Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Autoflowering Odrůdy » Nejrychleji kvetoucí model ??
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
pecar
Stálý Člen

Karma uživatele pecar - 74% Pěstitelská

Registrován: Feb 2003
Příspěvků: 53 

Nejrychleji kvetoucí model ?? Příspěvek č. 1

Zdravim všechny growery.
Jelikož mi příjde a nejenom mě,že poslední roky modely v našich zeměpisných šířkách dozrávají později a později,chtěl bych tu založit fórečko o tom kdo má jaké zkušenosti s rychle dozrávajícíma modelama.
Popřípadě zda máte někdo nějaký odzkoušený trik jak donutit kytku k masivnímu zrání.
Slyšel sem o nějakých nových modelech co se prodávají ve Vídeňských shopech,které jsou odolnější proti místním podzimním podmínkám. Ale nebyl sem schopen zjistit jejich názvy.
Tak když budete někdo chtít poradit ostatním tak napište.

Old Post 16-02-2009 v 16:00 PM
pecar je offline   Profil uživatele pecar   Find more posts by pecar   Foto galerie člena pecar   Click here to Send pecar a Private Message   Add pecar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vojtaxxx
Stálý Člen

Karma uživatele vojtaxxx - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 342  

Příspěvek č. 2

ono ani tak v outdooru nejde o rychlost kvetení (indoory kvetou třeba jen 50 dní i méně) ale o to kdy začnou kytky nakvétat a takovou informaci málokterá seedbanka udává a i tak je třeba tuto informaci brát s rezervou už jen proto že třeba v dánsku oproti jižní itálii dostaneš se stejnou odrůdou úplně jiných výsledků. Těžko říci pro kterou konkrétní zeměpisnou šířku to seedbanky myslí.

Vojtovo lány 2009 - K.C 36,Leda Uno, Spontanica,California special,B-52, PPP, Jock Horor, Passion#1, Early skunk, Hawaian skunk, Ingemars punch, Purple widow, thaifun horizon, Erdbeer
Můj skromný OUT_2007XXOUTdoor 2008 XXSoutěž o seeds Early DurbanXXVýroba hašiše přes síto

Old Post 16-02-2009 v 17:56 PM
vojtaxxx je offline   Profil uživatele vojtaxxx   Find more posts by vojtaxxx   Foto galerie člena vojtaxxx   Click here to Send vojtaxxx a Private Message   Add vojtaxxx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 3

Nejrychleji kvetouci rostliny jsou co maji v genech autoflowering, viz. Lowryder a podobne modely...Po cca.25 dnech od vykliceni seminka vis zda to je samec či samice...

Old Post 16-02-2009 v 19:36 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vojtaxxx
Stálý Člen

Karma uživatele vojtaxxx - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 342  

Příspěvek č. 4

jo to je pravda, já jsem ho jel loni a skutečně po pár týdnech od zasazení ukáže pohlaví a začne kvést....takže jsem sklízel lowridera koncem června. Byl vysoký asi 30 cm a měl jsem z něj na tři jointy.

nejlepší kytky, modely na outdoor
http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=9285
http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=37693

Vojtovo lány 2009 - K.C 36,Leda Uno, Spontanica,California special,B-52, PPP, Jock Horor, Passion#1, Early skunk, Hawaian skunk, Ingemars punch, Purple widow, thaifun horizon, Erdbeer
Můj skromný OUT_2007XXOUTdoor 2008 XXSoutěž o seeds Early DurbanXXVýroba hašiše přes síto

Naposledy upravil vojtaxxx 17-02-2009 v 14:33 PM

Old Post 16-02-2009 v 20:07 PM
vojtaxxx je offline   Profil uživatele vojtaxxx   Find more posts by vojtaxxx   Foto galerie člena vojtaxxx   Click here to Send vojtaxxx a Private Message   Add vojtaxxx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lubik
Nový Člen

Karma uživatele lubik - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 5

http://www.bluehemp.ch/4803/105138.html

CHIILLA -(BlueHemp)

http://www.bluehemp.ch/mediac/400_0/media/Chilla.JPG


Lineage: Kush x Nepali

Type: mostly Indica

Taste: typical kush with fresh fruits

Effect: bodystone, painblocker

Flowering: STRED AUGUSTA-ZAČIATKOM SEPTEMBRA , indoor 40-45 days

alebo---------------------------------------------------------------------------------

LEBANESE -(BlueHemp)

http://www.bluehemp.ch/4803/105246.html

http://www.bluehemp.ch/mediac/400_0/media/27_SEPTEMBER_04_1_007.JPG

Flowering: Podobne ako u CHILLA

Old Post 17-02-2009 v 10:13 AM
lubik je offline   Profil uživatele lubik   Find more posts by lubik   Foto galerie člena lubik   Click here to Send lubik a Private Message   Add lubik to your buddy list     Navštiv homepage uživatele lubik! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gimer
Nový Člen

Karma uživatele gimer - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 3  

Zrání Příspěvek č. 6

Cau,, no mel jsem taky letos(v létě) problem s dozranim,,,bylo to taky tim,ze jsem mel inďase venku,,ale myslim, že nato kolik bylo slunce letosni leto,tak by to mohlo bejt o dost lepsi.. Tentokrat to vidim, na nejaky feminizovany seminka out z holandu,,indase uz nikdy venku mit nebudu (jedině na zahrade,,kde se o to muzu starat kazdej den,,,ale na zahrade jich nemuzu mit 50..:-)...)..ten vynos taky pak je uplne jinej na dobrym outu..

Mate nekdo pls zkusenost s nejakou seed-bankou???popř.modelem??sensi mi prijde dost drahá,,,koukal jsem na nirvanu a ta mi prisla OK..


Toto je foto ze zahrady,,5.rijna,,uz jim byla zima no..

Old Post 17-02-2009 v 10:23 AM
gimer je offline   Profil uživatele gimer   Find more posts by gimer   Foto galerie člena gimer   Click here to Send gimer a Private Message   Add gimer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gimer
Nový Člen

Karma uživatele gimer - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 7


Cau,, no mel jsem taky letos(v létě) problem s dozranim,,,bylo to taky tim,ze jsem mel inďase venku,,ale myslim, že nato kolik bylo slunce letosni leto,tak by to mohlo bejt o dost lepsi.. Tentokrat to vidim, na nejaky feminizovany seminka out z holandu,,indase uz nikdy venku mit nebudu (jedině na zahrade,,kde se o to muzu starat kazdej den,,,ale na zahrade jich nemuzu mit 50..:-)...)..ten vynos taky pak je uplne jinej na dobrym outu..

Mate nekdo pls zkusenost s nejakou seed-bankou???popř.modelem??sensi mi prijde dost drahá,,,koukal jsem na nirvanu a ta mi prisla OK..


Toto je foto ze zahrady,,5.rijna,,uz jim byla zima no..

Old Post 17-02-2009 v 10:27 AM
gimer je offline   Profil uživatele gimer   Find more posts by gimer   Foto galerie člena gimer   Click here to Send gimer a Private Message   Add gimer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 8

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=19855
+
http://grower.cz/encyklopedie/

Old Post 17-02-2009 v 10:46 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gimer
Nový Člen

Karma uživatele gimer - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 9

diky

Old Post 17-02-2009 v 12:01 PM
gimer je offline   Profil uživatele gimer   Find more posts by gimer   Foto galerie člena gimer   Click here to Send gimer a Private Message   Add gimer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Apartman
Goofer

Karma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 413  

Příspěvek č. 10

Jedna věc je teplota a stav ozonu adruhá věc je sluneční činnost-ta byla poslední rok, podle toho jak jsem sledoval počasí na stupni 1 ze 3, což je pochopitelně málo, ale předpověď je až móc dobrá-maj být letos na slunci takový erupce, že to může spálit všechny trafostanice na zemi-mag. vlny, což je vlastně třeba polární záře
tim myslim, že nezáleží jen na tom, že slunce vrhá stín od tehdy do tehdy a jestli jsou mráčky nebo jasno a jestli tech jasnejch teplejch dni je v roce 30 nebo 80 a jestli je v létě 1 pořádná bouřka nebo 20 na dozráváni ma vliv i spektrum slunce-tzn. sluneční aktivita-náš životní prostor neni jen země ale i s vesmírnými vlivy se musí počítat kolego

Začlo to pokusem, skončilo závislostí na pěstování. Rostlina je duch. Rostlina nemá duši. Duch je vyrovnanost. Rostlina je tedy také vyrovnanost. Nemá strach, za ničím se nehoní. Žije teď a tady. Rostlina dává jen to, co člověk potřebuje. Příroda potřeby lidí zná. Dělá to přirozeně a prostě, neboť ji nepřekáží rozum. Rostliny nám umožňují, abychom pochopili svůj vlastní život.

Naposledy upravil Apartman 17-02-2009 v 14:52 PM

Old Post 17-02-2009 v 12:54 PM
Apartman je offline   Profil uživatele Apartman   Find more posts by Apartman   Foto galerie člena Apartman   Click here to Send Apartman a Private Message   Add Apartman to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Apartman! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vojtaxxx
Stálý Člen

Karma uživatele vojtaxxx - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 342  

Příspěvek č. 11

citace:
Původní příspěvek od Apartman
Jedna věc je teplota a stav ozonu adruhá věc je sluneční činnost-ta byla poslední rok, podle toho jak jsem sledoval počasí na stupni 1 ze 3, což je pochopitelně málo, ale předpověď je až móc dobrá-maj být letos na slunci takový erupce, že to může spálit všechny trafostanice na zemi-mag. vlny, což je vlastně třeba polární záře


co co co copak ale inu co?? ted jsem to nejak nepochopil s tím stavem ozonu, sluneční činností, erupcemi na slunci, magnetickým zářením atd....v našem případě jde spíše o periodu slunce, tedy kdy vychází a kdy zapadá.

nebo to trochu rozveď Apartmane

Jinak Pecare tyhle thready ti pomůžou asi nejvíc:
http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=9285
http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=37693

Pro Lubika i ostatní: Od BlueHemp jsem měl loni E-rocket a veliká spokojenost, je to cross takřka legendárního a tady vychvalovaného Erdbeeru. (Např cannabis-helvetica.ch....15 semen za 20 CHF nekupte to no, jinak ho ještě šlechtí greenhornet.ch...jmenuje se to u nich swiss strawberry 10 semen 75 CHF)

Vojtovo lány 2009 - K.C 36,Leda Uno, Spontanica,California special,B-52, PPP, Jock Horor, Passion#1, Early skunk, Hawaian skunk, Ingemars punch, Purple widow, thaifun horizon, Erdbeer
Můj skromný OUT_2007XXOUTdoor 2008 XXSoutěž o seeds Early DurbanXXVýroba hašiše přes síto

Naposledy upravil vojtaxxx 17-02-2009 v 14:39 PM

Old Post 17-02-2009 v 14:27 PM
vojtaxxx je offline   Profil uživatele vojtaxxx   Find more posts by vojtaxxx   Foto galerie člena vojtaxxx   Click here to Send vojtaxxx a Private Message   Add vojtaxxx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 12

Nejrychlejší je Lowrider.

Old Post 26-02-2009 v 18:27 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 13

No já jsem našel ten Lowryder, ale i tak není kam spěchat, rád se dívám jak mi doma kvete.

Old Post 15-03-2009 v 14:18 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Another Wave
Nový Člen

Karma uživatele Another Wave - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 14

Cau Apartman vidim ze si napisal ze najrychlejsia je taiga...... myslis model od Dutch Passion????mal si ho uz alebo s nim mas nejake skusenosti???vdaka vopred za info.....:-)))

Old Post 17-03-2009 v 13:10 PM
Another Wave je offline   Profil uživatele Another Wave   Find more posts by Another Wave   Foto galerie člena Another Wave   Click here to Send Another Wave a Private Message   Add Another Wave to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Apartman
Goofer

Karma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 413  

Příspěvek č. 15

Kdepak-mam ho zatim doma v semínkách a vyzkoušim ji venku, zasadim na začátku dubna, pak bych jednu nebo jen větvičku chtěl oprcat zkřížit s jinym modelem víc do indiky-to chci nějak vychytat.
Samozřejmě že u těch samokvetoucích je rychlejch víc-ono to bude asi přibližně stejný akorát s tim rozdílem, že jednou je Rudealis zkříženej s indikou jindy ze sativou, takže Lowryder 1,2, Top44, Taiga, Tundra...bude rozdíl max pár týdnů,+pochopitelně podmínky

Začlo to pokusem, skončilo závislostí na pěstování. Rostlina je duch. Rostlina nemá duši. Duch je vyrovnanost. Rostlina je tedy také vyrovnanost. Nemá strach, za ničím se nehoní. Žije teď a tady. Rostlina dává jen to, co člověk potřebuje. Příroda potřeby lidí zná. Dělá to přirozeně a prostě, neboť ji nepřekáží rozum. Rostliny nám umožňují, abychom pochopili svůj vlastní život.

Old Post 17-03-2009 v 13:45 PM
Apartman je offline   Profil uživatele Apartman   Find more posts by Apartman   Foto galerie člena Apartman   Click here to Send Apartman a Private Message   Add Apartman to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Apartman! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Another Wave
Nový Člen

Karma uživatele Another Wave - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 16

cau vdaka za odpoved...:-))a kde si to kupoval alebo objednaval????od seedbanky alebo v nejakom e shope????

Old Post 18-03-2009 v 08:16 AM
Another Wave je offline   Profil uživatele Another Wave   Find more posts by Another Wave   Foto galerie člena Another Wave   Click here to Send Another Wave a Private Message   Add Another Wave to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:34 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5277660 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív