Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » First outdoor - 2011 (sklenik/pole/automaty)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
krupier77
Stálý Člen

Karma uživatele krupier77 - 91% PěstitelskáKarma uživatele krupier77 - 91% PěstitelskáKarma uživatele krupier77 - 91% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 80  

Obecné First outdoor - 2011 (sklenik/pole/automaty) Příspěvek č. 1

Vůbec první outdoor. Načerpané zkušenosti z Grower.cz, tímto děkuji.

Velký dík už dopředu Medvědovi za supr rady.

Čekujte, budu rad za každej Váš názor.

Peace

Old Post 27-05-2011 v 09:48 AM
krupier77 je offline   Profil uživatele krupier77   Find more posts by krupier77   Foto galerie člena krupier77   Click here to Send krupier77 a Private Message   Add krupier77 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krupier77
Stálý Člen

Karma uživatele krupier77 - 91% PěstitelskáKarma uživatele krupier77 - 91% PěstitelskáKarma uživatele krupier77 - 91% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 80  

Příspěvek č. 2




Tááákže, co se týče osazenstva, hodně jsem se rozhodoval co pořídím za odrůdy. Po dlouhé úvaze jsem zvolil Himalayan Gold a Orange Bud od jednoho borce z prahy, jeho vlastni selekce, tak jsem zvedavej.

Potom model z GHS The Church - 5 fem. semen a v neposledni rade automaty Orange Bud Diesel a Northern Lights z ceskeho Growshop.cz (taky fem.). Popravde jsem zvedavej, jak budou kytky vypadat. nekde jsem tu cetl o horsi genetice, no uvidime... kazdopadne zasazeno do 6,5 l kvetniku substrat Plagron Light Mix s perlitem. 4 dny v hline a jeste nevyklicilo ani semeno... bomba :-D Zasadil sem 5 od kazdeho modelu automatu, jeste mi zbylo 5 NL, ty se chystam vymenit, takze bude se sadit jeste na konci cervna varka vymenenych automatu za LRxAK.

Venku je uz pekne, u nas pres den pece slunicko, pres noc je 17°C takze nechavam aj klicit semena venku, vim, trosku dyl to trva, ale at si zvykaj... Ted ma byt nejaka bourka, ale mam to pod pristreskem, nebojim se, sice kyti sou dost maly, ale vydrzi, mrazy uz nebudou :-D

Jinak zasazeno bylo zhruba pred tejdnem (20.05.), a zbytek-automaty a the church toto pondeli (23.05.)

Tak a jdeme na fotky:
1. postavil jsem foliak, docela drina ale nakonec byl pocit z odvedene prace lepsi jak to samotne trapeni v tech vedrech s pilkou v ruce.
2. osazenstvo dohromady
3. makro malinkeho orange budu id typka z prahy

Old Post 27-05-2011 v 11:36 AM
krupier77 je offline   Profil uživatele krupier77   Find more posts by krupier77   Foto galerie člena krupier77   Click here to Send krupier77 a Private Message   Add krupier77 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krupier77
Stálý Člen

Karma uživatele krupier77 - 91% PěstitelskáKarma uživatele krupier77 - 91% PěstitelskáKarma uživatele krupier77 - 91% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 80  

Příspěvek č. 3

jinak samozrejme ten foliak je potazenej folii, ale dal jsem sem fotku bez ni aby byla videt velikost. Takze bez sten je to urcite lepsi. Mam tam navozenej kompost s hlinou, vsechno poryty a promichany. uz se jen ceka az budou mit kytky aspon tak 3 patra pak presadim a zastrihnu.

Old Post 27-05-2011 v 12:00 PM
krupier77 je offline   Profil uživatele krupier77   Find more posts by krupier77   Foto galerie člena krupier77   Click here to Send krupier77 a Private Message   Add krupier77 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vinczenzo
Stálý Člen

Karma uživatele vinczenzo - 96% PěstitelskáKarma uživatele vinczenzo - 96% PěstitelskáKarma uživatele vinczenzo - 96% PěstitelskáKarma uživatele vinczenzo - 96% PěstitelskáKarma uživatele vinczenzo - 96% PěstitelskáKarma uživatele vinczenzo - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 259  

Příspěvek č. 4

Jestli hodláš sadit kytky do toho foliáku už teď tak hodně štěstí...... :-D Abys to ukočíroval

Old Post 27-05-2011 v 12:09 PM
vinczenzo je offline   Profil uživatele vinczenzo   Find more posts by vinczenzo   Foto galerie člena vinczenzo   Click here to Send vinczenzo a Private Message   Add vinczenzo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krupier77
Stálý Člen

Karma uživatele krupier77 - 91% PěstitelskáKarma uživatele krupier77 - 91% PěstitelskáKarma uživatele krupier77 - 91% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 80  

Příspěvek č. 5

Nene, rikam, az budou mit tak 3 patra nechci to moc velky.. aby se to nedotykalo stropu budu hodne zastrihavat, natahovat, zkusim aj stipat mozna, chci keriky ne zadny dlouhy kostata no uvidime no.. kjazdopadne nejvetsi cast bude venku, tohle je jenom takova zachrana spolecne s automatama, kdyby mi pole vybrali corky... ikdyz se to snad nestane...

Old Post 27-05-2011 v 12:12 PM
krupier77 je offline   Profil uživatele krupier77   Find more posts by krupier77   Foto galerie člena krupier77   Click here to Send krupier77 a Private Message   Add krupier77 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vinczenzo
Stálý Člen

Karma uživatele vinczenzo - 96% PěstitelskáKarma uživatele vinczenzo - 96% PěstitelskáKarma uživatele vinczenzo - 96% PěstitelskáKarma uživatele vinczenzo - 96% PěstitelskáKarma uživatele vinczenzo - 96% PěstitelskáKarma uživatele vinczenzo - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 259  

Příspěvek č. 6

Když jsem jednou viděl jak mi to roste ve skleníku, tak bych tam sadil do země začátkem července a možná i to je moc brzo....

Polovina dekády + matkárna ve skleníku (2012) http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=63753&perpage=16&pagenumber=1

Old Post 27-05-2011 v 12:28 PM
vinczenzo je offline   Profil uživatele vinczenzo   Find more posts by vinczenzo   Foto galerie člena vinczenzo   Click here to Send vinczenzo a Private Message   Add vinczenzo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krupier77
Stálý Člen

Karma uživatele krupier77 - 91% PěstitelskáKarma uživatele krupier77 - 91% PěstitelskáKarma uživatele krupier77 - 91% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 80  

Příspěvek č. 7

no jo ja jsem zacatkem cervence na dovolene vis, takze to musim zasadit okolo 20. cervna... nejak to dopadne no :-D jak po 14 dnech dojedu, prostriham to jak blazen a bude se to snad pekne kosatit Kdyztak odklopim strchu. Tady na te fotce to neni videt, ale da se to cely odklopit jakoby, to sem udelal na kvet. Budu tomu asi otvirat strechu jak bude prazit slunko

Old Post 27-05-2011 v 12:53 PM
krupier77 je offline   Profil uživatele krupier77   Find more posts by krupier77   Foto galerie člena krupier77   Click here to Send krupier77 a Private Message   Add krupier77 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krupier77
Stálý Člen

Karma uživatele krupier77 - 91% PěstitelskáKarma uživatele krupier77 - 91% PěstitelskáKarma uživatele krupier77 - 91% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 80  

Příspěvek č. 8

Takže abych nějak ohodnotil semínka přímo z Growshop.cz, konkrétně se jedná o AF odrůdy, tak klíčivost nic moc... dlouho trvá než vylezou z hlíny. už je tomu týden a musel sem se podíval (poodhrnout) pod hlínu jak na tom jsou. naklíčený už jo, derou se, ale pomalu. No tak uvidíme. Každopádně klíčky lezou ze všech, takže zatím to vidím na 100%. Sice pomale ale ať, stejně je tedkom hnusne pocasi

Old Post 29-05-2011 v 11:57 AM
krupier77 je offline   Profil uživatele krupier77   Find more posts by krupier77   Foto galerie člena krupier77   Click here to Send krupier77 a Private Message   Add krupier77 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krupier77
Stálý Člen

Karma uživatele krupier77 - 91% PěstitelskáKarma uživatele krupier77 - 91% PěstitelskáKarma uživatele krupier77 - 91% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 80  

Příspěvek č. 9

Tak se to vsechno trosku pohlo dopredu, automaty sou uz venku, rikam, az na ten jeden co jsem posral sam vylezly vsechny, takze klicivost growshop seeds 100%, jeste sem zvedavej na genetiku jinak od mistniho clena vycenzovany nejake semena, takze se bude sadit dnes model LR2xAAK47 automaty + cross nonameXwhitewidow.
Vecer upload fotky. Zatim

Old Post 01-06-2011 v 09:21 AM
krupier77 je offline   Profil uživatele krupier77   Find more posts by krupier77   Foto galerie člena krupier77   Click here to Send krupier77 a Private Message   Add krupier77 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krupier77
Stálý Člen

Karma uživatele krupier77 - 91% PěstitelskáKarma uživatele krupier77 - 91% PěstitelskáKarma uživatele krupier77 - 91% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 80  

Příspěvek č. 10






Takže mám tu další report.
Nafoceno včera. zhruba 10. den od zasazení. zdají se mi stejně nějaký zabržděný. čekal jsem že to bude letět směrem vzhůru rychlostí světla a vono prd :-D No to je jedno, každopádně automaty už jsou taky venku, jeden je nějakej zakrslej a jeden sem posral ja, takže z 10 jich je 8 (4 OB a 4 NL) do zbylého květníku (na fotce je prázdný) jsem zasadil LR2xAAK47 reg. od zdejšího člena (děkuji). Nacpal jsem 3 semena do 1 květníku a další 3 semena do dalšího květníku.
Dále v těch malých kelíémkách jsou normálni OB a Himalayan Goldy. Poslední fotka obsahuje již výše zmíněná semínka od kamaráda, NoNameXwhitewidow v počtu 10 zasazených. sou to regulary. když budou 4 samice, budu spokojenej

Jinak jsem byl najit už další místa pro sazení. Vím že je v mém případě ještě trošku času ale vyhlidle to mužu mit dopředu. Příští rok až budu hledat dleky, tak zasadím pár automatů regularu a nahazu je na ty fleky k otestovani mista a vyskytu lidi.

Jestli mate nejake pripominky, prosim napiste, je to 1. grow, zajimaji me vase nazory.

Jinak jeste chybi foto RW kostek, ve kterych mam dalsi OB a HG a feminizovanych 5 semen The Church modelu. Tuto foto dodam třeba dnes večer, nebo zítra.

tak zatím a díky za připomínky. peace

Old Post 03-06-2011 v 09:07 AM
krupier77 je offline   Profil uživatele krupier77   Find more posts by krupier77   Foto galerie člena krupier77   Click here to Send krupier77 a Private Message   Add krupier77 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krupier77
Stálý Člen

Karma uživatele krupier77 - 91% PěstitelskáKarma uživatele krupier77 - 91% PěstitelskáKarma uživatele krupier77 - 91% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 80  

Příspěvek č. 11






Takže si tu píšu jen Pro sebe to tak vypadá. No nic, včera jsem opět fotil a tak přikládám další foto do seriálu. Nikdo nic nepíše, přitom by mě docela zajímalo, proč mám tak suchý listy na těch všech kytkách. může mi někdo poradit? myslel sem že budou víc výživný, ale příjdou mi když na ně sáhnu takový fakt suchý... tak nevím... okomentujte prosím.
Dík a peace

Old Post 06-06-2011 v 07:26 AM
krupier77 je offline   Profil uživatele krupier77   Find more posts by krupier77   Foto galerie člena krupier77   Click here to Send krupier77 a Private Message   Add krupier77 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MedvedBrtnik
Stálý Člen

Karma uživatele MedvedBrtnik - 91% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 65281  

Příspěvek č. 12

Listy nemáš suché, vypadají normálně.

OutdOOr OrthOdOx

Old Post 06-06-2011 v 10:21 AM
MedvedBrtnik je offline   Profil uživatele MedvedBrtnik   Find more posts by MedvedBrtnik   Foto galerie člena MedvedBrtnik   Click here to Send MedvedBrtnik a Private Message   Add MedvedBrtnik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krupier77
Stálý Člen

Karma uživatele krupier77 - 91% PěstitelskáKarma uživatele krupier77 - 91% PěstitelskáKarma uživatele krupier77 - 91% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 80  

Příspěvek č. 13

Tak včera jsem přesadil holky (teda doufám že holky) z rockwoolových kostek do kvetinacku. Odpoledne nafotim a hodim UP i s fotkama. tak zatim

Old Post 08-06-2011 v 08:16 AM
krupier77 je offline   Profil uživatele krupier77   Find more posts by krupier77   Foto galerie člena krupier77   Click here to Send krupier77 a Private Message   Add krupier77 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krupier77
Stálý Člen

Karma uživatele krupier77 - 91% PěstitelskáKarma uživatele krupier77 - 91% PěstitelskáKarma uživatele krupier77 - 91% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 80  

Příspěvek č. 14






Zdravím, tak jsem tu s další várkou fotek. Květinky byly přesunuty do foliaku, kde je mam zatim vsechny pohromade az do zastrihnuti. Potom ve foliaku zustanou pouze 4 kusy (2xThe Church, 2xOrangeBudDiesel) + 4 kusy automatu, konkretne Northern Lights. Dalsi osazenstvo pujde na samotku ven na uz vyhlidle misto, o kterem samozrejme nic psat nebudu a podle toho taky budou vypadat fotky. Jen upresnim nadmorskou vysku-okolo 450m.n.m.

Tak a jdeme na fotky:
1.celek
2.OB z aukra --- nejsem si jistej modelem, je to nejaky divny, semena za aukra nikdy vic, chyba ktera se nesmi opakovat!
3.NL ozranej slimakem (uz je propichlej na kompostu, ted sypu Vanishem)
4.OrangeBudDiesel
5.Northern Lights AF

Old Post 13-06-2011 v 12:51 PM
krupier77 je offline   Profil uživatele krupier77   Find more posts by krupier77   Foto galerie člena krupier77   Click here to Send krupier77 a Private Message   Add krupier77 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krupier77
Stálý Člen

Karma uživatele krupier77 - 91% PěstitelskáKarma uživatele krupier77 - 91% PěstitelskáKarma uživatele krupier77 - 91% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 80  

Příspěvek č. 15


Dale tu mam kytky z aukra.. sou to ty vytahly v kelimkach od smetany a jogurtu. Melo by se jednat o OB a HG.

Old Post 13-06-2011 v 12:53 PM
krupier77 je offline   Profil uživatele krupier77   Find more posts by krupier77   Foto galerie člena krupier77   Click here to Send krupier77 a Private Message   Add krupier77 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krupier77
Stálý Člen

Karma uživatele krupier77 - 91% PěstitelskáKarma uživatele krupier77 - 91% PěstitelskáKarma uživatele krupier77 - 91% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 80  

Příspěvek č. 16


Další věc je škůdce kterej se mi usadil v jednom květníku Northern lights AF... samosebou ze objeveni neprezil, jen jsem se chtel zeptat, jestli to bylo nutne zmareni jeho zivota ci n ikoliv... diky za nazory, je to rozmazany, mam fotak s dost velkym objedktivem a mel jsem ho asi 2 mm od nej :-D dik.

Old Post 13-06-2011 v 12:56 PM
krupier77 je offline   Profil uživatele krupier77   Find more posts by krupier77   Foto galerie člena krupier77   Click here to Send krupier77 a Private Message   Add krupier77 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:07 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2683880 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív