Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Autoflowering Odrůdy » f2 autoflowering
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
j.d.
Stálý Člen

Karma uživatele j.d. - 60% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 32  

f2 autoflowering Příspěvek č. 1

chcel by som si napestovat na outdoor aoutoflowering semiacka. nasiel som aj aoitomatik ak47, blueberry, gws. moze sa stat ze my f2,f3,f4 strati schopnost aoutoflowering?

Old Post 03-01-2009 v 22:52 PM
j.d. je offline   Profil uživatele j.d.   Find more posts by j.d.   Foto galerie člena j.d.   Click here to Send j.d. a Private Message   Add j.d. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rákosníček
Stálý Člen

Karma uživatele Rákosníček - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 751  

Příspěvek č. 2

ne neztratí nic pokud to bude čistě jen další generace daného modelu tak se bude lišit jen minimálně a autofl. zůstane.
pokud prcneš, ale něco co má 100% auto. a něco co nemá, tak výsledek bude nestabilní hybrid a každá kytka se bude chovat jinak.

Old Post 03-01-2009 v 23:08 PM
Rákosníček je offline   Profil uživatele Rákosníček   Find more posts by Rákosníček   Foto galerie člena Rákosníček   Click here to Send Rákosníček a Private Message   Add Rákosníček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
j.d.
Stálý Člen

Karma uživatele j.d. - 60% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 3

ved prave automatic gws je lowryder x gws

Old Post 03-01-2009 v 23:35 PM
j.d. je offline   Profil uživatele j.d.   Find more posts by j.d.   Foto galerie člena j.d.   Click here to Send j.d. a Private Message   Add j.d. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
j.d.
Stálý Člen

Karma uživatele j.d. - 60% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 4

teda pisu ze ma tiez autoflowering ale ci aj f2, f3...

Old Post 03-01-2009 v 23:41 PM
j.d. je offline   Profil uživatele j.d.   Find more posts by j.d.   Foto galerie člena j.d.   Click here to Send j.d. a Private Message   Add j.d. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rákosníček
Stálý Člen

Karma uživatele Rákosníček - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 751  

Příspěvek č. 5

ano má pokud seedbanka uvádí 100% auto

jde o to, že když veme normál GWS a křížíš tim LR tak vznikne hybrid a ten se musí stabilizovat. Prostě se vybíraj kytky s požadovanejma vlastnostma a ty se dál křížej dokud se toho nedosáhne. Ale pokud jde o tuhle auto GWS tak ta už stabilizovaná je. Bude se chovat jako lowryder.
takže i f1,f2,... budou automatický

Old Post 04-01-2009 v 11:09 AM
Rákosníček je offline   Profil uživatele Rákosníček   Find more posts by Rákosníček   Foto galerie člena Rákosníček   Click here to Send Rákosníček a Private Message   Add Rákosníček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stoned_r41d3r
Utter rude infantile pillock

Karma uživatele Stoned_r41d3r - 66% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 738  

Příspěvek č. 6

Vzhledem k tomu, ze af trait je u hybridu spise recesivni, takze by se mohlo stat, ze by se v prubehu generaci v pripade dalsiho krizeni v pripade spatnyho vyberu rodicu, mohl by AF ustupovat az mizet uplne.

F2, F3 snad jo, dal buh vi jak se to chova, zas tak provereny/stary ty Auto-..... veci - krom origo LR - nejsou

Kompfasujete všichni co jste stáli za dveřmi vy mrdky.

Old Post 04-01-2009 v 20:27 PM
Stoned_r41d3r je offline   Profil uživatele Stoned_r41d3r   Find more posts by Stoned_r41d3r   Foto galerie člena Stoned_r41d3r   Click here to Send Stoned_r41d3r a Private Message   Add Stoned_r41d3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 7

lowryder co mam jeste zbytky domma tak uz je snad f5 a pořád je jako original f1

Old Post 07-01-2009 v 12:30 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Časlove
Stálý Člen

Karma uživatele Časlove - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 706  

Příspěvek č. 8

Já se chci pokusit o stabilizaci auto lowrider x malawi gold. Lákaj mě tyhle 100% sativy a ještě k tomu má malawi obsahovat krom THC látku THCV, ale u nás bez zatmívání absolutně nereálná genetika... Chci si vyselektovat auto kytky, který budou mít nejvíc sativový znaky... Bude to chvíli trvat, ale doufám, že výsledek by mohl stát za to. A důvod proč to píšu je ten, že na další sezonu obědnávám z "firmy", která nemá Afropips seeds v nabídce, tak jsem se chtěl zeptat jestli od nich někdo něco nebude obědnávat, že bych to poštovný vzal s někym na půl... (Kdyžtak PM díky)

Já se kaju, já si nezasloužim
ušlechtilou konverzaci, zeleninu, mlíko
dál bejt spisovnej a vzornej
to by za mnou brzo sklaplo víko.


Mr.DámTo

Old Post 19-01-2009 v 22:32 PM
Časlove je offline   Profil uživatele Časlove   Find more posts by Časlove   Foto galerie člena Časlove   Click here to Send Časlove a Private Message   Add Časlove to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
IqTyq
selektivní herbicid

Karma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 182  

Příspěvek č. 9


z PlanetGanja jsem Vám ukradl schéma jak na 100%AF hybridy

" Yeah, i know "

Old Post 21-01-2009 v 09:42 AM
IqTyq je offline   Profil uživatele IqTyq   Find more posts by IqTyq   Foto galerie člena IqTyq   Click here to Send IqTyq a Private Message   Add IqTyq to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
[CZ]Neon
Stálý Člen

Karma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 588  

Příspěvek č. 10

citace:
Původní příspěvek od IqTyq
z PlanetGanja jsem Vám ukradl schéma jak na 100%AF hybridy


IqTyq a ostatni: Co si myslite kdyby se prohodil samec a samice ve schematu, fungovalo by to uplne stejne? podle me jo.
Myslim tim ze Autosamice by se nahradila nonautosamici a nonautosamec autosamcem. Mam totiz moznost pylu Lowryder2xDieselRyder (100%AF) a samicky mam jen non AF.

dik za pripadne odpovedi. neon


Moje Šalvej Divotvorná 1.rok 2.rok 3.rok 4.rok ZÁJEMCI O ŘEZY PIŠTE !!! <-> v unoru mam k dispozici jeste 14 rezu
Neon's Growing 06 - BS,DP,FP,FC,SS,Chronic,Ice,Budha
Neon's Growing 07 - BSxDP,G13xSkunk,OB,GWSxWR,SMB,B52,NL,S1,PP,SM,HK
Neon's Growing 08 - GWSxWR,BD,SSII,JF,HK,MLIxMC,KMxPPP,SatorixMC
Neon's Growing 09 - 31 modelů - BSxDP,S1,(BSxDP)xOB,IP,C99xNL,LR2xDR,BD,ChronicxPPP,UPP,SSII,Eu,A11,SMB,PEPŘ,ST3,SS,FJx(MLIxMC),WS, HP,Tao,WW,SK,AF,Af,HDFxDP,FDxDP,SSxDP,MzrxS1,PW,Khola,Anesthesia
Růženka 2009 - Rákosníček & neon projekt 2009

Outdoor 2010 - lenost, nechut, nezajem pestovat. 12.6 vysazeno 12 rezu (2 nebo 3 modely), poprve videno pri sklizni...
Růženka 2010 - lenost - nezasazeno nic
Outdoor 2011 - po predchozim marnem roku mam chute. Objednano 20 rezu, seminka doma jsou

AUTOFLO sekce aneb jak moc jsem ji chtel zalozit: tady!!!

Old Post 14-06-2009 v 15:15 PM
[CZ]Neon je offline   Profil uživatele [CZ]Neon   Find more posts by [CZ]Neon   Foto galerie člena [CZ]Neon   Click here to Send [CZ]Neon a Private Message   Add [CZ]Neon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Časlove
Stálý Člen

Karma uživatele Časlove - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 706  

Příspěvek č. 11

[CZ]Neon: Já si myslim, že by v tom logicky neměl bejt rozdíl, ale... Každopádně proč to nezkusit! Přeju hodně štěstí!

Já se kaju, já si nezasloužim
ušlechtilou konverzaci, zeleninu, mlíko
dál bejt spisovnej a vzornej
to by za mnou brzo sklaplo víko.


Mr.DámTo

Old Post 14-06-2009 v 21:52 PM
Časlove je offline   Profil uživatele Časlove   Find more posts by Časlove   Foto galerie člena Časlove   Click here to Send Časlove a Private Message   Add Časlove to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Migho
Stálý Člen

Karma uživatele Migho - 65% PěstitelskáKarma uživatele Migho - 65% PěstitelskáKarma uživatele Migho - 65% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 127  

Příspěvek č. 12

nazdar lidicky....vie mi niekto povedat ako sa sprava autoflowering gen? je to dominantny alebo recesivny gen?

Old Post 08-09-2009 v 15:52 PM
Migho je offline   Profil uživatele Migho   Find more posts by Migho   Foto galerie člena Migho   Click here to Send Migho a Private Message   Add Migho to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
[CZ]Neon
Stálý Člen

Karma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 588  

Příspěvek č. 13

Migho: tusim ze recesivni, ale ptej se odborniku


Moje Šalvej Divotvorná 1.rok 2.rok 3.rok 4.rok ZÁJEMCI O ŘEZY PIŠTE !!! <-> v unoru mam k dispozici jeste 14 rezu
Neon's Growing 06 - BS,DP,FP,FC,SS,Chronic,Ice,Budha
Neon's Growing 07 - BSxDP,G13xSkunk,OB,GWSxWR,SMB,B52,NL,S1,PP,SM,HK
Neon's Growing 08 - GWSxWR,BD,SSII,JF,HK,MLIxMC,KMxPPP,SatorixMC
Neon's Growing 09 - 31 modelů - BSxDP,S1,(BSxDP)xOB,IP,C99xNL,LR2xDR,BD,ChronicxPPP,UPP,SSII,Eu,A11,SMB,PEPŘ,ST3,SS,FJx(MLIxMC),WS, HP,Tao,WW,SK,AF,Af,HDFxDP,FDxDP,SSxDP,MzrxS1,PW,Khola,Anesthesia
Růženka 2009 - Rákosníček & neon projekt 2009

Outdoor 2010 - lenost, nechut, nezajem pestovat. 12.6 vysazeno 12 rezu (2 nebo 3 modely), poprve videno pri sklizni...
Růženka 2010 - lenost - nezasazeno nic
Outdoor 2011 - po predchozim marnem roku mam chute. Objednano 20 rezu, seminka doma jsou

AUTOFLO sekce aneb jak moc jsem ji chtel zalozit: tady!!!

Old Post 08-09-2009 v 16:45 PM
[CZ]Neon je offline   Profil uživatele [CZ]Neon   Find more posts by [CZ]Neon   Foto galerie člena [CZ]Neon   Click here to Send [CZ]Neon a Private Message   Add [CZ]Neon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Riflemister
Nový Člen

Karma uživatele Riflemister - 16% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 14

Zdravim, nezkoušeli jste někdo, nebo nevíte jak, přimět autofloweringovou kytku aby nekvetla? Napadlo mě to kvuli tomu, že by bylo dobrý udělat si potlačením květu autofloweringowou matku, protože to opilování je přecejen nejistá záležitost.

Old Post 25-10-2010 v 16:04 PM
Riflemister je offline   Profil uživatele Riflemister   Find more posts by Riflemister   Foto galerie člena Riflemister   Click here to Send Riflemister a Private Message   Add Riflemister to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 15

autoflowering je právě geneticky udělán tak aby se automaticky přepl na květ a podařilo se to i v přítmí , jinak pěstovat ve tmě a bránit přepnutí nepomůže kytka neporoste jak má a trvalé světlo taky tomu nevadí.
Takže mě buď nekvetla vůbec nebo vykvetla i za šera.

Old Post 25-10-2010 v 16:09 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Riflemister
Nový Člen

Karma uživatele Riflemister - 16% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 16

s tou tmou je to celkem jasný, myslel jsem nějaké hormony nebo tak něco, zkusim ještě popátrat po netu, jestli něco zjistim postnu to.

Old Post 25-10-2010 v 19:59 PM
Riflemister je offline   Profil uživatele Riflemister   Find more posts by Riflemister   Foto galerie člena Riflemister   Click here to Send Riflemister a Private Message   Add Riflemister to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:38 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
27-11-2019 - Autoflower - 0 odpovědí
15-07-2017 - Autoflowery nekvetou - 3 odpovědí
02-07-2015 - autoflowering outdoor - 0 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4403060 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív