Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Elektronika a Technika » Rozdvojka do spinače
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
canabis.for.men
Stálý Člen

Karma uživatele canabis.for.men - 23% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 55  

Rozdvojka do spinače Příspěvek č. 1

Mám takoví problém který mi vrtá hlavou, ale radši se prvně zeptám tady než abych to udělal a pak vyhořel. Mam jeden spínač a na něm mám lampu. Pak Odtah přítah větráčkama. A jeden klipsnovej větrák na ofuk. Lampa se vypíná automaticky. Malé větráčky nechávám přes noc běžet a větrák na ofuk vypínám ručně. Stalo by se něco kdybych dal na spínač rozdvojku a napojil na něj lampu s větrákem? Nebo mám koupit další spínač. Ručně mě to už nebaví. Jinak Lampa je 250 W a ten větrák 2-3W na ofuk. Spínač je do 16A a 3600W takze to by mělo být bez problému. Předem děkuju a jestli je to blbej dotaz tak to smaznu

Old Post 25-02-2009 v 15:40 PM
canabis.for.men je offline   Profil uživatele canabis.for.men   Find more posts by canabis.for.men   Foto galerie člena canabis.for.men   Click here to Send canabis.for.men a Private Message   Add canabis.for.men to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lukyn
Stálý Člen

Karma uživatele Lukyn - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 510  

Příspěvek č. 2

dotaz to není blbej, i když je
můžeš na to dát i rozdesítku. taky mam na jednom časovači ofuk odtah i lampu...

"Seju seju zeleninu,
ruce už mám samou hlínu,
seju seju mrkve zelí,
abychom se dobře měli"

IN: Lukyn, an architect -> Dvoudomek 2*250W (1) _(2)_ _(3)_
*Lukynova galerie*
OUT: navod: jak postavit FOLIÁK!!! ganja ráj 08 pod sluníčkem Lukynova 09 pod slunečními paprsky
"Čím hloupější sedlák, tím větší brambory."

Old Post 25-02-2009 v 15:57 PM
Lukyn je offline   Profil uživatele Lukyn   Find more posts by Lukyn   Foto galerie člena Lukyn   Click here to Send Lukyn a Private Message   Add Lukyn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hochůůů
Stálý Člen

Karma uživatele hochůůů - 91% PěstitelskáKarma uživatele hochůůů - 91% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 135  

Příspěvek č. 3

Jo jestli sem to správně pochopil tak to mám stejný ja mám přítah, odtah, ofuk, lampu, na jedny hodiny už druhou sklizen a zatim bydlim takže to asi de

Old Post 05-03-2009 v 12:26 PM
hochůůů je offline   Profil uživatele hochůůů   Find more posts by hochůůů   Foto galerie člena hochůůů   Click here to Send hochůůů a Private Message   Add hochůůů to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tovotoh
Stálý Člen

Karma uživatele tovotoh - 88% PěstitelskáKarma uživatele tovotoh - 88% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 89 

Příspěvek č. 4

no....jestli mas klasickou rozdvojku,takovej ten valec primo do zasuvky,tak si musis zmerit ktera dirka je faze,jestli ti to vede k tlumivce,pojistce, atd......v zasuvce je faze leva dirka,ale kdz das rozdvojku tak mas na pravo fazi v leve dirce a na levo mas zas fazi v prave dirce.....a ze spodu,tam uz je to jedno..........

Old Post 10-03-2009 v 21:43 PM
tovotoh je offline   Profil uživatele tovotoh   Find more posts by tovotoh   Foto galerie člena tovotoh   Click here to Send tovotoh a Private Message   Add tovotoh to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
canabis.for.men
Stálý Člen

Karma uživatele canabis.for.men - 23% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 55  

Příspěvek č. 5

moc jsem nepochopil co jsi tim myslel kazdopadne to funguje a svitim tak uz tyden

Old Post 10-03-2009 v 21:45 PM
canabis.for.men je offline   Profil uživatele canabis.for.men   Find more posts by canabis.for.men   Foto galerie člena canabis.for.men   Click here to Send canabis.for.men a Private Message   Add canabis.for.men to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hanizek
Stálý Člen

Karma uživatele Hanizek - 92% PěstitelskáKarma uživatele Hanizek - 92% PěstitelskáKarma uživatele Hanizek - 92% PěstitelskáKarma uživatele Hanizek - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 795  

Příspěvek č. 6

citace:
Původní příspěvek od tovotoh
no....jestli mas klasickou rozdvojku,takovej ten valec primo do zasuvky,tak si musis zmerit ktera dirka je faze,jestli ti to vede k tlumivce,pojistce, atd......v zasuvce je faze leva dirka,ale kdz das rozdvojku tak mas na pravo fazi v leve dirce a na levo mas zas fazi v prave dirce.....a ze spodu,tam uz je to jedno..........


Tohle byl neduh starých rozdvojek (sám doma jednu takovou bakelitovou mám). Ty novější by už tohle dělat neměly!

Dogface boy!

Abandoned-places.com

Old Post 10-03-2009 v 22:18 PM
Hanizek je offline   Profil uživatele Hanizek   Find more posts by Hanizek   Foto galerie člena Hanizek   Click here to Send Hanizek a Private Message   Add Hanizek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tovotoh
Stálý Člen

Karma uživatele tovotoh - 88% PěstitelskáKarma uživatele tovotoh - 88% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 89 

Příspěvek č. 7

ale delaji.....setkal sem se stim...jak ktery... takova rozdvojka ta obdelnikova s privodovou snurou jak je na prodluzce treba tam je to vpoho...ale u tech do zasuvky takove ten valec max,ze trema zasuvkama a ta jedna znich je jen dvojkolik zespodu,tak tam se faze meni..

Old Post 10-03-2009 v 22:43 PM
tovotoh je offline   Profil uživatele tovotoh   Find more posts by tovotoh   Foto galerie člena tovotoh   Click here to Send tovotoh a Private Message   Add tovotoh to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hanizek
Stálý Člen

Karma uživatele Hanizek - 92% PěstitelskáKarma uživatele Hanizek - 92% PěstitelskáKarma uživatele Hanizek - 92% PěstitelskáKarma uživatele Hanizek - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 795  

Příspěvek č. 8

citace:
Původní příspěvek od tovotoh
ale delaji.....setkal sem se stim...jak ktery... takova rozdvojka ta obdelnikova s privodovou snurou jak je na prodluzce treba tam je to vpoho...ale u tech do zasuvky takove ten valec max,ze trema zasuvkama a ta jedna znich je jen dvojkolik zespodu,tak tam se faze meni..


Já jsem minulý měsíc kupoval dva "válce" (jak tomu říkáš), a nedělají to (narozdíl od toho snad 30 let starého bakelitového, jak jsem psal předtím). Takže na to asi někteří výrobci kašlou, i když by určitě neměli!

To už je ale problém dnešní doby - viděl jsem dokonce prodlužovačku (hranatou, s přívodním kabelem), ve které nebylo vůbec zapojené uzemnění. Výrobce na obalu samozřejmě uvedený nebyl...

Dogface boy!

Abandoned-places.com

Old Post 10-03-2009 v 22:48 PM
Hanizek je offline   Profil uživatele Hanizek   Find more posts by Hanizek   Foto galerie člena Hanizek   Click here to Send Hanizek a Private Message   Add Hanizek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pan.smakovicka
degustátor

Karma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 333  

Příspěvek č. 9

citace:
Původní příspěvek od tovotoh
ale delaji.....setkal sem se stim...jak ktery... takova rozdvojka ta obdelnikova s privodovou snurou jak je na prodluzce treba tam je to vpoho...ale u tech do zasuvky takove ten valec max,ze trema zasuvkama a ta jedna znich je jen dvojkolik zespodu,tak tam se faze meni..


Take ake opisujes mam napojene 4 kusy(2xodtah,sodik,CFL,pc zdroj,2xtrafo,2x ofuk,merac spotreby,zvlhcovacku a ziaden problem.

''Múdry človek sa poučí na chybách iného, hlupák sa nepoučí ani na vlastných.''


libra-drip, 400w MH, 600w HPS, 12x bubble gum

Libra-drip, 400W MH, 750W HPS, Bb,Dd,Nlx,Sk,Eu


Old Post 10-03-2009 v 23:20 PM
pan.smakovicka je offline   Profil uživatele pan.smakovicka   Find more posts by pan.smakovicka   Foto galerie člena pan.smakovicka   Click here to Send pan.smakovicka a Private Message   Add pan.smakovicka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lukyn
Stálý Člen

Karma uživatele Lukyn - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 510  

Příspěvek č. 10

je jeden zdroj elektrárna.. a pak je milion dělení (rozdvojek roztrojek.. transformatoru, sítovejch uzlu...) a vy tady polemizujete nad jednou rozdvojkou

"Seju seju zeleninu,
ruce už mám samou hlínu,
seju seju mrkve zelí,
abychom se dobře měli"

IN: Lukyn, an architect -> Dvoudomek 2*250W (1) _(2)_ _(3)_
*Lukynova galerie*
OUT: navod: jak postavit FOLIÁK!!! ganja ráj 08 pod sluníčkem Lukynova 09 pod slunečními paprsky
"Čím hloupější sedlák, tím větší brambory."

Old Post 10-03-2009 v 23:29 PM
Lukyn je offline   Profil uživatele Lukyn   Find more posts by Lukyn   Foto galerie člena Lukyn   Click here to Send Lukyn a Private Message   Add Lukyn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tovotoh
Stálý Člen

Karma uživatele tovotoh - 88% PěstitelskáKarma uživatele tovotoh - 88% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 89 

Příspěvek č. 11

to:lukyn....jo jo...elektrarna no jo.. e..,,ja bych treba doma nechtel mit nulak hvizdle na tlumivce...pak treba pojistku na vetrak prasklo na nulaku.....ono to funguje...no..navod na zapojeni je jasny...ne?

Old Post 11-03-2009 v 00:08 AM
tovotoh je offline   Profil uživatele tovotoh   Find more posts by tovotoh   Foto galerie člena tovotoh   Click here to Send tovotoh a Private Message   Add tovotoh to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dark156
Stálý Člen

Karma uživatele dark156 - 75% Pěstitelská

Registrován: Nov 2007
Příspěvků: 62  

Příspěvek č. 12

pan.smakovicka
jiste ze muzes..vubec se toho neboj ..nemas ani polovicni prikon toho co vydrzi rozdvojka a spinaci hodiny..

Old Post 11-03-2009 v 15:06 PM
dark156 je offline   Profil uživatele dark156   Find more posts by dark156   Foto galerie člena dark156   Click here to Send dark156 a Private Message   Add dark156 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:05 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4588270 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív