Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Kostovani
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Dunihlav
Stálý Člen

Karma uživatele Dunihlav - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 44 

Pohodička Příspěvek č. 1

Tak jsem se chtel zeptat, v jakym tydnu kvetu se uz da okoštovat White whidow a mela uz nejekej takž takž dobrej high? Kouřil jsem kytku skoro v patym tydnu a vubec nic ....ja vim ze je jeste nedozrala..ale i tak je to normalní aby vůbec nevalila? Jaky mate vy vubec zkušenosti s koštováním.....? taky mate takovej s toho stress aby vam to vylezlo jak ma bejt? :o)

Old Post 27-06-2002 v 17:31 PM
Dunihlav je offline   Profil uživatele Dunihlav   Find more posts by Dunihlav   Foto galerie člena Dunihlav   Click here to Send Dunihlav a Private Message   Add Dunihlav to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
drinker hulič
Stálý Člen

Karma uživatele drinker hulič - 72% PěstitelskáKarma uživatele drinker hulič - 72% PěstitelskáKarma uživatele drinker hulič - 72% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 626  

Příspěvek č. 2

no ja tedka testoval kytku v tretim tydnu VEGETACNI faze a nic... myslite ze mi fakt neco vyroste????? uz ted mam bobky!!!!

dunihlav: nezhulovaci WW by nasrala, ze?





The ice age is coming, the sun is zooming in
Engines stop running and the weed is growing thin. -- The Clash

Prehistorie - 2002, první pokus o grow

Historie - 2005, 150W Powerplant

Současnost - 2x600W kokos, Durga Mata, Mendocino Madness

Old Post 27-06-2002 v 18:04 PM
drinker hulič je offline   Profil uživatele drinker hulič   Find more posts by drinker hulič   Foto galerie člena drinker hulič   Click here to Send drinker hulič a Private Message   Add drinker hulič to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Schrag
Nový Člen

Karma uživatele Schrag - 20% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 3 

Příspěvek č. 3

Chlapi vydržte až kytky začnou kvést! Pak teprve uvidíte co dokážou!!! :-) Schrag

Old Post 27-06-2002 v 20:59 PM
Schrag je offline   Profil uživatele Schrag   Find more posts by Schrag   Foto galerie člena Schrag   Click here to Send Schrag a Private Message   Add Schrag to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dunihlav
Stálý Člen

Karma uživatele Dunihlav - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 44 

Schrag Příspěvek č. 4

me prave uz kevete 5 tyden a furt nic . 3 tyden ve vegetaci je to normalka .....ale kyz už tam mate 2 cm paldy ?

Old Post 28-06-2002 v 00:18 AM
Dunihlav je offline   Profil uživatele Dunihlav   Find more posts by Dunihlav   Foto galerie člena Dunihlav   Click here to Send Dunihlav a Private Message   Add Dunihlav to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Walhalla2000
Grower Team

Karma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 856 

Příspěvek č. 5

clovece, ty dovedes rozesmat... to jsi predpokladam na chvili hodil do mikrovlnky co? abys to rychle ususil... :-))) No toje fooor. hahahaha... hele, neber tospatne, ana, nekdy i zastipky zhuluji, ale casteji to je jen placebo. :-) cili vydrz, dokud kytky nebudou rezavy a posypany kristaly. Pak to bude zhulovat, neboj...

Old Post 28-06-2002 v 08:03 AM
Walhalla2000 je offline   Profil uživatele Walhalla2000   Find more posts by Walhalla2000   Foto galerie člena Walhalla2000   Click here to Send Walhalla2000 a Private Message   Add Walhalla2000 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dunihlav
Stálý Člen

Karma uživatele Dunihlav - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 44 

Walhala Příspěvek č. 6

no jo ...kdyz zrovna nebylo co hulit :-), uvidim teda za tech 5 tydnu az to bude trochu suchy

Old Post 28-06-2002 v 14:44 PM
Dunihlav je offline   Profil uživatele Dunihlav   Find more posts by Dunihlav   Foto galerie člena Dunihlav   Click here to Send Dunihlav a Private Message   Add Dunihlav to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koles
teknokrat

Karma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 1539 

Palec dolů Příspěvek č. 7

pět tejdnů bych to asi nesušil...

Old Post 28-06-2002 v 17:49 PM
koles je offline   Profil uživatele koles   Find more posts by koles   Foto galerie člena koles   Click here to Send koles a Private Message   Add koles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kyng
Stálý Člen

Karma uživatele Kyng - 20% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 83 

2 Walhalla Příspěvek č. 8

Chlape, už sem se bál, že seš tak dokonalej, že ti tu negativní karmu nikdy nedám, ale za tvůj příspěvěk už letí - každý (určitě i ty) sme nějak začínali a začínáme - tedy letěla by, ale to se nejdřív musim podělit o karmu s více uživateli (???). Neboj se však nic, budu si to pamatovat............asi...........................no asi ne, ale aspoň se styď.

Old Post 29-06-2002 v 18:45 PM
Kyng je offline   Profil uživatele Kyng   Find more posts by Kyng   Foto galerie člena Kyng   Click here to Send Kyng a Private Message   Add Kyng to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dunihlav
Stálý Člen

Karma uživatele Dunihlav - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 44 

Příspěvek č. 9

Koles za 3 tydny by to melo spravně byt zraly (mělo by to dovršit 8 tyden kvetu) , a ty zbyly 2 tydny jsem myslel, nez se to trochu prosuší tak aby to bylo trochu kouritelny , vish :-)

Jasne ze jsem nesklidil kytky v 5 tydnu, nejsem vul. Jen jsem mel velkou chut zahulit, tak jsem si utrh paldu.


Drinker...at se ti povedou kytky!!!!

Walhalo chlape proč všichni do tebe narážej? :o)

King Chlape mash pravdu nikdo neni dokonalej :o), ale vid , že se s Walhalou nebudeš hádat? hihi

Krasny leto všem !!!!!!!!

Old Post 30-06-2002 v 05:22 AM
Dunihlav je offline   Profil uživatele Dunihlav   Find more posts by Dunihlav   Foto galerie člena Dunihlav   Click here to Send Dunihlav a Private Message   Add Dunihlav to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cHLeBiK
Stálý Člen

Karma uživatele cHLeBiK - 27% PěstitelskáKarma uživatele cHLeBiK - 27% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 100 

Obecné JO Příspěvek č. 10

Koukam, ze situace se neustale opakuje .].

Nedavno jsme s kamosem se kterym mame jednu skrin (jeste chybi cca 3 tydny.. uvidime, jak budou vypadat) a taky jsme (jak jinak) nemohli odolat a jak naskocily prvni kraasne bile opestikovane palicky... vydrzeli jsme tyden a uz jsme kostovali... jasne ze z toho nic nebylo, ale pred tydnem to uy bzl docela solidni modylek a pokud vse dopadne jak ma, tak by se z toho mohla vyklubat prava Indica / Purple power ) ejchuchuuuu



---------------------------------------------------------------------
<<<<záštipky kouříme abychom se pokochali chutí a navíc.... ono z toho obvykle nic není... ale co kdyby )))>>>

###Od té doby co jsem se narodil umírám.... ale HROZNĚ mě to baví###

Old Post 30-06-2002 v 16:46 PM
cHLeBiK je offline   Profil uživatele cHLeBiK   Find more posts by cHLeBiK   Foto galerie člena cHLeBiK   Click here to Send cHLeBiK a Private Message   Add cHLeBiK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
des
Nový Člen

Karma uživatele des - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 10 

Příspěvek č. 11

No nevím jak vy, ale ja mam WW asi tak necele dva mesice ve veg. fazi a kdyz si ustipnu tak ze 3 stredne velke listecky.Je to tak na ctyri vetsi prdy pres vodarnu,tak mne to odrovna docela drsne.Uz se fakt tesim, az to bude zrale.

Old Post 03-07-2002 v 18:51 PM
des je offline   Profil uživatele des   Find more posts by des   Foto galerie člena des   Click here to Send des a Private Message   Add des to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Walhalla2000
Grower Team

Karma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 856 

Příspěvek č. 12

2 kyng

:-)

clovece, ty mne taky dokazes rozesmat... Nikdo na svete neni dokonalej, ani ty, ani ja. mam k tomu faaakt daleko. :-)

ale obcas se rad zasmeju a jak je znamo, lidi se radi smeji a nejradsi se smeji ostatnim.. :-)


Jinak uz je to docela davno, co jsi to asi postoval ne? mozna uz ti pujde mi dat ta negativni karma... :-)

Mimochodem co te tak "dostalo" v te moji zprave? to ze jsem se smal? to ze jsem presne odhadl, co delal, nebo ze jsem mu poradil, at radsi jeste pocka,nez neco bude hulit?

:-)

Old Post 04-07-2002 v 07:43 AM
Walhalla2000 je offline   Profil uživatele Walhalla2000   Find more posts by Walhalla2000   Foto galerie člena Walhalla2000   Click here to Send Walhalla2000 a Private Message   Add Walhalla2000 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Srooga
Grower Kuchtík

Karma uživatele Srooga - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 394  

Příspěvek č. 13

UKARMUJTE SE XMRTI

...v kuřárně! Ha, ha a he hi hoooo nahlavupostavený.

Srga!

Old Post 04-07-2002 v 07:49 AM
Srooga je offline   Profil uživatele Srooga   Find more posts by Srooga   Foto galerie člena Srooga   Click here to Send Srooga a Private Message   Add Srooga to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
viridis
virtuální člen

Karma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 874 

Příspěvek č. 14

4 Dunihlav: asi dost zalezi na modelu a na tom, jak se mu dari - ted nedavno jsem byl osekavat kytky ve skleniku, neb kapanek prerostly a plazily se po strope (budu muset sundat strechu) a jenom z trochy listi (BB, MZ, K2, WW) jsme byli vsichni uplne napadrt, coz jsme necekali - prece jenom takovy hukot jsme necekali . V patym tydnu qetu uz bych se zamyslel nad tim, jestli je rostlina v pohode a ma dost zivin, mikroprvku a svetla....

elektrika čerpadélko z filmovky vysokotlake cerpadlo hydromat pojezd
modif. bubbler
(S)měj se dobře !

Old Post 04-07-2002 v 09:13 AM
viridis je offline   Profil uživatele viridis   Find more posts by viridis   Foto galerie člena viridis   Click here to Send viridis a Private Message   Add viridis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dunihlav
Stálý Člen

Karma uživatele Dunihlav - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 44 

Virdis Příspěvek č. 15

No právě. Peřesně jsi mi kápnul chlape do noty. Taky právě mám zkušenosti že ty nejsilnější kytky (z venku) valili dost dobře před uplným dozráním. TeĎ vychytávám indooorr a řeknu na rovinu hned, že je to uplně jiný než pozorovat kytky jednou za 14 dní.
Myslím si, že když maáte kytky jako já doma, nebylo by špatný popsat u kažýho modelu průběh květu,podle mne když pěstujete stejnou odrůdu např. stejnou jako někdo jiný, měl by průběh květu být podobný. Hmm aspon si to myslím. Hmm kdyby to tak mělo být, jak si myslím, tak by podle toho mohl začínající pěstitel indoor (např. stejně jako já) získat důležité informace, které by ho ani nemuseli napadnout, o své odrůdě kterou pěstuje.Mohl by třeba zjistit že mu zrovna přímo neroste tak jak ostatním...a za včas s tím mohl něco dělat...... hm jsem tady po ránu, tak omluvte sloh.....snad mi rozumíte......Ahoj !!!!!!!!!Mějte se hezounky!!!!!!!!atd

Old Post 05-07-2002 v 06:15 AM
Dunihlav je offline   Profil uživatele Dunihlav   Find more posts by Dunihlav   Foto galerie člena Dunihlav   Click here to Send Dunihlav a Private Message   Add Dunihlav to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dunihlav
Stálý Člen

Karma uživatele Dunihlav - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 44 

Ps Příspěvek č. 16

Po 6. týdnu začíná ICE celkem valit asi jako průměrný hulení zklizený z venku(pruměr stonku s kvetem je 4,5cm). WW jsem nezkoušel(průměr 4cm pod 400W sodíkem), je proti ICE celkem dost ještě nedozralá.WW má stále ještě malé ne zcela vyvinuté pestíky od blizen na paldách oproti ICE, WW je tak též v 6 týdnu květu(jako ICE), a mám ho od Walhaly :o). hmm ...Mějte se hezounky!!!!!!!!!!!!!!

Old Post 05-07-2002 v 06:25 AM
Dunihlav je offline   Profil uživatele Dunihlav   Find more posts by Dunihlav   Foto galerie člena Dunihlav   Click here to Send Dunihlav a Private Message   Add Dunihlav to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:41 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4238410 seconds with 23 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív