Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Mikropěstování » 4 grow pod 150w :-) 7*HB -1*WW
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Intergalacticc
Stálý Člen

Karma uživatele Intergalacticc - 95% PěstitelskáKarma uživatele Intergalacticc - 95% PěstitelskáKarma uživatele Intergalacticc - 95% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 137  

150w :-) 7*HB -1*WW Příspěvek č. 1


zdarec mazec bando vítám všechny u mého ČTVRTÉHO pěstebního kola pod 150w po předchozím growu, což sem jel HASHBERRY 6ks a vytáhl znich promě překvapivých 92G sem se rozhodl že u tohodle modelu zůstanu i nadále a pokusím se o jěště lepší výsledek
skoro všechno zůstalo od minula stejné krom :

PŮDA-rozhodl sem se neinvestovat do půdy od plagronu ,jako ve všech předchozích pěstech. takže sem zvolil obyčejný substrát na pelargonie+perlit a na dně nádob nasypaný keramzit vrstva cca 3 cm.

STÍNIDLO-opět vlastní výroba akorát už to není vyrobeno z hlinikového plechu na pečení snad ještě po pra pra babi našel jsem celkem lesklý plech myslím že se stínidlům origo nevyrovná odrazem ale furt lepší než předchozí zgerbo

OSAZENSTVO- 7* HASHBERRY-a 1*WHITE WIDOW(bonus k nákupu) jinak každopádně velké díky řezmenovi za holky


tak to je tak vše k mírným změnám :jěště dohodím nějaké aktuální hodnoty

TEPLOTA-DEN (22°c) NOC (19°c)
VLHKOST-DEN (85%) NOC (70%) -zvlhčovačka fičí jen za světla
PH-snažím se držet u těch (6,5) mám v plánu se k tomu postavit trochu lépe než minule kdy mi hodnoty PH lítaly jak se mi zachtělo

tak snad to je tak vše na úvod kdyžtak postupně doplním zbytek potřebných informací

TADY NĚJAKÉ TY FOTA ZE 4 DNE 18/6

zkušební pokus v nové skříni 150w(sušina 82g)

2pokus 7*(chronic) 150w(sušina 75g)

3 grow 6*(hashberry soil)o5 150w ještě frčí(sušina 91,3g)


4té kolo 150w 7ks (hashberry) 1ks (ww) (jede)

Naposledy upravil Intergalacticc 20-03-2009 v 14:32 PM

Old Post 12-03-2009 v 19:28 PM
Intergalacticc je offline   Profil uživatele Intergalacticc   Find more posts by Intergalacticc   Foto galerie člena Intergalacticc   Click here to Send Intergalacticc a Private Message   Add Intergalacticc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dark156
Stálý Člen

Karma uživatele dark156 - 75% Pěstitelská

Registrován: Nov 2007
Příspěvků: 62  

Příspěvek č. 2

cus no pekne to rozjizdis..budu sledovat jak mas velke kvetniky?nemyslis ze ten keramzit je zbytecnost?..

Old Post 12-03-2009 v 20:45 PM
dark156 je offline   Profil uživatele dark156   Find more posts by dark156   Foto galerie člena dark156   Click here to Send dark156 a Private Message   Add dark156 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 3

tak cawko..drzim palce ..vyzera to zatial dost dobre!

to dark156:podla ten keramzit tam nie je blbost pretozr tym ta poda nasiakne viac vody ..aspon si myslim ..mozno som trepol absolutnu blbost..ale cital som to tu na groweri...

Old Post 12-03-2009 v 21:37 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Switch007
Stálý Člen

Karma uživatele Switch007 - 89% PěstitelskáKarma uživatele Switch007 - 89% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 79  

Příspěvek č. 4

Vypádá to pěkně jak máš vysoko lampu?

Old Post 13-03-2009 v 08:55 AM
Switch007 je offline   Profil uživatele Switch007   Find more posts by Switch007   Foto galerie člena Switch007   Click here to Send Switch007 a Private Message   Add Switch007 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Intergalacticc
Stálý Člen

Karma uživatele Intergalacticc - 95% PěstitelskáKarma uživatele Intergalacticc - 95% PěstitelskáKarma uživatele Intergalacticc - 95% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 137  

5 DEN 18/6 Příspěvek č. 5


čestka chlopáci diky za pochvaly

to dark156:
květníky jsem nechal pořád stejné jako v minulém growu což je 14cm*14cm*20cm ale mám nejspíš v plánu přesazovat do trochu větších protože mám jěště trochu místa ve skříni ale ještě se rozhoduju jestli zasahovat nebo né co myslíte?
pokud jde o keramzit tak to zkouším po prvé a můj názor myslím si že je to dobrá volba protože kořeny doněj nepůjdou a tím pádem nebudou vylízat ze spod květináčů na spodku mám dané syto a skoro celé dno je vyjmuté takže se neudržuje přebytečná voda vespod a kořeny tak nedostávají sady s tím přesazováním to půjde lépe vyjmout ta hlína když tam je ten keramzit

Switch007
lampu mám danou zhruba 30cm od vrcholků všechny kytky nemám ve stejné rovině jak je vidět protože 4ks sem dostal už v kelímkách s kokosem takže už měli dobrý kořenový systém a hned po zasazení rostli bez zaseknutí

todlencto kolo mám v plánu nechat kytiny na růstu minimálně 25dní at se spodní větve dostanou do stejné urovně z vrchníma bude to sice horší dorovnat výškové odstupy bez podkládaní atd ale aspon si trochu pohraju

zkušební pokus v nové skříni 150w(sušina 82g)

2pokus 7*(chronic) 150w(sušina 75g)

3 grow 6*(hashberry soil)o5 150w ještě frčí(sušina 91,3g)


4té kolo 150w 7ks (hashberry) 1ks (ww) (jede)

Naposledy upravil Intergalacticc 13-03-2009 v 09:43 AM

Old Post 13-03-2009 v 09:35 AM
Intergalacticc je offline   Profil uživatele Intergalacticc   Find more posts by Intergalacticc   Foto galerie člena Intergalacticc   Click here to Send Intergalacticc a Private Message   Add Intergalacticc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dark156
Stálý Člen

Karma uživatele dark156 - 75% Pěstitelská

Registrován: Nov 2007
Příspěvků: 62  

Příspěvek č. 6

Intergalacticc
cus.no byt tebou uz bych nepresazoval..pak se vetsinou na par dni zastavi rust..nech je trosku vic rozrust a je to stejny..no a sme u toho..tim keramzitem si vlastne zmensil objem kvetniku..ale je to vec nazoru..at se dari..

Old Post 13-03-2009 v 09:55 AM
dark156 je offline   Profil uživatele dark156   Find more posts by dark156   Foto galerie člena dark156   Click here to Send dark156 a Private Message   Add dark156 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Intergalacticc
Stálý Člen

Karma uživatele Intergalacticc - 95% PěstitelskáKarma uživatele Intergalacticc - 95% PěstitelskáKarma uživatele Intergalacticc - 95% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 137  

Příspěvek č. 7

jo no stím zmenšením místa v květnících máš pravdu ale furt si myslím že to je dobré řešení kořeny se nemůžou zatopit jak se mi to už párkrát podařilo nejspíše to asi takhle nechám dojet protože kdyžuž přesazovat tak ted je ta nejvhodnější doba potom až to budou stromy to nebude ok manipulace měj se zatímk a dík za názor

zkušební pokus v nové skříni 150w(sušina 82g)

2pokus 7*(chronic) 150w(sušina 75g)

3 grow 6*(hashberry soil)o5 150w ještě frčí(sušina 91,3g)


4té kolo 150w 7ks (hashberry) 1ks (ww) (jede)

Old Post 13-03-2009 v 09:59 AM
Intergalacticc je offline   Profil uživatele Intergalacticc   Find more posts by Intergalacticc   Foto galerie člena Intergalacticc   Click here to Send Intergalacticc a Private Message   Add Intergalacticc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Switch007
Stálý Člen

Karma uživatele Switch007 - 89% PěstitelskáKarma uživatele Switch007 - 89% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 79  

Příspěvek č. 8

Tak tu lampu bych dal teda o hodně níž.já jí mám asi 8cm od vrcholků a je to v pohodě ale mám zas 100w tak nevím jak hodně topí ta 150w.dyžtak mrkni
http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=39752

taky bych uvítal nějaký rady nebo připomínky

Old Post 13-03-2009 v 12:21 PM
Switch007 je offline   Profil uživatele Switch007   Find more posts by Switch007   Foto galerie člena Switch007   Click here to Send Switch007 a Private Message   Add Switch007 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pan.smakovicka
degustátor

Karma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 333  

Příspěvek č. 9

Tu lampu sa pokus dat nizsie, 30 cm je uz dost na 150w. Ta 150w zas tolko svetla nevyziari(lm). A je to normalna vec, ze naspodok kochlika sa dava drenaz.

''Múdry človek sa poučí na chybách iného, hlupák sa nepoučí ani na vlastných.''


libra-drip, 400w MH, 600w HPS, 12x bubble gum

Libra-drip, 400W MH, 750W HPS, Bb,Dd,Nlx,Sk,Eu


Old Post 13-03-2009 v 12:25 PM
pan.smakovicka je offline   Profil uživatele pan.smakovicka   Find more posts by pan.smakovicka   Foto galerie člena pan.smakovicka   Click here to Send pan.smakovicka a Private Message   Add pan.smakovicka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lyft
Stálý Člen

Karma uživatele lyft - 45% PěstitelskáKarma uživatele lyft - 45% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 84  

Příspěvek č. 10

výška výbojky nad vrcholkama kytek je závyslá na teplotě u vršků.Takže jít s výbojkou tak dolu,dokud to dovolí teplota.Pozor na pH toho keramzitu,může ti pěkně pohnout s pH v půdě.Ať se daří.

Old Post 13-03-2009 v 12:39 PM
lyft je offline   Profil uživatele lyft   Find more posts by lyft   Foto galerie člena lyft   Click here to Send lyft a Private Message   Add lyft to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Intergalacticc
Stálý Člen

Karma uživatele Intergalacticc - 95% PěstitelskáKarma uživatele Intergalacticc - 95% PěstitelskáKarma uživatele Intergalacticc - 95% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 137  

Příspěvek č. 11

često lampa byla trošku výše nechtěl sem hned ze startu svítit z blízky ,protože pár kytin nebylo ještě ready. dělám to tak vždycky že snižuju vzdálenost třeba o 5 cm po dnu. zhruba první týden, než budou všechny aklimatizované

to lyft: dík za připomnění při kupování sem se díval na sáček kvůli hodnotě ph ale nějak sem se ktomu nedopátral jak to je teda stím phčkem u keramzitu? dost by mě to zajímalo at to nedělá paseku jak říkáš

zkušební pokus v nové skříni 150w(sušina 82g)

2pokus 7*(chronic) 150w(sušina 75g)

3 grow 6*(hashberry soil)o5 150w ještě frčí(sušina 91,3g)


4té kolo 150w 7ks (hashberry) 1ks (ww) (jede)

Old Post 13-03-2009 v 22:09 PM
Intergalacticc je offline   Profil uživatele Intergalacticc   Find more posts by Intergalacticc   Foto galerie člena Intergalacticc   Click here to Send Intergalacticc a Private Message   Add Intergalacticc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Intergalacticc
Stálý Člen

Karma uživatele Intergalacticc - 95% PěstitelskáKarma uživatele Intergalacticc - 95% PěstitelskáKarma uživatele Intergalacticc - 95% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 137  

Příspěvek č. 12


zdravím všechny mám tady další aktualizaci dneska sem přepnul na květ zhruba po 20 dnech 18/6. myslím že byl nejvyšší čas,protože větší panžavu si nemůžu v tomdle prostoru dovolit

něco kolem obživy hnojím zhruba co 3 den z lehka takže 4ml/2l plagronem grow a očividně to osazenstvu prospívá konečně jsem se tentokrát vyvaroval jakémukoliv žloutnutí (teda aspon prozatím)
PH-podle rady ZAXE ještě furt udržuju na 6,0
jinak přesazování neproběhlo nechal sem to tak jako na začátku neměli by být problémy

RÁD BYCH SE VRÁTIL K TOMU KERAMZITU ZAJÍMALO BY MĚ JAK TO JE STÍM JEHO PH NĚJAK SEM TO NENAŠEL DÍKES

zkušební pokus v nové skříni 150w(sušina 82g)

2pokus 7*(chronic) 150w(sušina 75g)

3 grow 6*(hashberry soil)o5 150w ještě frčí(sušina 91,3g)


4té kolo 150w 7ks (hashberry) 1ks (ww) (jede)

Naposledy upravil Intergalacticc 25-03-2009 v 10:56 AM

Old Post 25-03-2009 v 10:49 AM
Intergalacticc je offline   Profil uživatele Intergalacticc   Find more posts by Intergalacticc   Foto galerie člena Intergalacticc   Click here to Send Intergalacticc a Private Message   Add Intergalacticc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lyft
Stálý Člen

Karma uživatele lyft - 45% PěstitelskáKarma uživatele lyft - 45% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 84  

Příspěvek č. 13

Keramzit jako nejvzdušnější hydroponický substrát a pro matky se vyloženě nabízí. Dodává se běžně v zrnitostech 4 – 8 mm a 8 – 16 mm. Standartní keramzit je nutno před použitím vyprat ve vodě a zbavit prachu a nečistot a posléze upravit jeho pH namočením do vody s upraveným pH na 5,3 – 5,6. Lepší vlastnosti mají speciální hydroponické keramzity, např. Hydroton, které přípravu značně usnadňují.
http://spliff.pl/konoptikum/index.p...nu-pestik-.html
čerpáno:

Old Post 25-03-2009 v 14:15 PM
lyft je offline   Profil uživatele lyft   Find more posts by lyft   Foto galerie člena lyft   Click here to Send lyft a Private Message   Add lyft to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Intergalacticc
Stálý Člen

Karma uživatele Intergalacticc - 95% PěstitelskáKarma uživatele Intergalacticc - 95% PěstitelskáKarma uživatele Intergalacticc - 95% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 137  

Příspěvek č. 14

čestka lyft díkes za odpověd tak sem našel tady nějaký thread o keramzitu a typ tam psal že měřil jeho hodnoty a vyšlo mu 7,4 což by mohl být trochu problém a podle toho co ty píšeš sem neudělal ani jednu věc proprání atd

možná ještě pouvažuju fakt o tom přesezazení holky mají 30cm takže by snad neměl být problém

zajímalo by mě jestli to může udělat nějaké zvěrstvo ten keramzit na dně ?
budu rád za připomínky a rady snad se to tu trochu rozjede je to tu mírně mrtvolné

zkušební pokus v nové skříni 150w(sušina 82g)

2pokus 7*(chronic) 150w(sušina 75g)

3 grow 6*(hashberry soil)o5 150w ještě frčí(sušina 91,3g)


4té kolo 150w 7ks (hashberry) 1ks (ww) (jede)

Old Post 25-03-2009 v 18:09 PM
Intergalacticc je offline   Profil uživatele Intergalacticc   Find more posts by Intergalacticc   Foto galerie člena Intergalacticc   Click here to Send Intergalacticc a Private Message   Add Intergalacticc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Switch007
Stálý Člen

Karma uživatele Switch007 - 89% PěstitelskáKarma uživatele Switch007 - 89% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 79  

Příspěvek č. 15

Vypadá to dobře!kolik měli výšku když si přepínal?sít' dávat nebudeš?

Old Post 26-03-2009 v 05:02 AM
Switch007 je offline   Profil uživatele Switch007   Find more posts by Switch007   Foto galerie člena Switch007   Click here to Send Switch007 a Private Message   Add Switch007 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Intergalacticc
Stálý Člen

Karma uživatele Intergalacticc - 95% PěstitelskáKarma uživatele Intergalacticc - 95% PěstitelskáKarma uživatele Intergalacticc - 95% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 137  

Příspěvek č. 16


zdarec Switch007:dík za pochvalu kytiny před přepnutím měli zhruba těch 20cm doufám že to vyleze jen na 25cm chci jet malé rostliny myslím že je zbytečnost to tahat do výše když to lampa neprosvítí
jinak sít jsem měl v plánu ale opět ztoho sešlo nechce se mi stím takhlenc drbat snažil sem se rostliny zastříhnout tak aby se většina spodních větví přiblížila rovině z vrchníma větvema takže myslím si že pletivo ani není třeba

zkušební pokus v nové skříni 150w(sušina 82g)

2pokus 7*(chronic) 150w(sušina 75g)

3 grow 6*(hashberry soil)o5 150w ještě frčí(sušina 91,3g)


4té kolo 150w 7ks (hashberry) 1ks (ww) (jede)

Old Post 26-03-2009 v 08:49 AM
Intergalacticc je offline   Profil uživatele Intergalacticc   Find more posts by Intergalacticc   Foto galerie člena Intergalacticc   Click here to Send Intergalacticc a Private Message   Add Intergalacticc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:49 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1178440 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív