Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Ze by to nezhulovalo?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Al-Ban
Stálý Člen

Karma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 579  

Příspěvek č. 1

To je mi líto, Voslíku, a myslím, že sunseta to bude mrzet dvojnásob . Ty kytičky vypadaly fakt hezky, ale už se mi to taky jednou stalo (outdoor) a jak jsem tady již dříve četl, tak jsem nebyl sám (už nevím, kde se to rozebíralo), ale není asi žádné pravidlo, které by to určovalo. Příští rok jsem na tom samém místě vypěstoval naopak velice dobrou kytku, takže půdou to určitě nebylo. A i chutí, vůní a vzrůstem si ty dvě kytky byli dost podobný (téměř shodný) a přitom jedna účinkovala po jednom prásku a druhá nenastartovala ani po dvou narvaných fajfkách . Tak ti alespoň posílám jednu karmičku, aby tě to tak nemrzelo .

Old Post 01-04-2002 v 18:28 PM
Al-Ban je offline   Profil uživatele Al-Ban   Find more posts by Al-Ban   Foto galerie člena Al-Ban   Click here to Send Al-Ban a Private Message   Add Al-Ban to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sunset
Stálý Člen

Karma uživatele sunset - 34% PěstitelskáKarma uživatele sunset - 34% PěstitelskáKarma uživatele sunset - 34% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 339 

Příspěvek č. 2

MrVoslik:

S odpovedi jsem pockal na vecer, ale muzu te ujistit, ze ac jsem sam letos tenhle modylek nesetril a moc mi na nem nezalezelo, je to silny az az.

A je to mazec

sunset

usmivejte se, bude vam lip

Old Post 01-04-2002 v 19:12 PM
sunset je offline   Profil uživatele sunset   Find more posts by sunset   Foto galerie člena sunset   Click here to Send sunset a Private Message   Add sunset to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sunset
Stálý Člen

Karma uživatele sunset - 34% PěstitelskáKarma uživatele sunset - 34% PěstitelskáKarma uživatele sunset - 34% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 339 

Příspěvek č. 3

Ale je to skoda, doufam ze aspon ty ostatni budou sqely!

sunset

usmivejte se, bude vam lip

Old Post 01-04-2002 v 19:15 PM
sunset je offline   Profil uživatele sunset   Find more posts by sunset   Foto galerie člena sunset   Click here to Send sunset a Private Message   Add sunset to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Aloo
Stálý Člen

Karma uživatele Aloo - 4% PěstitelskáKarma uživatele Aloo - 4% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 81 

mistrwoslík:)))))))) Příspěvek č. 4

Zdar a KLÍDEK !!!!!!!!

zdar a ať žije mrskůůt !!!!

Fklidu, nebede zhulovat tamdleten, bude zhulovat tamten ))))))))


Prdnu ti tam ešče jednu karmu, protože jich nemůžu vysolit patnáct, to by bylo přepetnáctkokarmováno))))))))))))))))))))))))))))))))))

Klid nee ????????????? kdybys byl někdy f p..i, tak brnkni, budu doma))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
)))

Zdar Aloo

P.S: Please, don´t fuck my mother !!!!

Old Post 01-04-2002 v 20:00 PM
Aloo je offline   Profil uživatele Aloo   Find more posts by Aloo   Foto galerie člena Aloo   Click here to Send Aloo a Private Message   Add Aloo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hajavan
Stálý Člen

Karma uživatele Hajavan - 88% PěstitelskáKarma uživatele Hajavan - 88% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 67 

Pohodička Otestujem a uvidime Příspěvek č. 5

To je urcite blbost ze to nezhuluje sis s tim dal tolik prace a byla by na nic(a ja taky ).

To je jenom tebou ze to nezhuluje. Jsem si taky myslel kdyz sem si doma vypestoval ze je to brak, ale pak se ukazalo ze to stoji zato.(proste sem si nedokazal priznat ze neco dokazu kloudnyho vypestovat)


P.S. Ja se ve ctvrtek stavim a Otestuju, ale myslim ze kdyz uz jsem asi tak 3 tejdny nehulil tak by me zhula i krabycka vod sirek )

Old Post 01-04-2002 v 20:09 PM
Hajavan je offline   Profil uživatele Hajavan   Find more posts by Hajavan   Foto galerie člena Hajavan   Click here to Send Hajavan a Private Message   Add Hajavan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Aloo
Stálý Člen

Karma uživatele Aloo - 4% PěstitelskáKarma uživatele Aloo - 4% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 81 

Kliiiiid Příspěvek č. 6

Tebe by teda zhulila aji čupka ze streetu, co ???

Zkus si usušit pořádné koblih vod koňa a vyhul to, bude prdel))))))))

Zdar a ať žije mrskůůt !!!

Aloo

Old Post 01-04-2002 v 20:14 PM
Aloo je offline   Profil uživatele Aloo   Find more posts by Aloo   Foto galerie člena Aloo   Click here to Send Aloo a Private Message   Add Aloo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Aloo
Stálý Člen

Karma uživatele Aloo - 4% PěstitelskáKarma uživatele Aloo - 4% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 81 

Blbost... Příspěvek č. 7

Nechci dělat kozy, ale někde se píše, že vlhkost se ke konci snižuje z nějakejch 80% až na 20-30%.

Paldy se brání nepříznivým podmínkám pro šukačku tím, že vylučují " Lec get hááj" do okolí !!!

Hlavně si tím bryndají na lístečky)))))))))))))))))))))))))))

Já zalívám furt naplno , nerosím, nemám žádné zvlhčování, neměřím, a tak dáál........

Aloo

je to jak když sere a maluje, co ?

Old Post 01-04-2002 v 20:26 PM
Aloo je offline   Profil uživatele Aloo   Find more posts by Aloo   Foto galerie člena Aloo   Click here to Send Aloo a Private Message   Add Aloo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
debil
Stálý Člen

Karma uživatele debil - 29% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 89 

nezhulenost Příspěvek č. 8

chlape stalo se uplne to samy.Ale byl SuperSKunk dohromady s Mazare ve skrini.SS vypadal krasne,vonel krasne,ale ani prd.Smokalot muze potrvrdit,proste vubec nic,zadny haaaaj.Kdezto Mazar,kterej mel uplne stejny podminky je strasnej,strasnej zabijak.Uplne me poznamenal.Mazar never.Tak fakt nevim

Mějte rádi DEBILI,my za to nemůžeme

Old Post 01-04-2002 v 23:16 PM
debil je offline   Profil uživatele debil   Find more posts by debil   Foto galerie člena debil   Click here to Send debil a Private Message   Add debil to your buddy list     Navštiv homepage uživatele debil! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vajce007
Nový Člen

Karma uživatele vajce007 - 33% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 11 

Příspěvek č. 9

Cafa, no my pestujem nekolik let ve skleniku a skoro pokazde se nam stane,ze jedna kyticka nefacha...a to treba vypada ze vsech nejlip...to sem jednou na vanoce tudle "nezhulovaci kytycku" vytah a malem sem si u stromku udelal ostudu...vubec nas to nezhulilo...nastesti sem mel pripravenyho druhyho speka a ten vse naharadil..
No ale taky sme o tom hodne premejslely ale neprisli sme na to proc....stejny seminka,stejna pece,stejny podminky a proste nezhuli to ani hovno...a to je to i votekly...ale stejne nic...nechapu

Old Post 02-04-2002 v 00:20 AM
vajce007 je offline   Profil uživatele vajce007   Find more posts by vajce007   Foto galerie člena vajce007   Click here to Send vajce007 a Private Message   Add vajce007 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
0X0da
Stálý Člen

Karma uživatele 0X0da - 92% PěstitelskáKarma uživatele 0X0da - 92% PěstitelskáKarma uživatele 0X0da - 92% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 45 

Stalo se mi to taky Příspěvek č. 10

Stalo se mi to samy, qwiti krasny, wonjawy a nic! Taky mi to trochu hermovalo, tak sem na priste udelal par vopatreni:
1. Qwalitni osivo
2. Nova lampa + UV
3. Vyssi Ph
4. Nizsi teplota
A vod ty doby si na silu rozhodne stezowat nemuzu!
Jestli sodik uz prestava bejt voranzowej a zacina bejt vyblitej do zluta, chce to novej. Pozor, vobcas to dela tlumifka, je proste vod vyroby trochu slabsi a poradne to nerozpali. A to dela hodne. Dobry je taky trochu prisvitit modrejma zarifkama, tak 1/10 vykonu sodiku, je to pak hustsi. Druhej mesic kwjetu je fakt dobry UV-B, z aktinickejch zarivek (voznaceni u filipse /03 nebo /05), to dela fakt divy! Priswjecoval sem tomu jednou ze strany a ta pulka je mnohem wjetsi narez. Fakt mnohem. Ma to jen vo trochu vic pryskyrice ale ta je mnohem silnejsi.
Ph to chce vyssi tak vod 6 do 7. Jak to ma pod 5.5 je to nachylny na hermafroditismus, kolem 5 je to uz sakra znat, navic to prestava delat tolik qwjetu a pryskyrice, pod 5 uz je kytka na chcipnuti, stejne jako nad 8.
Jo a teplota je mooc dulezita, gdyz to grilujes na 35 tak to stoji taky za prd, voptimalni je tak do 27...
No zawjerem: gdyz to strkas do mikrovlnky nebo na kamna tak to kolikrat stoji taky za ... Nektery modely zacnou bejt silny az po pomalym suseni a dukladnym prozrani

Old Post 02-04-2002 v 11:17 AM
0X0da je offline   Profil uživatele 0X0da   Find more posts by 0X0da   Foto galerie člena 0X0da   Click here to Send 0X0da a Private Message   Add 0X0da to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ondrash
Stálý Člen

Karma uživatele Ondrash - 75% PěstitelskáKarma uživatele Ondrash - 75% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 225 

Příspěvek č. 11

no mi stalo to o čem mluvíte ale u outdooru minulý rok.
jedna kytka na zahradě, pěkná a vzrostlá.. každodenní péče (i duševní ) palice zbarvené do hněda.. vypadala zrale, tak jsem to sklidil..
a nic, jako bych huli seno, naproti tomu jsem měl v lese v dost jílovité půdě pár kytek a z těch bylo aspoň něco.. ty lesní byl jenom experiment - sázel jsem na tu zahradní ... je to divné, ale kytky si občas dělají prostě co se jim zlíbí, třeba to je nějaké postižení, prostě jsou thc retardované...

Ondrashova pěstírna ke spatření zde !

až to na vás přijde začněte, až to na vás přijde skončete - aneb hledejme jinak

Old Post 02-04-2002 v 11:57 AM
Ondrash je offline   Profil uživatele Ondrash   Find more posts by Ondrash   Foto galerie člena Ondrash   Click here to Send Ondrash a Private Message   Add Ondrash to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Haman
Stálý Člen

Karma uživatele Haman - 60% PěstitelskáKarma uživatele Haman - 60% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 288 

Příspěvek č. 12

No Voslíku stát se může všechno. Kámoš mi před pár dny dal asi 5g ze svýho indooru - je to Northen Lights x WW. Naprosto nádherný palice plný pryskyřice a fachá to dost mizerně. Dás si čtyři prásky cejtíš to, dáš si celýho jointa a cejtíš to stejně - a fachá to tak půl hoďky. Prostě Shit, ale proč? To ví jenom bůh.

Haman - Flying smokers

Old Post 02-04-2002 v 13:01 PM
Haman je offline   Profil uživatele Haman   Find more posts by Haman   Foto galerie člena Haman   Click here to Send Haman a Private Message   Add Haman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Haman
Stálý Člen

Karma uživatele Haman - 60% PěstitelskáKarma uživatele Haman - 60% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 288 

Příspěvek č. 13

Nejde o to že by to nebylo vhodný pro indoor, ale prostě né vždycky musí z křízení dvou hustejch modelů vzniknout něco dobrýho. Některý geny halt k sobě nepasujou.

Haman - Flying smokers

Old Post 03-04-2002 v 13:45 PM
Haman je offline   Profil uživatele Haman   Find more posts by Haman   Foto galerie člena Haman   Click here to Send Haman a Private Message   Add Haman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
borifield
Stálý Člen

Karma uživatele borifield - 74% PěstitelskáKarma uživatele borifield - 74% PěstitelskáKarma uživatele borifield - 74% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 206 

Příspěvek č. 14

Panove,ja ackoli uz pestuju nekolik let , tak se mi tohle nestalo,aby kompletne cela kytka nedala,to snad ani nejni mozny , jo treba palice nebo druha ale cela kytka ,hmm to bych z ni asi Mr.Voslik bejt tebou neco uvaril :-) a to pak si povime

Old Post 03-04-2002 v 14:30 PM
borifield je offline   Profil uživatele borifield   Find more posts by borifield   Foto galerie člena borifield   Click here to Send borifield a Private Message   Add borifield to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mott
Stálý Člen

Karma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 397 

Příspěvek č. 15

MrVoslik: tak ty my kyti jsou na tom stejne. Clovek neni sjetej ani po celym jointu, jenom cejti jak je vysmatej a premejsli jinak, nohy moc neposlouchaji... je to prima, ale zadnej brutal, kterej jsem od HP a K2 cekal. Myslim si ze je to tim ze jsem o 14 dni pretahl dobu sklizne, jestli to na to nema vliv.

Indoor hydro zahrádka 400W, K2, Hash Plant.
Super original makro fotšky vlastní produkce.
Český popis hodně odrůd konopí.
Foto příslušenství a pomůcek
Moje thready na Groweru.

Old Post 04-04-2002 v 18:23 PM
mott je offline   Profil uživatele mott   Find more posts by mott   Foto galerie člena mott   Click here to Send mott a Private Message   Add mott to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
borifield
Stálý Člen

Karma uživatele borifield - 74% PěstitelskáKarma uživatele borifield - 74% PěstitelskáKarma uživatele borifield - 74% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 206 

2 Mr.Voslik Příspěvek č. 16

Nemaluj čerta na zeď , až mi z toho přeskočil mráz po zádech.Doufám ,že tenhle problém tady někdo vyjasní (byl bych velice rád ).Jinak karmička na zahřátí for uuuu.

Old Post 05-04-2002 v 19:49 PM
borifield je offline   Profil uživatele borifield   Find more posts by borifield   Foto galerie člena borifield   Click here to Send borifield a Private Message   Add borifield to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:34 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
09-08-2003 - Že by už to zhulovalo? - 2 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6532880 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív