Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » schýza největší :)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Obecné schýza největší :) Příspěvek č. 1

Poslední dobou jsem začala trochu víc hulit..mno mam denně něco a pokud ne,tak už se těšim na druhje den nebo sháním....a poslední dobou taky začínam mít větší strach...dřív jsem vůbec neřešila kde můžu o trávě mluvit a kde ne a najednou jsem hrozně opatrná..prostě mi nějak až moc začíná docházet,že to fakt není prdel a že kdyby mi chytli třeba jen s dvěma géčkama,tak že mam smůlu..
Nebo dřív mi třeba nevadio odpálit špeka klidně na náměstí a najednou mam blbej pocit z toho,když si jdu dát brčko na balkon a vim jaký mam sousedy..
Mno a další schýzu mam z toho,že když zrovna nejsem vypálená,tak jsem hrozně znuzená a snažimse něo sehnat páč mam pocit,že se to nedá vydržet a zároveň si uvědomuju,že to není vůbec dobrý.....stalo se vám tohle někdy?kámoš říkal,že tohle zjistí časem každej hulič a že to pak jde takhle dál až do toho okamžiku kdy buď přestane nebo si to jede dál,ale už je to psychická závislost jako u cigár...

Old Post 20-12-2008 v 16:53 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
White Rhino 666
Stálý Člen

Karma uživatele White Rhino 666 - 44% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 34  

Příspěvek č. 2

to se mi taky stalo ... asi v patnácti. tak sem přestal hulit. sice jenom asi na 3 měsíce ale i tak to bylo těžký ale pomohlo to

smrt .. jako jediný účel života

Old Post 20-12-2008 v 16:59 PM
White Rhino 666 je offline   Profil uživatele White Rhino 666   Find more posts by White Rhino 666   Foto galerie člena White Rhino 666   Click here to Send White Rhino 666 a Private Message   Add White Rhino 666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AHM4D
Stálý Člen

Karma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 582  

Příspěvek č. 3

nikdy jsem hulení nesháněl, že bych ho nutně potřeboval..když nebylo, tak prostě nebylo..když jsem viděl lidi vokolo mě jak se snaží za každou cenu něco sehnat, protahujou skla atd.tak přišli mě k smíchu a zároveň líto co to s něma dělá...a teď už jsem moc velkej na to stresovat se tím že bych si neměl co zakouřit..no možná je to taky tím že mám furt něco s tou schízou z lidí je to u mě teda vobráceně, dřív jsem měl strach, teď bych si to brko na náměstí klidně zapálil..ale nemá smysl na sebe zbytečně upozorňovat
pokud si myslíš že to není dobrý tak to nedělej

*400W Drip..SensiStar Euforia Sk#1 2010*
**400W AEROBOX..WhiteWidow NorthernLights WhiteRussian Carnival Chronic 2008 **
***Authentic bio cannabis area´s 2008 ***
****400W Soil+Coco...NYCD Nebula BigBud Whie Widow 2008 ****
*****400W Soil+Coco...PowerPlant OrangeBud Skunk#1 Chronic 2007 ******
******Authentic bio cannabis area´s 2007******
*******První pokus 400W Soil+Coco indoor mixseeds 2007*****
Začátky outdoor 2003-2006

Old Post 20-12-2008 v 17:13 PM
AHM4D je offline   Profil uživatele AHM4D   Find more posts by AHM4D   Foto galerie člena AHM4D   Click here to Send AHM4D a Private Message   Add AHM4D to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AHM4D! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 4

já bych to chtěla třeba tak půl roku nehulit,ale nejhorší je,že já snad nehuliče ani neznam.i v práci mi nabízí každej....je to těžký říct ne

Old Post 20-12-2008 v 17:22 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 5

Včera jsem jel metrem a naproti mě týpek - takovej docela udělanej, řek´bych kolem 30ti ... působil na mě nějak nervně, ani jsem nevěděl, čím tenhle dojem vzbuzuje (měl takovej přísnej pohled Pak si začal dělat filtr, řikám si - je to jasný mno a než vystoupil, tak si už (na takový tý dlouhý lavici na sezení - mezi lidma - ne někde potajmu) už žmoulal zeleň navostro v ruce ... ale ta jeho očividná nervozita (neřek´ bych že z lidí okolo, to podle mě moc neřešil, spíš ale z toho chtění
(z)hulit se), neměl jsem z něj dobrej pocit ... žádnej Jamajčan.

Ono ne každej snáší MJ stejně, je to posvátná bylinka ... každopádně to není podle mě sranda na každej den. Nechci tu házet moudra, svý zkušenosti ale mam ...

white-w - pokud máš pocit, že to nedělá dobrotu, tak asi neni co řešit .. je dobrý si dostatečně důvěřovat, člověk může dokázat VŠECHNO co chce .. takže i nehulit

Přeju hodně zdaru, měj se fajn !

Naposledy upravil 20-12-2008 v 19:12 PM

Old Post 20-12-2008 v 19:05 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 6

for snowflake: tady je problém,že mě tohle prostě baví a ty špatný věci mi docházej jenom když jsem nezhulená nebo když to s někym řešim...

Old Post 21-12-2008 v 17:42 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dumbo
Stálý Člen

Karma uživatele dumbo - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 35  

Příspěvek č. 7

citace:
Původní příspěvek od white-w
for snowflake: tady je problém,že mě tohle prostě baví a ty špatný věci mi docházej jenom když jsem nezhulená nebo když to s někym řešim...


to neřeš

mam podobnu "schyzu" skoro furt, aj z toho dovodu som asi pred dvoma rokmi zrusil svoj prvy ucet na Grower.cz,... bal som sa ze ma najdu... a dnes som tu zas... az mas susedov udavacov tak ich radsej neprovokuj, nemusi kazdy vediet zi si obcas rada das brcko aj ked natom nevidim nic zle, tiez si obcas dam na ulici medzi ludmi ale len osobacka, nie bongo
ak mam vacsie mnozstvo tak sa tiez odpalujem denne, clovek si samozrejme "navykne" na kazdodenny ritualik a tazsie sa zmieruje stym ze dnes uz nema nic, no netreba prepadat panike, nezacinat hned zhanat, prepalim fajku alebo si najdem inu zabavku a pocit je prec rovnako tak jak ked sa minu slane zemiakove lupienky, tiez to chvilu trva nez ta prejde chut na dalsie

podla seba viem ze je uplne normalne ked mas hlavu plnu myslienok a analyzujes,... velke plus je uz samotne uvedomenie si problemu takze tak... kludne sa zhuluj dalej len to moc netreba hrotit, je vela krajsich veci na svete nez je GANJA

"Člověk jedná, jen když žije, a žije, jen když jedná."Ján Šmok
"Volím, teda som"

Naposledy upravil dumbo 21-12-2008 v 18:26 PM

Old Post 21-12-2008 v 18:19 PM
dumbo je offline   Profil uživatele dumbo   Find more posts by dumbo   Foto galerie člena dumbo   Click here to Send dumbo a Private Message   Add dumbo to your buddy list     Navštiv homepage uživatele dumbo! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TouchWood
1. FC THC

Karma uživatele TouchWood - 42% PěstitelskáKarma uživatele TouchWood - 42% PěstitelskáKarma uživatele TouchWood - 42% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 322  

Příspěvek č. 8

Touchwood schýza..

akt I úvod
asi největší schýzu jsem zažil letos na podzim, takže si to vybavuji přesně. Bylo tak krásné, ba přímo babí počasí, odpoledne o weekendu. Napadlo nás, že bychom já, a pár dalších nejhoršáků mohli vyrazit do na průzkum okolí.

Nevím ani koho napadlo prozkoumat zámek. Neřeknu jak se jmenuje z důvodu utajení ale má hodně společného s konopím.

Tak jsme tedy vyrazili, mojí károu, přes vidlákov avenue, do metropolis. Pak už jen parking v podzámčí a hurá.

Každej jsme vykouřili tak 3 cíga a nějaký špeky, než jsme se vyškrábali až nahoru k zámku. Zhulený jak banda mentálů na vycházce, jsme pozorovali spícího medvěda. "hej, hodte na něj někdo něco, zjistíme jestli není tuhej". Mno, jak to onen maŠťák dořekl, skupinka lidí opodál se na nás tak káravě podívala, až jsme raději vypadli. "zasraný turisti, pakáž jedna". "co budem dělat?"

"co se takhle zmastit"? "ale hulili jsme před chvílí?!...

postupně z onoho nejhoršáka vypadlo, že v podzámčí rostou houbičky. konkrétně bohemici (nevim asi psylocibe bohemicae). Že prý je tam kdysi sbíral. Podle toho, jak rychle jsme našli lokalitu velkého výskytu se domnívám, že tam nebyl kdysi ale spíše nedávno.

no tak jsme je nasbírali, očistili. ostatní je schálkovali, ale já počkal až přijedeme zpět do Redneckistánu, abych neohrozil sebe a posádku knight rideru.

akt II schýza

přistání v redneckistánu proběhlo úspěšně i přes počáteční demenci a neochotě evakuovat se z vozidla posádky.
Vydali jsme se k řece (já se vydal - zombies šli za mnou ) a po cestě se cpal houbama. Houby nejim, ale tydle jsem do sebe pral hlava nehlava. asi jsem jich spapkal moc, protože asi po třičtvrtě hodině chůze podél řeky jsem se pocítil divně,
prý jsem celý zrudnul - komplet - všichni tvrdili a pak to začlo. nejdřív to bylo jako při zemětřesení, ale beze zvuku. všechno se točilo, klepalo a hlavně, rozjíždělo. Takže chvíli jsem v to m svým schyzoidním stavu byl na souši, chvíli po kolena ve vodě, ačkoliv jsem byl na místě. jako bonus jsem začal vidět černobíle. Nejvíc mně ale sralo, že ostatní se mi smáli až brečeli (až na jednoho, ten byl taky moc). po hodině smrtelných halucinací a nejpíš i otravy houbama co mi jedna expertka pak diagnostikovala, jsme se nakempovali do jednoho spešl rybářskýho přístřešku kde probíhalo halucinování, postupně útlum, až nakonec výtuh,
spánek.

potom už jen pocit, jako kdybych byl celou noc ve ždímačce a do hlavy mi klovalo hejno sjetejch daltů.

THE END

I Ty, se můžeš stát malým teroristou

*****Kroužek mladých teroristů*****

*****větrné mikroelektrárny + ty větší*****

*****Out byTouchWood, Endy & Paichan*****

Old Post 21-12-2008 v 18:44 PM
TouchWood je offline   Profil uživatele TouchWood   Find more posts by TouchWood   Foto galerie člena TouchWood   Click here to Send TouchWood a Private Message   Add TouchWood to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 9

http://www.youtube.com/watch?v=BMJW...feature=related


na odreagování

Old Post 21-12-2008 v 22:19 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 10

Tak, že jestli to dobře chápu...bez hulení máš schýzu, že ho nemáš a s hulením máš schýzu, že jsi zhulená?
Holka bejt tebou tak si najdu chlapa

Old Post 22-12-2008 v 12:47 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 11

Claune: si magor :-) :-) právě že jenom když nejsem :-)

Old Post 25-12-2008 v 14:22 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ketaminek
Stálý Člen

Karma uživatele ketaminek - 52% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 61  

Příspěvek č. 12

hmm tak nevim diky huleni sem prestal kouritcigara protoze toho dene zhulim tolik tak pouzivam tabak jeno na michani schyzi nemvam spis chtam obcas projevy paranoe ale to se vyleci bongem hulim od dvanacti a jeste sem nidy neprestalmax 1 den

Old Post 25-12-2008 v 14:58 PM
ketaminek je offline   Profil uživatele ketaminek   Find more posts by ketaminek   Foto galerie člena ketaminek   Click here to Send ketaminek a Private Message   Add ketaminek to your buddy list     Navštiv homepage uživatele ketaminek! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 13

ketaminek a kolik ti je 16? ..

Old Post 25-12-2008 v 15:00 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 14

mno já vim,že takhle by to u mě taky fungovalo,ale spíš mi jde o to,že dopadnout tak,že se ráno vzbudim a první co budu dělat je balit špeka....vždycky jsem byla ráda za to,že jsem občasnej hulič a že to dokážu utáhnout na určitej míře a najednou je to takhle a nevim jak se zase hodit do toho dřívějška...

Old Post 25-12-2008 v 15:43 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Erixon
Stálý Člen

Karma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 827  

Příspěvek č. 15

citace:
Původní příspěvek od snowflake
neco chces ,ale vlastne to nechces ...kdybych byl sovinisticke hovado tak bych rekl neco ve stylu: "nj baba.."


To ví přece každej malej jardaxxl že maj chlapi od přírody mnoohem větší mozek než ženský ;-)

www.si.to.kurva.vy.googluj.cz/ ;

Naposledy upravil Erixon 28-12-2008 v 11:54 AM

Old Post 26-12-2008 v 18:03 PM
Erixon je offline   Profil uživatele Erixon   Find more posts by Erixon   Foto galerie člena Erixon   Click here to Send Erixon a Private Message   Add Erixon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ketaminek
Stálý Člen

Karma uživatele ketaminek - 52% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 61  

Příspěvek č. 16

citace:
Původní příspěvek od ketaminek
hmm tak nevim diky huleni sem prestal kouritcigara protoze toho dene zhulim tolik tak pouzivam tabak jeno na michani schyzi nemvam spis chtam obcas projevy paranoe ale to se vyleci bongem hulim od dvanacti a jeste sem nidy neprestalmax 1 den
je mi dvacet sem zacinajici populace bohatych pestitelu

Old Post 27-12-2008 v 18:22 PM
ketaminek je offline   Profil uživatele ketaminek   Find more posts by ketaminek   Foto galerie člena ketaminek   Click here to Send ketaminek a Private Message   Add ketaminek to your buddy list     Navštiv homepage uživatele ketaminek! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:16 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0693160 seconds with 23 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív