Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Paměť mám stejnou
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

Re: Re: Paměť mám stejnou Příspěvek č. 17

citace:
Původní příspěvek od Slick-ace


Myslim, že z dlouhodobého hlediska ti hulení "na únavu" k celkové psychické pohodě spíš nepřispěje.

Myslím že pokud se tělo zbaví stresu, tak je prospěšné. Okolo trávy je více pověr, např. že je to cesta k tvrdým drogám... a to je taky blbost. A tráva se používá pri léčení degenerativních změn mozku (Alczhaimer) atd. Takže na mozek by neměla mít devastující vliv.

Old Post 28-03-2009 v 09:15 AM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
truPka
Stálý Člen

Karma uživatele truPka - 69% PěstitelskáKarma uživatele truPka - 69% PěstitelskáKarma uživatele truPka - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 18

Zajímavý téma.Zajímalo by mě jak dlouho hulíš a jak často.Na té krátkodobé paměti se to časem podle mě podepisuje rozhodně.Nemyslím si jako že bych měl paměť nějak hrozně špatnou a člověk navíc nemá srovnání jakou paměť by měl kdyby nehulil.Ale stávájí se mi věci jakože si třeba řeknu:jdu se podívat na net a potřebuju zjistit toto a tamto, zjistím jednu věc a mezitím tu druhou zapomenu.Nebo jak píše SoulRebel..seznam na nákup atd. .A trávou proti depresi?Tak to je podle mě fakt docela nesmysl..teď sem měl jen takovou nějakou jarní depku a byla to jediná věc kvůli které jsem se rozhodl dát si pauzu po několika letech, kdy jsem hulil v podstatě každej den.Když jsem měl blbou náladu a zahulil na to tak jsem akorát začal víc přemýšlet a bylo to ještě horší..fuj.A to nebyla žádná deprese(to je totiž už docela brutální nemoc),ale jenom takovej splín nebo co.

Stromy 2006

Old Post 28-03-2009 v 11:13 AM
truPka je offline   Profil uživatele truPka   Find more posts by truPka   Foto galerie člena truPka   Click here to Send truPka a Private Message   Add truPka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr. Figaro
Stálý Člen

Karma uživatele Mr. Figaro - 69% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 947  

Příspěvek č. 19

citace:
Původní příspěvek od Sgt.Pepper
Když pochopím souvislosti, tak paměť nepotřebuju ... to ostatní jsou jen stereotypy a nicotnosti.


"nepotřebuju paměť ... "

Ten byl dobrej !

projekt Venus
Zeitgeist movement

„Kdo se zeptá, vypadá jako hlupák pět minut. Kdo se nezeptá, bude hloupý celý život.“

„Je s podivem, že většina lidí na světě nechápe náš peněžní a bankovní systém, protože kdyby ho chápali, věřim, že by byla revoluce ještě dřív, než by ráno vyšlo slunce."
Henry Ford , 1922

"Kdyby volby mohly něco změnit, už dávno by je zakázali."

Old Post 28-03-2009 v 11:29 AM
Mr. Figaro je offline   Profil uživatele Mr. Figaro   Find more posts by Mr. Figaro   Foto galerie člena Mr. Figaro   Click here to Send Mr. Figaro a Private Message   Add Mr. Figaro to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Mr. Figaro! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 20

citace:
Původní příspěvek od Soul Rebel

Tak to nevim, kamo. Ty asi uz nestudujes, co?
Co treba seznam na nakup? Cas a misto chuzek? Vsechno je v souvislostech?


Já už jsem dostudoval. A během školy jsem se nesnažil něco našprtat nazpaměť. Nejlepším příkladem pro to, jak jsem to myslil je účetnictví. Když chápeš podvojné principy, tak se nemusíš učit jednotlivé účetní skupiny nazpaměť. A nebo rozpad diagramu Fe Fe3C, to je to samý. V jistým smyslu se paměť prolíná s logickým úsudkem a bez paměti by asi neexistoval žádný jiný mechanismus, ale to už je o úhlu pohledu...
Ad, seznam na nákup - rozhoduju se až u regálu a ty schůzky co mám, tak ty na něco navazují a jejich důležitostí je prostě "nevypustím", i když se to občas stane, je to ale opravdu zřídkakdy, přeci jenom lidský faktor. To samý rande s dívkou. Osloví -li mne ale pojišťovací agent a dohodne si se mnou schůzku, tak je dost pravděpodobné, že zapomenu.

Old Post 28-03-2009 v 12:33 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 21

kedysi som bol nadpriemerné inteligentný jedinec....
... teraz som trochu vzdelanejšia zhulka....
ak budem chcieť znova späť, na piedestál geniality, prestanem huliť


Edit: jo, to je fakt pravda, že keď sa pravidelne zhuluješ tak to na sebe ani nepoznáš. Ono stačí nachvílu prestať huliť a uvedomíš si ako si vypatlaný.

Naposledy upravil 28-03-2009 v 14:11 PM

Old Post 28-03-2009 v 12:51 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PuP z5
Stálý Člen

Karma uživatele PuP z5 - 82% PěstitelskáKarma uživatele PuP z5 - 82% PěstitelskáKarma uživatele PuP z5 - 82% PěstitelskáKarma uživatele PuP z5 - 82% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 22

Cus borci jako mlade sem zapominal trebas prezuvky pouzdro a zakovskou covece sem asi tenkrat hulil denne nebo co!!! Jinak to beru tak kdyz si das denne sklo a to vecir az je ale fakt pohoda tak dle meho nazoru neni problem ale kdyz hulis prace neprace tak ses v prdeli a kurva to poznas kdyz vysadis.

Old Post 28-03-2009 v 13:12 PM
PuP z5 je offline   Profil uživatele PuP z5   Find more posts by PuP z5   Foto galerie člena PuP z5   Click here to Send PuP z5 a Private Message   Add PuP z5 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

Příspěvek č. 23

citace:
Původní příspěvek od Soul Rebel

Tak to nevim, kamo. Ty asi uz nestudujes, co?
Co treba seznam na nakup? Cas a misto chuzek? Vsechno je v souvislostech?

Právě že nic nezapomínám víc než dříve a ne víc než jiní nehuliči. S věkem tu budu mezi nejstaršími a u práce musím přemýšlet. Dám si vždy až večer místo dřívější skleničky (přestal jsem totálně s alkoholem) a dám si z vaporizéru tak na náladu (někdy víc), chytnu žravku a je mi fajn. Někdy druhý den cítím ještě sedativní účinky (nic mě nenasere) a pokud nezahulím tak další dny naprosto normál a mozek na 100%. Naprosto úžasné je dát si po náročném dnu, kdy je člověk úplně vyždímaný a po pár minutách po zahulení je únava pryč, není proti únavě nic lepšího.

Naposledy upravil Bárt 29-03-2009 v 07:02 AM

Old Post 28-03-2009 v 15:46 PM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
raStaVK
Stálý Člen

Karma uživatele raStaVK - 37% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 145  

Příspěvek č. 24

ja neviem posudit nepametam si ci som mal predtym pamet lepsiu alebo nie

peace

legalize it

Old Post 28-03-2009 v 17:02 PM
raStaVK je offline   Profil uživatele raStaVK   Find more posts by raStaVK   Foto galerie člena raStaVK   Click here to Send raStaVK a Private Message   Add raStaVK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dokktor
Stálý Člen

Karma uživatele dokktor - 66% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 552  

Příspěvek č. 25

já se divím, že to tu eště existuje. jednak debilnější název by nevymyslel snad ani slimák po lobotomii, druhak multiplicita jak prase

http://grower.cz/forum/showthread....ight=%2Bpam%ECt
http://grower.cz/forum/showthread....ight=%2Bpam%ECt
http://grower.cz/forum/showthread....ight=%2Bpam%ECt
http://grower.cz/forum/showthread....ight=%2Bpam%ECt
http://grower.cz/forum/showthread....ight=%2Bpam%ECt

třetak, to že má autor jiný názor než obsahují vlákna, která dle jeho tvrzení projížděl a zná je, je nejaký důvod zakládat o tomto jednom názoru jiné téma? k- for U bárte

Old Post 28-03-2009 v 18:19 PM
dokktor je offline   Profil uživatele dokktor   Find more posts by dokktor   Foto galerie člena dokktor   Click here to Send dokktor a Private Message   Add dokktor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

Příspěvek č. 26

citace:
Původní příspěvek od dokktor
já se divím, že to tu eště existuje. jednak debilnější název by nevymyslel snad ani slimák po lobotomii, druhak multiplicita jak prase

http://grower.cz/forum/showthread.p...ight=%2Bpam%ECt
http://grower.cz/forum/showthread.p...ight=%2Bpam%ECt
http://grower.cz/forum/showthread.p...ight=%2Bpam%ECt
http://grower.cz/forum/showthread.p...ight=%2Bpam%ECt
http://grower.cz/forum/showthread.p...ight=%2Bpam%ECt

třetak, to že má autor jiný názor než obsahují vlákna, která dle jeho tvrzení projížděl a zná je, je nejaký důvod zakládat o tomto jednom názoru jiné téma? k- for U bárte


Pokud bys dával pozor, tak mě zajímá jestli je tu více těch co nemají s pamětí problémy, ale ty si asi nepamatuješ, že v ostatních odkazech které si uvedl se převážně řeší údajný problém s pamětí. Já tvrdím že pokud není člověk momentálně zrovna pod vlivem THC tak je paměť v normálu jako dřív a je to jedna z demagogií proti trávě!
Takže pokud zde nepředáš vlastní poznatek, tak to tu nezasírej poučkama a nečti co tě nezajímá.
P.S. dík za inteligentní příspěvek a raději napiš jak jsi na tom s pamětí ty .

Old Post 28-03-2009 v 19:11 PM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
omnihash
Stálý Člen

Karma uživatele omnihash - 0% PěstitelskáKarma uživatele omnihash - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 27

Jojo, tráva je uplně zupa sluníčková věc, co nás jenom hází do pohody a kouzlí nám úsměv na rtech.
Ty zasrani, co si myslej, že je to nějaká nedejbože droga a že má dokonce i negativní účinky jenom ještě nedosáhli pravého osvícení. Budiž jim Jah odpustí. A to, že 99% zhulek (mě nevyjímaje) pomalu ani neví, kolik jim je, natož by si pamatovali, co maj dneska udělat, to je jenom hnusná propaganda pátý kolony mírovějch štváčů a židobolševickejch mediálních magnátů.
Hallelujah!

barte, prozradím ti tajemství: to že si to nepamatuješ, neznamená, že se to nestalo

A jinak samozřejmě support 4 dokktor, má pravdu, koneckonců, aby jí neměl, když je to doktor, no né?

tádýdádýdáááááá
a to je konec, přátelé

Old Post 28-03-2009 v 19:37 PM
omnihash je offline   Profil uživatele omnihash   Find more posts by omnihash   Foto galerie člena omnihash   Click here to Send omnihash a Private Message   Add omnihash to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
J@m@L
Stálý Člen

Karma uživatele J@m@L - 76% PěstitelskáKarma uživatele J@m@L - 76% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 125  

Příspěvek č. 28

Ja mám docela zlú pamäť na banálne veci: Zabudnem si niečo v izbe, v normálnej konverzácií zabudnem sem-tam čo som chcel povedať, či vypadnem z kontextu (no, nie sú to až také banality ), ale tak pamätám si napríklad piesne, celé filmy, vtipy, hádanky, dôležité informácie... V škole ešte nepociťujem veľkú zmenu (na to asi príjde čas), ale nemôžem povedať, že pamäť mi ostala.

Prestal som húliť na týždeň (približne) a prvý 4 dni som bol sprostý jak tágo, tie ostatné tri už to bolo v klídku, zabavil som sa vynikajúco, učil som sa ako drak, stres som síce mal, ale nie až taký... Proste bolo mi fajn ako s húlením... Možno aj prestanem a budem sa venovať len pestovaniu

Old Post 28-03-2009 v 21:43 PM
J@m@L je offline   Profil uživatele J@m@L   Find more posts by J@m@L   Foto galerie člena J@m@L   Click here to Send J@m@L a Private Message   Add J@m@L to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PuP z5
Stálý Člen

Karma uživatele PuP z5 - 82% PěstitelskáKarma uživatele PuP z5 - 82% PěstitelskáKarma uživatele PuP z5 - 82% PěstitelskáKarma uživatele PuP z5 - 82% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 29

Jen tak pro orientaci si zkusim vypichnout vcerejsi hospodu ale do pici si nepamatuju ani hovno a trava za to doufam nemuze to bych asi jinak podal reklamacku jinak kdo chce zustat strizlivej at nehuli atd.... co si budem povidat co se tyce skoly sem to daval tak 2 az3 h po prdu kdyz slo do tuhyho tak to snad nejde nebo jo?

Naposledy upravil PuP z5 29-03-2009 v 05:36 AM

Old Post 29-03-2009 v 01:58 AM
PuP z5 je offline   Profil uživatele PuP z5   Find more posts by PuP z5   Foto galerie člena PuP z5   Click here to Send PuP z5 a Private Message   Add PuP z5 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

Příspěvek č. 30

citace:
Původní příspěvek od PuP z5
Jen tak pro orientaci si zkusim vypichnout vcerejsi hospodu ale do pici si nepamatuju ani hovno a trava za to doufam nemuze to bych asi jinak podal reklamacku jinak kdo chce zustat strizlivej at nehuli atd.... co si budem povidat co se tyce skoly sem to daval tak 2 az3 h po prdu kdyz slo do tuhyho tak to snad nejde nebo jo?

Jasně, ale pokud nemáš a jsi střízlivej tak máš paměť v jakém stavu? Máš dojem nějaké změny? Vrátíš do normálu a paměť je jako dřív?

Old Post 29-03-2009 v 07:18 AM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Slick-ace
Stálý Člen

Karma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 644  

Příspěvek č. 31

Bárt:

Mno nechápu proč to srovnáváš s takovouhle demagogií . Na únavu je z podstaty věci přeci odpočinek a spánek. JAKÉKOLIV JINÉ řešení prostřednictvím mimo výše zmíněných je přeci z DLOUHODOBÉHO hlediska nezdravé a je to nejsnažší cesta jak si udělat v hlavě bordel.

Pojďte si zahrát karetní hru BANG ! online.
Z obalu filmu Evil Bong2 : "In 3-D If Your're Stoned !"

Tok mých myšlenek je rychlejší, než proud mých slov.

Food Not Bombs

Old Post 29-03-2009 v 11:23 AM
Slick-ace je offline   Profil uživatele Slick-ace   Find more posts by Slick-ace   Foto galerie člena Slick-ace   Click here to Send Slick-ace a Private Message   Add Slick-ace to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Slick-ace! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stoned_r41d3r
Utter rude infantile pillock

Karma uživatele Stoned_r41d3r - 66% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 738  

Příspěvek č. 32

Debatovat muzete v jakemkoliv z dokktorovych linku, tady to je duplicita a Lehke Fantasticno.

Za sebe mohu konstatovat, ze jsem byl od Pána Boha < :pohan: > podarován poměrně dobrou schopností absorbovat informace, a když jsem se pak rozhodoval stát se politováníhodným 360 dni v roce zmašťeným individuem, nikdy jsem neměl s většími výpadky důležitých informací problém, nicméně nikdy, nikdy bych si netroufl tvrdit, že psychoaktivními látkami plněný mozek funguje lépe, než ten samý bez zástěrky omámení, to je prosím - aspoň ze strany toho, co já zovu logika, smutná a donebevolající hovadina.

Kompfasujete všichni co jste stáli za dveřmi vy mrdky.

Old Post 29-03-2009 v 15:56 PM
Stoned_r41d3r je offline   Profil uživatele Stoned_r41d3r   Find more posts by Stoned_r41d3r   Foto galerie člena Stoned_r41d3r   Click here to Send Stoned_r41d3r a Private Message   Add Stoned_r41d3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:48 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8712650 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív