Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Hydroponie » Aeroponie 1. pokus
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
pyroman80
Stálý Člen

Karma uživatele pyroman80 - 91% PěstitelskáKarma uživatele pyroman80 - 91% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 75  

Hydroponie Aeroponie 1. pokus Příspěvek č. 1



Zdravím, už nějaký pátek pěstim v hlíně,tak jsem se rozhodl, že zkusím něco noveho. Vybral jsem si aeroponii, přišlo mi to nejzajímavejsi. Koupil jsem 60l kalfas, bednu od regazu 80x60x43 cm, tu jsem osadil 4-mi tryskami od gardeny na 9 kytek. Čerpadlo 1000l/h, topení do roztoku 75W. Mám homebox 100x100x200, lampu 400w Mhcko,odtah ufo 220 m3/h. Hnojiva AH grow, bloom, micro + kořenák. Namichal jsem 50l roztoku s Ec 0,4 a Ph5,8, teď jsou kyti 5 den pod světlem a zatím žádný kořínky neprorostly ven z košíčku.

edit: Dneska rano na me konecne vykoukly prvni korinky :-)

Naposledy upravil pyroman80 18-03-2009 v 14:40 PM

Old Post 16-03-2009 v 18:29 PM
pyroman80 je offline   Profil uživatele pyroman80   Find more posts by pyroman80   Foto galerie člena pyroman80   Click here to Send pyroman80 a Private Message   Add pyroman80 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jungle
Nový Člen

Karma uživatele Jungle - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 2

Zdrawim... Mas to moc pekny... Muzu se zeptat gde si nakoupil ty trisky??? Mam se za mesic a pul stehovat do rodinnyho baraku a taky zamyslim o AEROPONII tak budu trosku otravnej... Kazdopadne budu dal sledovat =)

Growu zdar

Old Post 17-03-2009 v 07:00 AM
Jungle je offline   Profil uživatele Jungle   Find more posts by Jungle   Foto galerie člena Jungle   Click here to Send Jungle a Private Message   Add Jungle to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pyroman80
Stálý Člen

Karma uživatele pyroman80 - 91% PěstitelskáKarma uživatele pyroman80 - 91% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 75  

Příspěvek č. 3

No jasny,jen se ptej,rad ti poradim. Trysky jsou zakoupene v OBI v sekci GARDENA.Prodavaji se po dvou za cenu kolem 160 kc.Maji tam spoustu ruznych vecicek na zavlazovani,ale celkem predrazeny

Old Post 17-03-2009 v 07:15 AM
pyroman80 je offline   Profil uživatele pyroman80   Find more posts by pyroman80   Foto galerie člena pyroman80   Click here to Send pyroman80 a Private Message   Add pyroman80 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Certova.Vraska
Stálý Člen

Karma uživatele Certova.Vraska - 83% PěstitelskáKarma uživatele Certova.Vraska - 83% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 49  

Příspěvek č. 4

Uprimne, kure..ky predrazeny,ale asi neni moc na vyber;-) ..jinak to mas moc pekne udelany,tak pestu zdar;-)

want to know-how

Old Post 17-03-2009 v 08:02 AM
Certova.Vraska je offline   Profil uživatele Certova.Vraska   Find more posts by Certova.Vraska   Foto galerie člena Certova.Vraska   Click here to Send Certova.Vraska a Private Message   Add Certova.Vraska to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
startér
Stálý Člen

Karma uživatele startér - 2% PěstitelskáKarma uživatele startér - 2% PěstitelskáKarma uživatele startér - 2% PěstitelskáKarma uživatele startér - 2% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 120  

Příspěvek č. 5

Baumax- 90Kc dve trysky.. na nettu jsou k nalezeni jeste levnejs..

Old Post 17-03-2009 v 12:35 PM
startér je offline   Profil uživatele startér   Find more posts by startér   Foto galerie člena startér   Click here to Send startér a Private Message   Add startér to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pyroman80
Stálý Člen

Karma uživatele pyroman80 - 91% PěstitelskáKarma uživatele pyroman80 - 91% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 75  

Příspěvek č. 6



Ahoj všichni, mám tady pro vás fotky vnitřku. Sice už prorostly nějaké kořínky, ale kytky jsou nic moc, myslím si, že jsem tam šoupnul málo zakořeněný řízky a to Ec 0,4 jim moc nesvědčí. Dneska zastavim čerpadlo a budu prolejvat aspoň tři dny čistou vodou a kořenákem. Pak vyměním roztok a budu se modlit aby to jelo. Už jsem z toho docela nervózní, v hlíně mi to nikdy nedělalo takový starosti :-) Předem díky za všechny vaše rady

Old Post 22-03-2009 v 14:43 PM
pyroman80 je offline   Profil uživatele pyroman80   Find more posts by pyroman80   Foto galerie člena pyroman80   Click here to Send pyroman80 a Private Message   Add pyroman80 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pyroman80
Stálý Člen

Karma uživatele pyroman80 - 91% PěstitelskáKarma uživatele pyroman80 - 91% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 75  

Příspěvek č. 7


Tady vidíte, že za 6 dní skoro žádná změna. Nejlíp je na tom kytí vzadu vpravo ( white rusian), má nejvíc kořínků prorůstajících přes košíček a trochu povyrostla. Má ještě ségru vzadu vlevo, jinak ostatní modely jsou IPčka.

Old Post 22-03-2009 v 14:53 PM
pyroman80 je offline   Profil uživatele pyroman80   Find more posts by pyroman80   Foto galerie člena pyroman80   Click here to Send pyroman80 a Private Message   Add pyroman80 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jungle
Nový Člen

Karma uživatele Jungle - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 8

Je mozny ze ty kyti kuli nedostatku korinku nepojmou dostatek krmeni...

Old Post 24-03-2009 v 07:45 AM
Jungle je offline   Profil uživatele Jungle   Find more posts by Jungle   Foto galerie člena Jungle   Click here to Send Jungle a Private Message   Add Jungle to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
citca
Stálý Člen

Karma uživatele citca - 57% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 34  

Příspěvek č. 9

v aeru se na zacatku nedostane vsechna vlaha na koreny, pokud - jak je videt v tvym pripade - jeste holky nejsou dostatecne zakorenene... doporucil bych ti to ze zacatku zalejvat klasickym zpusobem

Old Post 25-03-2009 v 14:37 PM
citca je offline   Profil uživatele citca   Find more posts by citca   Foto galerie člena citca   Click here to Send citca a Private Message   Add citca to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
citca
Stálý Člen

Karma uživatele citca - 57% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 34  

Příspěvek č. 10

vlastne ma pravdu i Jungle... ty korinky jsou proste tak malinky, ze se pres keramzit na ne nedostane roztok s chemii.. nebo dostane, ale ne v takovy mire, aby z toho ty slecny mohly tezit

Old Post 25-03-2009 v 14:42 PM
citca je offline   Profil uživatele citca   Find more posts by citca   Foto galerie člena citca   Click here to Send citca a Private Message   Add citca to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ThiCkHead
Stálý Člen

Karma uživatele ThiCkHead - 72% PěstitelskáKarma uživatele ThiCkHead - 72% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 11

Ahojky moc peknej boxik, doufam ze to tvoje holky rychle rozjedou!! ja jsem mel ted podobnej problem v bubbleru.. tak to nejspis normalne sem tam prolej a necekej az bude dost korenu.. ja cekal a cekal.. a neprezilo nic taky malo zakorenene takze drzim palce a urcite to tu budu sledovat. pristi tyden budou uz fine uvidis

az uverite tak to uvidite

1st. round 4x Pot of Gold | 150/250W

Old Post 31-03-2009 v 08:31 AM
ThiCkHead je offline   Profil uživatele ThiCkHead   Find more posts by ThiCkHead   Foto galerie člena ThiCkHead   Click here to Send ThiCkHead a Private Message   Add ThiCkHead to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
psilos
Podporující Člen

Karma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 465 

Příspěvek č. 12

taková malá technická , trysky bych umístil nahoru , má to 2 efekty :
1. ostříkne to i nevyvinutý rostliny
2. až dorostou kořeny, nebudou se namotávat na rotační trysku

"Čím víc jsem blbější, tím míň mi to vadí"
psilos
.....dneska mi už nevadí skoro nic, protože jsem blbej, jak daleko vidim...
a zrak mám výtečný....


Old Post 01-04-2009 v 08:15 AM
psilos je offline   Profil uživatele psilos   Find more posts by psilos   Foto galerie člena psilos   Click here to Send psilos a Private Message   Add psilos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele psilos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pyroman80
Stálý Člen

Karma uživatele pyroman80 - 91% PěstitelskáKarma uživatele pyroman80 - 91% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 75  

Příspěvek č. 13

Ahoj lidi,tak se to pekne posralo,holky sice vyrostli zhruba 25 cm,ale pred tydnem jsem delal novy odtok z boxu a zasilikonoval jsem tam hadici.Ten zkurvenej silikon se rozpustil a udelal paseku v celym systemu.Koreny zhnedly a asi bude po nich.Nemam moznost sem ted hodit fotky.Az to rozjedu podruhy,tak sem nahazim vic foto a jestli to zas zkurvim,tak pujdu do dripu a bedna poleti z okna nekomu na hlavu:-)Ani nevite kolik sem jim venoval casu,o tom by si mohli predchozi generace kytii v hline jenom nechat zdat:-) Mejte se krasne

Old Post 01-04-2009 v 09:52 AM
pyroman80 je offline   Profil uživatele pyroman80   Find more posts by pyroman80   Foto galerie člena pyroman80   Click here to Send pyroman80 a Private Message   Add pyroman80 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ThiCkHead
Stálý Člen

Karma uživatele ThiCkHead - 72% PěstitelskáKarma uživatele ThiCkHead - 72% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 14

Ajajajaja to je skody no kdyztak prihod nejaky fotos.. nejak nechapu proc ten silikon... to tak posral.. kazdopadne skoda

az uverite tak to uvidite

1st. round 4x Pot of Gold | 150/250W

Old Post 01-04-2009 v 12:04 PM
ThiCkHead je offline   Profil uživatele ThiCkHead   Find more posts by ThiCkHead   Foto galerie člena ThiCkHead   Click here to Send ThiCkHead a Private Message   Add ThiCkHead to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jungle
Nový Člen

Karma uživatele Jungle - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 15

Uprimnou soustrast =(

Old Post 01-04-2009 v 20:32 PM
Jungle je offline   Profil uživatele Jungle   Find more posts by Jungle   Foto galerie člena Jungle   Click here to Send Jungle a Private Message   Add Jungle to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pyroman80
Stálý Člen

Karma uživatele pyroman80 - 91% PěstitelskáKarma uživatele pyroman80 - 91% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 75  

Příspěvek č. 16

chci se jeste zeptat vsech aeromanu,jak casto vam jedou trysky?Me prijde,ze jak to na ne caka furt,ze jim to skodi.Koreny totiz lezly hlavne tam,kam nestrikala tolik voda.Poradte prosim

Old Post 02-04-2009 v 16:29 PM
pyroman80 je offline   Profil uživatele pyroman80   Find more posts by pyroman80   Foto galerie člena pyroman80   Click here to Send pyroman80 a Private Message   Add pyroman80 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:42 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
22-03-2021 - Aeroponie - trysky - 9 odpovědí
08-08-2011 - Aeroponie v kyblu - 7 odpovědí
03-08-2011 - Aeroponie - Flushing - 1 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8591780 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív