Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Konopné Umění » Profi stínidlo Aquaplant
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4
Autor
Téma 
SheerOner
Nový Člen

Karma uživatele SheerOner - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 9 

Palec dolů Je to fakt na hovno... Příspěvek č. 49

Asi před dvěma tejdny sem poslal mejl s adresou příjemce na aquaplant - vůbec nic mi nepřišlo, tak mi to bylo nějaký divný. Pak sem tam poslal mejl, ve kterým sem žádal o nějaký to info a samozřejmě mě taky nic nepřišlo. Tak sem napsal teaboostrovi adresu příjemce asi tak před 3-5 dní a taky mi nic nepřišlo...Uplně mě to sere a vůbec nevím co mám dělat....

Old Post 11-11-2002 v 13:00 PM
SheerOner je offline   Profil uživatele SheerOner   Find more posts by SheerOner   Foto galerie člena SheerOner   Click here to Send SheerOner a Private Message   Add SheerOner to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
teabooster
Grower Team

Karma uživatele teabooster - 57% PěstitelskáKarma uživatele teabooster - 57% PěstitelskáKarma uživatele teabooster - 57% PěstitelskáKarma uživatele teabooster - 57% PěstitelskáKarma uživatele teabooster - 57% PěstitelskáKarma uživatele teabooster - 57% PěstitelskáKarma uživatele teabooster - 57% PěstitelskáKarma uživatele teabooster - 57% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 284 

nějak to nemaká Příspěvek č. 50


zdar,
tak jsem zkoušel poslat dva mejly přímo na aquaplant a za půl hodky mi přišla odpověd,že to nedorazilo.Tak jsem nato šel jinak,ale moc toho taky nezjistil.
aktuální informace o stínidle:vylepšená verze,nyní vhodnější pro 600W-větší rozptyl,cena i s objímkou 1350,- kdo má zájem,pište mi zatim na PM
SheerOner Ty už nemusíš
a na ukáz´ku ještě moje vylepšení svítidla
tak zatim.... tea




Old Post 11-11-2002 v 21:35 PM
teabooster je offline   Profil uživatele teabooster   Find more posts by teabooster   Foto galerie člena teabooster   Click here to Send teabooster a Private Message   Add teabooster to your buddy list     Navštiv homepage uživatele teabooster! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
psycho
Stálý Člen

Karma uživatele psycho - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 33 

Příspěvek č. 51

Zajimalo by mne, jakej vetrak a od jaky firmy se hodi na tohle stinitko,aby uchladi sestikilo. Jde o to , aby mel stejnej prumer a sel nasadit na to stinitko (nebo se uchycuje jinak?).Je nejakej specialni, kterej se da v pohode nasadit na konec toho stinidla?? Diky

Old Post 16-11-2002 v 12:48 PM
psycho je offline   Profil uživatele psycho   Find more posts by psycho   Foto galerie člena psycho   Click here to Send psycho a Private Message   Add psycho to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
teabooster
Grower Team

Karma uživatele teabooster - 57% PěstitelskáKarma uživatele teabooster - 57% PěstitelskáKarma uživatele teabooster - 57% PěstitelskáKarma uživatele teabooster - 57% PěstitelskáKarma uživatele teabooster - 57% PěstitelskáKarma uživatele teabooster - 57% PěstitelskáKarma uživatele teabooster - 57% PěstitelskáKarma uživatele teabooster - 57% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 284 

Pohodička věrtrák Příspěvek č. 52

psycho: na 600 w bych použil ventilátor 95m/h -je to klasickej ventilátor,bud o průměru 100mm nebo 120 mm
Pokud použiješ větrák s průměrem 100,budeš muset na konce stínidla polískat nějaký přechodky.
Jinak ventilátor nemusíš mít napojený přímo na stínidle,ale třeba přímo na skříni a se stínidlem ho propojit(hadicí)
je to jasný?

Old Post 17-11-2002 v 16:17 PM
teabooster je offline   Profil uživatele teabooster   Find more posts by teabooster   Foto galerie člena teabooster   Click here to Send teabooster a Private Message   Add teabooster to your buddy list     Navštiv homepage uživatele teabooster! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kralicek
Oceněný Pěstitel

Karma uživatele kralicek - 97% PěstitelskáKarma uživatele kralicek - 97% PěstitelskáKarma uživatele kralicek - 97% PěstitelskáKarma uživatele kralicek - 97% PěstitelskáKarma uživatele kralicek - 97% PěstitelskáKarma uživatele kralicek - 97% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 214 

Nápad Pro teaboostera !!! Příspěvek č. 53

Tak tady je ma uprava stinitka:

Naposledy upravil kralicek 25-05-2003 v 07:55 AM

Old Post 27-11-2002 v 17:34 PM
kralicek je offline   Profil uživatele kralicek   Find more posts by kralicek   Foto galerie člena kralicek   Click here to Send kralicek a Private Message   Add kralicek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dlabi
Stálý Člen

Karma uživatele Dlabi - 80% PěstitelskáKarma uživatele Dlabi - 80% PěstitelskáKarma uživatele Dlabi - 80% PěstitelskáKarma uživatele Dlabi - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 252  

Příspěvek č. 54

hele ja mam celkem problemek asi sem totiz udelal chybu to stinidlo sem si nechal poslat od Greenhomu, mam v nem 400 w a ta folie se mi zlehka zacala tavit prevazne v jednom miste presne tam kde se folie dotyka toho plechu mysli ze se to zpusobilo tim ze ja sem mel zapnutej vetrak i lampu na jeden casovac a jak se vypla lampa tak se vypl i vetrak a rozhaveny plech natavil folii (to je moje teorie)
ted sem to prekopal aby vetrak foukal jeste 15 minut po zhasnuti lampy, ted nevim jak se to vyviji pac sem odjel na velikonoce za rodinou doufam ze po svattkach neprijjdu zklamany.

me by predevsim zajimalo zda se jedna o stejne stinidlo myslim tim to groweraccke a to z greenhomu jestli sou ty stinidla stejny nebo to z greenhomu je jiny fakt me to sere pac sem za to dal dost penez a ted se to tavi nastesti to jeste nema vliv na funkcnost stitidla jedna se jen o malou vypouklinu ktera mio zatim nevvadi ale co kdyz se bude zvetsovat?? pls HELP

LEGALIZE IT!!

Old Post 19-04-2003 v 10:09 AM
Dlabi je offline   Profil uživatele Dlabi   Find more posts by Dlabi   Foto galerie člena Dlabi   Click here to Send Dlabi a Private Message   Add Dlabi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dlabi
Stálý Člen

Karma uživatele Dlabi - 80% PěstitelskáKarma uživatele Dlabi - 80% PěstitelskáKarma uživatele Dlabi - 80% PěstitelskáKarma uživatele Dlabi - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 252  

Příspěvek č. 55

jo vetrak je klasickej 100 m/h ten je k tomuto stinidlu doporucovanej na 600w ja mam 400 a nestiha nevim jestli dat dalsi vetrak nebo co? pokud je stidlo nejakej shit tak procc investovat jeste do dalsiho vetraku? nevvim poradte

LEGALIZE IT!!

Old Post 19-04-2003 v 10:13 AM
Dlabi je offline   Profil uživatele Dlabi   Find more posts by Dlabi   Foto galerie člena Dlabi   Click here to Send Dlabi a Private Message   Add Dlabi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Phyrius
Stálý Člen

Karma uživatele Phyrius - 88% PěstitelskáKarma uživatele Phyrius - 88% PěstitelskáKarma uživatele Phyrius - 88% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 135  

Nápad Příspěvek č. 56

Zdáreg groweři, koukal jsem na HYDROPONIEPLUS a tohle stínítko v nabídce nemaj, takže bych se rád zeptal, jestli se dá někde koupit...???

Old Post 24-05-2003 v 23:32 PM
Phyrius je offline   Profil uživatele Phyrius   Find more posts by Phyrius   Foto galerie člena Phyrius   Click here to Send Phyrius a Private Message   Add Phyrius to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Legion
Stálý Člen

Karma uživatele Legion - 92% PěstitelskáKarma uživatele Legion - 92% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 43  

Stínidlo Příspěvek č. 57

Mají ho v plzeňským growshopu za 1350,- http://www.greenhome.cz/modules.php...file=prod_liste

Old Post 25-05-2003 v 14:30 PM
Legion je offline   Profil uživatele Legion   Find more posts by Legion   Foto galerie člena Legion   Click here to Send Legion a Private Message   Add Legion to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Legion! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Phyrius
Stálý Člen

Karma uživatele Phyrius - 88% PěstitelskáKarma uživatele Phyrius - 88% PěstitelskáKarma uživatele Phyrius - 88% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 135  

Palec nahoru To Legion Příspěvek č. 58

Díky, nebude Ti to zapomenuto a k tomu K+

Old Post 25-05-2003 v 17:47 PM
Phyrius je offline   Profil uživatele Phyrius   Find more posts by Phyrius   Foto galerie člena Phyrius   Click here to Send Phyrius a Private Message   Add Phyrius to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Legion
Stálý Člen

Karma uživatele Legion - 92% PěstitelskáKarma uživatele Legion - 92% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 43  

Ještě jedno Příspěvek č. 59

Nebo ho maj ještě o něco dráž v Praze Nuslích za 1690,- tady je odkaz http://www.growing.cz/

Old Post 25-05-2003 v 18:19 PM
Legion je offline   Profil uživatele Legion   Find more posts by Legion   Foto galerie člena Legion   Click here to Send Legion a Private Message   Add Legion to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Legion! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dlabi
Stálý Člen

Karma uživatele Dlabi - 80% PěstitelskáKarma uživatele Dlabi - 80% PěstitelskáKarma uživatele Dlabi - 80% PěstitelskáKarma uživatele Dlabi - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 252  

Příspěvek č. 60

to stinidlo je dobry tak na 250, protoze ja tam narval 400 a 110m/h vetrak po 14 dnech specialni neroztavitelna folie byla roztavena a specialne vypalena bila barva stakla z toho plech na tu folii, proste toto stinidlo je shit tak pro 250W pokud tam das vic tak tam asi musis dat turbinu z tryskace, pak ale nechapu proc se udava pro 400W 100m/h. sem nasranej a setrim na cool TUBE to je aspon cool vec

AR DLABI

LEGALIZE IT!!

Old Post 01-06-2003 v 10:51 AM
Dlabi je offline   Profil uživatele Dlabi   Find more posts by Dlabi   Foto galerie člena Dlabi   Click here to Send Dlabi a Private Message   Add Dlabi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Phyrius
Stálý Člen

Karma uživatele Phyrius - 88% PěstitelskáKarma uživatele Phyrius - 88% PěstitelskáKarma uživatele Phyrius - 88% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 135  

To Dlabi Příspěvek č. 61

Tak to reklamuj
Já to plánuju pro 250W, tak to by mělo bejt v poho, ne?

Old Post 01-06-2003 v 12:41 PM
Phyrius je offline   Profil uživatele Phyrius   Find more posts by Phyrius   Foto galerie člena Phyrius   Click here to Send Phyrius a Private Message   Add Phyrius to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kcb
Stálý Člen

Karma uživatele kcb - 95% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 531 

Příspěvek č. 62

Souhlasim s Dlabim, neni prvni kteremu to tohle udelalo. Mam 400W SON-T AGRO a vetrak prutok je 150m. Folie se mi roztavila, ale az kdyz jsem tam dal 400W metalhalogenid, ten se tam vubec nehodi, vzhledem ke svemu tvaru se musi folie roztavit snad kazdemu. Jednoznacne doporucuji CoolTube, cena se dorovna jen tim, ze se da pouzit vetrak za 350 kc s prutokem 150m. Jinak je treba koupit opravdu vykonny vetrak ke stavajicimu stinitku, coz je sice o neco levnejsi, ale myslim si, ze se problem s tavici se folii projevi drive ci pozdeji kazdemu se 400W.

Old Post 02-06-2003 v 09:02 AM
kcb je offline   Profil uživatele kcb   Find more posts by kcb   Foto galerie člena kcb   Click here to Send kcb a Private Message   Add kcb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dlabi
Stálý Člen

Karma uživatele Dlabi - 80% PěstitelskáKarma uživatele Dlabi - 80% PěstitelskáKarma uživatele Dlabi - 80% PěstitelskáKarma uživatele Dlabi - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 252  

Příspěvek č. 63

jojo Kcb ma pravdu, je to shit viva la cool tube

jak to mam asi reklamovat kdyz mi to prislo z plzne to tam mam jet a hadat se s nema ? pak mi to nevezmou vymluvi se klasicky jak pri reklamaci cehokoliv. reknou mi ze sem tam mel slaby vetrak .... pritom sem tam mel to co se doporucuje ale to jim tam nevysvetlim a aji kdyby mi vratili prachy tak to pokryje akorat naklady na cestu tzn. total provar proto to sem pisu at meni vic nasranejch lidi.

stou 250W to asi pofaka nevim vseci si to tu vychvalujou ale me to ukrutne zklamalo.

LEGALIZE IT!!

Old Post 07-06-2003 v 08:55 AM
Dlabi je offline   Profil uživatele Dlabi   Find more posts by Dlabi   Foto galerie člena Dlabi   Click here to Send Dlabi a Private Message   Add Dlabi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Phyrius
Stálý Člen

Karma uživatele Phyrius - 88% PěstitelskáKarma uživatele Phyrius - 88% PěstitelskáKarma uživatele Phyrius - 88% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 135  

To Dlabi Příspěvek č. 64

Tak to je provar,ale co naděláš? Vyzkoušim a uvidim

Old Post 07-06-2003 v 12:16 PM
Phyrius je offline   Profil uživatele Phyrius   Find more posts by Phyrius   Foto galerie člena Phyrius   Click here to Send Phyrius a Private Message   Add Phyrius to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:56 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0078380 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív