Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Hydroponie » Maltovnik obdélníkový 90 L
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
startér
Stálý Člen

Karma uživatele startér - 2% PěstitelskáKarma uživatele startér - 2% PěstitelskáKarma uživatele startér - 2% PěstitelskáKarma uživatele startér - 2% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 120  

Maltovnik obdélníkový 90 L Příspěvek č. 1

Zdravím všechny,
jistě někdo používáte Maltovnik obdélníkový (kalfas) 90 L. Potřeboval bych znát jeho rozměry VxŠxH, mohl by mi ho někdo změřit?

na nettu jsem hledal, ale rozměry nikde nejsou. Popřípadě alespon rozměry jeho menšího bratříčka- 65 L abych měl alespoň představu. Díky moc

Old Post 12-01-2009 v 20:01 PM
startér je offline   Profil uživatele startér   Find more posts by startér   Foto galerie člena startér   Click here to Send startér a Private Message   Add startér to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 2

90l (meřena horní část) 78x47x30

Příšte si zavolej do OBI

Old Post 12-01-2009 v 20:20 PM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
startér
Stálý Člen

Karma uživatele startér - 2% PěstitelskáKarma uživatele startér - 2% PěstitelskáKarma uživatele startér - 2% PěstitelskáKarma uživatele startér - 2% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 120  

Příspěvek č. 3

díky moc.. přesně tohle jsem potřeboval.. zítra si ho jdu pořídit.. :-)

Old Post 12-01-2009 v 20:28 PM
startér je offline   Profil uživatele startér   Find more posts by startér   Foto galerie člena startér   Click here to Send startér a Private Message   Add startér to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LeeCooperlll
Nový Člen

Karma uživatele LeeCooperlll - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 4

Výborně,jeden údaj bych měl,ale pořád nikdo nikde nezmínil nějaké pořádné víko,co?jaké používáte?

Old Post 27-02-2009 v 22:49 PM
LeeCooperlll je offline   Profil uživatele LeeCooperlll   Find more posts by LeeCooperlll   Foto galerie člena LeeCooperlll   Click here to Send LeeCooperlll a Private Message   Add LeeCooperlll to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
coolfa
Nový Člen

Karma uživatele coolfa - 23% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 5

mam viko udelane z nerezy

Old Post 28-02-2009 v 11:10 AM
coolfa je offline   Profil uživatele coolfa   Find more posts by coolfa   Foto galerie člena coolfa   Click here to Send coolfa a Private Message   Add coolfa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
coolfa
Nový Člen

Karma uživatele coolfa - 23% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 6

ale asi to neni tak jednoduche ale kdyz maz zname ktery za travu udelaji cokoli za par sacku mam ty vika 3 i z diramy na kosicky mam v tom 8 kosicku a funguje to bajecne.ale jinak ten plech asi neco stoji celkem dost mame to z 2 mm nerezi a tabule stoji asi 2000 ale kdyz to jde zadarmo!

Old Post 28-02-2009 v 11:14 AM
coolfa je offline   Profil uživatele coolfa   Find more posts by coolfa   Foto galerie člena coolfa   Click here to Send coolfa a Private Message   Add coolfa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LeeCooperlll
Nový Člen

Karma uživatele LeeCooperlll - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 7

Už jsem našel takové víko

http://grower.cz/forum/showthread.p...light=%2Bkalfas

LUXUS jak prase...trochu dražší ale BOMBA!!!

Old Post 28-02-2009 v 11:17 AM
LeeCooperlll je offline   Profil uživatele LeeCooperlll   Find more posts by LeeCooperlll   Foto galerie člena LeeCooperlll   Click here to Send LeeCooperlll a Private Message   Add LeeCooperlll to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
coolfa
Nový Člen

Karma uživatele coolfa - 23% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 8

jedu aero domaci vyroby udelam nejake foto a ukazu akorat uz jedu posledni mesic driv sem to nejak nestihl.

Old Post 28-02-2009 v 11:17 AM
coolfa je offline   Profil uživatele coolfa   Find more posts by coolfa   Foto galerie člena coolfa   Click here to Send coolfa a Private Message   Add coolfa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Libi
Stálý Člen

Karma uživatele Libi - 68% PěstitelskáKarma uživatele Libi - 68% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 49  

Příspěvek č. 9

Tak dneska jsem si byl šéfnout menšího bratříčka (65 l) do OBI, kdyby to někoho zajímalo, tak rozměry 70 x 40 x 30... Stál mě 199, vyděrači, a smrdí teda solidně...

Old Post 03-03-2009 v 20:18 PM
Libi je offline   Profil uživatele Libi   Find more posts by Libi   Foto galerie člena Libi   Click here to Send Libi a Private Message   Add Libi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
startér
Stálý Člen

Karma uživatele startér - 2% PěstitelskáKarma uživatele startér - 2% PěstitelskáKarma uživatele startér - 2% PěstitelskáKarma uživatele startér - 2% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 120  

Příspěvek č. 10

Prošel jsem snad všechny články.. kde je aero domací výroby, ale nikde jsem pořádně nenašel, jak máte dělanej odtok z kalfasu.
Když je nádrž s roztokem pod kalfasem, tak není problém.. když je ale rotok mimo, tak nevím, jak na to..

díky všem co poradí

Old Post 11-03-2009 v 19:15 PM
startér je offline   Profil uživatele startér   Find more posts by startér   Foto galerie člena startér   Click here to Send startér a Private Message   Add startér to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr. Kalfas
Stálý Člen

Karma uživatele Mr. Kalfas - 97% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Kalfas - 97% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Kalfas - 97% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Kalfas - 97% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Kalfas - 97% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Kalfas - 97% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 163  

Příspěvek č. 11

citace:
Původní příspěvek od startér
Prošel jsem snad všechny články.. kde je aero domací výroby, ale nikde jsem pořádně nenašel, jak máte dělanej odtok z kalfasu.
Když je nádrž s roztokem pod kalfasem, tak není problém.. když je ale rotok mimo, tak nevím, jak na to..

díky všem co poradí


No tenhle problem se resi docela obtizne. Ja tam udelal diry, do tech der narval hadici, zafixoval hadici injekcni jehlou a pak na to naplacal spoustu silikonu. Sem tam neco ukapne, ale jinak to jde, nesmi se s tou hadici ani s tim kalfasem pochopitelne vubec hybat, jinak to pak tece....

Bez práce nejsou koláče a já koláče tuze rááád.

Old Post 11-03-2009 v 22:39 PM
Mr. Kalfas je offline   Profil uživatele Mr. Kalfas   Find more posts by Mr. Kalfas   Foto galerie člena Mr. Kalfas   Click here to Send Mr. Kalfas a Private Message   Add Mr. Kalfas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
startér
Stálý Člen

Karma uživatele startér - 2% PěstitelskáKarma uživatele startér - 2% PěstitelskáKarma uživatele startér - 2% PěstitelskáKarma uživatele startér - 2% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 120  

Příspěvek č. 12

A kolik roztoku ti v tom kalfasu stojí? myslím, jako, kolik dovnitř má ta hadice přesah..

a tak jak to máš, jako nezlob se na mě, ale přijde mi to dost nepraktický, když s tím nemůžeš hejbat.

Old Post 12-03-2009 v 06:33 AM
startér je offline   Profil uživatele startér   Find more posts by startér   Foto galerie člena startér   Click here to Send startér a Private Message   Add startér to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 13

kluci a co takovy nejaky prevlecny matky a sroubeni, to vas nenapadlo???

Old Post 12-03-2009 v 06:58 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr. Kalfas
Stálý Člen

Karma uživatele Mr. Kalfas - 97% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Kalfas - 97% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Kalfas - 97% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Kalfas - 97% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Kalfas - 97% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Kalfas - 97% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 163  

Příspěvek č. 14

citace:
Původní příspěvek od startér
A kolik roztoku ti v tom kalfasu stojí? myslím, jako, kolik dovnitř má ta hadice přesah..

a tak jak to máš, jako nezlob se na mě, ale přijde mi to dost nepraktický, když s tím nemůžeš hejbat.


Stoji mi tam tak pul litru a presah hadice je tak centimetr. Neprakticky? Ja s tim kalfasem hybat ani nepotrebuju.

citace:
Původní příspěvek od Disaster:-)
kluci a co takovy nejaky prevlecny matky a sroubeni, to vas nenapadlo???


Napadlo, nesehnal jsem. Vim, ze ty uz si to nepamatujes, ale byl jsem v tom Hornbachu s kamosem i s tebou (kdyz jsme od tebe brali rezy) a nenasli jsme to tam ;-)
Pokud vis, kde to sehnat (ted tam mam diru na 3/4 hadici), dej vedet, do budoucna by se mi to asi hodilo ;-)

Bez práce nejsou koláče a já koláče tuze rááád.

Old Post 12-03-2009 v 09:39 AM
Mr. Kalfas je offline   Profil uživatele Mr. Kalfas   Find more posts by Mr. Kalfas   Foto galerie člena Mr. Kalfas   Click here to Send Mr. Kalfas a Private Message   Add Mr. Kalfas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
startér
Stálý Člen

Karma uživatele startér - 2% PěstitelskáKarma uživatele startér - 2% PěstitelskáKarma uživatele startér - 2% PěstitelskáKarma uživatele startér - 2% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 120  

Příspěvek č. 15

citace:
Původní příspěvek od Disaster:-)
kluci a co takovy nejaky prevlecny matky a sroubeni, to vas nenapadlo???


mohl by jsi o tom napsat trošku víc? dík

Old Post 15-03-2009 v 08:48 AM
startér je offline   Profil uživatele startér   Find more posts by startér   Foto galerie člena startér   Click here to Send startér a Private Message   Add startér to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
medulda
Stálý Člen

Karma uživatele medulda - 80% PěstitelskáKarma uživatele medulda - 80% PěstitelskáKarma uživatele medulda - 80% PěstitelskáKarma uživatele medulda - 80% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 245  

Příspěvek č. 16

Na fóru majítelů zahradních jezírek jsem viděl geniální řešení - obyčejnou vanovou výpusť ("díru na špunt"). Těsnost je perfektní (jak všichni dobře víme).

Old Post 15-03-2009 v 12:27 PM
medulda je offline   Profil uživatele medulda   Find more posts by medulda   Foto galerie člena medulda   Click here to Send medulda a Private Message   Add medulda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:36 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5330520 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív