Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Náměty a Ohlasy » Pestovani za oknem chce zvlastni sekci
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Stalker42
Nový Člen

Karma uživatele Stalker42 - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 3 

Upozornění Příspěvek č. 1

Pestovani za oknem sice neni zrovna idealni, je to spis tak pro srandu, ale prece jen myslim, ze by si zaslouzilo vlastni sekci. Informace o nem jsou roztrousene v indooru, outdooru i v jinych sekcich.

Old Post 31-05-2002 v 13:03 PM
Stalker42 je offline   Profil uživatele Stalker42   Find more posts by Stalker42   Foto galerie člena Stalker42   Click here to Send Stalker42 a Private Message   Add Stalker42 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pepiča
Nový Člen

Karma uživatele Pepiča - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 6 

Za oknem Příspěvek č. 2

Ja pěstuju za oknem kytky protože je nechci davat hned ven.Mě se to tak zdá lepší.Nejdřív jsou za oknem a až přijde čas tak je dám ven.Těm malím kyičkám by se totiž mohlo něco stát nebo ne?

Pepiča

Old Post 31-05-2002 v 15:17 PM
Pepiča je offline   Profil uživatele Pepiča   Find more posts by Pepiča   Foto galerie člena Pepiča   Click here to Send Pepiča a Private Message   Add Pepiča to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ant
Stálý Člen

Karma uživatele Ant - 81% PěstitelskáKarma uživatele Ant - 81% PěstitelskáKarma uživatele Ant - 81% PěstitelskáKarma uživatele Ant - 81% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 647  

Příspěvek č. 3

To: pepiča
To by se mohlo (třeba by je mohlo srazit auto) ne ale vážně to nešlo a ještě odpověď nebo nějaký vyjádření (k tématu) by nebylo?? Já bych řek že je to asi zatim celkem zbytečný to by potom musela bejt sekce taky pro pěstování na stromech a na střeše a bůch ví gde jinde

...... Nezáleží na tom jestli tak vypadáš ale jestli tak myslíš........
***NEBERTE DROGY , KUŘTE MARIHUANU © ***

2*50W - Hash Plant - Bublák
250W-Durgha Matha
250W- 3* White Widow , 2*Durgha Matha
Balkón-2002-Ganja
Balkón- Purple Pepper or Afghan 03

The Brotherhood of Grower Illuminati
ofshoot of
The Brotherhood of Eternal Love

Old Post 31-05-2002 v 23:04 PM
Ant je offline   Profil uživatele Ant   Find more posts by Ant   Foto galerie člena Ant   Click here to Send Ant a Private Message   Add Ant to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Ant! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hehelum
Stálý Člen

Karma uživatele hehelum - 61% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 113  

Příspěvek č. 4

Nevim proc by tu mela byt sekce o pestovani na strese nebo v lese, kdyz to je proste pestovani venku, sekce pro pestovani zaoknem( WINDOOR) by zprehlednila grower, dalo by se do toho zapocitat i pestovani na balkone.

Old Post 27-12-2005 v 10:06 AM
hehelum je offline   Profil uživatele hehelum   Find more posts by hehelum   Foto galerie člena hehelum   Click here to Send hehelum a Private Message   Add hehelum to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
THCz
Nový Člen

Karma uživatele THCz - 7% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 23  

nesouhlas Příspěvek č. 5

Opravdu mám pocit, že tu něco chybí.
Nazval bych to kombinovaným pěstěním.
Já obvykle rozpěstím in.
Pak podle počasí nechavám růst na terase.Šetří to korunky.
Když počasí zlobí šup zpátky do skříně.
Když už je zlatíčko veliké tak jak chci a nesedí mi délka slunečního svitu tak zase skříň a nebo každej den schovávám kyti do mistnosti kde je tma. V mém případě koupelna. Je to sice náročné na přesný čas příchodu domů, ale jde to a taky je to zdarma.
No a teď baby raďte. Je to in nebo out????
Upozorňuju že tak to praktikuju samozřejmně jen v létě.
Přes zimu jedu čistě in a využívám odpadního tepla k částečnému vytápění. (Mám noční proud).
400W se vyrovná jednomu přímotopu 2000W.
Mám to odskoušené a rgw mi už dvakrát vyměnilo hodiny.(poklesla mi spotřeba).
No a teď dědci raďte. Je to pokročilá metoda pěstování????

Old Post 30-12-2005 v 09:36 AM
THCz je offline   Profil uživatele THCz   Find more posts by THCz   Foto galerie člena THCz   Click here to Send THCz a Private Message   Add THCz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
THCz
Nový Člen

Karma uživatele THCz - 7% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 23  

nenenenenenene............... Příspěvek č. 6

To není tak úplně pravda. Vždyť píšu, že když to počasí dovolí tak se kvete venku a zkracuje se peioda odnosem do tmy.....
Chodit dva až tři měsíce domů, na dost přesno je fuška.
Ale určitě to není in když maš doma jen noc........

Old Post 02-02-2006 v 18:13 PM
THCz je offline   Profil uživatele THCz   Find more posts by THCz   Foto galerie člena THCz   Click here to Send THCz a Private Message   Add THCz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:18 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9690820 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív