Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Hydroponie » Aeroponie - nádoby
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
pyroman80
Stálý Člen

Karma uživatele pyroman80 - 91% PěstitelskáKarma uživatele pyroman80 - 91% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 75  

Aeroponie - nádoby Příspěvek č. 1

Čau ctěl bych si rozjet aerošku a nechci utrácet za amazon, tak jsem začal hledat vhodné nádoby s víkem. Našel jsem zajímavou bednu, ke který se dá koupit i víko. Rozměry jsou 800x600x430. Chci se Vás zeptat, jestli je ta hloubka optimální, jestli to není moc. Tady jsou odkazy na bednu a na víko.
http://www.regaz.eu/593-Prepravky-b...ena.html?page=4
http://www.regaz.eu/594-Prepravky-b...viko-volne.html

Ještě by jste mi mohli poradit, kde se dají sehnat takové ty plastové trubičky a kolínka, které vedou od čerpadla k tryskám.

Old Post 20-02-2009 v 07:55 AM
pyroman80 je offline   Profil uživatele pyroman80   Find more posts by pyroman80   Foto galerie člena pyroman80   Click here to Send pyroman80 a Private Message   Add pyroman80 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 2

Hloubka je dobrá,trubičky a kolínka koupíš v OBI v Gardena sekci.

Old Post 20-02-2009 v 09:14 AM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pyroman80
Stálý Člen

Karma uživatele pyroman80 - 91% PěstitelskáKarma uživatele pyroman80 - 91% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 75  

Příspěvek č. 3

JJ moc dík. Ještě by jste mi mohli poradit, kolik kytek a trysek, případně v jakých řadách bude na tu plochu 800x600 nejoptimálnější řešení. A jaké používáte košíčky ? 8 nebo 15 mm ?

Naposledy upravil pyroman80 20-02-2009 v 09:45 AM

Old Post 20-02-2009 v 09:24 AM
pyroman80 je offline   Profil uživatele pyroman80   Find more posts by pyroman80   Foto galerie člena pyroman80   Click here to Send pyroman80 a Private Message   Add pyroman80 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 4

4 trysky to s přehledem utahnou,dej 6 a nic neposereš.Rozmisti je tak at není nikde hluchy místo.

Old Post 20-02-2009 v 09:34 AM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Arab
Stálý Člen

Karma uživatele Arab - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 5

zdar, rozjel jsi to ? chtel jsem si ted na zkousku postavit neco podobnyho a porad sem premejslel o kyblu ale ta prenoska me docela zaujala
uvazoval jsem dat dve ty nizsi na sebe akorat se mi porad nezda ta nosnost - z jak silnyho je to materialu ? predem diky

Old Post 22-03-2009 v 00:00 AM
Arab je offline   Profil uživatele Arab   Find more posts by Arab   Foto galerie člena Arab   Click here to Send Arab a Private Message   Add Arab to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pyroman80
Stálý Člen

Karma uživatele pyroman80 - 91% PěstitelskáKarma uživatele pyroman80 - 91% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 75  

Příspěvek č. 6

Cau rozjel, nadoba je super,akorat sem to nejak pojebal,šoupnul jsem tam malo zakořeněný řízky.
Mrkni sem :
http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=41413

Old Post 22-03-2009 v 14:38 PM
pyroman80 je offline   Profil uživatele pyroman80   Find more posts by pyroman80   Foto galerie člena pyroman80   Click here to Send pyroman80 a Private Message   Add pyroman80 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:43 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
22-03-2021 - Aeroponie - trysky - 9 odpovědí
08-08-2011 - Aeroponie v kyblu - 7 odpovědí
03-08-2011 - Aeroponie - Flushing - 1 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7094900 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív