Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Mikropěstování » Bertův pokus č. 6 - drip 70W LED a úsporky scrog 9xPP
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Bert
Stálý Člen

Karma uživatele Bert - 84% PěstitelskáKarma uživatele Bert - 84% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 43 

Příspěvek č. 17


4. 5. hnoj. B30M10 [ml/10l]

Bertův první indoor
drip 70W LED a úsporky 9xPP
drip 125W CFL

Old Post 09-05-2009 v 13:34 PM
Bert je offline   Profil uživatele Bert   Find more posts by Bert   Foto galerie člena Bert   Click here to Send Bert a Private Message   Add Bert to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bert
Stálý Člen

Karma uživatele Bert - 84% PěstitelskáKarma uživatele Bert - 84% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 43 

Příspěvek č. 18


9. 5. prostrihani listu

Bertův první indoor
drip 70W LED a úsporky 9xPP
drip 125W CFL

Old Post 09-05-2009 v 13:35 PM
Bert je offline   Profil uživatele Bert   Find more posts by Bert   Foto galerie člena Bert   Click here to Send Bert a Private Message   Add Bert to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
IKONE
Stálý Člen

Karma uživatele IKONE - 95% PěstitelskáKarma uživatele IKONE - 95% PěstitelskáKarma uživatele IKONE - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 126  

Příspěvek č. 19

Ahoj, koukal jsem, že ti nějaký listy rostou jen s jednou čepelí. Nemáš nízký EC? Mě se to stalo taky, tak sem jim trochu přihnojil, a další už rostly zase v pohodě. Možná na to má vliv to osvětlení, nevim... A to prostříhání si vzal taky celkem fest Ale jinak vypadaj moc hezky Jak už sem psal dřív, tenhle seriál mně zajímá, takže sleduju dál

250W Kokos, 2xSS, 2x HDF, 2x Chronik

Old Post 09-05-2009 v 16:11 PM
IKONE je offline   Profil uživatele IKONE   Find more posts by IKONE   Foto galerie člena IKONE   Click here to Send IKONE a Private Message   Add IKONE to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mašťák
Stálý Člen

Karma uživatele Mašťák - 49% PěstitelskáKarma uživatele Mašťák - 49% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 178  

Příspěvek č. 20

Me to spis prijde ze holky maj velkej nedostatek svetla. S tou usporkou by jsi podle me nic nezkazil kdyz by jsi ji dal niz. A moz spis nez v vertikalni, tak v horizontalni poloze.

pic

Zoomuj: http://internet-map.net/grower.cz

Old Post 09-05-2009 v 23:58 PM
Mašťák je offline   Profil uživatele Mašťák   Find more posts by Mašťák   Foto galerie člena Mašťák   Click here to Send Mašťák a Private Message   Add Mašťák to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bert
Stálý Člen

Karma uživatele Bert - 84% PěstitelskáKarma uživatele Bert - 84% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 43 

Příspěvek č. 21

2 Mašťák: Nemam vyreseny osvetleni diodami. Ta usporka tam nevisi jen tak na skobe ze stropu, je s dalsimi tremi (jen je delsi) ve stinidle tvaru pismene A. To je dlouhe asi 60 cm a zavesene uhlopricne ve skrini a asi to tak nevypada, ale vrcholky kytek mam cca 5 cm pod tou nejdelsi usporkou. Navic jsem do stinidla mohl pridelat ty vykonovy cerveny LED. A vypada to (i podle toho kdyz byly kytky venku na prostrihu) ze takhle je svetlo vyzarovano rovnomerne na celou plochu skrine.
A k tem listum s jednou cepeli... nikdy jsem nad tim nepremyslel, myslel jsem, ze je normalni, ze nektere listy v dobe kvetu rostou pouze s jednou cepeli. Muze to opravdu byt nedostatek zivin? Ptz jinak mi tenhle grow prijde az prekvapive zdravy, korenovy system prorostl rychle po cele rohozi, kytky maji silne stonky, vetveni na male keriky se mi taky povedlo a listy maji zdravou barvu a jsou bez skudcu a chorob. Opravdu myslite, ze bych mel hnojit pres dop. davkovani? Mel bych si poridit EC metr (tester by mozna stacil)...

Bertův první indoor
drip 70W LED a úsporky 9xPP
drip 125W CFL

Old Post 10-05-2009 v 18:21 PM
Bert je offline   Profil uživatele Bert   Find more posts by Bert   Foto galerie člena Bert   Click here to Send Bert a Private Message   Add Bert to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
IKONE
Stálý Člen

Karma uživatele IKONE - 95% PěstitelskáKarma uživatele IKONE - 95% PěstitelskáKarma uživatele IKONE - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 126  

Příspěvek č. 22

No já třeba hnojim s GHE, na kterejch je napsaný množství dávkování, ale neodpovídá EC udanýmu na tom návodu, je nižší. A já ještě navíc dávám asi o 0,2 EC nad doporučenou dávku, takže celkově hnojim asi 2x tolik, co píšou v návodu. Chce to ten EC metr, určitě se to vyplatí, jeden z těch levnejch- ADWA mně vyšel asi na 1000,- cca.

250W Kokos, 2xSS, 2x HDF, 2x Chronik

Old Post 10-05-2009 v 21:05 PM
IKONE je offline   Profil uživatele IKONE   Find more posts by IKONE   Foto galerie člena IKONE   Click here to Send IKONE a Private Message   Add IKONE to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bert
Stálý Člen

Karma uživatele Bert - 84% PěstitelskáKarma uživatele Bert - 84% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 43 

Příspěvek č. 23


Tak uvidime, neco malo jsem holkam pridal... Pri prostrihavani listu jsem to vzal sice trochu vic, ale jen to prospelo. Jsem v patem tydnu po prepnuti, pridavam aktualni foto.. nejspis ani nebudu potrebovat scrog...

Bertův první indoor
drip 70W LED a úsporky 9xPP
drip 125W CFL

Naposledy upravil Bert 14-05-2009 v 00:35 AM

Old Post 14-05-2009 v 00:26 AM
Bert je offline   Profil uživatele Bert   Find more posts by Bert   Foto galerie člena Bert   Click here to Send Bert a Private Message   Add Bert to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
usersony
Stálý Člen

Karma uživatele usersony - 12% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 93  

Příspěvek č. 24

LED

pár odkazů k LED svítidlům
http://www.made-in-china.com/showro...th-TC-ZB90.html

http://www.ledgrow.eu/

u druheho set-up 5
u prvniho odkazu je zajimave složení LED:
Red: 27PCS(620-625nm) & 27PCS(640-645nm), Yellow: 20PCS, Blue: 10PCS, Green: 6PCS
Red : 620-625/640-645 nm, Blue: 460-465 nm, Yellow:560-565 nm,Green:505-510 nm

Naposledy upravil usersony 19-06-2009 v 13:29 PM

Old Post 24-05-2009 v 12:54 PM
usersony je offline   Profil uživatele usersony   Find more posts by usersony   Foto galerie člena usersony   Click here to Send usersony a Private Message   Add usersony to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bert
Stálý Člen

Karma uživatele Bert - 84% PěstitelskáKarma uživatele Bert - 84% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 43 

Příspěvek č. 25


Zdravim, fotka z minuleho tydne (27.5.). Kyti jsou sedm tydnu po prepnuti na kvet, provadim proplach cistou vodou stylem hodku tece, hodku schne... Poradite mi nekdo s flushingem (jak dlouho, casto, ... a na posledni tyden mam final solution, ten ma protekat nonstop?)?
Zitra vezmu holky ven a pridam aktualni foto..

Bertův první indoor
drip 70W LED a úsporky 9xPP
drip 125W CFL

Old Post 02-06-2009 v 00:28 AM
Bert je offline   Profil uživatele Bert   Find more posts by Bert   Foto galerie člena Bert   Click here to Send Bert a Private Message   Add Bert to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bert
Stálý Člen

Karma uživatele Bert - 84% PěstitelskáKarma uživatele Bert - 84% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 43 

Příspěvek č. 26


treti den proplachuju cistou vodou, aktualni fotka...

Bertův první indoor
drip 70W LED a úsporky 9xPP
drip 125W CFL

Old Post 03-06-2009 v 14:10 PM
Bert je offline   Profil uživatele Bert   Find more posts by Bert   Foto galerie člena Bert   Click here to Send Bert a Private Message   Add Bert to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bert
Stálý Člen

Karma uživatele Bert - 84% PěstitelskáKarma uživatele Bert - 84% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 43 

Příspěvek č. 27


Cus cus, kyti konci devaty tyden na kvetu a pomalu se blizi cas... posledni dva tydny jedu jen final solution. Dnes upravim svetlo na 48 hodin den... bohuzel nemam mikroskop, ale makro vzorku pres lupu mi napovida, ze mame vybileno. seknul jsem ho vcera rano a narychlo ususil v odtahu ze skrine.. jde se degustovat.

Bertův první indoor
drip 70W LED a úsporky 9xPP
drip 125W CFL

Old Post 20-06-2009 v 14:52 PM
Bert je offline   Profil uživatele Bert   Find more posts by Bert   Foto galerie člena Bert   Click here to Send Bert a Private Message   Add Bert to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bert
Stálý Člen

Karma uživatele Bert - 84% PěstitelskáKarma uživatele Bert - 84% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 43 

Příspěvek č. 28


JO, JE TO VONO ze zacatku stoned, ale po chvili energeticke high... uz se tesim na poctive ususene koureni. prepinam na posledni noc a ... az je mi to lito, ale zivot jde dal. prikladam fotku toho vzorku.

Bertův první indoor
drip 70W LED a úsporky 9xPP
drip 125W CFL

Old Post 21-06-2009 v 19:55 PM
Bert je offline   Profil uživatele Bert   Find more posts by Bert   Foto galerie člena Bert   Click here to Send Bert a Private Message   Add Bert to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
repa(outdoor)
Stálý Člen

Karma uživatele repa(outdoor) - 94% PěstitelskáKarma uživatele repa(outdoor) - 94% PěstitelskáKarma uživatele repa(outdoor) - 94% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 134  

Příspěvek č. 29

to je panecku krasa

Old Post 22-06-2009 v 06:29 AM
repa(outdoor) je offline   Profil uživatele repa(outdoor)   Find more posts by repa(outdoor)   Foto galerie člena repa(outdoor)   Click here to Send repa(outdoor) a Private Message   Add repa(outdoor) to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bert
Stálý Člen

Karma uživatele Bert - 84% PěstitelskáKarma uživatele Bert - 84% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 43 

Příspěvek č. 30


Jak jsem psal se stalo a asi treti den susim... vytrhl jsem kostky z rohozi a nejak hodne dlouho schnou... poradi nekdo? vetram pul hodky ze tri...

Bertův první indoor
drip 70W LED a úsporky 9xPP
drip 125W CFL

Old Post 26-06-2009 v 13:28 PM
Bert je offline   Profil uživatele Bert   Find more posts by Bert   Foto galerie člena Bert   Click here to Send Bert a Private Message   Add Bert to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
repa(outdoor)
Stálý Člen

Karma uživatele repa(outdoor) - 94% PěstitelskáKarma uživatele repa(outdoor) - 94% PěstitelskáKarma uživatele repa(outdoor) - 94% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 134  

Příspěvek č. 31

nvm mozny bych to odrizl z tech kostek

Old Post 27-06-2009 v 20:22 PM
repa(outdoor) je offline   Profil uživatele repa(outdoor)   Find more posts by repa(outdoor)   Foto galerie člena repa(outdoor)   Click here to Send repa(outdoor) a Private Message   Add repa(outdoor) to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bert
Stálý Člen

Karma uživatele Bert - 84% PěstitelskáKarma uživatele Bert - 84% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 43 

Příspěvek č. 32

zdravim vsechny, z tech kostek jsem to mel asi vazne odriznout, ale uvetral jsem to a plisen mi tam nevznikla. vysledek byl 57g a uz je to jaksi zhuleno.. diky dlouhemu flushi byla chut vazne jemna a prijemna. drip se mi osvedcil, tak u nej zustanu.. uz frcim dalsi grow, necham urcite delsi rust, zbylo mi misto. uz mam poctive pretapetovany vsechny steny diamantovou folii, jeste zbyva doresit ty diody. a jeste premyslim o venkovnim dripu...

Bertův první indoor
drip 70W LED a úsporky 9xPP
drip 125W CFL

Old Post 19-07-2009 v 14:03 PM
Bert je offline   Profil uživatele Bert   Find more posts by Bert   Foto galerie člena Bert   Click here to Send Bert a Private Message   Add Bert to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:09 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6388930 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív