Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Konvenční Zahrádky » Planterova PsychotropnÍ ZahrÁdka
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
PLANTER
Stálý Člen

Karma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 377  

Zdraví Planterova PsychotropnÍ ZahrÁdka Příspěvek č. 1




ČAU GROWEŘI LETOS MYMO KYTEK Z ČELEDI KONOPOVITÝCH BUDU PĚSTOVAT I PÁR JINÝCH PSYCHOTROPNÍCH ROSTLIN :MARIHUANILLA ,LUPHOPHORA WILIAMSII,ŠALVĚJ DIVOTVORNÁ,JAPONSKÝ CHMEL a zde vás s nimi seznámím a podám report až do sklizně :


  • MARIHUANILLA =Po-té co se Leonurus sibiricus rozšířil do Mexika, začalo se mu díky jeho euforickým účinkům přezdívat marihuanilla(malá marihuana). Za jeho euforické a náladu rozjiskřující účinky může vysoká koncentrace diterpenu leosibiricinu a dalších 2 alkaloidů. V Mexiku a Jižní Americe bývá pro tyto účinky samostatně kouřen, či balen do směsí s konopím
    (relaxant)
  • LUPHOPHORA WILIAMSI =Aztékové používali označení „peyotl“ pro tělo malého a nenápadného kaktusu Lophophora williamsii. Další druh rodu Lophophora diffusa a L. fricii. Kaktusy, známé též jako „meskalové knoflíky“, obsahují kromě dalších třiceti alkaloidů halucinogenní meskalin, který navozuje pocity tělesné a duševní pohody provázené pestrobarevnými, kaleidoskopickými vidinami. Peyotl roste jen v Texasu a severním Mexiku v extrémně suchých a kamenitých pouštních podmínkách. Sbírá se tradičním způsobem, a to tak, že se odřízne jen ta část kaktusu, která vyčnívá nad zemí, a hlavní kořen se nechá nedotčený zemi, aby z něj mohly vyrůst další kaktusy. Šedozelená korunka peyotlu se pak usuší nebo se sní syrová, někdy se z ní uvaří čaj. Sušený peyotl si své účinky uchovává po celý rok, protože aktivní látky peyotlu nejsou těkavé. Jako „meskalové koláčky“ se sušené vrcholky peyotlu také posílají do míst, kde kaktus neroste.
    (HALUCINOGEN)
  • ŠALVĚJ DIVOTVORNÁ=Mazatekové z mexické Oaxaky pěstují tento druh šalvěje na políčkách skrytých v hloubi lesa, daleko od lidí. Užívají listy v době, kdy nerostou halucinogení houby.hlavním ůčiným alkaloidem je Salvinorin A který je nezaměnitelný v účincích s jinými psychodeliky(halucinogen)


Naposledy upravil PLANTER 10-09-2009 v 14:44 PM

Old Post 03-04-2009 v 21:55 PM
PLANTER je offline   Profil uživatele PLANTER   Find more posts by PLANTER   Foto galerie člena PLANTER   Click here to Send PLANTER a Private Message   Add PLANTER to your buddy list     Navštiv homepage uživatele PLANTER! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Apartman
Goofer

Karma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 413  

Příspěvek č. 2

A to vše se se dá vypěstovat u nás? včetně toho mrskalínu?

Old Post 04-04-2009 v 07:45 AM
Apartman je offline   Profil uživatele Apartman   Find more posts by Apartman   Foto galerie člena Apartman   Click here to Send Apartman a Private Message   Add Apartman to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Apartman! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 3

hej držim palce, dlouho přemýšlim o takových pěstech
nakonec mám možnost sehnat si to v krystalické formě a na starosti mám i běžný plodiny

ad peyotl - některý druhy jdou v pohodě, jde spíš o to že je potřeba pár let počkat. taky bych byl pro přesnější info, samotný slovo peyotl je širokej pojem a českej grower by taky rád věděl kterej přesně ten kaktus se dá a za jak dlouho se dá konzumovat žeano
co vím tak na zeměživitelce se dal za pár šupů koupit jeden druh

jinak doporučuju stránku http://www.biotox.cz/enpsyro/uvod.html

Old Post 04-04-2009 v 08:26 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PLANTER
Stálý Člen

Karma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 377  

Zdraví Planterova psychotropní zahrádka Příspěvek č. 4



a další exponáty


  • JAPONSKÝ CHMEL=zdravim všechny vědátory a začnu od začátku: že cannabis a chmel sou jediné rostliny ve stejné čeledi (konopovitých) jistě víme ale taky výme že toho moc společnýho nemají existují náký nepodložený informace že kdesi v americe naroubovaly chmel a trávu ale moc pravdy na tom nebude já sem ale čirou náhodou vygooglil poněkud jinou odrůdu chmelu s názvem humulus japonicus (chmel japonský) který toho má s ganjou už společného docela dost : od semínek po květenství teto odrůda chmelu je jednoletá a dorůsta do výšky šesti metrů a mě napadlo jak jinak než zkřížit tyto dvě rostliny cannabisxhumulus japonicus a myslím že by to mohlo dokonce i jít no koukněte se sami jak takový japonský chmel vypadá (sedativum nejspíš obsah alkaloidu neni znám)


foto 1-2-japonskej chmel foto

Můj Balkón 09 Moje Psychotropní Zahrádka 1st-in 72w cfl Můj balkón 2010 RAP,D´N´B,JUNGLE

Naposledy upravil PLANTER 10-09-2009 v 14:46 PM

Old Post 24-04-2009 v 23:22 PM
PLANTER je offline   Profil uživatele PLANTER   Find more posts by PLANTER   Foto galerie člena PLANTER   Click here to Send PLANTER a Private Message   Add PLANTER to your buddy list     Navštiv homepage uživatele PLANTER! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 5

Já to čtu.Kolik si dal za jeden kaktus?Nevím kde to bylo,ale někde sem vyděl že za jeden 3 cm kaktus stejnýho druhu jak máš ty chtěli 250kč.

Old Post 25-04-2009 v 07:10 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PLANTER
Stálý Člen

Karma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 377  

PEYOTL Příspěvek č. 6


dnes my konečně přišli luphophory williamsi byli vysety roku 2002 taže sou staré 7let a mám z nich radost

Můj Balkón 09 Moje Psychotropní Zahrádka 1st-in 72w cfl Můj balkón 2010 RAP,D´N´B,JUNGLE

Naposledy upravil PLANTER 27-04-2009 v 17:15 PM

Old Post 25-04-2009 v 12:57 PM
PLANTER je offline   Profil uživatele PLANTER   Find more posts by PLANTER   Foto galerie člena PLANTER   Click here to Send PLANTER a Private Message   Add PLANTER to your buddy list     Navštiv homepage uživatele PLANTER! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PLANTER
Stálý Člen

Karma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 377  

skanilla Příspěvek č. 7


zdravim všechny co sem občas zavítaj ikdyž myslim že jich moc neni marihuanilla roste jako divá ,tabáky sou death odnesla je vychřice ale ty sou mi fuk minulej rok sem jednu kytku tabáku měl a moc dobře nechutnal marihuanila bude po zmrzlejch ven tj.15.5

Můj Balkón 09 Moje Psychotropní Zahrádka 1st-in 72w cfl Můj balkón 2010 RAP,D´N´B,JUNGLE

Naposledy upravil PLANTER 04-05-2009 v 17:49 PM

Old Post 04-05-2009 v 17:14 PM
PLANTER je offline   Profil uživatele PLANTER   Find more posts by PLANTER   Foto galerie člena PLANTER   Click here to Send PLANTER a Private Message   Add PLANTER to your buddy list     Navštiv homepage uživatele PLANTER! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nexius
Stálý Člen

Karma uživatele Nexius - 73% PěstitelskáKarma uživatele Nexius - 73% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 195  

Příspěvek č. 8

Marihuanilla ti roste krásně, taky jsem si ji z hecu objednal a už je pár hodin zasazená, tak snad poroste tak pěkně jak tobě .

Potřebuje nějaké extra podmínky? (svělto, teplo, ph půdy, hnojení...)

Old Post 04-05-2009 v 21:25 PM
Nexius je offline   Profil uživatele Nexius   Find more posts by Nexius   Foto galerie člena Nexius   Click here to Send Nexius a Private Message   Add Nexius to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nexius
Stálý Člen

Karma uživatele Nexius - 73% PěstitelskáKarma uživatele Nexius - 73% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 195  

Příspěvek č. 9

Se mně to právě zdálo divné - marihunillu mám v hlíně třetí den a ani známka stonku. Ganja klíčí podstatně rychlej .

Máš nějaké zkušenosti s konzumací paliček?

Old Post 07-05-2009 v 18:31 PM
Nexius je offline   Profil uživatele Nexius   Find more posts by Nexius   Foto galerie člena Nexius   Click here to Send Nexius a Private Message   Add Nexius to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PLANTER
Stálý Člen

Karma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 377  

Příspěvek č. 10






  • foto 1-3 takhle má vypadat marihuanilla v dospělosti
  • foto 4 paličky původem ze sibiře kde je letní teplota 4-8 c takže si myslim že u nás budou paličky vypadat líp (o hodně víc světla +hnojky)

Můj Balkón 09 Moje Psychotropní Zahrádka 1st-in 72w cfl Můj balkón 2010 RAP,D´N´B,JUNGLE

Naposledy upravil PLANTER 08-05-2009 v 19:13 PM

Old Post 08-05-2009 v 19:00 PM
PLANTER je offline   Profil uživatele PLANTER   Find more posts by PLANTER   Foto galerie člena PLANTER   Click here to Send PLANTER a Private Message   Add PLANTER to your buddy list     Navštiv homepage uživatele PLANTER! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hy3nA
Stálý Člen

Karma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 1129  

Příspěvek č. 11

čus, tak u nás vypadaj " paličky stejně...a já sme tedy četl, že se sklízejí jen ty fialový kvítky, ne celý " palice" ..minulý rok sem jí měl..

Hyena je nedotáčivá!

http://www.stop-rybam.unas.cz

Old Post 08-05-2009 v 20:28 PM
Hy3nA je offline   Profil uživatele Hy3nA   Find more posts by Hy3nA   Foto galerie člena Hy3nA   Click here to Send Hy3nA a Private Message   Add Hy3nA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hy3nA
Stálý Člen

Karma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 1129  

Příspěvek č. 12

já teda osobně jsem to kouřil 2krát.. dal sem si šlukovku, nebo 2 už nevim..a nic se nedělo

mam toho doma ještě dost.. tedle rok to pěstuju, páč se mi celekm líbí ta květinka....ani nevím,j estli sem i bude chtít odtrhávat kvítka každej den enbo dva...a když j,tak určitě ne tak zapaleně jako loni

Hyena je nedotáčivá!

http://www.stop-rybam.unas.cz

Old Post 08-05-2009 v 20:58 PM
Hy3nA je offline   Profil uživatele Hy3nA   Find more posts by Hy3nA   Foto galerie člena Hy3nA   Click here to Send Hy3nA a Private Message   Add Hy3nA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PLANTER
Stálý Člen

Karma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 377  

Příspěvek č. 13




malý update všechny tři marihuanily sem zastříhl aby se víc větvily. nikdo nemá žádný dotazy? to to tu nikdo nečte?

Můj Balkón 09 Moje Psychotropní Zahrádka 1st-in 72w cfl Můj balkón 2010 RAP,D´N´B,JUNGLE

Naposledy upravil PLANTER 13-05-2009 v 20:10 PM

Old Post 13-05-2009 v 11:15 AM
PLANTER je offline   Profil uživatele PLANTER   Find more posts by PLANTER   Foto galerie člena PLANTER   Click here to Send PLANTER a Private Message   Add PLANTER to your buddy list     Navštiv homepage uživatele PLANTER! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maikl
Nový Člen

Karma uživatele Maikl - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 27  

ale cte :) Příspěvek č. 14

Nazdar! Jasne ze urcite vela ludi cita a sleduje tvoj thread, len nikto neprispieva ako aj ja ale teraz uz musim.. Mas to moc pekne aj ked sa do toho moc nevyznam, ale paci sa mi to najviac na mna zaposobil ten kaktus.. tak sa chcem opytat ze kde si ho zohnal ? nech sa dari a dik za odpoved

Old Post 14-05-2009 v 17:32 PM
Maikl je offline   Profil uživatele Maikl   Find more posts by Maikl   Foto galerie člena Maikl   Click here to Send Maikl a Private Message   Add Maikl to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Maikl! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PLANTER
Stálý Člen

Karma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 377  

Zdraví malý update Příspěvek č. 15






tak mam pro vas malej update


  • foto 1-peyotl udelal sem mu podminky jako v mexiku
  • foto 2-skanila kterou sem presadil zvlast a budu ji mit indoor jako vyceletou
  • foto 3-4 -tyhle dve skanilly pudou este tenhle tejden ven
  • foto 5- detail skanilloveho purpuroveho stonku

Můj Balkón 09 Moje Psychotropní Zahrádka 1st-in 72w cfl Můj balkón 2010 RAP,D´N´B,JUNGLE

Old Post 20-05-2009 v 17:33 PM
PLANTER je offline   Profil uživatele PLANTER   Find more posts by PLANTER   Foto galerie člena PLANTER   Click here to Send PLANTER a Private Message   Add PLANTER to your buddy list     Navštiv homepage uživatele PLANTER! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 16

Koukni do kuřárny tam mám recenzy.

Naposledy upravil 08-10-2009 v 16:18 PM

Old Post 28-05-2009 v 19:44 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:46 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7873020 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív