Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Co o prázninách?Jezdíte na párty?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
tomi
Nový Člen

Karma uživatele tomi - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 8 

Příspěvek č. 1

Docela by mě zajímalo zdali jezdíte někdo na párty,a jakej tam máte přístup k lidem co zrovna nehulej ale žijou tvrděj.Připadá že málo lidí na párty najdu co by zahulili.A co vy?

Old Post 13-06-2002 v 23:22 PM
tomi je offline   Profil uživatele tomi   Find more posts by tomi   Foto galerie člena tomi   Click here to Send tomi a Private Message   Add tomi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jakubos
Stálý Člen

Karma uživatele jakubos - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 35 

Příspěvek č. 2

No clovece zalezi na tom,na jaky parties chodis(jezdis)...v lete je pro me No.1 Czech.tekk a ver tomu ze tam se najde malo lidu kery by nezahulili...pokud nemaj neco jinyho a tudiz nemusej mit chut...tak asi tolik.kubus

Viva la Marijuana...

Old Post 14-06-2002 v 06:33 AM
jakubos je offline   Profil uživatele jakubos   Find more posts by jakubos   Foto galerie člena jakubos   Click here to Send jakubos a Private Message   Add jakubos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
iNVADER
Stálý Člen

Karma uživatele iNVADER - 71% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 87  

Příspěvek č. 3

no a na rockove festiky chodite???

treba do trince,mezi ploty, trutnov a dalsi...
to byvaji taky squjele akcicky...pro ty..co zrovna nejsou skalnimi priznivci techna, drum'n'bass apod..

Old Post 14-06-2002 v 10:29 AM
iNVADER je offline   Profil uživatele iNVADER   Find more posts by iNVADER   Foto galerie člena iNVADER   Click here to Send iNVADER a Private Message   Add iNVADER to your buddy list     Navštiv homepage uživatele iNVADER! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tomi
Nový Člen

Karma uživatele tomi - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 8 

Příspěvek č. 4

Možná se budete divit ale nic z toho ještě nezkusil spíš se teším na creamfields a open air field, a summer of love ,svojšice,cosmic trip atd.Kde ale většina lidí není na ničem jiným než na pilulích a prostě tam těžško hledáš porozumění,ale music vyhovuje.

Old Post 14-06-2002 v 10:54 AM
tomi je offline   Profil uživatele tomi   Find more posts by tomi   Foto galerie člena tomi   Click here to Send tomi a Private Message   Add tomi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Daniel
Stálý Člen

Karma uživatele Daniel - 81% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 48 

Tráva na párty Příspěvek č. 5

Přímo na taneční párty hulí asi málokdo - né, že by to nebylo příjemný, ale většina lidí se tam jde vytancowatt.
Ale k ránu je jointík super, zmírňuje dojezdy, bolesti hlavy, vrací chuť k jídlu a umožní v pohodě usnout.
Zrovna zítra se chystám na GCP v Brně a jointíka si určitě vezmu. Taky nikdy nevíte, koho potkáte a s kým zahulíte.
A poslední věc: je to asi zvláštní, ale ještě několik dní (2-3) po párty se mi po zahulení vrací stavy, jaké jsem měl na extázi (a to není zrovna nepříjemné).

Daniel K.
"Pestovat pro sve ucely jakoukoli rostlinu neni ilegalni, a pokud zakon rika, ze je, pak je ilegalni tento zakon."

Old Post 14-06-2002 v 11:04 AM
Daniel je offline   Profil uživatele Daniel   Find more posts by Daniel   Foto galerie člena Daniel   Click here to Send Daniel a Private Message   Add Daniel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oton
Stálý Člen

Karma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1075  

Příspěvek č. 6

no technopárty to mi nic neříká

fesťáčky můžu, byl sem 5 × v Trutnově, super fest! (první rok jsem tam točil ve VIP sektoru pivko pro kapelky no a jak se tak stane docela slušně sem zakalil s některýma osobnostma z naší hudební scény, fakt super zážitek) (jinej ročník byla zese naprosto v pohodě cesta domů vlakem s protagonisty skupiny Plexis a hulení jointů s Hoškem a pěknej bordel ve vlaku )

jinak docela slušný párty děláme každý léto, jednou či dvakrát v nejmenovaný vesničce kde se sejde 20lidí, dovalý se tak 6-8sudů dvanáctky, kylo hulení, kazeťák a dobrá muzička a tam na kopečku takhle paříme od pátku do neděle, někdy se to zvrhne i na celej tejden, sudovej rekord z loňska je 16sudů 12tky

Motorky, mašiny, motorkáři & hulení... Napadení půdní houbou Pythium a Phytophthora Samozavlažovací, samodoplňovací kýbl Olepené Bonsaie aneb co vyroste za oknem Indoor venku, zkušenosti, postřehy?? Co takhle huliči & rodina & děti? Jak sem šel ráno sázet a co jsem tam viděl! Oton balkon+out kýble Rituály a návyky při kouření smrahna

Old Post 14-06-2002 v 11:38 AM
oton je offline   Profil uživatele oton   Find more posts by oton   Foto galerie člena oton   Click here to Send oton a Private Message   Add oton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jakubos
Stálý Člen

Karma uživatele jakubos - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 35 

Pohodička Jungle + D'n'B Příspěvek č. 7

Akcička na Kladensku,Podholí 13.7.02 + chill out(hip hop + reggae), dost Dj's - CZ sound system a mam pocit ze entry je free-dodam...
Jinak na C-T se uz tesim prevelice.Deu esli to budes cist,tak mi prosim dej vedet esli tam taky zavitas???
...Jakubos...

Viva la Marijuana...

Old Post 14-06-2002 v 11:53 AM
jakubos je offline   Profil uživatele jakubos   Find more posts by jakubos   Foto galerie člena jakubos   Click here to Send jakubos a Private Message   Add jakubos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jakubos
Stálý Člen

Karma uživatele jakubos - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 35 

Příspěvek č. 8

Dodatek:Já poslouchám +- všechno,ale abych chodil do klubu,tak za 1. mě tam nelakaj ty lidi a za 2. nemám moc rád komerci,jinak hudba v poho... a treba punkovy koncerty,proc ne?mezi ploty 1x takze takhle...

Viva la Marijuana...

Old Post 14-06-2002 v 12:01 PM
jakubos je offline   Profil uživatele jakubos   Find more posts by jakubos   Foto galerie člena jakubos   Click here to Send jakubos a Private Message   Add jakubos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tomi
Nový Člen

Karma uživatele tomi - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 8 

Příspěvek č. 9

Na kladensko to mám fakt velkej kus zkusim neco v mistě.A jinak díky

Old Post 14-06-2002 v 16:34 PM
tomi je offline   Profil uživatele tomi   Find more posts by tomi   Foto galerie člena tomi   Click here to Send tomi a Private Message   Add tomi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koles
teknokrat

Karma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 1539 

Palec nahoru CZECHTEKKKK! Příspěvek č. 10

párty ano, ale většinou undergroundové freeparties. léto je nejlepší doba: člověk se nemusí tlačit v zakouřenym klubu; venku je krásně (když neprší, ale i bahno na druhou stranu patří k pořádnýmu technu-viz. Lipnice 00 B-). taky se nemusim bát, že když někde usnu, tak se ráno vzbudim bez věcí...
na komerčních festivalech se asi moc nehulí; atmosféra neni tolik v pohodě, protože lidi jsou obehnaný plotem a areálem se potuluje sposty nemilých (většinou taky plešatých) sekuriťáků.
vyvrcholením techno-sezóny je bezesporu czechtek. ten letošní plánuju už od toho minulýho B-) moc se mi tam líbilo a odnesl jsem si odtud pěkný vzpomínky. navíc, asi nikdy jsem nezažil tak silnej pocit svobody, jako za ty tři dny. věděl jsem, tak jako ostatní, že si můžu dělat, co chci (žádný zákony, normy, omezení,...) a ono to fungovalo. freeparties učí lidi zopdpovědnosti.

co takhle založit thread Czechtek, kde bysme vše řádně probrali? jestli jste pro, dejte vědět!

peace

Old Post 16-06-2002 v 07:47 AM
koles je offline   Profil uživatele koles   Find more posts by koles   Foto galerie člena koles   Click here to Send koles a Private Message   Add koles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maggie
Stálý Člen

Karma uživatele Maggie - 6% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 318 

Příspěvek č. 11

No já jsem PRO..... Jinak krom Czechtekku jezdím v létě do Holandska, poznat krásy krajiny a tak podobně...:-)) Jo, co Český Brod, fesťák, chystáte se někdo?

Old Post 17-06-2002 v 07:14 AM
Maggie je offline   Profil uživatele Maggie   Find more posts by Maggie   Foto galerie člena Maggie   Click here to Send Maggie a Private Message   Add Maggie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 12

v ceskym brode sem byl loni a musim rict fuj, uz tam letos nejedu. Co me dokazalo nastvat byla reklamni cedule jednech ubohych novin "super" a mnoho dalsich veci.
Ale rozhodne kam pojedu je trutnov - naprosto bajecny lidi, pohoda, klidek, mnohem lepsi kapely nez na rock for people atd.

Old Post 17-06-2002 v 13:50 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mariman
Stálý Člen

Karma uživatele mariman - 79% PěstitelskáKarma uživatele mariman - 79% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 94 

dear Tomi! Příspěvek č. 13

Hele no stress!!! !
svýho času jsem na party jezdil dost a že by nebyl zájem o hulo jsem si teda nevšiml!!!
vždycky se najde tolik lidí!!! přišel tak ke mě týpek jestli nechcu koupit kolca, já na to že ne dík, on že s ním aspoň musím zahulit!!!, prostě na párty se hulí a dost, to už ani potom nemívám chuť pařit, protože tam potkám tolik kámošů a každej se chce pochlubit...
a tak čáskem ty jointy (na každý akci min.5) přebijou vše co jsem sežral!!! ale příště už na to seru (jestli bude příště)

Old Post 18-06-2002 v 09:27 AM
mariman je offline   Profil uživatele mariman   Find more posts by mariman   Foto galerie člena mariman   Click here to Send mariman a Private Message   Add mariman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:39 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1168280 seconds with 22 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív