Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Léčitelství » Bolesti hlavy / Bolení hlavy
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
rela
Stálý Člen

Karma uživatele rela - 6% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 124  

Příspěvek č. 17

to teabooster: Ok ok, já si nebyl jistej, jestli uvádět e-mailovou adresu přímo do fóra. Díky ti
to Jolana: Moje adresa je tedy rela6@atlas.cz.

@:-)
NARAJAN HARI ! :-)

Old Post 25-07-2003 v 05:35 AM
rela je offline   Profil uživatele rela   Find more posts by rela   Foto galerie člena rela   Click here to Send rela a Private Message   Add rela to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
teabooster
Grower Team

Karma uživatele teabooster - 57% PěstitelskáKarma uživatele teabooster - 57% PěstitelskáKarma uživatele teabooster - 57% PěstitelskáKarma uživatele teabooster - 57% PěstitelskáKarma uživatele teabooster - 57% PěstitelskáKarma uživatele teabooster - 57% PěstitelskáKarma uživatele teabooster - 57% PěstitelskáKarma uživatele teabooster - 57% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 284 

Příspěvek č. 18

já si to dovolit asi můžu ale možná bych to tolik ani nedramatizoval
pro jistotu je ale necham smáznout

lidi jsem z5,ale doufam že jsem se nevrátil někam na Xchat
tak ofafrně!!!
tea

Naposledy upravil teabooster 25-07-2003 v 07:51 AM

Old Post 25-07-2003 v 07:39 AM
teabooster je offline   Profil uživatele teabooster   Find more posts by teabooster   Foto galerie člena teabooster   Click here to Send teabooster a Private Message   Add teabooster to your buddy list     Navštiv homepage uživatele teabooster! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jolana
Stálý Člen

Karma uživatele Jolana - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 27 

Příspěvek č. 19

Květy mých holek se zrovna moc nepodobají obrázkům hustých palic, co znám z netu. A po usušení rozhodně nebudou vypadat jako to, co jsem dosud měla k dispozici. Mezi shluky kvítků (nejsou fialový) jsou asi dvoucentimetrový holý stonky a kolem nich už žádný lístky nebo jen hóódně mrňavý. Je to drůdou nebo prostě jen tim, že mají málo prostoru pro kořeny apod.? No zdá se, že touhle úrodou se asi moc dlouho léčit nebudu.

Asi budu za blba, ale u jednoho samce jsem objevila něco jako semínka. Že by je měli taky, nebo co to je? (To jsem se nikde nedočetla nebo jsem to přehlídla.)

Old Post 31-07-2003 v 18:31 PM
Jolana je offline   Profil uživatele Jolana   Find more posts by Jolana   Foto galerie člena Jolana   Click here to Send Jolana a Private Message   Add Jolana to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zaxxs
Nový Člen

Karma uživatele zaxxs - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 5 

Příspěvek č. 20

Jolano, fandim Ti......

jinak to asi nebyl cistokrevnej samec ale tzv. Hermous cili oboupohlavni kytka.....

popral bych Ti silu, ale zrejme jsi silnejsi nez vetsina lidi...
tak aspon vice stesti pri pesteni.

paměť no jasně....paměť, já mám naprosto výbornou paměť. Pamatuju si úplně všecko............o čem jsme to mluvili?

Old Post 31-07-2003 v 19:05 PM
zaxxs je offline   Profil uživatele zaxxs   Find more posts by zaxxs   Foto galerie člena zaxxs   Click here to Send zaxxs a Private Message   Add zaxxs to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cicmon
Felis Catus

Karma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2003
Příspěvků: 470  

Příspěvek č. 21

Neboj se tak, kvety maji byt bile (blizny) a pozdeji hnednou (jen nektere "odrudy" maji specificke zbarveni) a take ti urcite trochu zhoustnou, zkus prihnojit kristalonem kvet a plod (ale nezapomen prestat hnojit tak 3 tydny pred sklizni, jinak na kvalitu (hustotu palic, listu, apod.) ma samozrejme vliv i maly prostor pro koreny.

Preju hodne stesti a zdravim
Cicmon

...the Spice must flow...
...My jsme ti, na které jsme čekali...
...Mayský král měl ve své hrobce napsáno „radujte se do roku 2012, pak budete jiní“...
...Doufejme, ze ve vesmíru bude objeven inteligentni zivot, u nas na Zemi je to v prdeli....
-= Sweet Tooth #3 1000w (400+600) bubblers =-
-= Outdoor 2003 aneb pokus s indoorem venku =-
-= Gumby hash - hasis pomoci gravitace - levne a efektivni =-
-= H2O Energie =- -= Energie u Pramene=- forum

Old Post 31-07-2003 v 22:14 PM
Cicmon je offline   Profil uživatele Cicmon   Find more posts by Cicmon   Foto galerie člena Cicmon   Click here to Send Cicmon a Private Message   Add Cicmon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jolana
Stálý Člen

Karma uživatele Jolana - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 27 

Příspěvek č. 22

No tak takovejch mám tedy většinu samců. Kamarádka se smála, když jsem řikala, jestli to neni něco jako hermafrodit, ale asi jsem tedy nebyla tak daleko od pravdy co. Ještě by mě zajímalo, jak je na tom tenhle druh samečků s obsahem THC.
Díky všem za fandění a podporu.

Old Post 02-08-2003 v 17:01 PM
Jolana je offline   Profil uživatele Jolana   Find more posts by Jolana   Foto galerie člena Jolana   Click here to Send Jolana a Private Message   Add Jolana to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hellboy
Stálý Člen

Karma uživatele Hellboy - 83% PěstitelskáKarma uživatele Hellboy - 83% PěstitelskáKarma uživatele Hellboy - 83% PěstitelskáKarma uživatele Hellboy - 83% PěstitelskáKarma uživatele Hellboy - 83% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 378  

Příspěvek č. 23

Zkus trochu prostrihat velke listy rostouci vzdy pod vetvi a listky prilis stinici palicim - i kdyz sejmes tretinu listu, kytce se nic nestane... a jeje, ted koukam, ze uz je to dost dlouho, cos to psala, takze asi uz to neni aktualni.
jinak jestli chces nakontaktovat lidi uzivajici travu k lek. ucelum, zkus treba stranu rskaaru - roztrousena skleroza - tam bys mohla ziskat kontakta popr. rady ohledne pesteni, uzivani atd...

Old Post 03-10-2003 v 15:34 PM
Hellboy je offline   Profil uživatele Hellboy   Find more posts by Hellboy   Foto galerie člena Hellboy   Click here to Send Hellboy a Private Message   Add Hellboy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jolana
Stálý Člen

Karma uživatele Jolana - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 27 

S.O.S.-pokračování Příspěvek č. 24

Ahoj lidi.
Pro ty, kdo četli moje první s.o.s. je tu trocha pokračování:
V místě pod kolenem, kde se po bylinkách bolest ztratila, se dosud neobjevila! Bohužel, jak už jsem psala, těch míst je ještě několik a tam mi to teď zas dává pořádně zabrat. Přes léto jsem měla dost příjemný období. Objevil se člověk, který slíbil pomoc a pár měsíců jsem tak měla co čudit. Účinky byly super. Skvěle se zlepšilo spaní, po probuzení jsem se cítila aspoň trochu odpočatá, o dobrých 80% se zmírnily moje bolesti páteře i bolesti v noze byly o něco mírnější a ne tak častý. Do jistých míst se vrátila povrchová citlivost, kde by údajně díky porušeným nervům bejt prostě neměla!!! Zlepšila se funkce moč. měchýře, atd. Je toho mnohem víc, zkrátka jsem se tělesně i psychicky cítila o dobrých 50% líp. Dotyčný se však z mně neznámých důvodů přestal ozývat, nereguje na sms. (Nerozumim tomu, protože působil jako někdo, kdo by měl fakt vážnej zájem pokusit se travku prosadit jako léčivo.) A tak už jsem asi měsíc bez bylinek a jsem zase u dna. Bolesti útočí, nemůžu spát, nemůžu jíst…, zase se zhoršilo skoro všechno.
(Taky vám časem začalo vadit hulení jointů? Mně už to pak začalo po 2.,3. šluku pěkně pálit a asi by bylo příjemnější vdechovat něco čistýho.)
Je fakt, že ke konci začaly stavy zhulenosti slábnout (hulila jsem jednoho pidijointa denně, protože po hodince zhulenosti se dostavuje únava, asi jsem energeticky fakt hodně vysátá). Je naprosto bez diskuze, že se na tom podepsala moje současná finanční situace. Musela jsem koupit televizi, stará nejde opravit. Vybrala jsem kasičku, něco přidala máti, něco zmiňovaný človíček. Tzn., že jsem dosedla na finanční dno. Načež dosloužila konvice. Načež mi došly dvě barvy v tiskárně, (t.j. 2.100,-). Uvědomila jsem si, že už fakt stačí hodně málo a přestanu bejt schopná platit nájem. Když to domyslim mohlo by to zajít tak daleko, že bych se mohla začít poohlížet po nějakym místě v ústavu, protože díky současný sociální politice můžu ztratit dosavadní soběstačnost. A co by bylo s mojí životní záchrannářkou – kočkou Terezkou? No jistě chápete, že tohle už jsou problémy, díky nimž jsem chtě nechtě pořád jednou nohou v reálu a léčivost pak nemá šanci se projevit.
A tak bych vás chtěla všechny moc poprosit o pomoc. Pokud máte někdo možnost pomoct mi sehnat trochu slušnou práci na doma, ozvěte se mi prosím. Ale pozor! Kdo nemáte zkušenosti se sháněním domácí práce, možná netušíte, kolik existuje podvodnejch nabídek, tak bacha na to. Ještě troch info co jsem schopná dělat: mám ŽL na admin. práce na PC a kompletace drobných výrobků. Jsem schopná zajistit i větší množ. pracovníků v jednom domě. Jakýkoliv lepení, skládání, obálkování atd. není problém. Lidi tady tyhle práce znají a moje organizační schopnosti vůbec nejsou špatný. Jenom proboha ne něco, na čem člověk maká dva dny a vydělá si stovku nebo něco, kde chtějí nejdřív nějakou investici, i kdyby šlo o 50 korun, to je vždycky lumpárna. Takže pokud někdo víte o fakt seriózní práci, pošlete mi vzkaz. Díky.
Marušce coby univerzální léčivý bylině zdar. Jolana

Naposledy upravil Jolana 30-04-2004 v 18:55 PM

Old Post 15-11-2003 v 01:13 AM
Jolana je offline   Profil uživatele Jolana   Find more posts by Jolana   Foto galerie člena Jolana   Click here to Send Jolana a Private Message   Add Jolana to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Shadoow
Stínomyl obecný

Karma uživatele Shadoow - 25% PěstitelskáKarma uživatele Shadoow - 25% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 269  

Příspěvek č. 25

4au Jolano jak se ti vede pomáhá ti naše bylinka?

Fuck off disko!!! FREE tekkno!!!

Old Post 29-02-2004 v 17:24 PM
Shadoow je offline   Profil uživatele Shadoow   Find more posts by Shadoow   Foto galerie člena Shadoow   Click here to Send Shadoow a Private Message   Add Shadoow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jolana
Stálý Člen

Karma uživatele Jolana - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 27 

S.O.S.-pokračování 2 Příspěvek č. 26

Ahoj lidi. Ty svý 15-ti letý potíže s krutejma nepotlačitelnejma neurol. bolestma jsem se nakonec díky travce, která mě upozornila - "musíš myslet víc na sebe" - rozhodla řešit vlastní cestou. T.j.: HLAVNĚ práce s psychikou, pak zdravá strava - dle nabídky dnešního "chemicko-genetickýho" trhu a bylinky. (Travku nemám, obejdu se bez ní - i když ne, že bych si někdy neměla chuť fouknout . Dostavily se jistý úspěchy (hlavně bolesti se cca o třetinu zmírnily, včetně zlepšení spousty dalších zdr. obtíží.) a došla jsem až k tomu, že mám ŽL na prodej bylin. Teď už vím, že tohle je to, čim se chci zabejvat a co bych ráda, aby se stalo náplní a posláním mýho života - tj snažit se pomáhat zlepšování zdraví i dalších lidí. Ráda bych se dostala i k léčbě jak já řikám "terapie rozhovorem".
V červenci jsem oslavila 40-tý narozeniny a rozhodla jsem se, že "druhou polovinu" života chci konečně prožívat líp
Pořád (coby vozejčkář) se však potýkám jak jinak, s nedostatkem financí jak na nákup zboží, tak na minimální vybavení. Dostala jsem nabídku, díky níž můžu zatim min. množství zboží platit, teprve když prodám. Chybí mi však např. regálek, kde bych mohla bylinky a mastičky umístit. (Na sestavení regálu mám přislíbenou pomoc od známýho.) Kdybyste někdo znali firmu, podnikatele..., co by rád pomoh konkrétní osobě, dejte mi vědět. Dík. A jak už jsem určitě někde psala, jednou se všichni dovíte, jak moje léčba dopadla. Teď ale ještě nejsem schopná dlouhodobě vysedávat u compu, protože to jeho blbý vyzařování zatim nezvládám eliminovat. A pak, abych mohla pomáhat druhejm, nejdřív potřebuju dát do kupy sama sebe. Tak mi dál držte palečky a myslete na mě. Čauky Jolana

Old Post 23-09-2004 v 01:49 AM
Jolana je offline   Profil uživatele Jolana   Find more posts by Jolana   Foto galerie člena Jolana   Click here to Send Jolana a Private Message   Add Jolana to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PlanTážNík
Stálý Člen

Karma uživatele PlanTážNík - 95% PěstitelskáKarma uživatele PlanTážNík - 95% PěstitelskáKarma uživatele PlanTážNík - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 161  

bolení hlavy Příspěvek č. 27

zdarec, mám teď takovej problém že když se zhulím tak mě pobolívá hlava. :/ nevímte čím tom? doufám že nemám nějakej porevít v hlavě, hehe

Old Post 14-01-2007 v 12:19 PM
PlanTážNík je offline   Profil uživatele PlanTážNík   Find more posts by PlanTážNík   Foto galerie člena PlanTážNík   Click here to Send PlanTážNík a Private Message   Add PlanTážNík to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
waterpiper
Stálý Člen

Karma uživatele waterpiper - 14% PěstitelskáKarma uživatele waterpiper - 14% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 167  

Příspěvek č. 28

nehulis nahodou kazdy den ?

Life is just a ride.

Old Post 14-01-2007 v 12:20 PM
waterpiper je offline   Profil uživatele waterpiper   Find more posts by waterpiper   Foto galerie člena waterpiper   Click here to Send waterpiper a Private Message   Add waterpiper to your buddy list     Navštiv homepage uživatele waterpiper! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
s4kuL
Stálý Člen

Karma uživatele s4kuL - 87% PěstitelskáKarma uživatele s4kuL - 87% Pěstitelská

Registrován: Jul 2006
Příspěvků: 79  

Příspěvek č. 29

kazdodennim hulenim to nebude ... (teda alespon u me to tak nepusobi). spis zkus jiny vzorek nebo se nedus

Hul dokud můžeš, až nebudeš moci, už ti není pomoci !!
s4kuL's oUt 08 - OB&Bella

Old Post 14-01-2007 v 12:24 PM
s4kuL je offline   Profil uživatele s4kuL   Find more posts by s4kuL   Foto galerie člena s4kuL   Click here to Send s4kuL a Private Message   Add s4kuL to your buddy list     Navštiv homepage uživatele s4kuL! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PlanTážNík
Stálý Člen

Karma uživatele PlanTážNík - 95% PěstitelskáKarma uživatele PlanTážNík - 95% PěstitelskáKarma uživatele PlanTážNík - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 161  

Příspěvek č. 30

no nevím, teď aplikuju hydro, takže ho skusím vysadit a uvidím, ale je to takový, že chvilu bolí pak ne pak zas jo.... takový divný

Old Post 14-01-2007 v 12:43 PM
PlanTážNík je offline   Profil uživatele PlanTážNík   Find more posts by PlanTážNík   Foto galerie člena PlanTážNík   Click here to Send PlanTážNík a Private Message   Add PlanTážNík to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 31

PlanTážNík : hele chlape, to bude tumor, nech hulení a dej se na víru

Old Post 14-01-2007 v 13:16 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
slunicko
Stálý Člen

Karma uživatele slunicko - 16% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 55  

Příspěvek č. 32

Nemusí to být jenom modelem, na každýho působí učinky jinak. Třeba ti to nesvědčí hulit - skus si dát třeba pauzičku určitě pauza ti pomůže a nebo nehulit hnojiva no to je taky pravda ja z toho mel jednou děsnej bolehlav ... ještě že až na konci učinků kdyby to bylo během asi bych se po*ral....... hodně štěstí a ať tě to přejde.....

Old Post 14-01-2007 v 15:48 PM
slunicko je offline   Profil uživatele slunicko   Find more posts by slunicko   Foto galerie člena slunicko   Click here to Send slunicko a Private Message   Add slunicko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:54 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7963280 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív