Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » Durga mata
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Yasmeene
Stálý Člen

Karma uživatele Yasmeene - 77% PěstitelskáKarma uživatele Yasmeene - 77% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 111 

Dotaz Příspěvek č. 1

Ahojky lidicky, pestuju si kiti Durga mata a chtela bych vedet o ni co nejvice, hlavne fotecky, takze, kdo neco vi at hned postuje

No one can live forewer (except)
Yasmeene

Old Post 28-05-2002 v 18:50 PM
Yasmeene je offline   Profil uživatele Yasmeene   Find more posts by Yasmeene   Foto galerie člena Yasmeene   Click here to Send Yasmeene a Private Message   Add Yasmeene to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dexmon
Stálý Člen

Karma uživatele dexmon - 61% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 93 

Příspěvek č. 2

http://www.seedsdirect.to

Old Post 28-05-2002 v 19:44 PM
dexmon je offline   Profil uživatele dexmon   Find more posts by dexmon   Foto galerie člena dexmon   Click here to Send dexmon a Private Message   Add dexmon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JAyEFF
Stálý Člen

Karma uživatele JAyEFF - 82% PěstitelskáKarma uživatele JAyEFF - 82% PěstitelskáKarma uživatele JAyEFF - 82% PěstitelskáKarma uživatele JAyEFF - 82% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 67  

Palec nahoru nějaký fotečky Příspěvek č. 3

tady jsou odkazy na nějaky fotečky z overgrow tak si to vychutnej zvláště pak ten první

http://www.overgrow.com/edge/gallery/8365/DG1.jpg

http://www.overgrow.com/edge/galler.../DurgaBud5w.JPG

Old Post 28-05-2002 v 20:38 PM
JAyEFF je offline   Profil uživatele JAyEFF   Find more posts by JAyEFF   Foto galerie člena JAyEFF   Click here to Send JAyEFF a Private Message   Add JAyEFF to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
viridis
virtuální člen

Karma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 874 

Příspěvek č. 4

Durga mata: docela nenarocna, zalivka lehky nadprumer, svetla nepotrebuje zase az tolik, docela slusny vynos i dal od lampy - vyzkouseno, (venku udajne staci 8 hodin primeho slunce - vyzkousim az letos), jiz pred kvetem dost silny oder, ve kvetu to tezko utajis, je to siila (i s odtahem to bylo citit pres 4 patra, takze jsem na chodbe musel smradit kresolem, abych to prebil). Paldy slusny i v pazdich nejspodnejsich listu, ale doporucuji vcas oskubat, o to se zvetsi ty horni. Moc nezastipuj, vetvi se dost dobre sama. Bez zastipovani mi narostla do 120 cm. Ke konci kvetu na hornich listech bily poprasek krystalu. Vynos silne nadprumerny, hodne pryskyrice.
Ucinek excelentni, lehky, aktivni a srandovni - nezprasi Te do mrtva. Chut jemna, kdyz ususis pomalu a kvalitne, je to radost.
Drzim Ti palce, je to fakt moc pohodova kytka.

elektrika čerpadélko z filmovky vysokotlake cerpadlo hydromat pojezd
modif. bubbler
(S)měj se dobře !

Old Post 29-05-2002 v 07:28 AM
viridis je offline   Profil uživatele viridis   Find more posts by viridis   Foto galerie člena viridis   Click here to Send viridis a Private Message   Add viridis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Yasmeene
Stálý Člen

Karma uživatele Yasmeene - 77% PěstitelskáKarma uživatele Yasmeene - 77% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 111 

Palec nahoru Příspěvek č. 5

Děkuju lidičky!!
2viridis: Jelikož na skříň nemají moje rodiče žaludek (grrr) tak jí mám venku (balkon ) tak doufam, že opravdu nebude tak náročná na pěstění, těch osum hodin slunce tam snad je.
Jinak s tím odérem, to asi nejde nijak přebýt co? Oni sousedé pod náma mě nemají moc rádi tak doufám, že nebudou moc prudit. Jinak opravdu se nádherně větví, pošlu fotečky..

No one can live forewer (except)
Yasmeene

Old Post 29-05-2002 v 10:28 AM
Yasmeene je offline   Profil uživatele Yasmeene   Find more posts by Yasmeene   Foto galerie člena Yasmeene   Click here to Send Yasmeene a Private Message   Add Yasmeene to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ant
Stálý Člen

Karma uživatele Ant - 81% PěstitelskáKarma uživatele Ant - 81% PěstitelskáKarma uživatele Ant - 81% PěstitelskáKarma uživatele Ant - 81% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 647  

Příspěvek č. 6

Durga moje první kýtí který sem jel je super ale ten odér je fack hrozně moc pronikavej ale já sem ten odér v baráku překril vonejma tičinkama a bylo to OK ale na balkoně nevim jestly ti to pomůže

...... Nezáleží na tom jestli tak vypadáš ale jestli tak myslíš........
***NEBERTE DROGY , KUŘTE MARIHUANU © ***

2*50W - Hash Plant - Bublák
250W-Durgha Matha
250W- 3* White Widow , 2*Durgha Matha
Balkón-2002-Ganja
Balkón- Purple Pepper or Afghan 03

The Brotherhood of Grower Illuminati
ofshoot of
The Brotherhood of Eternal Love

Old Post 02-06-2002 v 11:12 AM
Ant je offline   Profil uživatele Ant   Find more posts by Ant   Foto galerie člena Ant   Click here to Send Ant a Private Message   Add Ant to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Ant! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mcanna
Nový Člen

Karma uživatele mcanna - 25% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 20 

Pohodička Příspěvek č. 7

No já sem vydel DURGU u kamose (oscar111), mel je od viridise a vypadali opravdu nadherne.Oni byly takoví nádherne nízky ale palice na tu velikost hodne velky.Ta vune byla taky šílena.Je to asi hodne dobrej model.

Old Post 03-06-2002 v 19:45 PM
mcanna je offline   Profil uživatele mcanna   Find more posts by mcanna   Foto galerie člena mcanna   Click here to Send mcanna a Private Message   Add mcanna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bruce
Stálý Člen

Karma uživatele Bruce - 26% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 67 

Obecné Durga,Durga Příspěvek č. 8

Jeden z nejlepších modelů jaké jsem měl ,dle manželky lehce fantazijní. Spolu z Atazymem jsem dávky hnojení u AH v bubbleru překročil o 75% a v poho. Reaguje velice rychle na delší dobu svitu .Po hození na balkón z pod lampy během 3 dnů nové vegetativní listy .

Muad-Dib,Thorgal,S11
http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=4148

Old Post 04-06-2002 v 17:10 PM
Bruce je offline   Profil uživatele Bruce   Find more posts by Bruce   Foto galerie člena Bruce   Click here to Send Bruce a Private Message   Add Bruce to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:25 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3137680 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív