Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Mikropěstování » Prepara Power Plant Pro VS. Aerogarden
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
broken
Nový Člen

Karma uživatele broken - 10% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 12  

Hydroponie Prepara Power Plant Pro VS. Aerogarden Příspěvek č. 1


Čau lidi chtěl bych založit diskuzi k novým aero systémům:

Prepara Power Plant Pro
http://kitchen-dining.hsn.com/prepa...5464264_xp.aspx

a

Aerogarden
http://www.aerogrow.com/

Oba jsou zatím velká neznámá, v česku pouze dva prodejci, ovšem bez náhradních dílů.

Mě osobně více zaujal novější Power Plant Pro, už jsem proto vznesl dotaz na zákaznický servis zda je možné do jejich lampy dát úsporku se 40W a objímkou E27, místo původní 25W non specified.

Díky za příspěvky

Old Post 28-02-2011 v 22:09 PM
broken je offline   Profil uživatele broken   Find more posts by broken   Foto galerie člena broken   Click here to Send broken a Private Message   Add broken to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dr.Crabakles
Stálý Člen

Karma uživatele Dr.Crabakles - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dr.Crabakles - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dr.Crabakles - 76% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 268  

Příspěvek č. 2

Nevím no.... podle mě je to na prd. Šíleně drahý a nemužeš ovlivnit růstovou periodu (pokud to někam nezavřeš). Podle mě bys za ty peníze postavil skříň, kde dosáhneš daleko většího výnosu

"Nepěstuju abych přežil... Žiju abych pěstoval!"
"Každý vyhulený gram, hřebíček do rakve imperialistických štváčů!"
"Teoreticky jsem toho dokázal už tolik, ale prakticky jsem pořád jen alkoholik" -Deph
Pekelná ordinace Dr.Crabaklese kalibru 70w - aneb jak na MINIBox pro začátečníky

Old Post 28-02-2011 v 22:34 PM
Dr.Crabakles je offline   Profil uživatele Dr.Crabakles   Find more posts by Dr.Crabakles   Foto galerie člena Dr.Crabakles   Click here to Send Dr.Crabakles a Private Message   Add Dr.Crabakles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Nobody
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 365  

Příspěvek č. 3

Přijde mě to jako fakt pěkná dekorace do bytu jak jedno tak druhý , ale na nějaký kloudný pěstování to nejspíš nebude

Horrorování
Seed Finder
Trocha kultury
5.indoor 3x Hashberry

Old Post 02-03-2011 v 05:05 AM
Mr.Nobody je offline   Profil uživatele Mr.Nobody   Find more posts by Mr.Nobody   Foto galerie člena Mr.Nobody   Click here to Send Mr.Nobody a Private Message   Add Mr.Nobody to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
thurlwood
Stálý Člen

Karma uživatele thurlwood - 80% PěstitelskáKarma uživatele thurlwood - 80% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 134  

Příspěvek č. 4

Zdravím..
Je to dobrý možná tak na tu pažitku a jiné zelené bylinky do kuchyně,ale pro naše potřeby naprosto nevyhovující...Dr.Crabakles má pravdu,za $139.70 postavíš skříňku jak LusK.

pic

pc grow system ver.1.1 60w CFL

Thurlwood silent box 70w HPS ... harvested but blooming again

Thurlwoodův Bio Outdoor 2011 out,balk,skleník

už teď je líp než zítra..

TÝDEN č. 12/09 článek :TVRDÁ TRÁVA

Old Post 02-03-2011 v 06:57 AM
thurlwood je offline   Profil uživatele thurlwood   Find more posts by thurlwood   Foto galerie člena thurlwood   Click here to Send thurlwood a Private Message   Add thurlwood to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 5

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=38079 , sem si řika že sem to uz tady videl , asi to moc nedopadlo jak koukam ...jinak v prepaře je 25w usporka a v aerogardenu jsou ty samy jen 3ks , takže 75w , to je vše podstatné , ostatní je malej aerobubler

Old Post 10-03-2011 v 19:36 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:33 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2301810 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív