Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Mikropěstování » osmý in - drip 125W CFL 4xPowerPlant
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Bert
Stálý Člen

Karma uživatele Bert - 84% PěstitelskáKarma uživatele Bert - 84% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 43 

Hydroponie osmý in - drip 125W CFL 4xPowerPlant Příspěvek č. 1


Zdravim, Vanoce a svatky jsou konecne za nami... Rekl jsem si, ze nejaky darek dopreju i kytickam, tak jsem koupil 125W CFL 2700K s cervenozlutym spektrem pro kvet... Prepnuto mame 23.11., takze koncime sesty tyden. Dnes (2.1.) jsem vyhazel usporky a vlastne i stinidlo a doprostred zavesil tu CFL lampu. Do skrine mi vychazi nadherne do prostred prostoru mezi 4 kyti, ktere mam ve dvou truhlicich na dripu... tak jsem zvedavej jak to pod tim pofrci, cekam na dotazy a pripominky...

Bertův první indoor
drip 70W LED a úsporky 9xPP
drip 125W CFL

Old Post 02-01-2010 v 18:16 PM
Bert je offline   Profil uživatele Bert   Find more posts by Bert   Foto galerie člena Bert   Click here to Send Bert a Private Message   Add Bert to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bert
Stálý Člen

Karma uživatele Bert - 84% PěstitelskáKarma uživatele Bert - 84% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 43 

Příspěvek č. 2


jeste jedna fotka s vypnutou lampou...

Bertův první indoor
drip 70W LED a úsporky 9xPP
drip 125W CFL

Old Post 02-01-2010 v 18:26 PM
Bert je offline   Profil uživatele Bert   Find more posts by Bert   Foto galerie člena Bert   Click here to Send Bert a Private Message   Add Bert to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Dotaz Příspěvek č. 3

...

Naposledy upravil 07-01-2010 v 17:53 PM

Old Post 02-01-2010 v 21:49 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bert
Stálý Člen

Karma uživatele Bert - 84% PěstitelskáKarma uživatele Bert - 84% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 43 

Příspěvek č. 4

asi myslis uplna tma... jasne ze ne, nevim jak to nekoho muze napadnout... proste jsem ji na tu fotku vypnul v dobe svitu.

Bertův první indoor
drip 70W LED a úsporky 9xPP
drip 125W CFL

Old Post 02-01-2010 v 23:04 PM
Bert je offline   Profil uživatele Bert   Find more posts by Bert   Foto galerie člena Bert   Click here to Send Bert a Private Message   Add Bert to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
shyk
Nový Člen

Karma uživatele shyk - 45% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 5

citace:
Původní příspěvek od dave.ganjaman
ahoj ,promin ze se hned chytam tveho kometnare k fotogalerii, ale ty svitis diodama v dobe kdy ma byt uplna???


jak moze takova kravina nekoho napadnut lidi mneli by ste si rozmyslet nes to tu napisete

Old Post 02-01-2010 v 23:07 PM
shyk je offline   Profil uživatele shyk   Find more posts by shyk   Foto galerie člena shyk   Click here to Send shyk a Private Message   Add shyk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
verdy
Nový Člen

Karma uživatele verdy - 9% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 6

čau.power plant je převážne sativa,máš jí pěkně kompaktní a košatou...zastríhával's?já mám taky tydle Plug and grow,ale táhne se to hrozně,mám internody tak po 10cm

Old Post 03-02-2010 v 18:50 PM
verdy je offline   Profil uživatele verdy   Find more posts by verdy   Foto galerie člena verdy     Add verdy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bert
Stálý Člen

Karma uživatele Bert - 84% PěstitelskáKarma uživatele Bert - 84% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 43 

Příspěvek č. 7


Čau Verdy, jasne ze zastrihavam, poprve se snazim o fim co nejdriv co se mi rizky prokoreni skrz velky kostky, podruhe zastrihnu tak za tri tydny nebo pri prepnuti na kvet... a pak po par tydnech zastrihavam listy co rostou smerem do kytky... a jeste pouzivam plastovy kolinka na ohybani...
Minuly grow je samozrejme davno pryc, nasel jsem fotku z konce...

Bertův první indoor
drip 70W LED a úsporky 9xPP
drip 125W CFL

Old Post 17-03-2010 v 15:50 PM
Bert je offline   Profil uživatele Bert   Find more posts by Bert   Foto galerie člena Bert   Click here to Send Bert a Private Message   Add Bert to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bert
Stálý Člen

Karma uživatele Bert - 84% PěstitelskáKarma uživatele Bert - 84% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 43 

Příspěvek č. 8


Soucasne osazeni me skrine: 4x Jack Herrer - dostal jsem je do pece od kamaradky jako asi mesicni kytky v ani ne litrovych kvetinaccich, takze tak trochu zbonsaiovitěly a trvalo to nez po presazeni na drip zacaly rust, na zacatku brezna jsem prepnul...

Bertův první indoor
drip 70W LED a úsporky 9xPP
drip 125W CFL

Old Post 17-03-2010 v 21:48 PM
Bert je offline   Profil uživatele Bert   Find more posts by Bert   Foto galerie člena Bert   Click here to Send Bert a Private Message   Add Bert to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Klamath
Stálý Člen

Karma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 533  

Příspěvek č. 9

czus. napis nam neco.
jaky drzis PH, jaky je ec pokud meris. kolik jim tam lejes hnojek, jaky....
teplota vlhkost. pokud meris. holky vypadaj celkem zdrave tak me zajima co pro to delas

Prosim o vyplneni krakte ankety. Dik

ohejbani to musite videt [/color] a ceskej preklad vertiklani pestovani - pouze teorie [url=http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=52308]
vase nazory na groshopy?

vcera sem zasadil, dneska sem mel prepinat abych zejtra mohl sklizet
v hline to neroste, pod CFL to nekvete......HYDRO/AERO

Old Post 17-03-2010 v 21:53 PM
Klamath je offline   Profil uživatele Klamath   Find more posts by Klamath   Foto galerie člena Klamath   Click here to Send Klamath a Private Message   Add Klamath to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Klamath! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bert
Stálý Člen

Karma uživatele Bert - 84% PěstitelskáKarma uživatele Bert - 84% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 43 

Příspěvek č. 10


Zdravim vsechny,
pH se musim priznat, ze nesleduju - meril jsem ho vlastne naposled tak pred pul rokem... tak jsem dnes nameril 6,5-6,6...
Hnojim Advanced Hydroponics of Holland pro hydroponii.
ma to tri slozky
grow(N2,5%;P1,2%;K6%;Mg1%),
bloom(P2,5%;K4%) a
micro(N4,5%;K3%;Ca6%),
ktery se redi v pomerech dle fazi zivota kyti.. (tabulka)
EC nemerim, hnojim dle vyrobce.. snad jen tyden pred flushem pridam cca 30%.
jinak zavlazuju 5x15=75ml denne ke kazde kyti, odpad skoro zadny..az se rozjede kvet pridam...
teplota pres den kolisa mezi 27-30°C odtah bezi 15min z hodiny... a v noci teplota nejde pod 17°C.
digitalni vlhkomer jsem lama bohuzel utopil v nadobe se zivinama, ale snad by ted vlhkost nemela byt pres 40%... je to dulezita vec, musim si sehnat novy...
Jinak holkam venuju spoustu lasky a pece (to kazdodenni zirani do skrine), to je taky dulezity...
2 Klamath: tak doufam, ze jsem zodpovedel na vse z tveho prispevku, dalsi info o me skrini http://grower.cz/forum/showthread.p...7#post781267...
Tvuj thread sleduju a preju hodne stesti do dalsiho growu...

Bertův první indoor
drip 70W LED a úsporky 9xPP
drip 125W CFL

Naposledy upravil Bert 18-03-2010 v 03:26 AM

Old Post 18-03-2010 v 02:30 AM
Bert je offline   Profil uživatele Bert   Find more posts by Bert   Foto galerie člena Bert   Click here to Send Bert a Private Message   Add Bert to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:03 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0363790 seconds with 36 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív