Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » First outdoor - 2011 (sklenik/pole/automaty)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 4 5 6
Autor
Téma 
Gautama
Nový Člen

Karma uživatele Gautama - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 81

35,5g

Old Post 21-08-2011 v 20:43 PM
Gautama je offline   Profil uživatele Gautama   Find more posts by Gautama   Foto galerie člena Gautama   Click here to Send Gautama a Private Message   Add Gautama to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KamiRool
Stálý Člen

Karma uživatele KamiRool - 94% PěstitelskáKarma uživatele KamiRool - 94% PěstitelskáKarma uživatele KamiRool - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 177  

Příspěvek č. 82

42,5g

....nepěstuješ... zaplatíš...!!!

Není umění lidi o něco voškubat...umění je vědet se s nimi podelit i o to poslední

Roll it...smoke it and then just Smile

Old Post 21-08-2011 v 21:26 PM
KamiRool je offline   Profil uživatele KamiRool   Find more posts by KamiRool   Foto galerie člena KamiRool   Click here to Send KamiRool a Private Message   Add KamiRool to your buddy list     Navštiv homepage uživatele KamiRool! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dandy
Stálý Člen

Karma uživatele Dandy - 44% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 32  

odhad Příspěvek č. 83

58,5g

Tak ty už to nehul :-)

Old Post 21-08-2011 v 22:06 PM
Dandy je offline   Profil uživatele Dandy   Find more posts by Dandy   Foto galerie člena Dandy   Click here to Send Dandy a Private Message   Add Dandy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krupier77
Stálý Člen

Karma uživatele krupier77 - 91% PěstitelskáKarma uživatele krupier77 - 91% PěstitelskáKarma uživatele krupier77 - 91% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 80  

Obecné SMOKEREPORT + vyhlášení Příspěvek č. 84

Takže Vážení, omlouvám se za prodlevu, která byla zapříčiněná dlouhodobým výpadkem internetu u nás tady v zapadákově

AutoNorthernLights
Dostal jsem se k vážení a do součtu jsem započítal pouze odstonkované a řádně vysušené paličky.

Konečný výsledek tedy:63 g

vítěž tipovačky je pedro_devil, se svým tipem 62g tipoval nejblíže a to s hendikepem -1. Karma letí tobě

Co se týče kouře, je hodně cítit po nějakých bylinách, řekl bych třeba rozmarýn nebo tak něco, každopádně silné, první dva tri prdy chutnaj skvele, ale další jsou už nic moc.. prostě jako venek Vůně skoro stejná jako chuť, taky do těch bylin.

Stav je velice STONE gaučák

Pro příští rok tuhle odrůdu zase pojedu už jen pro ten výnos a krásný palice

Old Post 22-08-2011 v 14:49 PM
krupier77 je offline   Profil uživatele krupier77   Find more posts by krupier77   Foto galerie člena krupier77   Click here to Send krupier77 a Private Message   Add krupier77 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gautama
Nový Člen

Karma uživatele Gautama - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 85

moc pěknej výnos a celej grow

Old Post 22-08-2011 v 20:36 PM
Gautama je offline   Profil uživatele Gautama   Find more posts by Gautama   Foto galerie člena Gautama   Click here to Send Gautama a Private Message   Add Gautama to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krupier77
Stálý Člen

Karma uživatele krupier77 - 91% PěstitelskáKarma uživatele krupier77 - 91% PěstitelskáKarma uživatele krupier77 - 91% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 80  

Příspěvek č. 86






Takže po delší odmlce se přesouváme do skleníku, kde se těší 3x OrangeBudDiesel a 5x The Church.

1.9. - 10.9.

Nálož fotek...

Old Post 12-10-2011 v 00:00 AM
krupier77 je offline   Profil uživatele krupier77   Find more posts by krupier77   Foto galerie člena krupier77   Click here to Send krupier77 a Private Message   Add krupier77 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krupier77
Stálý Člen

Karma uživatele krupier77 - 91% PěstitelskáKarma uživatele krupier77 - 91% PěstitelskáKarma uživatele krupier77 - 91% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 80  

Příspěvek č. 87

Tak Vás po delší odmlce opět zdravím growerstvo :-) nějak jsem se pod tím proudem jointů zasekl u mě v pokoju :-D nyní po skoro půl roce pouštím pc abych napsal něco o vypěstovaných modelech :-D

OrangeBudDiesel (growshop seeds)
- vynikajici model, hned bych ho koupil na příští rok znovu, neuvěřitelně orosené palice, stav velice energetický, až jsem měl pocit, že mi vyletí hlavou ven. Chuť velice ovocná; s velice velice malou představivostí jsem v tom opravdu cítil pomeranče, nebo nějaký citrusy prostě. Jel jsem jak je vidno výše, ve skleníku, ale i odolnost proti plísni se držela. Ze 3 kytek sem ostříhal v přepočtu na suchý, tak max 10g. Zapříčiněno možná hezkým počasím koncem sklizně, že toho bylo jen tak málo plesnivýho. Výnos ze 3 kytek zhruba 500g a to jsem to dost krotil.

The Church (GHS)
- model jak sám název napovídá je vůní hodně podobný kostelnímu kadidlu, ale chuť která v něm přetrvává vám v puse vyzní až po pár šlukách. Můžu vřele doporučit pyrexářům, hutný, tvrdý palice. Zhulenost je ze začátku takovej těžkej high, až se záchvaty smíchu (při vtipných příležitostech), postupem času ovšem přechází do mírného stone. To nemění nic na faktu, že se výborně hodí do společnosti a dokonce i na vyřizování na úřadech :-) Výnos z 5 kytek něco okolo 200g. Měli na úkor orangebuddieselů méně prostoru a jsem rád, že jsem se tak rozhodl.

Tímto ukončuji pěst 2011. Mrzí mě, že jsem sem neuploadoval fotky, ale třeba se mi ještě něco podaří najít ve foťáku. Pro příští rok určitě budu shánět semena AutoFlowerNorthernLight od Growshop.cz, který sem si nemohl vynachválit a slavily úspěch, viz. výše v threadu. Dále určite hodím AF AK47 který mi zbyly v lednicce z lonska. Co se týče normalních modelů, chtěl bych nějakou klasiku, třeba shamana, nebo frisiany. Uvidíme jestli půjdu do řezů u kterých je to omezené s výběrem modelu, nebo koupím zase něco přes seedbanky? Toť je ještě překvapení i pro mě

Budu se s Vámi těšit na začátek nového zahrádkářského počínání a celé toto vlákno zakončím pokřikem

PĚSTU ZDAR !!!

Old Post 12-03-2012 v 15:16 PM
krupier77 je offline   Profil uživatele krupier77   Find more posts by krupier77   Foto galerie člena krupier77   Click here to Send krupier77 a Private Message   Add krupier77 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:19 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 4 5 6  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4685020 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív