Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Konopné Umění » Profi stínidlo Aquaplant
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
stepik
Stálý Člen

Karma uživatele stepik - 7% PěstitelskáKarma uživatele stepik - 7% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 94 

Příspěvek č. 33

naydárekkk:-))


už mi ten sqvost přišell... je fakk dobrý!! Ta cena je fakk perfekt.. Drtička-no, de to... ? Jak jsme se s teaboosterem bavili: chtělo bz to věčí royestupz těch ostnů...... ale jinak je sqellá, kompaktní, vleye se mi do energitky:-)))))))

sqeeelllý:-))))))))

štěpík..:-)))

štěpík..

MINISTERSTVO ZDRAVOTNICTVÍ VARUJE:
HULENÍ ZPŮSOBUJE ZHULENOST.
---
Smoke&Connect-CZFree.Net

Moje pěstírna
První Joint-jakej byl?

Old Post 26-06-2002 v 23:35 PM
stepik je offline   Profil uživatele stepik   Find more posts by stepik   Foto galerie člena stepik   Click here to Send stepik a Private Message   Add stepik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
borifield
Stálý Člen

Karma uživatele borifield - 74% PěstitelskáKarma uživatele borifield - 74% PěstitelskáKarma uživatele borifield - 74% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 206 

Příspěvek č. 34

me to ne a ne prijit

Old Post 27-06-2002 v 12:11 PM
borifield je offline   Profil uživatele borifield   Find more posts by borifield   Foto galerie člena borifield   Click here to Send borifield a Private Message   Add borifield to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
stepik
Stálý Člen

Karma uživatele stepik - 7% PěstitelskáKarma uživatele stepik - 7% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 94 

Příspěvek č. 35

to tě docela liuju, mě už to tejden svítí, a u drtičky jsem vylámal 2 zuby...:-((

štěpík..

MINISTERSTVO ZDRAVOTNICTVÍ VARUJE:
HULENÍ ZPŮSOBUJE ZHULENOST.
---
Smoke&Connect-CZFree.Net

Moje pěstírna
První Joint-jakej byl?

Old Post 27-06-2002 v 22:44 PM
stepik je offline   Profil uživatele stepik   Find more posts by stepik   Foto galerie člena stepik   Click here to Send stepik a Private Message   Add stepik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
teabooster
Grower Team

Karma uživatele teabooster - 57% PěstitelskáKarma uživatele teabooster - 57% PěstitelskáKarma uživatele teabooster - 57% PěstitelskáKarma uživatele teabooster - 57% PěstitelskáKarma uživatele teabooster - 57% PěstitelskáKarma uživatele teabooster - 57% PěstitelskáKarma uživatele teabooster - 57% PěstitelskáKarma uživatele teabooster - 57% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 284 

Pohodička HI Příspěvek č. 36

stepik
tak ted už pujde jeden po druhym
jak už jsem říkal :ta průhledná drtička je spíš tak na parádu a nebo na venkovní šmelo
pořádnej matroš jí akorát tak vykroutí zuby
ale o drtičku přece ani tak moc nešlo né?
Kdo má zájem o kvalitní drtiče,určitě dobře ví co má dělat
borifield
předpokládam že díky velkému zájmu bylo Tobě a dalším stínidlo odesláno až ve třetí várce,tudíž bude asi teprve ještě na cestě.Začátkem příštího týdne už jí však musíš určitě přijmout
zatim zdar

[Edited by teabooster on 28-06-2002 at 09:18 AM]

Old Post 28-06-2002 v 08:15 AM
teabooster je offline   Profil uživatele teabooster   Find more posts by teabooster   Foto galerie člena teabooster   Click here to Send teabooster a Private Message   Add teabooster to your buddy list     Navštiv homepage uživatele teabooster! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
stepik
Stálý Člen

Karma uživatele stepik - 7% PěstitelskáKarma uživatele stepik - 7% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 94 

Příspěvek č. 37

no nešlo... Mslim, že je to sqellá věc, a teď teda rozhodně nemam prachy na tu novou.:-(( Ale až budou, tak to bude.., A drtíme!:-))

štěpík..

MINISTERSTVO ZDRAVOTNICTVÍ VARUJE:
HULENÍ ZPŮSOBUJE ZHULENOST.
---
Smoke&Connect-CZFree.Net

Moje pěstírna
První Joint-jakej byl?

Old Post 28-06-2002 v 20:43 PM
stepik je offline   Profil uživatele stepik   Find more posts by stepik   Foto galerie člena stepik   Click here to Send stepik a Private Message   Add stepik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
stepik
Stálý Člen

Karma uživatele stepik - 7% PěstitelskáKarma uživatele stepik - 7% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 94 

Příspěvek č. 38

ale jo, ostny se vylamujou

štěpík..

MINISTERSTVO ZDRAVOTNICTVÍ VARUJE:
HULENÍ ZPŮSOBUJE ZHULENOST.
---
Smoke&Connect-CZFree.Net

Moje pěstírna
První Joint-jakej byl?

Old Post 28-06-2002 v 20:52 PM
stepik je offline   Profil uživatele stepik   Find more posts by stepik   Foto galerie člena stepik   Click here to Send stepik a Private Message   Add stepik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TommyBoy
Bud Krusher

Karma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 656  

Obecné Zakonceni.... Příspěvek č. 39


Vylepsil jsem zakonceni stinidla....
Pro srovnani se mrknete na prvni stranku tohoto threadu....
A jeste mala poznamka, podle teaboostera je strategictejsi pokud vzduch vhaneny do stinidla je vhaneny ze strany, kde neni objimka.... A opravdu je to tak

Skankin` on and on.... Tmmy

Old Post 26-07-2002 v 15:05 PM
TommyBoy je offline   Profil uživatele TommyBoy   Find more posts by TommyBoy   Foto galerie člena TommyBoy   Click here to Send TommyBoy a Private Message   Add TommyBoy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele TommyBoy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
teabooster
Grower Team

Karma uživatele teabooster - 57% PěstitelskáKarma uživatele teabooster - 57% PěstitelskáKarma uživatele teabooster - 57% PěstitelskáKarma uživatele teabooster - 57% PěstitelskáKarma uživatele teabooster - 57% PěstitelskáKarma uživatele teabooster - 57% PěstitelskáKarma uživatele teabooster - 57% PěstitelskáKarma uživatele teabooster - 57% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 284 

250W Příspěvek č. 40


tommy-jsi rychlej ale vyplatilo se to otočit
já mam teplotu taky v klidu,takhle pohodlně se mi v létě ještě nepěstilo..........a že už jsem nějaký to léto zažil
Kytičky si vesele chrochtaj jak v lednu
a to si můžu dovolit,nacpat je až přímo k lampě.........a nepálí se a rostou jak pod šestikilem
na fotce to neni vidět,ale mam pod tou 250w osm docela pěkně rostlých kytiček (samý hustotky)
tommy takhle má vypadat 250 w

Old Post 29-07-2002 v 08:59 AM
teabooster je offline   Profil uživatele teabooster   Find more posts by teabooster   Foto galerie člena teabooster   Click here to Send teabooster a Private Message   Add teabooster to your buddy list     Navštiv homepage uživatele teabooster! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TommyBoy
Bud Krusher

Karma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 656  

Nápad Noo... Příspěvek č. 41

Ja k tomu jednou taky dospeju...
Poslal jsem K+ za prosperujici kyti... a uhlazenou skrin

Skankin` on and on.... Tmmy

Old Post 01-08-2002 v 09:28 AM
TommyBoy je offline   Profil uživatele TommyBoy   Find more posts by TommyBoy   Foto galerie člena TommyBoy   Click here to Send TommyBoy a Private Message   Add TommyBoy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele TommyBoy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Tak už ... Příspěvek č. 42

.... ho mám taky , je to mooóoc dobrá věcička . thanx to teabooster za dodání , je to rulezzzzzz chá ...

Čaute všichni

Hlava

Old Post 08-09-2002 v 19:33 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SheerOner
Nový Člen

Karma uživatele SheerOner - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 9 

Dotaz Funguje to ještě? Příspěvek č. 43

Zdar všichni!
Poslal jsem mail na info@aquaplant.cz a vůbec nic mi nepřišlo - ani mail, ani stínidlo. Vůbec nevím, co s tím je. Chtěl jsem si to pořídit, ale nejde to-poraďte prosím někdo-kde a jak to mám sehnat...
Dík

Old Post 10-11-2002 v 18:40 PM
SheerOner je offline   Profil uživatele SheerOner   Find more posts by SheerOner   Foto galerie člena SheerOner   Click here to Send SheerOner a Private Message   Add SheerOner to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
stepik
Stálý Člen

Karma uživatele stepik - 7% PěstitelskáKarma uživatele stepik - 7% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 94 

Příspěvek č. 44

zkus napsat teboosterovi..

štěpík..

MINISTERSTVO ZDRAVOTNICTVÍ VARUJE:
HULENÍ ZPŮSOBUJE ZHULENOST.
---
Smoke&Connect-CZFree.Net

Moje pěstírna
První Joint-jakej byl?

Old Post 10-11-2002 v 20:14 PM
stepik je offline   Profil uživatele stepik   Find more posts by stepik   Foto galerie člena stepik   Click here to Send stepik a Private Message   Add stepik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
stepik
Stálý Člen

Karma uživatele stepik - 7% PěstitelskáKarma uživatele stepik - 7% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 94 

Příspěvek č. 45

a těm skříním K+, to se musí nechat ;-)

mějte se...

štěpík..

MINISTERSTVO ZDRAVOTNICTVÍ VARUJE:
HULENÍ ZPŮSOBUJE ZHULENOST.
---
Smoke&Connect-CZFree.Net

Moje pěstírna
První Joint-jakej byl?

Old Post 10-11-2002 v 20:21 PM
stepik je offline   Profil uživatele stepik   Find more posts by stepik   Foto galerie člena stepik   Click here to Send stepik a Private Message   Add stepik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
virus
Stálý Člen

Karma uživatele virus - 12% Pěstitelská

Registrován: Aug 2002
Příspěvků: 210 

Palec nahoru chvalim Příspěvek č. 46

chvALIm K++++++++++++

roll,roll,roll a joint...

Old Post 10-11-2002 v 20:26 PM
virus je offline   Profil uživatele virus   Find more posts by virus   Foto galerie člena virus   Click here to Send virus a Private Message   Add virus to your buddy list     Navštiv homepage uživatele virus! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
amater0
Stálý Člen

Karma uživatele amater0 - 11% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 27 

Dotaz Příspěvek č. 47

Ahojte vsetci!!!
Rad by som si oblednal to skvele tienidlo od teaboostera.Ako mam postupovat?
Vdaka za odpoced,uz sa tesim!!

Old Post 11-11-2002 v 03:34 AM
amater0 je offline   Profil uživatele amater0   Find more posts by amater0   Foto galerie člena amater0   Click here to Send amater0 a Private Message   Add amater0 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
breeder
Grower Team

Karma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 1611  

Příspěvek č. 48

http://www.aquaplant.cz/
nebo
Kontakt e-mail: info@aquaplant.cz


[Edited by breeder on 11-11-2002 at 08:02 AM]

člověk si musí postavit skříň, aby mu slunce vycházelo a zacházelo každý den, kdy on chce

buď sám sebou bohem › postav si skříň a pořiď si lampu

Old Post 11-11-2002 v 06:56 AM
breeder je offline   Profil uživatele breeder   Find more posts by breeder   Foto galerie člena breeder   Click here to Send breeder a Private Message   Add breeder to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:22 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9341870 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív