Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Mikropěstování » první indoor 150wsodík .....
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Skangg
Nový Člen

Karma uživatele Skangg - 54% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 29  

Obecné první indoor 150wsodík ..... Příspěvek č. 1


chaooo tak sem tu s prvním indorem po konzlutaci s vám na mým první tematu ...už je snad vše hotovo tak ted to snad pojede v klidu tak zatim pridavam par fotek jak skrinka vypada


teplota den : 26 stupňů
teplota noc : neco kolem 19 stupňů
vlkost zatím nezmněřím ..nemám čím... ale časem bude i zvhlčovačka
jinak kolínka z growshopu je nejlepší vec .

Old Post 03-12-2008 v 21:25 PM
Skangg je offline   Profil uživatele Skangg   Find more posts by Skangg   Foto galerie člena Skangg   Click here to Send Skangg a Private Message   Add Skangg to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Skangg
Nový Člen

Karma uživatele Skangg - 54% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 29  

Příspěvek č. 2


kytííí mově přesazená tak uvidíme jestly to rozdejchaj.......

Old Post 03-12-2008 v 21:30 PM
Skangg je offline   Profil uživatele Skangg   Find more posts by Skangg   Foto galerie člena Skangg   Click here to Send Skangg a Private Message   Add Skangg to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 3

caukoo,zatial ti to vypada peknee,tiez idem 150w sodik,aku tam mas genetiku?a riesis aspon zatial tu vlhkost inym sposobom pokial nemas tu zvlhcovacku??nech sa darii

Old Post 04-12-2008 v 06:21 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Skangg
Nový Člen

Karma uživatele Skangg - 54% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 29  

Příspěvek č. 4


no tak genetika je (no Name ) protože zatím jeste dovichtávám mouchy vlhkost zatím neřeším i když bych mněl no musím počkat na další prachi co se mi dostanou do ruky...a hned koupím zvlcovacku. zatím foto nejaký kytí

Old Post 04-12-2008 v 09:58 AM
Skangg je offline   Profil uživatele Skangg   Find more posts by Skangg   Foto galerie člena Skangg   Click here to Send Skangg a Private Message   Add Skangg to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pepavirgin
Nový Člen

Karma uživatele Pepavirgin - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 10 

Příspěvek č. 5

Ahoj, zajímá mě, zda má puštěnou ventilaci i v době spánku, během tmy. Je to otázka i na ostatní. Nějak tady na fóru nenalézám na tuto otázku odpověď. Dík a zdar.

Old Post 04-12-2008 v 12:22 PM
Pepavirgin je offline   Profil uživatele Pepavirgin   Find more posts by Pepavirgin   Foto galerie člena Pepavirgin   Click here to Send Pepavirgin a Private Message   Add Pepavirgin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
drťka
Nový Člen

Karma uživatele drťka - 62% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 25  

Nápad Příspěvek č. 6

Cau,ventilaci muzes mit klidne zapnutou i pres noc, dela to tak hodne lidi,ale ja ji radsi vypinam na noc imho je to lepsi

Old Post 04-12-2008 v 14:41 PM
drťka je offline   Profil uživatele drťka   Find more posts by drťka   Foto galerie člena drťka   Click here to Send drťka a Private Message   Add drťka to your buddy list     Navštiv homepage uživatele drťka! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Skangg
Nový Člen

Karma uživatele Skangg - 54% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 29  

Příspěvek č. 7

no taky mně to napdlo jestly jju mám zapínat ale i tahle malínka skřínečka je dost hlučá takže mám to přes dobu spánku kytek vyplí..

Old Post 04-12-2008 v 15:00 PM
Skangg je offline   Profil uživatele Skangg   Find more posts by Skangg   Foto galerie člena Skangg   Click here to Send Skangg a Private Message   Add Skangg to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 8

no urcite je lepsie ked je ventilacia zapnuta aj cez noc ,vzduch by sa mal vymenit za kazdu hodinu 20-30 krat.
ale ja si tiez nemozem dovolit mat zapnuty odtah na noc kvoli hluku, tak mam zapnuty aspon pritah do skrine.

Old Post 04-12-2008 v 15:13 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HOBBY
Stálý Člen

Karma uživatele HOBBY - 90% PěstitelskáKarma uživatele HOBBY - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 72 

Příspěvek č. 9

citace:
Původní příspěvek od Skangg
no taky mně to napdlo jestly jju mám zapínat ale i tahle malínka skřínečka je dost hlučá takže mám to přes dobu spánku kytek vyplí..



odtach má jí stále,kdyt je přez noc dusíš, nemaj co dejchat.......
ale chápu hlučnost,taky jí řeším.

Old Post 06-12-2008 v 20:49 PM
HOBBY je offline   Profil uživatele HOBBY   Find more posts by HOBBY   Foto galerie člena HOBBY   Click here to Send HOBBY a Private Message   Add HOBBY to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Intergalacticc
Stálý Člen

Karma uživatele Intergalacticc - 95% PěstitelskáKarma uživatele Intergalacticc - 95% PěstitelskáKarma uživatele Intergalacticc - 95% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 137  

Příspěvek č. 10

když si z ruchem umí člověk vyhrát tak jde vpohodě spát přecejenom na 150w skřín nepotřebuješ mega větrák mám 160m/3 ufouna.pohrál jsem si a jde slyšet jen mírný hluk myslím si že to je lepší řešení než kytky přes noc dusit ofuk i odtah mi jedou non-stop. osobně se i divím že ten ofukový větrák ještě šlape

zkušební pokus v nové skříni 150w(sušina 82g)

2pokus 7*(chronic) 150w(sušina 75g)

3 grow 6*(hashberry soil)o5 150w ještě frčí(sušina 91,3g)


4té kolo 150w 7ks (hashberry) 1ks (ww) (jede)

Old Post 22-12-2008 v 12:59 PM
Intergalacticc je offline   Profil uživatele Intergalacticc   Find more posts by Intergalacticc   Foto galerie člena Intergalacticc   Click here to Send Intergalacticc a Private Message   Add Intergalacticc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Skangg
Nový Člen

Karma uživatele Skangg - 54% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 29  

Příspěvek č. 11


přibliženě 23.Den květu tak se nám ze všech kytiček co tam byly vyklubala jenom jedna smaice takže tady foto jak vypadá

Den: 28 stupnu 30% vlhkost
noc: 18 stupnu 30% vlhkost
hojiva : NPK ( nejaký obyč hnojivo) ,voda .....

Old Post 11-01-2009 v 21:11 PM
Skangg je offline   Profil uživatele Skangg   Find more posts by Skangg   Foto galerie člena Skangg   Click here to Send Skangg a Private Message   Add Skangg to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Skangg
Nový Člen

Karma uživatele Skangg - 54% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 29  

Příspěvek č. 12


pokus o makro...........

Old Post 11-01-2009 v 21:12 PM
Skangg je offline   Profil uživatele Skangg   Find more posts by Skangg   Foto galerie člena Skangg   Click here to Send Skangg a Private Message   Add Skangg to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Skangg
Nový Člen

Karma uživatele Skangg - 54% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 29  

Příspěvek č. 13


škoda že je tam sama....

Old Post 11-01-2009 v 21:47 PM
Skangg je offline   Profil uživatele Skangg   Find more posts by Skangg   Foto galerie člena Skangg   Click here to Send Skangg a Private Message   Add Skangg to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Skangg
Nový Člen

Karma uživatele Skangg - 54% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 29  

Příspěvek č. 14


tady nejaky nově nakoupený hnojiva

Old Post 25-01-2009 v 14:18 PM
Skangg je offline   Profil uživatele Skangg   Find more posts by Skangg   Foto galerie člena Skangg   Click here to Send Skangg a Private Message   Add Skangg to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Skangg
Nový Člen

Karma uživatele Skangg - 54% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 29  

Příspěvek č. 15


36.Den Kvěku

Teplota: Den 27-28° Noc 17-18°
vlhkost: den 26% Noc 28%
honjiva: INDUSTRIAL system ...podle tabulek na hlinu

Old Post 25-01-2009 v 14:24 PM
Skangg je offline   Profil uživatele Skangg   Find more posts by Skangg   Foto galerie člena Skangg   Click here to Send Skangg a Private Message   Add Skangg to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mintor
Stálý Člen

Karma uživatele mintor - 81% PěstitelskáKarma uživatele mintor - 81% PěstitelskáKarma uživatele mintor - 81% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 72  

Příspěvek č. 16

moc pekne ! Taky jedu 150W mam 45 dnů květu a trocha jsem podcenil hnojiva, tak nemám tak hrubé šišky, ale ty to máš moc fajn !

...A tak se pan Šustr z Ronova nad Doubravou zamyslel a spočítal, že normální konev má 117 otvorů v tom kropítku, a že je to škoda, a udělal do něho pouze 13 otvorů..Už to funguje na té konvi, konev šetří vodou..

Old Post 26-01-2009 v 00:46 AM
mintor je offline   Profil uživatele mintor   Find more posts by mintor   Foto galerie člena mintor   Click here to Send mintor a Private Message   Add mintor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:26 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
26-03-2016 - První indor . CFL 125w - 66 odpovědí
19-05-2013 - první indoor - 8 odpovědí
18-02-2012 - Prvy IN 150w - 5 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9353630 seconds with 35 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív