapíš no a za informácie o (pre mňa) novej rastlinke a mičurínovskú odvahu K+

PEACEandLOVE

Out 2012 Out 2013 Out 2014 Out 2015 Out 2016

Old Post 05-05-2009 v 17:49 PM
kaktusx je offline   Profil uživatele kaktusx   Find more posts by kaktusx   Foto galerie člena kaktusx   Click here to Send kaktusx a Private Message   Add kaktusx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PLANTER
Stálý Člen

Karma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 377  

Příspěvek č. 5

citace:
Původní příspěvek od [CZ]Neon
PLANTER: a co ocekavas po potencialnim uspesnym zkrizeni? Planujes to kourit nebo z toho varit pívo?
osobne by me na tom zajimalo to kdyby se podarilo nejak aplikovat 6metru vejsky na konopi (ano, vim ze udajne takto vysoke rostliny jsou).
čekal bych od tohu obrovský růstový potenciál a schopnost pnout se po plotu,stromě.... teoreticky by to přineslo sppoustu kladů já sám neříkám že to de ale že je to ne probádaná oblast a těch dvacet korun je malá investice jo a ktem sesti metrům samozdřejmě to jde ale jenom u čistých sativ a když chceš mýt dobrou sativu vysokou 6m tak ti nestihne dozrát

Můj Balkón 09 Moje Psychotropní Zahrádka 1st-in 72w cfl Můj balkón 2010 RAP,D´N´B,JUNGLE

Old Post 06-05-2009 v 15:21 PM
PLANTER je offline   Profil uživatele PLANTER   Find more posts by PLANTER   Foto galerie člena PLANTER   Click here to Send PLANTER a Private Message   Add PLANTER to your buddy list     Navštiv homepage uživatele PLANTER! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mechac
Stálý Člen

Karma uživatele Mechac - 73% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 75  

Příspěvek č. 6

Na zakryti kytek nekde zahrade to nemusi byt spatny. Naka indika se vtom lehce strati.

Old Post 06-05-2009 v 15:57 PM
Mechac je offline   Profil uživatele Mechac   Find more posts by Mechac   Foto galerie člena Mechac   Click here to Send Mechac a Private Message   Add Mechac to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PLANTER
Stálý Člen

Karma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 377  

Upozornění japonskej chmel Příspěvek č. 7

požádáno breedera o smazani threadu japonský chmel přidám do mého threadu psychotropních rostlin at mam všechny rostlinky pohromadě zde http://grower.cz/forum/showthread.p...52&pagenumber=2 edit: jinak pro všechny co je to zajíma my přídou do 3dnů seeds ale dále o japonskym chmelu už jen v mém threadu viz.odkaz

Můj Balkón 09 Moje Psychotropní Zahrádka 1st-in 72w cfl Můj balkón 2010 RAP,D´N´B,JUNGLE

Naposledy upravil PLANTER 24-06-2009 v 13:43 PM

Old Post 23-06-2009 v 20:20 PM
PLANTER je offline   Profil uživatele PLANTER   Find more posts by PLANTER   Foto galerie člena PLANTER   Click here to Send PLANTER a Private Message   Add PLANTER to your buddy list     Navštiv homepage uživatele PLANTER! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hej-rup
Stálý Člen

Karma uživatele hej-rup - 36% PěstitelskáKarma uživatele hej-rup - 36% PěstitelskáKarma uživatele hej-rup - 36% PěstitelskáKarma uživatele hej-rup - 36% PěstitelskáKarma uživatele hej-rup - 36% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 275  

Příspěvek č. 8

Hezke! O roubování chmele na podnože z konopí jsem slyšel a letops to mám v plánu s naším chmelem- humulus lupulus. Snad na to budu mít čas. Chci taky zkusit přenést pil...

Old Post 27-03-2010 v 12:32 PM
hej-rup je offline   Profil uživatele hej-rup   Find more posts by hej-rup   Foto galerie člena hej-rup   Click here to Send hej-rup a Private Message   Add hej-rup to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pantlik
Stálý Člen

Karma uživatele Pantlik - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 33 

Příspěvek č. 9

nějak to tu uslo (?) ...škoda!

Old Post 18-02-2011 v 19:56 PM
Pantlik je offline   Profil uživatele Pantlik   Find more posts by Pantlik   Foto galerie člena Pantlik   Click here to Send Pantlik a Private Message   Add Pantlik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:02 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1349350 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív