Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » moje matkárna
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Sekwoj
Stálý Člen

Karma uživatele Sekwoj - 96% PěstitelskáKarma uživatele Sekwoj - 96% PěstitelskáKarma uživatele Sekwoj - 96% PěstitelskáKarma uživatele Sekwoj - 96% PěstitelskáKarma uživatele Sekwoj - 96% PěstitelskáKarma uživatele Sekwoj - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 276  

řízkárna Příspěvek č. 17





1. WS
2. ES
3. další WS
4. a takhle to pokračuje s Master kushem- při fotoperiodě 18/6 ! za chvíli už tam bude na brčko

1. indoor - sodík 150W 2. indoor- sodík 150W- hydro- 1xChronic, 2xSkywalker moje matkárna
Sekwojův balkon 07 Sekwojův outdoor 08 out 09 out 2010

Old Post 11-03-2009 v 13:06 PM
Sekwoj je offline   Profil uživatele Sekwoj   Find more posts by Sekwoj   Foto galerie člena Sekwoj   Click here to Send Sekwoj a Private Message   Add Sekwoj to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sekwoj
Stálý Člen

Karma uživatele Sekwoj - 96% PěstitelskáKarma uživatele Sekwoj - 96% PěstitelskáKarma uživatele Sekwoj - 96% PěstitelskáKarma uživatele Sekwoj - 96% PěstitelskáKarma uživatele Sekwoj - 96% PěstitelskáKarma uživatele Sekwoj - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 276  

šalvěj Příspěvek č. 18



třásněnky jim docela daly zabrat

1. indoor - sodík 150W 2. indoor- sodík 150W- hydro- 1xChronic, 2xSkywalker moje matkárna
Sekwojův balkon 07 Sekwojův outdoor 08 out 09 out 2010

Old Post 11-03-2009 v 13:10 PM
Sekwoj je offline   Profil uživatele Sekwoj   Find more posts by Sekwoj   Foto galerie člena Sekwoj   Click here to Send Sekwoj a Private Message   Add Sekwoj to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sekwoj
Stálý Člen

Karma uživatele Sekwoj - 96% PěstitelskáKarma uživatele Sekwoj - 96% PěstitelskáKarma uživatele Sekwoj - 96% PěstitelskáKarma uživatele Sekwoj - 96% PěstitelskáKarma uživatele Sekwoj - 96% PěstitelskáKarma uživatele Sekwoj - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 276  

Chronic Příspěvek č. 19




Tak týhle kytičce se nějak přestává dařit, nevim čím to, ale pořád jí žloutnou listy. Za nedlouho pude pokračovat ve svým životě venku tak snad si polepší. Early skunk je přesazenej venku už 3 dny. Počítam, že do konce dubna zhasnu světla v matkárně a řízkarně a všechny kyti přesunu ven, pár klonů dostanou známí a zbytek si někde zasadim sám. Ještě nejspíš dám naklíčit pár semen, jako takovou pojistku.

1. indoor - sodík 150W 2. indoor- sodík 150W- hydro- 1xChronic, 2xSkywalker moje matkárna
Sekwojův balkon 07 Sekwojův outdoor 08 out 09 out 2010

Old Post 16-04-2009 v 15:36 PM
Sekwoj je offline   Profil uživatele Sekwoj   Find more posts by Sekwoj   Foto galerie člena Sekwoj   Click here to Send Sekwoj a Private Message   Add Sekwoj to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sekwoj
Stálý Člen

Karma uživatele Sekwoj - 96% PěstitelskáKarma uživatele Sekwoj - 96% PěstitelskáKarma uživatele Sekwoj - 96% PěstitelskáKarma uživatele Sekwoj - 96% PěstitelskáKarma uživatele Sekwoj - 96% PěstitelskáKarma uživatele Sekwoj - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 276  

White Skunk Příspěvek č. 20




Od minula si docela polepšil, pěkně se rozvětvuje, tak uvidíme jak se mu bude dařit dál..

1. indoor - sodík 150W 2. indoor- sodík 150W- hydro- 1xChronic, 2xSkywalker moje matkárna
Sekwojův balkon 07 Sekwojův outdoor 08 out 09 out 2010

Old Post 16-04-2009 v 15:40 PM
Sekwoj je offline   Profil uživatele Sekwoj   Find more posts by Sekwoj   Foto galerie člena Sekwoj   Click here to Send Sekwoj a Private Message   Add Sekwoj to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sekwoj
Stálý Člen

Karma uživatele Sekwoj - 96% PěstitelskáKarma uživatele Sekwoj - 96% PěstitelskáKarma uživatele Sekwoj - 96% PěstitelskáKarma uživatele Sekwoj - 96% PěstitelskáKarma uživatele Sekwoj - 96% PěstitelskáKarma uživatele Sekwoj - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 276  

prcci Příspěvek č. 21




no a takhle vypadaji kloni. Na první fotce je várka z řízkárny a na druhý sou kousky kterejm se věnuju trochu víc- přesunul sem je do matkárny abych zaplnil místo po Early skunku a přesadil sem je do větších květníků, sou o něco starší než ostatní takže se už rozvětvujou. A na poslední fotce je vidět jak dopadla šalvěj, vůbec nechápu čím to je ale teď už s tim stejně nic nezmůžu.. Budu si muset od kámoše udělat pár novejch řezů.

Ale stejně mě docela překvapilo jak to pěkně roste pod obyčejnýma zářivkama, hodně se to tady odsuzuje ale já si nemůžu stěžovat- samozřejmě to neprosvítí spodky ale posuďte sami- na pitomý zářivky docela slušný ne ? (mám samozřejmě na mysli ty matky)

1. indoor - sodík 150W 2. indoor- sodík 150W- hydro- 1xChronic, 2xSkywalker moje matkárna
Sekwojův balkon 07 Sekwojův outdoor 08 out 09 out 2010

Naposledy upravil Sekwoj 16-04-2009 v 15:56 PM

Old Post 16-04-2009 v 15:48 PM
Sekwoj je offline   Profil uživatele Sekwoj   Find more posts by Sekwoj   Foto galerie člena Sekwoj   Click here to Send Sekwoj a Private Message   Add Sekwoj to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lagarto
Stálý Člen

Karma uživatele lagarto - 95% PěstitelskáKarma uživatele lagarto - 95% PěstitelskáKarma uživatele lagarto - 95% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 22

Ahoj,doufám že jsem četl správně a to že děláš matky z řízkú?(né všechny)Jestli né tak pardon.Protože co vím tak matky se důkladně selektují pouze ze semenáčků!Matka se hodnotí od klíčivosti přez odolnost atd....až po chuť.Je to dost zdlouhavej a drahej proces než můžeš poskytnout řízky z vlastní matky.Matka z řízku samozřejmě degraduje genetiku.Předem dík za vysvětlení a kdyžtak smažu.

Old Post 16-04-2009 v 17:51 PM
lagarto je offline   Profil uživatele lagarto   Find more posts by lagarto   Foto galerie člena lagarto   Click here to Send lagarto a Private Message   Add lagarto to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sekwoj
Stálý Člen

Karma uživatele Sekwoj - 96% PěstitelskáKarma uživatele Sekwoj - 96% PěstitelskáKarma uživatele Sekwoj - 96% PěstitelskáKarma uživatele Sekwoj - 96% PěstitelskáKarma uživatele Sekwoj - 96% PěstitelskáKarma uživatele Sekwoj - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 276  

Příspěvek č. 23

Ano, čteš zprávně- matky jsou z řízku. Je pravda, že to nebude ideální ale mám to pro svoji potřebu a klony neprodávam, navíc lidi od kterých ty původní klony(matky) mam o tom ví a nic proti tomu neměly takže je to takovej malej pokus tak uvidíme jak to dopadne. Myslim, že žádný větší problémy by se neměly objevit, alespoň u Early skunku- je to odolnej model. Ale všechno bude jasný až na podzim... V podstatě sem si jenom chtěl zkusit starat se o kytky dýl než nějaký 4 měsíce a jak si sám psal selekce je zdlouhavej a drahej proces, takže sem to udělal takhle.

edit: ještě si psal, že u matek z klonu dochází k degradaci genetiky, když tak nad tim přemejšlim, tak mi to neni moc jasný protože klon je vlastně přesná genetická kopie své matky takže by se vlastnosti genetiky neměly měnit ne ? mohl bys to objasnit ?

1. indoor - sodík 150W 2. indoor- sodík 150W- hydro- 1xChronic, 2xSkywalker moje matkárna
Sekwojův balkon 07 Sekwojův outdoor 08 out 09 out 2010

Naposledy upravil Sekwoj 16-04-2009 v 18:21 PM

Old Post 16-04-2009 v 18:07 PM
Sekwoj je offline   Profil uživatele Sekwoj   Find more posts by Sekwoj   Foto galerie člena Sekwoj   Click here to Send Sekwoj a Private Message   Add Sekwoj to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lagarto
Stálý Člen

Karma uživatele lagarto - 95% PěstitelskáKarma uživatele lagarto - 95% PěstitelskáKarma uživatele lagarto - 95% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 24

Dík za fér odpověď.Původně mě totiž zaujaly fotky na kterých to vypadá moc dobře(hledám matkáře).Kdo ví?Třeba to zrovna trefíš a budeš spokojenej a o to přece jde.samo K+
ps.ta genetika je nadlouho ale pro příklad třeba stáří:klon není starej ode dne řízkování ale je starej přesně jako jeho matka(a u tebe vpodstatě babička) a je jedno kolikátá várka to je.To potažmo znamená že kytkám nesedí to jak jsou staré a vegetativní fáze v které se právě nacházejí.Kvalita matky časem upadá a tou babičkou se to jen urychlilo.

Naposledy upravil lagarto 16-04-2009 v 18:55 PM

Old Post 16-04-2009 v 18:33 PM
lagarto je offline   Profil uživatele lagarto   Find more posts by lagarto   Foto galerie člena lagarto   Click here to Send lagarto a Private Message   Add lagarto to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Padavan G
Stálý Člen

Karma uživatele Padavan G - 95% PěstitelskáKarma uživatele Padavan G - 95% PěstitelskáKarma uživatele Padavan G - 95% PěstitelskáKarma uživatele Padavan G - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 265  

Příspěvek č. 25

máš to pěkný, taky tedka budu stavět a mám 2x 18 w cool white světlo, jsem zvědavej jesli to na ty matky bude stačit.


Elixer rules !!!
------------------------------------------
ELIXER OutDoor 2012 , SAD, X, Ed Ros., Cheese …

Old Post 16-07-2009 v 20:48 PM
Padavan G je offline   Profil uživatele Padavan G   Find more posts by Padavan G   Foto galerie člena Padavan G   Click here to Send Padavan G a Private Message   Add Padavan G to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sekwoj
Stálý Člen

Karma uživatele Sekwoj - 96% PěstitelskáKarma uživatele Sekwoj - 96% PěstitelskáKarma uživatele Sekwoj - 96% PěstitelskáKarma uživatele Sekwoj - 96% PěstitelskáKarma uživatele Sekwoj - 96% PěstitelskáKarma uživatele Sekwoj - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 276  

Příspěvek č. 26

Díky za Ká, 2x 18W neni moc, ale všechno jde, když se chce, jen je třeba počítat s tím, že to kytky moc neprosvítí..


Jo a koukam že sem tady nenapsal, že kyti už pár měsíců vegetí venku, viz odkaz v podpisu "letošek"

1. indoor - sodík 150W 2. indoor- sodík 150W- hydro- 1xChronic, 2xSkywalker moje matkárna
Sekwojův balkon 07 Sekwojův outdoor 08 out 09 out 2010

Old Post 16-07-2009 v 23:15 PM
Sekwoj je offline   Profil uživatele Sekwoj   Find more posts by Sekwoj   Foto galerie člena Sekwoj   Click here to Send Sekwoj a Private Message   Add Sekwoj to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:16 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
24-07-2020 - moje snaha - 4 odpovědí
25-04-2016 - Moje začátky - 0 odpovědí
30-11-2011 - Romulanova Matkarna - 58 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2931350 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív