Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Pokročilé Techniky a Experimenty » NESNADNÁ FEMINIZACE - jak na to (překlad příspěvků z Overgrow)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
marabu
Nový Člen

Karma uživatele marabu - 9% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 17

Borci zásadně při pěstování držet se těchto pravidel, a pokud to zkusíte obráceně tak vám i ty nejlepší feminizovaný semena vytvoří samce, to je pouze můj názor, nic nemám ozkoušeno , ale logicky by to tak mohlo být.
vyšší koncetrace dusíku dá více samic
vyšší koncetrace fosforu dá více samic
vyšší vlhkost dá více samic
nižší teplota dá více samic
více modrého světla dá více samic
méně hodin světla dá více samic
Je důležité začít s těmito změnami ve stádiu 3 párů listů
a pokračovat po dobu dvou až tří týdnů, před návratem ke standartním podmínkám.

And free mary for all.

Old Post 01-08-2009 v 07:00 AM
marabu je offline   Profil uživatele marabu   Find more posts by marabu   Foto galerie člena marabu   Click here to Send marabu a Private Message   Add marabu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
STi
Stálý Člen

Karma uživatele STi - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 35  

Příspěvek č. 18

citace:
Původní příspěvek od IqTyq
Nejsnažší a dostupná feminizace je pravděpodobně feminizace za pomocí homemade koloidního stříbra s vysokým ppm (ne to, co se dá sehnat v lékárnách). Na jeho výrobu potřebujete generátor, který se dá taky vyrobit, nebo koupit na netu. V případě zájmu jsem schopen celý proces osvětlit.


Kolik je potřeba PPM? dočetl jsem se že ty přístroje vyráběji něco kolem 15ppm ale viděl jsem že se dá koupit koloidní stříbro i kolem 40ppm.
Díky za odpověd

Životy jiných končí při rychlosti u
které životy druhých ožívají ........

Old Post 05-07-2012 v 16:32 PM
STi je offline   Profil uživatele STi   Find more posts by STi   Foto galerie člena STi   Click here to Send STi a Private Message   Add STi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:11 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5726630 seconds with 22 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív