Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Léčitelství » vrozená indispozice-aneb pro lidi co by nikdy thc neměli požívat
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
mikel
Stálý Člen

Karma uživatele mikel - 34% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 92  

vrozená indispozice-aneb pro lidi co by nikdy thc neměli požívat Příspěvek č. 1

Tento thread zakládám pro lidi , kteří maji vrozené dispozice k neurozam a psychozam a nikdy by nemeli thc požívat , a jiné drogy už vůbec...
Mám zkušenosti , že těmto lidem zapůsobí thc jako katalizátor a urychlí jim nástup hlavně neuroz. Chtěl bych pomoct najít společné rysy těchto lidí , aby každý v nich mohl poznat bud sebe nebo své známé a blízké...
Obávám se že úzkostných lidí,lidí se sklonem k neuroze ,psychoze a neurotiků bude v této komunitě bohužel číslo velmi vysoké.
v dalších příspěvcích se pokusím rozpacovat poznávací rysy,ted me bohužel tlačí časové možnosti...

Old Post 09-11-2008 v 16:59 PM
mikel je offline   Profil uživatele mikel   Find more posts by mikel   Foto galerie člena mikel   Click here to Send mikel a Private Message   Add mikel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Badulka
Nový Člen

Karma uživatele Badulka - 10% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 2

Ahoj,velice zajímávé téma. Budu určitě sledovat.

Old Post 09-11-2008 v 17:01 PM
Badulka je offline   Profil uživatele Badulka   Find more posts by Badulka   Foto galerie člena Badulka   Click here to Send Badulka a Private Message   Add Badulka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zimmfi
Nový Člen

Karma uživatele zimmfi - 23% Pěstitelská

Registrován: Jun 2008
Příspěvků: 20 

Příspěvek č. 3

zní to zajímavě ale vůbec temu nerozumím.. :-) jedinej problem co sem měl byl že když sem se zhulil tak sem měl stres s lidí strašný psicho prostě deprese,strach... a takový sračky tak sem tyden nehulil a je to v klidu

Old Post 09-11-2008 v 19:36 PM
zimmfi je offline   Profil uživatele zimmfi   Find more posts by zimmfi   Foto galerie člena zimmfi   Click here to Send zimmfi a Private Message   Add zimmfi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SaMoLeBKa
Stálý Člen

Karma uživatele SaMoLeBKa - 86% PěstitelskáKarma uživatele SaMoLeBKa - 86% PěstitelskáKarma uživatele SaMoLeBKa - 86% PěstitelskáKarma uživatele SaMoLeBKa - 86% PěstitelskáKarma uživatele SaMoLeBKa - 86% PěstitelskáKarma uživatele SaMoLeBKa - 86% PěstitelskáKarma uživatele SaMoLeBKa - 86% PěstitelskáKarma uživatele SaMoLeBKa - 86% PěstitelskáKarma uživatele SaMoLeBKa - 86% PěstitelskáKarma uživatele SaMoLeBKa - 86% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 255  

Příspěvek č. 4

jo,existují takoví lidi,co dělaju že su machři 1.třídy,zahulí si a pomalu si volají sanitku apod...jim se nejde ani smát,natož kroutit hlavou....opravdu,vrozená demence

Old Post 09-11-2008 v 21:58 PM
SaMoLeBKa je offline   Profil uživatele SaMoLeBKa   Find more posts by SaMoLeBKa   Foto galerie člena SaMoLeBKa   Click here to Send SaMoLeBKa a Private Message   Add SaMoLeBKa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Davey
Nový Člen

Karma uživatele Davey - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 5

Tož to jsem zvědavej. ) Tohle by mě i celkem zajímalo.

Old Post 09-11-2008 v 21:59 PM
Davey je offline   Profil uživatele Davey   Find more posts by Davey   Foto galerie člena Davey   Click here to Send Davey a Private Message   Add Davey to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
flySter
Stálý Člen

Karma uživatele flySter - 6% PěstitelskáKarma uživatele flySter - 6% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 138  

Příspěvek č. 6

zdrawim vas,
ano, aj ludia s vrodenymi indispoziciami sa pohybuju medzi nami...najcastejsie su to ludia ktory maju rozne psychycke poruchy a choroby spajane s psychykou...napriklad mam kamarata ktory ma v rodine sklerozu, co je dedicna choroba a absolutne sa neodporuca akymkolvek sposobom "oblbovat" mysel, xem tym povedat ze nemoze uzivat ziadne psychedelika a narkotika pokial nexe riskovat ze sa z tripu nevrati...ten isty kamos ma este aj chronicke poskodenie pluc (sposobene astmou alebo podobnou chorobou nvm) a pracuju mu na 70% cize v jeho pripade je hulenie absolutne vylucene...tak snad si kazdy dobre prelistuje svoju zdravotnu kartu a vyhne sa najhorsiemu...
piis

nikdy nebolo tak zle aby nemohlo byt este horsie
nemam rad ludi ktory beru drogy! Hlavne colnikov.

Old Post 10-11-2008 v 06:17 AM
flySter je offline   Profil uživatele flySter   Find more posts by flySter   Foto galerie člena flySter   Click here to Send flySter a Private Message   Add flySter to your buddy list     Navštiv homepage uživatele flySter! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Davey
Nový Člen

Karma uživatele Davey - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 7

citace:
Původní příspěvek od flySter
zdrawim vas,
ano, aj ludia s vrodenymi indispoziciami sa pohybuju medzi nami...najcastejsie su to ludia ktory maju rozne psychycke poruchy a choroby spajane s psychykou...napriklad mam kamarata ktory ma v rodine sklerozu, co je dedicna choroba a absolutne sa neodporuca akymkolvek sposobom "oblbovat" mysel, xem tym povedat ze nemoze uzivat ziadne psychedelika a narkotika pokial nexe riskovat ze sa z tripu nevrati...ten isty kamos ma este aj chronicke poskodenie pluc (sposobene astmou alebo podobnou chorobou nvm) a pracuju mu na 70% cize v jeho pripade je hulenie absolutne vylucene...tak snad si kazdy dobre prelistuje svoju zdravotnu kartu a vyhne sa najhorsiemu...
piis


Nevím jak u LSD, hub, či koláčů...ale cannabis naopak pomáhá skleróze (roztroušené)!! Nebo rakovině! Pomáhá proti nechutenství, zmenšuje nádory...!

Old Post 10-11-2008 v 14:00 PM
Davey je offline   Profil uživatele Davey   Find more posts by Davey   Foto galerie člena Davey   Click here to Send Davey a Private Message   Add Davey to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 8

zakládáš tenhle thread abys tu řekl že neurotici od přírody by neměli hulit?
imho bud nějaký dobrý informace a rady či postupy nebo smazat

Old Post 10-11-2008 v 16:40 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bandita
Ơ®ıɡıɳαL

Karma uživatele Bandita - 90% PěstitelskáKarma uživatele Bandita - 90% PěstitelskáKarma uživatele Bandita - 90% PěstitelskáKarma uživatele Bandita - 90% PěstitelskáKarma uživatele Bandita - 90% PěstitelskáKarma uživatele Bandita - 90% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 441  

Příspěvek č. 9

citace:
Původní příspěvek od RespectFlowers
zakládáš tenhle thread abys tu řekl že neurotici od přírody by neměli hulit?
imho bud nějaký dobrý informace a rady či postupy nebo smazat

vraj sa psychoza moze vytvorit po dlhsiom uzivani marihuany,ale aj to je len domienka,mozno skusenost skusenejsich.
Aj tak si myslim,ze je to vseto individualne

4ooW»
6ooW»

Fotky z mobilu
___________________________________
Living is easy with eyes closed... ((°j°))

Old Post 10-11-2008 v 17:54 PM
Bandita je offline   Profil uživatele Bandita   Find more posts by Bandita   Foto galerie člena Bandita   Click here to Send Bandita a Private Message   Add Bandita to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mikel
Stálý Člen

Karma uživatele mikel - 34% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 92  

nerozy a úzkostné stavy Příspěvek č. 10

Nejprve jsem měl v úmyslu toto téma daleko důkladněji rozpracovat ale reaguju na příspěvky, jež se dovolávají brzkých informací.
Rozpracuji v tomto threadu úzkost,úzkostné poruchy,sklony k nim i neurózám abych mohl pomoci lidem, kterým by thc mohlo způsobit jen rozvoj těchto nemocí.

Jako první se budu zabývat úzkostí:
úzkost je velmi důležitá, měla však svou hlavní funkci v historii (představte si opici,třeba takového australopitheka,našeho předka která zbystří predátora,v tu chvíli jí zaplaví tělo adrenalín,zrychlí se tělestné fukce,srdce buší,kůže se potí,žaludek se stahuje,svaly jsou napjaty a připraveny každou chvíli vykonat pohyb který opičce může zachránit život) přesně tohle je úzkost a je i byla životně důležitá jsou ale lidi , kteří úzkost prožívají i při sebemenším náznaku nebezpečí a co je však horší tak někteří i bez ně.Tato patologická úzkost bývá základem úzkostných poruch a neuróz .A jelikož je prokázáno že na tyto poruchy působí thc jako katalizátor(urychluje je nebo jen díky němu se spustí) vyplívá odsud že:

1.) Prvním rysem indispozice tedy je pokud často trpíte úzkostí , zdají se vám často zlé sny (víc jak 1 týdně) , trpíte psychosomatyckými poruchami(bušení srdce,pocení,návaly horka nebo naopak chlad v končetinách,nepříjemné pocity v břiše,žaludku,průjmy,bolest hlavy)

Každý je sám svým pánem a svůj osud si tvoří sám tak můžu jen doporučit těmto lidem přestat kouřit výrobky obsahující thc

další příspěvek se budu snažit přidat co nejdříve,všem vám přeji at se vám daří a snad jsem někomu mohl pomoci

Old Post 10-11-2008 v 19:00 PM
mikel je offline   Profil uživatele mikel   Find more posts by mikel   Foto galerie člena mikel   Click here to Send mikel a Private Message   Add mikel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Davey
Nový Člen

Karma uživatele Davey - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 11

mikel: Ale tak já zas nevím... když mi bylo kdysi špatně a zahulil jsem si na to, tak mi bylo o hodně líp.
Jinak při dlouhodobém a každodením užívání (Hlavně co se silnější marihuany týče) se může vytvořit psychóza (nevím, zda přímo toxická), kdy máte strach si občas jen skočit do obchodu pro rohlíky. V pár připadech už můžete být dokonce osamoceni a sem tam zahulit občas s lidmi, co vám prodávají (to ale kamarádi nejsou, že...).
Hulíte sami doma, nechce se vám mezi lidi, nemáte na to ani pomyšlení a když na to pomyslíte, hned je vám divně a už vůbec nikam nevyrazíte. Když jdete do obchodu, musíte si dát muziku do uší a černé brýle, nakoupit co je potřeba a zase domů. Máte s tímhle problém? Vítejte ve světě tox. psychózy. V takovém případě byste měli omezit užívání a hlavně se třeba omezit na nějaké slabší venečky a né do sebe denně rvát skunky a tak.

Old Post 10-11-2008 v 20:58 PM
Davey je offline   Profil uživatele Davey   Find more posts by Davey   Foto galerie člena Davey   Click here to Send Davey a Private Message   Add Davey to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 12

davey - přesně tak. taky znám : ))) a že je to relativně častej jev se mi zdá...

nejlepší popsat empirický zkušenosti .)

když se nad tim zamyslim - většinou je problém všech možných psychických nemocí ten, že dotyčnej prostě moc řeší většinou všechno a nedokáže vypnout mozek. v takovym případě je dobrý začít pravidelně vyprazdnovat mysl třeba meditací nebo stačí i pravidelně sportovat a celkově něco dělat i pravidelnějc...aneb LÉČBA PRACÍ - nejlepší a nejjednodušší věc, stačí jen přemoct tu zasranou lenost

potom je zde taky ta věc, že ty lidi prostě utíkaj před problémama a neumí je řešit ( i když problém nevyřešim, vím že sem udělal co sem mohl a mám čistý svědomí)...žádný sraní prostě - nějaký prášky, psychologové = nasrat. stačí dobrý přítel kterej umí naslouchat a se nebojí bejt na kamaráda tvrdej

mno a pak je častym problémem ta věc, že se na určitej problém nedokáže člověk podívat komplexněji...v tomhle můžou určitý drogy hodně pomoct ale zase záleží na spoustu věcech...a asi nejdůležitjší aby se člověk naučil řešit problémy bez drogový pomoci


hehe když si tak vzpomínám jak sem četl co to je vlastně schizofrenie (neni to jednoduchý) tak mi mírná schizofrenie seděla na 80% lidí co znám, takže tady něco pokulhává, nemyslíte


nezlobte se, ale osobně bych to tu zavřel, zkopírovat texty s diagnozama umí každej

Naposledy upravil 10-11-2008 v 21:37 PM

Old Post 10-11-2008 v 21:31 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
flySter
Stálý Člen

Karma uživatele flySter - 6% PěstitelskáKarma uživatele flySter - 6% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 138  

Příspěvek č. 13

Davey - myslel som to tak ze on ako potencionalny dedic sklerozy nemoze uzivat ziadne psychedelika a narkotika a ma nejaku plucnu vadu a pluca ma pracuju len na 70 prcent tak nemoze ani fajcit marku...ma problem ked ma vyslapat kopec a nie bojovat s nejakym skankom v bongu co by ho rozkopalo a neprezil by to dec ol
piis

nikdy nebolo tak zle aby nemohlo byt este horsie
nemam rad ludi ktory beru drogy! Hlavne colnikov.

Old Post 11-11-2008 v 08:47 AM
flySter je offline   Profil uživatele flySter   Find more posts by flySter   Foto galerie člena flySter   Click here to Send flySter a Private Message   Add flySter to your buddy list     Navštiv homepage uživatele flySter! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mikel
Stálý Člen

Karma uživatele mikel - 34% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 92  

Příspěvek č. 14

RespectFlowers

podle toho co píšeš mám pocit, že jsi můj příspěvek správně nepochopil...
Textem , který jsem napsal(nikoliv zkpíroval) jsem chtěl ukázat prvotní rys sklonu k úzkostým poruchám a neurozam a tim je přílišná úzkost..
Empirické je to , že já sám jsem si neurozu prodělal a můžu tedy empiricky hovořit o těchto problémech...
Jak už jsem napsal chci se v dalších příspěvcích zabývat dalšími rysy i neorazami,jelikož většina lidí má možná nějaký problem ale netusi co to je a kvůli obecnému přesvědčení o psychiatech a psycholozích si tento člověk k tomuto lékaři(nebo psychologovi) nezajde(tento chybný úsudek máš ve svém příspěvku i ty) a přikládá sve symptomy nesprávně.

Chci aby mé další články měli podobu hodnotné práce,tak mi možná zaberou delší čas,hned jak to bude možné tak je sem připojím..
všem přeji hodně štestí a at se vám daří

Old Post 11-11-2008 v 16:07 PM
mikel je offline   Profil uživatele mikel   Find more posts by mikel   Foto galerie člena mikel   Click here to Send mikel a Private Message   Add mikel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 15

Existuje něco jako vrozený sklon k neuróze? Není neuróza jenom napětí mezi egem, superegem a idem? A co na to Freud?

Old Post 17-11-2008 v 00:08 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 16

freud byl neurotik a jednu dobu závislej na kokainu pro mě žádná autorita

Old Post 17-11-2008 v 10:31 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:44 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6872950 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív