Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Elektronika a Technika » HELP lampa pre matku
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Aku lampu si kupit?
2 az 3 PHILIPS TLD ziarivky
125w CFL
metlu 70w (ak existuje)
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
JOCKER
Nový Člen

Karma uživatele JOCKER - 80% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 10  

Dotaz HELP lampa pre matku Příspěvek č. 1

Zdravím. Chcel by som sa spytat skusenejsích, aku lampu si kupit pre matkaren...Ide my hlavne o to aby som mal kazde 2-3 mesiace zo 10-20 rezov. Chcel by som 3 matky(2 matky na in modely a 1 na nejaky out model)...A este aj na predpestovanie, hlavne pre outdoor. Ide mi o to aby som nemusel kupovat drahe ufony na odtah ale aj kus o spotrebu..., kedze uz fachcí 250 sodík... Rozmyslam nad 2-3x PHILIPS TLD, ?120 alebo 60cm?, co ma vyjde rovnako ako 125 CFL..(ktoreho vyrobcu odporucate? nurturelite, plantalight alebo envirolite? ), alebo nejaka metla ked sa vobec vyraba v malych watazach (do 100w, ideal 70w), ale metla dost hreje...Myslite ze je nutnost kupit na zaciatok zvlhcovacku? Keby lampa velmi nehriala, stacil by slaby odtah, ktory by nevicucal vsetku vlhkost, ktorej mam uz v izbe az moc (podkrovna izba, a tu vlhkost robí ta skrina, musim kazdy den utierat dosky pod oknamy :-D).. PEACE joCker

Old Post 23-02-2009 v 22:14 PM
JOCKER je offline   Profil uživatele JOCKER   Find more posts by JOCKER   Foto galerie člena JOCKER   Click here to Send JOCKER a Private Message   Add JOCKER to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 2

Zdarec, ja bych se přikláněl k tý 125w CFL, pod tím to roste pěkně a na ty tvoje dvě matky to bude akorát, já mám matky 4 a mám 150w metlu, nad ní bych taky zauvažoval, já jsem s ní spokojenej a zatím stačí.

Old Post 24-02-2009 v 10:55 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JOCKER
Nový Člen

Karma uživatele JOCKER - 80% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 3

Takze rozhodnute uz jasna volba --- CFL 125w blue...Díq Claune

Naposledy upravil JOCKER 02-03-2009 v 22:50 PM

Old Post 24-02-2009 v 12:26 PM
JOCKER je offline   Profil uživatele JOCKER   Find more posts by JOCKER   Foto galerie člena JOCKER   Click here to Send JOCKER a Private Message   Add JOCKER to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pan.smakovicka
degustátor

Karma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 333  

Příspěvek č. 4

Nazdar, mam 2 matky pod 125W blue, takze priklanam sa prave k nej. Ale zaujimal by ma nazor skusenych pre porovnanie CFL 125w blue vs. 70w MH

''Múdry človek sa poučí na chybách iného, hlupák sa nepoučí ani na vlastných.''


libra-drip, 400w MH, 600w HPS, 12x bubble gum

Libra-drip, 400W MH, 750W HPS, Bb,Dd,Nlx,Sk,Eu


Old Post 24-02-2009 v 14:19 PM
pan.smakovicka je offline   Profil uživatele pan.smakovicka   Find more posts by pan.smakovicka   Foto galerie člena pan.smakovicka   Click here to Send pan.smakovicka a Private Message   Add pan.smakovicka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:53 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9095360 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív